Multi Platform Assassin’s Creed: Revelations

درود

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهدپایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود

اولین تصاویر بازی :

آخرین ویرایش:
اتفاقا من همه سری های AC رو به طور کامل بازی کردم.
ولی جای زخمی روی صورت الطحیر یادم نمیاد (شایدم بود و من متوجه نشدم. چون چهرش اون موقع خیلی مخوفتر بود و چیز زیادی معلوم نبود)
در مورد داستانشم من حرفی ندارم چون که به نظر منم داستانش خیلی خوب بود.
موسیقیشم که به نظر من فوق العاده بودش.
به این عکس دقت کن ایناهاش
http://ui01.gamespot.com/1799/altair_2.jpg
همه از یک قیافه سرچشمه گرفتن هم اتزیو هم الطائر

---------- نوشته در 03:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:49 PM ارسال شده بود ----------

آره دیگه 44 مگه
ترافیکم تموم میشه اینجوری پیش برم که :d
کرک خودتو نمیتونی اپلود کنی ؟
کی حال داره کرک آپلود کنه اونم 40 مگ!!!!
از جایی که میگیری ساعت رایگان نداره مگه
من از شاتل میگیرم 1 تا 8 صبح هرچی دلم میخواد دانلود میکنم
از ساعت 3 تا 8 صبح هم سرعتم 200 هست خیلی خوبه

---------- نوشته در 03:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:49 PM ارسال شده بود ----------

حالا که بیشتر دقت می کنم فکر می کنم حق با توئه)x
به هر حال.
تو در مرد قسمت دوم صحبتام یعنی موازی بودن دنیا ها تو AC چیزی شنیده بودی؟

حالا که بیشتر دقت می کنم فکر می کنم حق با توئه)x
به هر حال.
تو در مرد قسمت دوم صحبتام یعنی موازی بودن دنیا ها تو AC چیزی شنیده بودی؟
نمیگیرم چی میگی:دی
فقط بچه ها میگن الطائر یک چیزی مینوشته به نام Codex که اتزیو باید پیداش میکرد و به لئوناردو میداد تا باهاش اختراع کنه
و فکر میکنم زمانی که الطائر پیر بوده اتزیو جوون بوده و همون زمان اسبحه فرستاده شده برای الطائر
وللش مهم نیست حالا

شب که رایگانه
ولی کی صبر میکنه تا شب
من الان میخوام بازیو :d

شب که رایگانه
ولی کی صبر میکنه تا شب
من الان میخوام بازیو :d
عجله نکن عزیز
اولین مرحله بازی اصلا قشنگ نیست یک جورای خسته کنندس
من هیچ وقت ترافیکمو 40 مگ تو روز دانلود نمیکنم مگه اینکه چی باشه

---------- نوشته در 04:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:08 PM ارسال شده بود ----------

اخرش ما که نتونستیم Desmound journey رو بریم یکی که رفته بیاد بگه اصلا داستانش چی بوده چی شده ؟؟:>
هنوز تو کفشم که ببینم چی بوده:-s
مهم نیست
فکر نکنم هنوز کسی رفته باشه
مال همه مشکل داره فکر میکنم
فیلمش تو یوتیوب هست بزن ببین

دوستان با این پچ و کرک جدید باز هم برای پایان رساندن مراحل بازی نیاز به اتصال به اینترنت هست !؟
من یک ماهی در سرزمین اسکایریم غرق بودم ، از دنیاهای دیگه غافلم ! تازه میخوام ACR رو شروع کنم :دی

نمیگیرم چی میگی:دی
فقط بچه ها میگن الطائر یک چیزی مینوشته به نام Codex که اتزیو باید پیداش میکرد و به لئوناردو میداد تا باهاش اختراع کنه
و فکر میکنم زمانی که الطائر پیر بوده اتزیو جوون بوده و همون زمان اسبحه فرستاده شده برای الطائر
وللش مهم نیست حالا
اتزیو اسلحه برای الطائر فرستاده:|:biggrin1: الطائر سال 1257 مرده در صورتی که اتزیو سال 1459 تازه به دنیال میاد یعنی حدود 300 سال فاصله :|
نه اصلا اینطوری نیست هیدن گان اولین بار توسط الطائر ساخته و اولین کسی هم که از این سلاح استفاده کرد خود شخص الطائر بود و با اون یکی از تارگت هاش رو در سن هشتاد و یک سالگی میکشه
لئوناردو هم چیزی به اسم هیدن گان کشف نمیکنه اون فقط کد های ساخت این سلاح که توسط الطائر نوشته شده بود رو رمز گشایی میکنه
کلا لئوناردو تو قسمت صلاح های اسسین ها مثله هیدن بلید ، هیدن بلید دست راست ، تیغ سمی ، هیدن گان و ... هیچ چیز کشف نمیکنه این ها همه ساخته دست الطائر هستند که در کدکس ها نوشته شده البته خود الطائر هم از Apple of Eden طرز ساختشون رو یاد گرفته
همین:biggrin1:

بچه ها کرکو هنوز نتونستم پیدا کنم
یا ف ی ل ت رن یا از مدیافایر که کدامنیتیش رو نمیتونم وارد کنم نمیدونم چجوریه
سند میشه به یه صفحه ی دیگه

---------- نوشته در 10:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 PM ارسال شده بود ----------

اتزیو اسلحه برای الطائر فرستاده:|:biggrin1: الطائر سال 1257 مرده در صورتی که اتزیو سال 1459 تازه به دنیال میاد یعنی حدود 300 سال فاصله :|
نه اصلا اینطوری نیست هیدن گان اولین بار توسط الطائر ساخته و اولین کسی هم که از این سلاح استفاده کرد خود شخص الطائر بود و با اون یکی از تارگت هاش رو در سن هشتاد و یک سالگی میکشه
لئوناردو هم چیزی به اسم هیدن گان کشف نمیکنه اون فقط کد های ساخت این سلاح که توسط الطائر نوشته شده بود رو رمز گشایی میکنه
کلا لئوناردو تو قسمت صلاح های اسسین ها مثله هیدن بلید ، هیدن بلید دست راست ، تیغ سمی ، هیدن گان و ... هیچ چیز کشف نمیکنه این ها همه ساخته دست الطائر هستند که در کدکس ها نوشته شده البته خود الطائر هم از Apple of Eden طرز ساختشون رو یاد گرفته
همین:biggrin1:

کاملا درسته ولی هیچ کسی به مخش فشار نیاورده تا حالا اینو بفهمه ;):d

---------- نوشته در 10:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

عجله نکن عزیز
اولین مرحله بازی اصلا قشنگ نیست یک جورای خسته کنندس
من هیچ وقت ترافیکمو 40 مگ تو روز دانلود نمیکنم مگه اینکه چی باشه

بالاخره که باید بازی کنم :d

---------- نوشته در 10:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:05 PM ارسال شده بود ----------

اخرش ما که نتونستیم Desmound journey رو بریم یکی که رفته بیاد بگه اصلا داستانش چی بوده چی شده ؟؟:>
هنوز تو کفشم که ببینم چی بوده:-s

قضیه ی Desmound journey چیه ؟:-/
مشکل از چیه که کسی نتونسته بره ؟

اتزیو اسلحه برای الطائر فرستاده:|:biggrin1: الطائر سال 1257 مرده در صورتی که اتزیو سال 1459 تازه به دنیال میاد یعنی حدود 300 سال فاصله :|نه اصلا اینطوری نیست هیدن گان اولین بار توسط الطائر ساخته و اولین کسی هم که از این سلاح استفاده کرد خود شخص الطائر بود و با اون یکی از تارگت هاش رو در سن هشتاد و یک سالگی میکشه لئوناردو هم چیزی به اسم هیدن گان کشف نمیکنه اون فقط کد های ساخت این سلاح که توسط الطائر نوشته شده بود رو رمز گشایی میکنه کلا لئوناردو تو قسمت صلاح های اسسین ها مثله هیدن بلید ، هیدن بلید دست راست ، تیغ سمی ، هیدن گان و ... هیچ چیز کشف نمیکنه این ها همه ساخته دست الطائر هستند که در کدکس ها نوشته شده البته خود الطائر هم از Apple of Eden طرز ساختشون رو یاد گرفته همین:biggrin1:
والا من که از این قسمتش سر در نیاوردم:دیوللش:دی

بچه ها کرکو هنوز نتونستم پیدا کنم
یا ف ی ل ت رن یا از مدیافایر که کدامنیتیش رو نمیتونم وارد کنم نمیدونم چجوریه
سند میشه به یه صفحه ی دیگه

---------- نوشته در 10:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 PM ارسال شده بود ----------

کاملا درسته ولی هیچ کسی به مخش فشار نیاورده تا حالا اینو بفهمه ;):d

---------- نوشته در 10:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

بالاخره که باید بازی کنم :d

---------- نوشته در 10:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:05 PM ارسال شده بود ----------

قضیه ی Desmound journey چیه ؟:-/
مشکل از چیه که کسی نتونسته بره ؟
مدیا فایر که مشکلی نداره ؟!
چون لینک مستقیم سایتهای دیگه ممنوعه پس تو اسپویلر میذارم :
Desmound journey هم با آپدیت و کرکش مشکلی نداره و من خودم دارم بازی می کنم.

یافتم....b-)
جدیدترین باگ ACR:
همینجوری داشتم روی پشت بوم ها این ور و اونور می پردیم که ییهو ناغافل از روی یکی از ساختمونا افتادم پایین و به جای این که بیفتم رو زمین، رفتم تو زمین!:-/
خلاصه از اونجایی که زیر زمین آب هستش، کلی هم تو آب شنا کردم و آخر سر هم مجبور شدم که از بازی بیام بیرون تا درس بشه.
البته شایدم به خاطر این بود که یه 12 ساعتی پای سیستم داشت بازی می کردم.:-/

یافتم....b-)
جدیدترین باگ ACR:
همینجوری داشتم روی پشت بوم ها این ور و اونور می پردیم که ییهو ناغافل از روی یکی از ساختمونا افتادم پایین و به جای این که بیفتم رو زمین، رفتم تو زمین!:-/
خلاصه از اونجایی که زیر زمین آب هستش، کلی هم تو آب شنا کردم و آخر سر هم مجبور شدم که از بازی بیام بیرون تا درس بشه.
12 ساعت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بی خیال بابا. جونت مهمتره یا اتزیو ؟

یافتم....b-)
جدیدترین باگ ACR:
دیگه این باگ ها توی همه ی بازی ها وجود داره
اینا رو نمیشه گفت باگ
باگ به چیزی میگن که هر دفعه بری توی بازی همین اتفاق برات بیفته
----
یادمه چند سال پیش توی اخبار گفت یکی 12 ساعت پای کامپیوتر نشسته بوده بعدش داشته بازی جنگی میکرده
یهو سکته و ....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or