Multi Platform Assassin’s Creed: Revelations

درود

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهدپایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود

اولین تصاویر بازی :

آخرین ویرایش:
دوستان با این پچ و کرک جدید باز هم برای پایان رساندن مراحل بازی نیاز به اتصال به اینترنت هست !؟
من یک ماهی در سرزمین اسکایریم غرق بودم ، از دنیاهای دیگه غافلم ! تازه میخوام ACR رو شروع کنم :دی

ما كه بدون اتصال به اينترنت رفتيم و تمومش كرديم...
تو اسكايريم مگه غريق نجات هم هست كه نجاتت دادن ؟ :d

خدا بیامرزتش.;)
من که هنوز سر پا هستم.
منم مثل تو کم کمش 5 ساعت میشینم
بیشترش Saints row بازی میکنم نمیدونم چرا اینقدر جلب این بازی شدم
الان اسکایریم هم دارم ولی زیاد برام جالب نیست نمیدونم چرا
اه میخواستم برم بتمنم بگیرم اما دیگه موقع امتحاناست
------
اگه شرکتا تو دوره ای که دارن نسخه ی جدید بازیی رو میسازن هی پچ بدن تا مرحله اضافه بشه خیلی خوبه
مثلا الان AC رو تموم کردم حالم گرفتس:دی

دوستان یک سوال
وقتی میری تو قلعه پیش سلیمان میگه یک کشتی منتظرته (بعد از اینکه اون یارو که سلیمان میگه میکشی و میفهمی اشتباه اونو کشتی و اون خائن نبوده ) هیچی تو نقشه نمیاد و بقیه مراحل را هم تو نقشه نمیاد

دوستان یک سوال
وقتی میری تو قلعه پیش سلیمان میگه یک کشتی منتظرته (بعد از اینکه اون یارو که سلیمان میگه میکشی و میفهمی اشتباه اونو کشتی و اون خائن نبوده ) هیچی تو نقشه نمیاد و بقیه مراحل را هم تو نقشه نمیاد
یک عکس از مرحله بازی بزار
شاید میگه کاری انجام بدی و تو انجام ندادی
عکس بده

دوستان یک سوال
من احتمال میدم مشکل از کرکت باشه.
چون من وقتی که AC2 رو بازی می کردم به همچین مشکلی برخوردم.
برای یکی از دوستام هم تو بازی AC1 این اتفاق افتاده بود.
شاید اگه کرکتو عوض کنی درس شه.

عکس بذار دوست عزیز

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:21 PM ارسال شده بود ----------

سلام
میدونم اینجا جاش نیست
ولی من میخوام بازی خوب بخرم اگه میشه چندتا اسم بازی عالی بذارید ممنون
فقط بازی عالی که خودتونم بازی کرده باشید
آخه یکی از رفقا بازی خریده (batman arkham city ) خیلی جالبه من میخوام بزنم رو دستش
فقط یه نکته من بازی هواپیما زیاد نمیاد (به غیر از هواپیما باشه لطفا )

()()()()()()()()()()()()()()()()()()()(())()(()((()())()()(())(()())(()()()()()())(()()()())()()()(()())(())(()())()(())(()()()()))))))))))))))))))))))))))))()()()((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))()(((((((()

بچه ها من یه مشکل دارم من رزولوشن بازی رو عوض کردم رزولیشنی گذاشتم که مونیتور پشتیبانی نمی کرد صفحه سیاه شد میرم تو بازی مونیتور پیغام میده که از این رزولیشن پشتیبانی نمی کنه اما کلیدها کار میکنه من جای عوض کردن رزولیشن رو بلد نیستم یعنی نمیبینم میشه ادرس بدید

دوستان یعنی کسی تو بازی این برج های تسخیر شده رو پس نگرفته روشش رو به ما هم بگه ؟
من هر کاری می کنم نمی تونم اون ماشینی که آخرش میاد و دیوار ها رو خراب می کنه و همه جا رو آتیش میزنه از بین ببرم.

بچه ها من یه مشکل دارم من رزولوشن بازی رو عوض کردم رزولیشنی گذاشتم که مونیتور پشتیبانی نمی کرد صفحه سیاه شد میرم تو بازی مونیتور پیغام میده که از این رزولیشن پشتیبانی نمی کنه اما کلیدها کار میکنه من جای عوض کردن رزولیشن رو بلد نیستم یعنی نمیبینم میشه ادرس بدید
بیا اینجا و رزولوشنو تغیر بده
WID DIR:\Users\YOUR NAME\Documents\Assassin's Creed Revelations
یک فایل ستینگ هست روش کلیک کن و تغیرش بده

---------- نوشته در 05:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یعنی کسی تو بازی این برج های تسخیر شده رو پس نگرفته روشش رو به ما هم بگه ؟
من هر کاری می کنم نمی تونم اون ماشینی که آخرش میاد و دیوار ها رو خراب می کنه و همه جا رو آتیش میزنه از بین ببرم.
دوست من
منم این مشکل تو رو دارم
بعد از چند باخت دیگه بیخیال شدم
میگزاشتم بزنه خراب کنه دوباره توی بیرون ازش پس بگیرم

عکس بذار دوست عزیز

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:21 PM ارسال شده بود ----------

سلام
میدونم اینجا جاش نیست
ولی من میخوام بازی خوب بخرم اگه میشه چندتا اسم بازی عالی بذارید ممنون
فقط بازی عالی که خودتونم بازی کرده باشید
آخه یکی از رفقا بازی خریده (batman arkham city ) خیلی جالبه من میخوام بزنم رو دستش
فقط یه نکته من بازی هواپیما زیاد نمیاد (به غیر از هواپیما باشه لطفا )

()()()()()()()()()()()()()()()()()()()(())()(()((()())()()(())(()())(()()()()()())(()()()())()()()(()())(())(()())()(())(()()()()))))))))))))))))))))))))))))()()()((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))()(((((((()
بازی خوب جدید رو دست بتمن نیست
همسطحش همین AC:R ولی اگه نقش آفرینی علاقه داری 100% TEOS:S

---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

دزموند جورنی کجای بازی هست؟ جز مراحل اولیه هست یا اخر؟
جز مراحل اصلیه؟

آخرین ویرایش:

---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

جز مراحل اصلیه؟

شما هر 5 تا Fragment که بگیری ، یکی از مراحل دزموند باز میشه.
باید از توی منو واردش بشی.

جز مراحل اصلیه؟

نمیخوام بحث نامربوط بکنم
ولی فعلا که اسکایریم بدجور زده رو دست همه ی بازی ها
-----------------------------------

بابا توی Animus island دیگه همون جزیره
پشت انیموس اصلی که بزرگ هست چند تا کوچیک هست که اگه توش بری مرحله جدید داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or