Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
منم دقایقی پیش تموم کردم بازی رو داستان بازی اوایل کار خوب روایت میشه ولی دلایل رابطه های افراد اصلا خوب توضیح داده نمیشه در کل داستان نسیت به شماره های قبلی جالب روایت نشد ولی راضی کننده بود مخصوصا سکانسهای اخر که حداقل یکمی اصل قضیه رو جلو برد به هر حال امیدوارم نسخه های بعدی بهتر و بهتر بشه و باز هم امیدوارم زمان انجام بازی در نسخه های قبلی به عقبتر برگرده و از این اسلحه کشی مسخره بیاد بیرون
با شخصیت کانر هم اصلا حال نکردم یه جورایی مزخرف بود برای یک اساسین یه لحظه اگه با الطایر مقایسه بشه کافیه که بفهمیم جالب روش کار نشد

اتزیو خدابیامرز کجا کانر حدا نیامرز کجا!اخر بازی از بوستون تا نت کجا ابادو زخمی.پاشد رفت چارلز رو بکشه! اتزیو سوسوله خیلی با ابهت تر بود!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

اين كار هميشگى يوبى هست كه بازى هاى محبوبش رو به گند به كشه درست مثل pop در نسل قبل سه گانه ى عالى بعد افتضاحى مثل 2008 و tfs.اين روند ادامه داره كه تو يه نسل بازى طوفانى مى سازه ولى بعد كم كم و در نسل بعدى بازى رو نابود مى كنه.اين اتفاق براى 1.pop _ 2. Ac_ 3.watch dogs خواهد افتاد. اى لعنت بر تو يوبى !

آخرین ویرایش:
نظر من در مورد اساسین 3 : بزرگ- با ابهت- گرافیک خوب - گیم پلی خوب - شخصیت پردازی نه چندان جالب - سیستم مبارزه جدید و کارامد - باگ های ریز و درشت (حداقل درمورد نسخه ps3 دانلودی از psn انگلیس) - داستان مضخرف چه درباره کانر و تاریخ مجهول امریکا و چه در مورد دزموند و نجات دنیا - موزیک بازی نه چندان دلچسب - صدا گذاری خوب و.... واقعا دست یوبی سافت درد نکنه شخصا از اساسین 3 و کانر و دزموند و انتهای دنیا و .... حالم بهم خورد.
اینکه تاریخ امریکا رو به بازی ربط دادن هم شد موضوع ؟ ایا این کار به نظر شما کاربران عزیز جنبه تبلیغاتی نداره؟ متاسفانه اخیرا همه موضوع و داستان بازی ها و فیلم های مطرح جهان شده اکشن و بزن بزن الکی و خشونت و مبارزه یک نفر در برابر هزاران نفر مثل اویل 6 و اساسین 3 و مکس پین 3 و فیلم جدید بتمن و .... یعنی کیفیت فدای کمیت. در این رابطه قطعه شعری سروده ام امید است از خواندن ان لذت ببرید:

بعد از قریب سه سال و اندی انتظار!!!!
بالاخره شرکت یوبی سافت مونترال!!!!
کرد روانه اساسین 3 را به بازار !!!!
حال باید از خود پرسید مگر عیبی دارد انتظار!!!
گرافیک و قهرمان و داستان و گیم پلی جدید مبارزه!!!!
حاصل انتظار ما از این بازی است!!!
قهرمان پوشالی جدید ما کانر سرخ پوست دارد نام!!!
یک جوان قد بلند و رعنا و شکارچی ماهر و برومند و البته دورگه!!!!
یک رگی از دل طبیعت و جنگل و ادمیت و شرف!!!!
یک رگی از خشونت و حیله گری در یک کلام از روباه پیر استعمار!!!!
حال از خود می پرسم مشکلت با این بازی در چیست!!!!؟
مشکل من از بازی به این قشنگی و پر زرق و برق!!!
گرافیک و قهرمان و سیستم مبارزه نیست!!!
داستان است و داستان است و داستان!!!!
همچنین بازی پر ز باگ است و باگ دارد و باگ!!!
نسخه مورد امتحان من از این بازی!!!!
نسخه ps3 است ای دوست عزیز!!!!
نسخه 50 پوندی دانلودی از psn انگلیس!!!!
اکنون شما دوستان حتما از خود می پرسید ای بابا !!!!
کجای داستان دارد مشکل از این حرفا !!!
و من در جواب گویم :
از اول بازی تا رستگاری قهرمان پوشالی ما جناب کانر!!!
از نجات ها و فرارهای گاه و بیگاه جناب کانر از دست دشمن اصلی خود جناب چارلز لی!!!
از سرنوشت مسخره نجات دنیا در زمان حال!!!
از سرنوشت رقت بار جناب دزموند مایلز!!!
اخه!!! در کجای تاریخ جهان یک سرخ پوست با شرف!!!
دست یاری داده به یک مشت یانکی نامرد و بی شرف!!!

با تشکر از شما دوستان عزیز و گرامی

خوب ... اینم از پایان کار دزموند (یا همون کباب لقمه :d) ... دلم براش سوخت ، می خواست بعد نجات دنیا بره خونشون ( خودش به باباش گفت ) ...
باحالترین جاش اونجا بود که جوپیتر با تفنگ مخصوص زمان خودشون داشت تیر اندازی می کرد :)) بیشتر از اینا انتظار داشتم از این موجودات ...
حیف اون سیبه که دست کانر بود شیشه ای بود خورد شد رفت ... از این جونو از اول بدم میومد ، اگه به جاش جوپیتری یا یه چیز با ابهت تری آزاد میشد دشمن باحالتری میشد و بیشتر حال میداد (البته اینم هست که از قدیم میگن زن شریک شیطونه زن خدای افسونه :d ) ...
آهان یه چیزی دقت کرده باشید ما کلاً تا اینجا تصویر هولوگرافیک این خداها رو میدیدم ( هولوگرافیک همون مثل آخر ACR که اتزیو چجوری داشت دزموندو میدید ؟ یعنی اونجوری ) حداقل انتظار داشتم بعد آزاد شدن جونو به جای تصویر هولوگرافیکش یه بدن فیزیکی یا یه جسمی چیزی ازش نشون میداد نه اینکه همونجوری هولوگرافیکی بیاد بالا سره دزموند ( کباب عزیز) ...
من به شخصه خیلی حال میکردم اگه دزموند حرف مینروا رو گوش میکرد میذاشت دنیا تموم شه ، از آزاد شدن این شیطان رجیم بهتر بود :|
ولی دیگه چه کنیم نویسندگان بازی جور دیگه فکر کردن و نذاشتن دزموند مثل آدم دنیا رو نجات بده ، گفتن سال دیگه هم هست و جیب تهیه کننده ها سال دیگه باید پر بشه :p
در مورد کانر هم اصلاً حرف نمیزنم کلاً نقشش یه تیکه بود اونم اینکه جای اون قطعه ( فک کنم اسمش Amulet بود ) رو به دزموند نشون بده ، آخه اینم شد داستان پردازی ؟ ... فقط اونجاش حال داد که با چارز لی نشست سر میز شراب خورد بعد خیلی شیک و مجلسی چاقو رو فرو کرد تو قلبش b-) ...
کلاً اینکه معمولاً داستان های خیلی بزرگ و گسترده انتظارات زیاد و بزرگی هم به دنبال دارند ... داستان دزموندم شد مثل سریال لاست ، هرچی تو 5 فصل معما درست کردند خواستن تو فصل آخر یهو جواب بدن نشد و همه طرفدارارو دلسرد کردن، چون انجام همچین کاری واقعاً سخته ، اینا هم نتونستن یه پایان بینظیر برا دزموند درست کنند .
انشالا که از این اشتباهات درس بگیرند و این مجموعه عظیم رو به بیراهه نکشند ( مثل PoP ) :x

شما رو چه حسابی میگید دزموند مرده؟ من که میگم تو سری بعدی اساسین باز هم با دزموند و کانر و انیموس سر و کار داریم، به نظرم دزموند فقط یه شوک الکتریکی شدید بهش وارد میشه و تو سری بهد دقیقا از همونجا که از حال میره داستان ادانه پیدا میکنه فقط به یه نوع دیگه.
کانرم درسته یه ذره نچسبه ولی احتمالا تو سری بعد واسه خودش دم و دستگاهی به هم میزنه.

من یه سوالی برام پیش اومده ،مگه دزموند خاطرات اجدادشو مرور نمی که ؟ خب این وسط پدر کانر هم که ماسون (تمپلار) اعظمه در عین حال تمامی کارای اساسینارو بلده (خنجر مخفی ، شریجه عقاب مانند و ...) پس با توجه به اینکه دزموند از نسل اونه بنابر این پدر کانر از نوادگان اتزیوئه یعنی یک اساسین خائن بوده ؟

من یه سوالی برام پیش اومده ،مگه دزموند خاطرات اجدادشو مرور نمی که ؟ خب این وسط پدر کانر هم که ماسون (تمپلار) اعظمه در عین حال تمامی کارای اساسینارو بلده (خنجر مخفی ، شریجه عقاب مانند و ...) پس با توجه به اینکه دزموند از نسل اونه بنابر این پدر کانر از نوادگان اتزیوئه یعنی یک اساسین خائن بوده ؟

خائن نبوده از اول اون گروه رو انتخاب کرده. چند دیالوگ جالب هیثم :
نسل شما (اسسین ها ) نیاز به نقشه نداره:دی
به اون ژنراله کت قرمز هم میگه بخاطر این امروز نکشتمت چون که یه روز با هم برادر بودیم!
یعنی کسایی که هیثم میکشه همه اسسین بودن?(اون پیرمرد اول بازیم? )
مستر اسسین قبل کانر دقیقا کیه?اکیلیس که نمیتونه باشه!?نکنه همون پیرمرده اول بازی تو تئاتر بوده?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

این همه سوالایی که تو ذهن دوستان پیش اومده رو قطعا تو سری های بعد پاسخ میده پــــولی سافت !!! البته فکر کنم تو همین انجمن یکی از دوستان گفت که یوبی گفته این پایان سه گانه ی دزمنده ... هرچند بعید نیست تو فرعی های قسمت سوم که احتمالا میان دزمند دیده نشه ! به هرحال فعلا تو کفیم :دی

شما رو چه حسابی میگید دزموند مرده؟ من که میگم تو سری بعدی اساسین باز هم با دزموند و کانر و انیموس سر و کار داریم، به نظرم دزموند فقط یه شوک الکتریکی شدید بهش وارد میشه و تو سری بهد دقیقا از همونجا که از حال میره داستان ادانه پیدا میکنه فقط به یه نوع دیگه.
کانرم درسته یه ذره نچسبه ولی احتمالا تو سری بعد واسه خودش دم و دستگاهی به هم میزنه.
اون دودی که از دزموند بلند می شد والا فکر کنم از یه شوک الکتریکی شدید بیشتر بود :d
در ضمن سازندگان بازی تایید کردن که این آخرین حضور دزموند در سری بازی اساسین هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or