Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به یاد گذشته داشتم داستان الطائر + سه‌گانه‌ی اتزیو رو می‌دیدم توی یوتیوب. فهمیدم که Lucy رو برای این کشتن تو داستان چون بازیگرش پول زیادی می‌خواسته.:D از خنده مردم خداییش.:D

این سری یه زمان پر رمز و راز و اینا بود، من بعد AC3 دیگه بازی نکردم نمی‌دونم چی شد ولی عجب پایان مزخرفی بود AC3.:D

• Like
Reactions: L.o.s and a2010

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
به یاد گذشته داشتم داستان الطائر + سه‌گانه‌ی اتزیو رو می‌دیدم توی یوتیوب. فهمیدم که Lucy رو برای این کشتن تو داستان چون بازیگرش پول زیادی می‌خواسته.:D از خنده مردم خداییش.:D

این سری یه زمان پر رمز و راز و اینا بود، من بعد AC3 دیگه بازی نکردم نمی‌دونم چی شد ولی عجب پایان مزخرفی بود AC3.:D
زمان حالش به نظرت مزخرف بود یا تایم لاین داستانیش ؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
زمان حالش به نظرت مزخرف بود یا تایم لاین داستانیش ؟
من با شخصیت کانر و داستان خودش که اصلاً ارتباطی نگرفتم، پایان دزموند هم چیز مزخرفی بود در حدی که کلاً سری رو بوسیدم بعد از اون بازی نکردم.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین

البته بحث پول زیاد کریستن بل نبوده! بحث این بوده یوبی گفته خوب من که دارم از AC خوب میدوشم چرا هزینه کنم و پول بدم به یک بازیگر که نقش خیلی زیادی هم تو کلیات نداره ولش کن میکشیمش هزینه هارو کم میکنم.

کلا بعد خروج سازنده اصلی بازی از یوبیسافت سر AC BH و موقع ساخت AC R کلا همه چی بازی به هوا رفت! اولین حرکتی که زدن این بود که ماجرای شباهت DNA هارو کلا ریختن دور گفتن خب مثلا دزموند با شخصیت های دیگه قرار نیست شباهت داشته باشه! در حالی که مثلا تو نسخه اول اودن گفتن از هر DNA یک شخصیت عینن تو یک بازه تاریخی حضور داشته و...
کلا گند زدن به بازی رفت برای اینکه بتونن بدوشن، مثلا تو نسخه ی اول ابتدا گفتن که الطیر خودش انگشتشو قطع کرد که سلاحی که میسازه بهتر باشه، توی AC2 همچنین توضیحی یادم از اتزیو توی داوینچی بیان شد! بعد تو اوریجینز یهو همه چی عوض میشه :|
خلاصه که حیف اساسین با این همه پتانسیل که نابود شد!

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
227
اینجا یکی از بهترین تاپیک های این انجمن هستش و از تمامی دوستانی ک کمک کردن و این مطالب جم اوری شد بسیار تشکر میکنم
چند روز پیش ک والهالا رو تموم کردم، داشتم فکر میکردم چطور میشه ک یه بازی اساسینی ، شخصیت اصلیش اساسین نباشه یا نبوده باشه،چطور داستانی ک اینقدر رمز آلود و پیچیده بوده یهو ولش کنن و یه داستان بی سرو ته رو بزارن تو بازیشون

خلاصه نشستم دوباره از اول دارم بازی هارو بازی میکنم تا خاطرات خوب گذشته رو دوباره مرور کرده باشم،

از دوستان اگه کسی میدونه، یه توظیح بده جونو تو کدوم قسمت مرده؟

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر