Multi Platform Assassin’s Creed IV: Black Flag

600x-1

Assassin’s Creed 4: Black Flag
ناشر:
Ubisoft
سازنده:
Ubisoft Montreal
دیگر سارندگان :
Ubisoft Annecy
Ubisoft Bucharest
Ubisoft Kiev
Ubisoft Montpellier
Ubisoft Quebec
Ubisoft Singapore
Ubisoft Sofia

سبک:
Action-Adventure
تاریخ عرضه:
2013- 22 November
بالاخره Assassin’s Creed 4: Black Flag توسط Ubisoft تایید شد.
سرپرست نویسندگان داستان Assassin's Creed: Revelations نویسنده اصلی Assassin’s Creed IV می باشد.
بازی در قرن 18 رخ می دهد و داستان Edward Kenway پدر Haytham Kenway را روایت می کند که یک دزد دریایی است.
محل بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag اینبار در کارائیب، در جزایر متعدد از جمله جامائیکا، کوبا و باهاما خواهد بود.
حدود 50 درصد بازی در دریا اتفاق خواهد افتاد و نبر دریایی نقش مهمی را در ان ایفا می کند و شما قادر به حمل 4 تفنگ و دو شمشیر خواهید بود.
سیستم مبارزات بازی نیز بهبود نسبی داشته است و تمرکز بر روی مخفی کاری نیز بیشتر شده است.
قابلیت شکار ابزیان غول پیکار و مبارزه زیر دریا با کوسه و پیدا کردن گنج هایی که در دریا هستند از قابلیت های هستند که به این نسخه اضافه شده است.
Kenway بی پروا و محاسبه گر ، جذاب و خراب، خوش تیپ و..... است، او در همه چیز عالی خواهد بود انتظار میرود این آدم در نوع خود درجه 1 باشد، او به دنبال "واقعیت و جریان داستان واقعی از دزدان درییایی هست.
نسخه PC لید پلفترم بازی بوده ونه تنها از لحاظ گرافیکی با نسخه Next Gen برابری می کند,بلکه گرافیک و فریم ریت بهتری را نیز دارست.
====================================================================================================

تصاویر بازیAssassin's Creed IV
====================================================================================================
Assassins-Creed-4-black-flag-collectors-edition-600x334.jpg

جزئیات نسخه های Collector Edition :

The Black Chest Edition
  • Premium Quality 55 cm Diorama of Captain Edward on the Jackdaw’s Bow
  • Exclusive SteelBook
  • High-quality artbook
  • The official soundtrack
  • 2 Lithographs in their protective envelope
  • 2 canvas prints
  • All existing additional Assassin’s Creed IV Black Flag Unlockable In-Game Content, including single player missions, skins and weapons
  • Collector’s box
  • Physical pirate booty: Parchment world map, an original Black Flag replica
The Buccaneer Edition
  • Premium Quality Edward Kenway Figurine on the Jackdaw’s Crow’s Nest
  • High-quality artbook
  • Collector’s box
  • Additional Unlockable In-game Content
The Skull Edition
  • Collector Jumbo Steel Case
  • High-quality artbook
  • Unlockable In-game Content
The Special Edition
This special edition will be available at the standard price and includes unlockable in-game content only available at game launch.
تریلر ها:
28454866042751896088.jpg

Hi-Res H.264 MP4 52.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 13.3MB Download
90114680206377043713.jpg

HD H.264 MP4 790.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4 160.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 41.7MB Download
95383181075398111292.jpg

HD Quicktime 157.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4 47.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 11.8MB Download
70313418099330858272.jpg

HD H.264 MP4 273.3MB Download
Hi-Res H.264 MP4 49.3MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.6MB Download
سیستم مورد نیاز:
-Operating System: Windows Vista SP or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
-Note that we only support 64 bit OSs.
-Processor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
-RAM: 2GB for Windows Vista, Windows 7, Windows 8
-Video card: Nvidia GeForce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
-DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
-Disk Space: 30 Gb
-Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
-Peripherals: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional controller

سیستم پیشنهادی:

-Operating System: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
-Note that we only support 64 bit OSs.
-Processor: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz or better
-RAM: 4GB or more
-Video card: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0) or better
Supported video cards at the time of release: Nvidia GeForce GTX 260 or better, GT400, GT500, GT600, GT700 series or AMD Radeon HD4870 or better, HD5000, HD6000, HD7000 series
- Note: Latest GeForce drivers tested: 320.49 for all series. Latest Radeon drivers tested: 13.1 for Radeon HD4000, 13.4 for Radeon HD5000 and above.
- Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
داداش باید نقشه ی ساختشونو پیدا کنی بعضیاشون تو همون جعبه هایی گنجی هست که نقششو میگیری بعد طبق مختصات میری و پیدا میکنی
بعضی هاشم تو بعضی از این جاهایی که میری زیر دریا تو یکی از جعبه هاش هست اگه خواستی بگو تا جایه همشونو که تو تاپیک xbox بازی یکی گفته بود بهت بگم
تنها چیزی که توی بازی اصلا دنبالش نرفتم همین نقشه گنج بود! اصلا حوصله نداشتم برم!
آره اگه زحمتی نیست بده :D فقط این مختصات رو چیجوری باید از رو نقشه گیر آورد؟

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
تنها چیزی که توی بازی اصلا دنبالش نرفتم همین نقشه گنج بود! اصلا حوصله نداشتم برم!
آره اگه زحمتی نیست بده :D فقط این مختصات رو چیجوری باید از رو نقشه گیر آورد؟
http://forum.bazicenter.com/thread74999/page25/
پست 371
رو نقشه همون علامته وسط هست که میگیری رو شهرا یا جاهای دیگه همون دایره هه اونو رو هر جایی بگیری مختصات همونجا رو کنارش نوشته شما مختصات مورد نظر رو برو بعد از رو نقشه نگاه کن گنجو پیدا کن مثلا تو نقشه مختصات 100.100 هست شما میری این مختصات بعد مثلا عکس نقشه دو تا نخل هست بینش یه ضربدر قرمزه شما تو اون مختصات دنبال یه جایی که همینجوری باشه میری و میری جایی که تو نقشه ضربدر هست و گنج رو میگیری

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
راستی چرا ایکن KINGSTON طلایی نمیشه کافه که تو شهر نیست طلایی نمیشه نمیدونم داستانش چیه باگه برا شما هم همینجوریه

72930098697317663143.jpg

:bighug:

tavern توی نقشه نیست ولی اگه توی شهر رو بگردی پیداش میکنی. توی قسمت بالایی کینگستون، بخش جنوب غربیش هست. گوگل سرچ کن نقشش پیدا میشه:)

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
سریالی که بهمن ماه با موضوع دزدان دریایی پخش میشه و شخصیتهای چارلز وین و ریش سیاه و کولیکو جک(راخام) و بنجامین هورینگولد توشون هست..اطلاعات این سریال برای دوست داران سینما:

87301751986942534850.jpg

سریال Black Sails سریالی 8 قسمتی میباشد که از همین الان برای فصل دوم درسال 2015 تمدید شده.سریال درمورد دزدان دریاییه و از 5 بهمن شبکه ی Starz پخش اون رو شروع میکنه.اطلاعات تکمیلی:

سریال Black Sails سریالی 8 قسمتی میباشد
که در ژانویه ۲۰۱۴ از شبکه Starz شروع به پخش خواهد کرد . کارگردان این سریال
Michael Bay
کارگردان سری فیلم های Transformers که همه ی ما او را میشناسیم. سازنده ی این سریال Jon Steinberg و تهیه کننده ی این سریال Robert Levine میباشد .
کارگردان قسمت اول این سریال را Neil Marshall از سریال محبوب
Game of thrones
میباشد.
این سریال بر اساس داستان معروف جزیره گنج است.

69260758001809668158.jpg

Bear McCreary که کار ساخت موسیقی متن مجموعه های زیبای The Walking Dead و Battlestar Galactica را انجام داده و برنده جایزه Primetime Emmy به خاطر ساخت موسیقی متن سریال Da Vinci's Demons در سال 2013 گشته است آهنگ ساز این مجموعه نیز میباشد.

تو عکس زیر فهرست شخصیتهای سریال رو مشاهده میکنید.کاپیتانها و کادر هدایت کشتی ..دربین کاپیتانها اسم افرادی چون BlackBeard/ Charles Vane / Colico jack دیده میشه که اگر آخرین نسخه ی Assassin's Creed رو بازی کرده باشید حتما با این افراد آشنایی دارید.

spacer.gif
20466374376143344956.jpg

فصل دوم این سریال از همین الان تمدید شده و 2015 پخش میشه..

اینطور که بوش میاد با یه سریال سطح بالا طرفیم..!!این پست فقط برای آشنایی با سریال بود.بنده لحظه شماری میکنم برای این سریال

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
سریالی که بهمن ماه با موضوع دزدان دریایی پخش میشه و شخصیتهای چارلز وین و ریش سیاه و کولیکو جک(راخام) و بنجامین هورینگولد توشون هست..اطلاعات این سریال برای دوست داران سینما:

87301751986942534850.jpg

سریال Black Sails سریالی 8 قسمتی میباشد که از همین الان برای فصل دوم درسال 2015 تمدید شده.سریال درمورد دزدان دریاییه و از 5 بهمن شبکه ی Starz پخش اون رو شروع میکنه.اطلاعات تکمیلی:

سریال Black Sails سریالی 8 قسمتی میباشد
که در ژانویه ۲۰۱۴ از شبکه Starz شروع به پخش خواهد کرد . کارگردان این سریال
Michael Bay
کارگردان سری فیلم های Transformers که همه ی ما او را میشناسیم. سازنده ی این سریال Jon Steinberg و تهیه کننده ی این سریال Robert Levine میباشد .
کارگردان قسمت اول این سریال را Neil Marshall از سریال محبوب
Game of thrones
میباشد.
این سریال بر اساس داستان معروف جزیره گنج است.

69260758001809668158.jpg

Bear McCreary که کار ساخت موسیقی متن مجموعه های زیبای The Walking Dead و Battlestar Galactica را انجام داده و برنده جایزه Primetime Emmy به خاطر ساخت موسیقی متن سریال Da Vinci's Demons در سال 2013 گشته است آهنگ ساز این مجموعه نیز میباشد.

تو عکس زیر فهرست شخصیتهای سریال رو مشاهده میکنید.کاپیتانها و کادر هدایت کشتی ..دربین کاپیتانها اسم افرادی چون BlackBeard/ Charles Vane / Colico jack دیده میشه که اگر آخرین نسخه ی Assassin's Creed رو بازی کرده باشید حتما با این افراد آشنایی دارید.

spacer.gif
20466374376143344956.jpg

فصل دوم این سریال از همین الان تمدید شده و 2015 پخش میشه..

اینطور که بوش میاد با یه سریال سطح بالا طرفیم..!!این پست فقط برای آشنایی با سریال بود.بنده لحظه شماری میکنم برای این سریال
اوه اوه من میمیرم برای سریالای STARZ ولی حیف که سریالاش کوتاهه

hossein660

کاربر سایت
Mar 26, 2013
2
نام
Hossein
سلام دوستان
من برای اینکه پول و منابع بیشتری بدست بیارم از یه جایی از بازی دیگه فقط مراحل جانبی رو بازی کردم. الان که میخوام برگردم سراغ مراحل اصلی بازی دیگه اون دایره زرد رنگ که برای شروع مرحله جدیده رو تو نقشه پیدا نمیکنم. نمیدونم چی کار کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید. ممنون

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
سلام دوستان
من برای اینکه پول و منابع بیشتری بدست بیارم از یه جایی از بازی دیگه فقط مراحل جانبی رو بازی کردم. الان که میخوام برگردم سراغ مراحل اصلی بازی دیگه اون دایره زرد رنگ که برای شروع مرحله جدیده رو تو نقشه پیدا نمیکنم. نمیدونم چی کار کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید. ممنون

دقیقا میشه بگی کدوم سکانس؟کدوم مموری؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان این هم یک سری عکس از بخش اغازین بازی با کیفیت اصلی که در طوله بازی گرفته بودم حالا یک سری جالب هاش رو برداشتم که اپلود کنم
فکر کنم با نگاه کردن این عکسها کم و بیش فرق این نسخه و نسخه نسل قبل معلوم میشه مخصوصا 1080 بودن و وضوح افکت بارون و یا draw distance ها . البته AC4 که صرفا یه بازی Next Gen نیست و بیشتر Cross Gen هست. باید دید برای نسخه واقعی نسله بعدی این بازی Ubi چه برنامه ای داره !

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام من یه سوال داشتم من میخواستم اینو بگیرم واسه ps4 ؟ چون واسه کامپیوتر دارم کیفیتش بالاست بگیرم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من یه سوال داشتم من میخواستم اینو بگیرم واسه ps4 ؟ چون واسه کامپیوتر دارم کیفیتش بالاست بگیرم ؟
D:?
هرجور دوست داری
من روی همین 4 میرم راضیم D:
نمیدونم چرا AC اصلا خوشم نمیاد با pc برم ! با خودت هست .

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
این Manuscript و Animus Fragment دقیقا به چه دردی می خوره؟ :d دومی رو توی سری قبل یادمه جمع می کردیم یه سری Memory جدید آزاد می شد اینچا چه تاثیری داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر