Multi Platform Assassin’s Creed: Revelations

درود

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهدپایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود

اولین تصاویر بازی :

آخرین ویرایش:
بابا این Full Synchrization (اگه درست نوشته باشم) خیلی اعصاب خورد کنه.
وقتی یه اشتباهی می کنیم و Full نمیشهو بازی رو Load می کنیم نمیشه و کل مموری رو باید از اول بریم تا بتونیم Full کنیم.
آخه این چه کاریه ؟ تو Brotherhood هم همینطور بود من مجبور بودم سیوها رو کپی کنم و بیام تو بازی و دوباره برم بیرون و کپی کنم و دوباره بیام و ...

من یکی از افرادی هستم که با شماره اول بازی زندگی کرد
یعنی حسابش رو بکنید که با خط دایل آپ تمامی تریلر های بازی رو از GTگرفته بودم و هر موقع بیکار میشدم تریلرهاش رو تماشا می کردم
شماره یک دقیقا همون چیزی بود که من تو ذهنم بود. و کشتن توش واقعا به سبک اسسن بود و مخفی کاری توی بازی پر رنگ تر بود ولی از شماره دوم به بعد همه چی عوض شد. به جای کشتن 9 نفر توی شماره یک حالا 100 نفر رو باید می کشتی اونم به هر شکل تابلویی که میشد. کامل شد یه اکشن و مخفی کاریش به حداقل رسید. یه بازیی مثل بت من هم توی مخفی کاری عالی کار شده و هم اکشن و یه توازن هست بین این دو فرم ولی توی این بازی مخفی کاری فراموش شد و بازی به یه اکشن صرف تبدیل شد و همین باعث شد که من بکل کنار بزارمش

• Like
Reactions: Celebrimbor
بابا این Full Synchrization (اگه درست نوشته باشم) خیلی اعصاب خورد کنه.
وقتی یه اشتباهی می کنیم و Full نمیشهو بازی رو Load می کنیم نمیشه و کل مموری رو باید از اول بریم تا بتونیم Full کنیم.
آخه این چه کاریه ؟ تو Brotherhood هم همینطور بود من مجبور بودم سیوها رو کپی کنم و بیام تو بازی و دوباره برم بیرون و کپی کنم و دوباره بیام و ...
دوست عزیز شما بازی رو تموم کن تمام مموری ها باز میشن
هر کدوم رو کامل نکردی میتونی کامل کنی

یعنی حسابش رو بکنید که با خط دایل آپ تمامی تریلر های بازی رو از GTگرفته بودم و هر موقع بیکار میشدم تریلرهاش رو تماشا می کردم
شماره یک دقیقا همون چیزی بود که من تو ذهنم بود. و کشتن توش واقعا به سبک اسسن بود و مخفی کاری توی بازی پر رنگ تر بود ولی از شماره دوم به بعد همه چی عوض شد. به جای کشتن 9 نفر توی شماره یک حالا 100 نفر رو باید می کشتی اونم به هر شکل تابلویی که میشد. کامل شد یه اکشن و مخفی کاریش به حداقل رسید. یه بازیی مثل بت من هم توی مخفی کاری عالی کار شده و هم اکشن و یه توازن هست بین این دو فرم ولی توی این بازی مخفی کاری فراموش شد و بازی به یه اکشن صرف تبدیل شد و همین باعث شد که من بکل کنار بزارمش
برای من هم همینطور بود.یعنی من نسخه اول رو از همه نسخه ها بیشتر دوست دارم.حتی به نظرم داستانش از نسخه دوم هم بهتر بود.بقیه نسخه ها تقلید کامل از نسخه اول بودن فقط عناصر مخفی کاریشون خیلی کم شده بود

دوست عزیز شما بازی رو تموم کن تمام مموری ها باز میشن
هر کدوم رو کامل نکردی میتونی کامل کنی
خب اینجوری هم باز هم باید مموری رو ازو اول برم دیگه. چه کاریه ؟
باید یه جوری می ذاشتند که بشه بازی رو لود کرد و فولش کرد.

حرف دل منو زدی...

دوستان من بازیو تموم کردم یه سوال داشتم :
بازی تقریبا جالب تموم شد ولی اینا تو کت من نمیره یکی بیاد شفاف سازی کنه :
اصلا برای چی لوسی مرد ؟ چه نقشی تو ماجرا داشت ؟
اتزیو با سوفیا ازدواج میکنه ؟ کریستینا مرده ؟ ( خودش وقتی داشت نامه مینوشت گفت تو Embers قضیه اش معلوم میشه ؟ )
اون سه تا خداها یکیشون که مینورا که هیچی اون جونو کیه ؟ اون پیره فک کنم Zeus باشه درسته ؟
لوکیشن آخر که دزموند گفت من میدونم چه کار کنیم آمریکا هست ؟
انیمیشن Embers اومده کیفیت توپش ؟

ببخشید از یکی بیشتر شد ...! :d

اصلا اون نظری که دوستمون داد به نظر من ارزشی نداشت و این revelation که فوق العاده بهتر از همه بازی ها شده با محیط بزرگتر و مولتی بهتر و گرافیک و صداگذاری و گیم پلی بهتر مخصوصا hook blade که فوق العاده هستش...
این شماره از نظر نمره کم لطفی شده کاملا بهش...
اگه مولتی رو بازی نکنی ارزش بازی رو نمیتونی بفهمی و آره به نظر من شماره اول اصلا دلچسب نبود بر خلاف سه شماره قبل و زیاد معطلی داشت...
چهار تا ماموریت انجام میدادی باید چهار سال صبر میکردی یه ماموریت اصلی بهت میداد...
این شماره از همه سری بهتر به جز داستان نه چندان جالب برخوردار بود...

آره من موندم با این زره هایی که از شماره 2 به بعد میگیره باید بهش گفت اساسین یا شوالیه سیاه
7g55dtp4i83pi0balag.gif

سلام
ذوستان من بازیو تموم کزدم و بعد از رفتن اون نوشته ها توی اون جزیره هستم که شخصیت دزموند هست
یه ستون هایی اونجا هست که وقتی میری تو یه نوشته میاد که درباره دزمون یه چیزی گفته و پارت بندی هست یعنی همون پارت 1 پارت2 و.... ولی من که تاییدش میکنم از بازی میاد بیرون کسی رفته داخل اونا ببینه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:
خوب الان تقریبا نصف بازی را رفتم جلو واقعا پیشرفت در گیم پلی باز ی کاملا حس میشه ی سری صحنه های هیجای باز ی را از حالت های انچارتد برداشتند که بسیار هم زیبا شده مثل پرت شدن ناگهانی .......که حالت سینمای داره

• Like
Reactions: VahiD_ST
یه چند تا سوال داشتم از دوستان که اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
اول اینکه گرافیک این بازی با نسخه ی xbox فرق میکنه ؟
من دو نسخه قبل این بازیو بازی کردم یعنی از این چندتایی که اومده فقط یه دونشو(با xbox) که اونم اولاش خیلی خوب بودو حال میداد ولی وقتی هر چی بیشتر جلو میرفتی بازی زیادی پیچیده طولانیو خسته کننده میشد که آخرای بازی بودم تقریبا که نصفه ولش کردم ...اینم همینجوریه ؟ چون مثکه قسمت اکشنش بیشتر شده الآن
میخواستم بتمنو بازی کنم اما گفتم شاید این فعلا تا اون درست حسابی بیاد گزینه ی مناسب تری باشه ...الآن من که خیلی کم راجع به داستان بازی میدونم این نسخه بازی کردنش حال میده به نظرتون ؟ جایی هست که بشه کامل داستانو خوند ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or