Multi Platform Assassin’s Creed: Revelations

درود

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهدپایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود

اولین تصاویر بازی :

آخرین ویرایش:
یه چند تا سوال داشتم از دوستان که اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
اول اینکه گرافیک این بازی با نسخه ی xbox فرق میکنه ؟
من دو نسخه قبل این بازیو بازی کردم یعنی از این چندتایی که اومده فقط یه دونشو(با xbox) که اونم اولاش خیلی خوب بودو حال میداد ولی وقتی هر چی بیشتر جلو میرفتی بازی زیادی پیچیده طولانیو خسته کننده میشد که آخرای بازی بودم تقریبا که نصفه ولش کردم ...اینم همینجوریه ؟ چون مثکه قسمت اکشنش بیشتر شده الآن
میخواستم بتمنو بازی کنم اما گفتم شاید این فعلا تا اون درست حسابی بیاد گزینه ی مناسب تری باشه ...الآن من که خیلی کم راجع به داستان بازی میدونم این نسخه بازی کردنش حال میده به نظرتون ؟ جایی هست که بشه کامل داستانو خوند ؟

آخراي بازي نصفه ولش كردي ؟؟؟!!! اين جوري كه ميشه وسطاي بازي!:d
واسه اينكه درباره داستان بيشتر بدوني بهتره بري اينجا، كه بچه ها خيلي درباره بازي و داستانش صحبت كردن :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33398

آخراي بازي نصفه ولش كردي ؟؟؟!!! اين جوري كه ميشه وسطاي بازي!:d
واسه اينكه درباره داستان بيشتر بدوني بهتره بري اينجا، كه بچه ها خيلي درباره بازي و داستانش صحبت كردن :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33398
نه داداشم یعنی یه جورایی نصفه های آخرای بازی بودم!:dپیچیده اس قضیه بگذریم !
دمت گرم اما اون لینکی که دادی تاپیکش خیلی متشنجه !... کاش لپ کلامو میگفتی که دیگه مزاحم دوستان اوجا نمیشدیم :d
یکی دو تا سوالمونم که بی جواب موند ...

پازل روی در تومرحله ی آخرچه جوری حل میشه؟

---------- نوشته در 01:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:10 AM ارسال شده بود ----------

پازل روی در تومرحله ی آخرچه جوری حل میشه؟

نه داداشم یعنی یه جورایی نصفه های آخرای بازی بودم!:dپیچیده اس قضیه بگذریم !
دمت گرم اما اون لینکی که دادی تاپیکش خیلی متشنجه !... کاش لپ کلامو میگفتی که دیگه مزاحم دوستان اوجا نمیشدیم :d
یکی دو تا سوالمونم که بی جواب موند ...
داستان اين بازي حيلي گسترده است و خوب براي اينكه به تمام نكات بازي پي ببري بايد قسمت زيادي از اون تاپيك مطالعه بشه..
البته توي پست اول يك سري تقسيم يندي هايي شده كه كمك مي كنه

سلام دوستان من بازی رو تمام کردم ولی میخوام وارد اون ستون ها بشم از بازی میاد بیرون ! اون ستون ها چجوریه شهر های جدیده یا حافظه قدیم و...؟؟؟

این انیمیشن (انیمیشن که نه ولی چی بگم....:دی) Embers رو حتما ببینید خیلی باحاله...کلا ماجرا و سرگذشت اتزیو و الطائر هست.

اين embers چي هست؟:-/ مثله هموم ويديو اه نسخه قبليه كه بايد پازل هاي بازي را تكميل مي كردي تا ويديو هم كامل بشه؟
لينك نداريد؟ از u لوله هم باشه هم بد نيست...

دوستان یه سوال
وقتی که میخوام از یکی از خونه های اساسین ها در مقابل حمله ی معبدنشینها دفاع کنم تا وقتی که سرباز ها میان هیچ مشکلی نیست همه رو میکشم ولی وقتی اون ارابه بزرگ که آتش پرت میکنه میاد هیچ چیز جلو دارش نیست و شکستم میده!با اینکه سد دفاعی و سرباز های مختلف رو هم میزارم واسه دفاع و از توپ جنگی هم استفاده میکنم!

Last edited by a moderator:
درود بر همه
خوب ی کمی هایپ کنیم !
:d
خوب بلاخره این شاهکار را تموم کردم واقعا اصلا و ابدا فکر نمی کردم اینقدر برام جذاب باشه بازی .تک تک ماموریت ها برام جالب و دیدینی بود چن ماموریت اخر بازی هم دیگه واقعا بی نظیر بود یوبی سنگ تموم گذاشت تو این نسخه به نظرم .
داستان به بهترین شکل ممکن تمام شد اون ویدیوه اخر باز ی هم واقعا بی نظیر بود همه چیز را مشخص کرد . گیم پلی هم به نظرم خیلی سریع تر و بهتر از نسخه های قبلی شده بودند . اهنگ و موزیک و صدا گذاری بازی هم به بهترین کل ممکن روش کارشد ه بود.
به نظرم تنها ضعفی که از این شماره می شد گرفت نبود اسب سواری دربازی به گستردگی نسخه های قبلی بود که البته با وجود این همه خوبی های که به باز ی اضافه کردند می شد خیلی راحت از کنارش گذشت
.
در کل به در این شماره رو تک تک جزییات بازی کار کرده بودند و شاهد یک بازی کامل بی نقض و زیبا بودیم .

دیشب ساعت 3 شب بازی رو تموم کردم، خیلی قشنگ بودش در کل
فقط یکمی کوتاه بود. (مثلا میتونست سیب دست templer ها بیفته و بعد مثل نسخه 2 یا سه با هم بجنگن و ..) الان که Sequence ها تموم شدن برم تو شهر چیکار میتونم بکنم ؟ چه مراحل اضافی داره ؟ مثلا ac:b مراحل کریستینا رو داشت، این چی داره؟

آخرش چی شد وقتی دزموند اومد به هوش ؟
اونجا کجا بود؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or