Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
حسین جان یک مقدار اطلاعات خوب در مورد کانر بزاری خیلی ممنون میشم بعد دقت کردین کانر استیل شبیه سرخ پوست ها داره درسته بومیه ولی اصالتش انگلیسیه :d

آخرین ویرایش:
راستی مثل اینکه قراره یک سری کمیک جدید برای AC بیاد! IGN چند روز پیش اطلاعاتی ازش گذاشته بود+چندتا عکس!
کسی خبرش رو خونده بدونه در مورد کی و چی هست ؟ :d

اقا با انتشار نسخه سوم ماجراهای دزموند هم به پایان میرسه ؟ و این که در برخی از تریلرها نشان داده شده که نسخه های ps3 و xbox360 هر کدوم دارای مراحل تکنفره اضافیه ؟ منظورم اینه که میارزه نسخه xbox360 این بازی رو اروجش رو بگیریم؟
بله(ولی یهو دیدی که سازنده ها یه کم وسوسه شدند و طولش بدند، از ابتدا ساخت این بازی سه گانه معرفی شده بود، که این باید پایان داستان دزموند باشه.)
اینکه نسخه های ps3 و x360 مرحله اضافی داره، بستگی به اون نسخه ای داره که میخری.فکر کنم 6 نسخه از بازی معرفی شده با امکانات متفاوت(دفترچه یه نقشه و یه مرحله سینگل و....)
اینکه original بگیری یا نه بستگی به خودت داره، یه نگاه به نسخه هاش بنداز.

راستی مثل اینکه قراره یک سری کمیک جدید برای AC بیاد! IGN چند روز پیش اطلاعاتی ازش گذاشته بود+چندتا عکس!
کسی خبرش رو خونده بدونه در مورد کی و چی هست ؟ :d

اینو میگی؟یه اشاره کوچیک صفحه قبل کردم. اسمش Subject 4 هست، خب همون دانیل کراس هست که از The Fall باهاش آشنا شدیم. کلا این کمیک استریپ هم سه سری بود که این آخریش هست. دومی The Chain هست اگه اشتباه نکنم.داستان دو شخصیت از دو بعد زمان متفاوت. دانیل کراس مدرن و نیکولای ارلوف زمان روسیه ی تزاری!

حسین جان یک مقدار اطلاعات خوب در مورد کانر بزاری خیلی ممنون میشم بعد دقت کردین کانر استیل شبیه سرخ پوست ها داره درسته بومیه ولی اصالتش انگلیسیه :d
درباره کانر اطلاعات به خصوصی نیست، خیلی چیزاش مهم نیست و اطلاعات درباره اش کمه، مثل اینکه مهارت هاش چیه و چه جور شخصیتی داره و ....ولی حالا این یه دونه مختصر:d

Ratonhnhaké:ton معروف به Connor Kenway از بومیان آمریکا در قرن 18 است .مادر Conner سرخ پوست، و پدر او بریتانیایی، و خود وی هم از اجداد دزموند مایلز میباشد. کانر(تلفظش درسته؟) متولد Valley Forge در ایالات متحده میباشد.Valley Forge به طور دقیق واقع در ایالت پنسیلوانیا است که در خلال جنگ انقلاب امریکا در زمستان 1777-1778 یک کمپ نظامی برای Continental Army در منطقه ای مرزی بود.این منطقه ای مرزی وسیع در شمال شرقی آمریکا شاهد نبرد فرانسه و بومیان با انگلستان نیز بوده است. این دشت وسیع خالی از سکنه نیست و انواع گوناگونی از حیوانات اهلی و وحشی زندگی میکنند. کانر در همین منطقه مهارت های Free-Running را فرا گرفت.این دشت سه شهرک را در خود جای داده با نام های Lexington | Concord | Charlestown که هر سه متلعق به بریتانیا میباشد.
کانر در سال 1770 با انگیزه ی جنگیدن برای عدالت و دفاع از وطن به عضو با استعداد و فعال محفل اساسین ها درمی‌آید.پنج سال بعد جنگ انقلاب آمریکا به وقوع میپوندد و کانر به رهبران این انقلاب، George Washington و Benjamin Franklin میپوندد.این رویداد باعث شد که کانر با اشخاص برجسته ای همچون :Charles Lee ، Lafayette ، Paul Revere ، Samuel Adams ملاقات کند. در ادامه جنگ و مبارزات کانر، وی کاپیتان کشتی نیروی دریایی Aquila میشود.

• Connor خلاف اساسین هایی که به خوبی میشناسیم>> Aquilus, Altaïr Ibn-La'Ahad, Ezio Auditore da Firenze, Aveline de Grandpré,Nikolai Orelov << طراحی Connor به گرگ شبیه تره تا عقاب که نماد اساسین هاست.
  • اما اسم:
  • Connor اسمی با ریشه ای Gailck (زبان بومی اسکاتلندی) به معنی lover of hounds (حالا هر جور که خودتون درست میدونید ترجمه اش کنید.:biggrin1:)
  • Kenway هم یک اسمی قدیمی انگلیسی هست به معنی brave royal fighter
  • Ratonhnhaké:ton" (pronounced Ra-doon-ha-kay-doon هم که اسم اصلی وی هست "his spirit lives"یا "life scratcher"
  • تا به حال رمز به خصوصی در اسمش پیدا نشده و گمون نکنم داشته باشه.
  • Connor بر خلاف، اتزیو،دزموند،الطائر زخمی روی لبش نداره،(البته Aquilius هم همینطور بود.)

• Like
Reactions: FF-Zack Fair
سلام ، به نظر میاد تا انتشار بازی اطلاعاتی خوبی بدست نیاریم

اینم بگم من هیچ دشمنی با این بازی ندارم ، اون پست ( فیلمه ) رو هم همینطوری پیدا کردم گذاشتم ، ناراحت نشید ;)

سلام
چنتا سوال تو ذهنمه گفتم بپرسم:
1-آخر قسمت 1 وقتی apple of edan از دست الطیر افتاد یه کره زمین اومد که کلی نقطه قرمز روش بود!!اون نقطه های چه معنی داشتن؟؟
2-لوسی از کی با تمپلارها بوده؟؟
3-الطیر جد اتزیوه؟؟
4-نقش دزموند تو بازی چیه؟؟خاطراتشو چک می کنه و جای سیب ها رو پیدا می کنه ولی تا حالا که فقط یکیشو برداشته!!

سلام
1-آخر قسمت 1 وقتی apple of edan از دست الطیر افتاد یه کره زمین اومد که کلی نقطه قرمز روش بود!!اون نقطه های چه معنی داشتن؟؟
3-الطیر جد اتزیوه؟؟
4-نقش دزموند تو بازی چیه؟؟خاطراتشو چک می کنه و جای سیب ها رو پیدا می کنه ولی تا حالا که فقط یکیشو برداشته!!

یکی جواب مارو نمیده؟؟
راستی:5-:dاولای قسمت 1 که المعلم چاقو کرد تو شیکم الطیر برای چی مموری بعدی زنده بود؟؟خودشم تعجب کرده بود!!یعنی نمرده بود یا چیز دیگه ای شد؟؟
کلا هدف از کار با انیموس اینه که دزموند گذشته اجدادشو تغییر بده و در واقع کنترلشون کنه یا این که گذشتشونو بفهمه؟؟
در ضمن اون یارو که آخر revelations بعد از بیدار شدن دزموند باهاش حرف زد پدر دزموند بود یا پدر subject 16 ??subject 16 با دزموند رابطه فامیلی داره؟؟

ممنون میشم یکی به این چند تا سوال ما جواب بده
کلا برا شما که داستانو میدونید جواب به اینا 30 ثانیه هم طول نمی کشه
پس لطفا جواب بدید نامردا:d

سلام
3-الطیر جد اتزیوه؟؟

ببخشید تو کار اساتید دخالت میکنم ها

اون نقاط قرمز جای apple of eden هارو نشون میداددند ، عدن ها در قسمت های مختلف کره ی زمین بودند
لوسی هم فک کنم از زمان subject 16 با تمپلارها بوده ،
الطیر جد اتزیو نیست ، ولی مطمئن نیستم
دزموند باید از یک اتفاق مهم جلوگیری کنه ( فک کنم اتفاق سال 2012 ) ، گذشته اجدادشو ببینه ، عدن ها رو پیدا کنه ، و ....

بازم ببخشید تو کار اساتید دخالت میکنم ، اگه بعضی هاش اشتباه بود دیگه ببخشید

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 AM ارسال شده بود ----------

یکی جواب مارو نمیده؟؟
راستی:5-:dاولای قسمت 1 که المعلم چاقو کرد تو شیکم الطیر برای چی مموری بعدی زنده بود؟؟خودشم تعجب کرده بود!!یعنی نمرده بود یا چیز دیگه ای شد؟؟
کلا هدف از کار با انیموس اینه که دزموند گذشته اجدادشو تغییر بده و در واقع کنترلشون کنه یا این که گذشتشونو بفهمه؟؟
در ضمن اون یارو که آخر revelations بعد از بیدار شدن دزموند باهاش حرف زد پدر دزموند بود یا پدر subject 16 ??subject 16 با دزموند رابطه فامیلی داره؟؟

الطیر زنده موند ولی المعلم الطیر رو دوباره برگردوند به حالت اول ( شمشیر ، چاقوی مخفی و.. ) روگرفت ولی بهش ماموریت داد و اونا رو پس داد

دزموند تغییر نمیده گذشته اجدادشو ، میبینه اونا رو و می فهمه

اونم پدر دزموند بود ، خیر subject 16 رابطه فامیلی نداره با دزموند

بازم استید ببخشن ، هی دخالت میکنم تو کارشون

خیلی ممنون
فقط یه چیز دیگه:
سیب ها (گوی ها) 6 تا هستن دیگه؟؟اما خوب اون نقاطی هم که روی کره زمین بود بیشتر از 6 تا بود تا جایی که یادمه!!چطور؟؟
خوب دزموند می خواد پیداشون کنه.اما تمپلارها که از جاشون با خبر نیستن!!پس برای چی دنیا در خطره؟؟
یکی از گوی ها رو رو توی brotherhood پیدا کرد و رفت برش داشت!!اما اون که جاش امن بود دیگه برای چی برش داشت؟؟چرا اونی که توی revelatons پیدا شد رو نرفتن بر دارن؟؟
بعد قراره 6 تا گوی رو پیدا کنن؟؟اگه اینطور باشه که بازی 100 تا قسمت میشه!!(هدف دزموند پیدا کردن همین یه دونه گوی بوده یا همشو می خواد؟؟)بعد مگه عصایی که توی قسمت دوم بود رو لازم نداشتن که نرفتن ورش دارن؟؟ :دی(عصایی که با گوی یکی میشد!!)
راستی اولا قرار بود بازی سه گانه باشه یعنی این باید قسمت آخر باشه!!حالا هست یا نه؟؟
اینا هم بگید دیگه سوال ندارم :دی
ممنون

خیلی ممنون
فقط یه چیز دیگه:
سیب ها (گوی ها) 6 تا هستن دیگه؟؟خوب دزموند می خواد پیداشون کنه.اما تمپلارها که از جاشون با خبر نیستن!!پس برای چی دنیا در خطره؟؟
یکی از گوی ها رو رو توی brotherhood پیدا کرد و رفت برش داشت!!اما اون که جاش امن بود دیگه برای چی برش داشت؟؟چرا اونی که توی revelatons پیدا شد رو نرفتن بر دارن؟؟
بعد قراره 6 تا گوی رو پیدا کنن؟؟اگه اینطور باشه که بازی 100 تا قسمت میشه!!(هدف دزموند پیدا کردن همین یه دونه گوی بوده یا همشو می خواد؟؟)
راستی اولا قرار بود بازی سه گانه باشه یعنی این باید قسمت آخر باشه!!حالا هست یا نه؟؟

سیب ها 6 تا هستند اما تکه های بهشتی خیلی هستند ، دنیا واسه این در خطره که این احتمال وجود داره که سیب ها دست تمپلارها بیفته ، خوب هدف دزموند پیدا کردن این گوی هاست دیگه، اون گوی رو اتزیو پیدا کرد ، و دزموند فقط میدید ، نمیدونم شاید بخوان همشو پیدا کنن ، اگه گفته باشن سه گانه ac خوب باید آخریش باشه

یکی جواب مارو نمیده؟؟
اندکی صبر:biggrin1:

اون نقاط قرمز جای apple of eden هارو نشون میداددند ، عدن ها در قسمت های مختلف کره ی زمین بودند
به طور دقیقتر Pieces of Eden . منظور از عدن بهشت هست، آخر AC2 وقتی آدم و حوا در حال فرار توی اون منطقه مدرن و سرسبز بودند، از اونجا(یا اون دوره) به عنوان عدن یاد میشه. الطائر بعدها توی کدکس ها که توی AC2 با کمک لئوناردو داوینچی جمع آوریش میکنیم اون قسمتها رو مشخص میکنه، اینکه احتمال داره اونجا تکه های بهشتی وجود داشته باشند. تکه های بهشتی هم فقط سیب نیست.

لوسی از کی با تمپلارها بوده؟؟
لوسی هم فک کنم از زمان subject 16 با تمپلارها بوده ،
درسته، به دستور ویلیام مایلز لوسی قرار میشه که به ابسترگو نفوذ کنه، نکته جالب این هست که دکتر ویدیچ پیشنهاد کار در ابسترگو رو به لوسی میده. نقشه جلو میره تا Subject 16 یا همون Clay Kaczmarek توسط ابسترگو دزدیده بشه و با قرارگرفتن در دستگاه انیمس اهداف تمپلارها به طور دقیقتر مشخص بشه و محل Vault پیدا بشه، بعدش هم 16 و لوسی از ابسترگو فرار کنند که اینگونه نمیشه. لوسی با تحت تاثیر قرارگرفتن حرف های ویدیچ وفاداریش رو از دست میده و به 16 نه اجازه‌ی ارتباط با اساسین ها رو میده نه اجازه‌ی خروج.بقیه اش رو هم که میدونید........

الطیر زنده موند ولی المعلم الطیر رو دوباره برگردوند به حالت اول ( شمشیر ، چاقوی مخفی و.. ) روگرفت ولی بهش ماموریت داد و اونا رو پس داد
چاقوی المعلم آغشته به داروی سمی خواب آور بود، طرف طوری به خواب فرو میرفت که تصور میکرد مرده. این از ویژگی های المعلم بود تا شاگردانش رو به خودش تا پای مرگ وفادار کنه.(این ویژگی المعلم اونطور که من توی ویکی پدیا مطالعه کردم بسیار به حسن صباح نزدیک هست، ولی نمیخواد بحث اونو وسط بکشیم، صرفا یه اشاره جزئی کردم تا بدونید از کجا اقتباس شده.)

سیب ها (گوی ها) 6 تا هستن دیگه؟؟اما خوب اون نقاطی هم که روی کره زمین بود بیشتر از 6 تا بود تا جایی که یادمه!!چطور؟؟
خوب دزموند می خواد پیداشون کنه.اما تمپلارها که از جاشون با خبر نیستن!!پس برای چی دنیا در خطره؟؟
درباره تکه های بهشتی بالا گفتیم.دقیقا 48 تا هست.تمپلارها هم فهمیدن دیگه. تو آخر AC1 وقتی دزموند وارد دوران زندگی الطائر شده، وقتی اون نقشه ی کره‌ی زمین رو دیدیم، معنیش این هست که تمپلارها هم با ما دیدند دیگه، تو انیمس بودیم دیگه:biggrin1:
تمپلارها محلش رو هم بدونند دسترسی به اون در زمان حاضر ندارند چون اگه یادت باشه توی آخر Brotherhood پدال ها با DNA دزموند فعال میشدند و پله پله باز میشد برای دستیابی به سیب بهشتی. اون مکان ها یا The Vault کدگذاری شده و فقط تا اینجای کار فقط یک اساسین میتونه بهش نفوذ داشته باشه چون با DNA اون کدگذاری شده. اینکه توی Vault آخری چی هستش و چی انتظارمون رو میکشه توی AC3 معلوم میشه.

عد قراره 6 تا گوی رو پیدا کنن؟؟اگه اینطور باشه که بازی 100 تا قسمت میشه!!(هدف دزموند پیدا کردن همین یه دونه گوی بوده یا همشو می خواد؟؟)بعد مگه عصایی که توی قسمت دوم بود رو لازم نداشتن که نرفتن ورش دارن؟؟ :biggrin1:(عصایی که با گوی یکی میشد!!)
هدف اصلی پیدا کردن Vault هست. اون چیزی که THWB برای دزموند و پیشنیانش باقی گذاشتن Vault هست. حالا درون Vault هم تا بدینجا سیب بهشتی بوده ولی همش وسیله بوده برای هدف بعدی. ضمن اینکه این 6 تا سیب دوم تو حادثه Denver International Airport نابود شده.
آخرین کسی که دسترسی به عصا رو داشت Tsar Nicholas II و Rasputin بودند. نیکولا تسلا خودش رو فدا میکنه و برای یه سری اهداف که به نفع اساسین ها بوده عصا رو نابود میکنه.

اینم تا یادم نرفته بگم که کلا تکه های بهشتی اینا هستند.:
Swords of Eden ∙ Staves of Eden ∙ Shroud of Eden ∙ Crystal Skulls ∙ Ankh + شش تا سیب.

کلا برا شما که داستانو میدونید جواب به اینا 30 ثانیه هم طول نمی کشه:biggrin1:
مرد حسابی مگه امتحان نهاییه:biggrin1: سعی کردم خلاصه بگم که خوب متوجه بشیم.
بازم اساتید ببخشن ، هی دخالت میکنم تو کارشون
اساتید چیه؟کیه؟ ما همه اینجا در یه سطح سعی میکنیم که دانسته هامون رو در یه چارچوب مشخص به اشتراک بزاریم.:biggrin1:شما و بقیه دوستان لطف میکنید که سوال و جواب میکنید، منتها در یه چارچوبی که مشخص کردیم.مرسی از همه شما طرفداران.:biggrin1:

دوستان شرمنده من میخوام یه موضوع قدیمی رو از قبر بکشم بیرون.
توی ویدئو the truthنشون میده ادم و حوا دارن فرار میکنن.بعدش از یه ساختمون میرن بالا و یه کوه رو نشون میده.بعضی از دوستان گفتن که این کوه کلیمانجارو هست.
اما یه بحثی هست.محل زندگی ادم و حوا بهشت بوده.که توی بازی با نامedenاشاره میشه.خب edenیه باغ یا بهشت روی زمین بوده.باستان شناسان هم محلeden رو حوالی اذر بایجان(نزدیک تبریز ) ایران تعیین کردن.که اونجا هم کوه سهند قرارداره(مراجعه کنید بهhttp://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%BA_%D8%B9%D8%AF%D9%86).خب ادم حوا هم که داشتن از edenفرار میکردن.پس اگه این فرضیات درست باشه اون کوه سهنده.البته خودم هنوز براش دلیلی پیدا نکردم برای همین گفتم اینجا بگم بلا خره چند تا فکر بهتر از یه فکره:d.
ممنون

دوستان شرمنده من میخوام یه موضوع قدیمی رو از قبر بکشم بیرون.
توی ویدئو the truthنشون میده ادم و حوا دارن فرار میکنن.بعدش از یه ساختمون میرن بالا و یه کوه رو نشون میده.بعضی از دوستان گفتن که این کوه کلیمانجارو هست.
اما یه بحثی هست.محل زندگی ادم و حوا بهشت بوده.که توی بازی با نامedenاشاره میشه.خب edenیه باغ یا بهشت روی زمین بوده.باستان شناسان هم محلeden رو حوالی اذر بایجان(نزدیک تبریز ) ایران تعیین کردن.که اونجا هم کوه سهند قرارداره(مراجعه کنید بهhttp://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%BA_%D8%B9%D8%AF%D9%86).خب ادم حوا هم که داشتن از edenفرار میکردن.پس اگه این فرضیات درست باشه اون کوه سهنده.البته خودم هنوز براش دلیلی پیدا نکردم برای همین گفتم اینجا بگم بلا خره چند تا فکر بهتر از یه فکره:d.
ممنون
مطمئن باش منظور از بهشت جایی غیر از زمین بوده این بارها بحث شده
توی اون ویدیو ادم و حوا بعد از برداشتن سیب رو نشون میده و گفته میشه بعد از تبعیدشون نزدیک کوه کلیمانجارو روی زمین اومدن

اونم پدر دزموند بود ، خیر subject 16 رابطه فامیلی نداره با دزموند

بازم استید ببخشن ، هی دخالت میکنم تو کارشون
احتمالا یه نسبت خیلی دوری بوده.تو AC2 همون اولش که وارد انیموس می شیم و تولد اتزیو رو میبینیم از Crossover دی ان ای 16 و دزموند به اون خاطره میرسیم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or