Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
دوستان چند صفحه قبل یه سوالی پرسیدم کسی جواب درستی نداد

اینکه تو بازی بین چند تا سرباز هستی و اونا رو خلع سلاح میکنی یا جا خالی میدی و میکشیشون یا کمبو میزنی چجوریه ؟ کدوم دکمه هاس ؟؟؟؟

لطفاااااااااااااااا یکی راهنمایی کنه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان چند صفحه قبل یه سوالی پرسیدم کسی جواب درستی نداد

اینکه تو بازی بین چند تا سرباز هستی و اونا رو خلع سلاح میکنی یا جا خالی میدی و میکشیشون یا کمبو میزنی چجوریه ؟ کدوم دکمه هاس ؟؟؟؟

لطفاااااااااااااااا یکی راهنمایی کنه
سبک مبارزه تو این بازی با بقیه شماره ها کمی فرق داره، کلید اصلی برای مبارزه B هست، وقتی بهت حمل میکنن و علامت بالا سر یارو قرمز میشه B رو بزن بعد اگه B رو بزنی پرتش میکنه و اگه A رو بزنی خط خطیش میکنه و با X هم کار طرفو یه سره میکنه، وقتیم که میخوان با تفنگ بترکوننت تیز بپر سمت یه سرباز بیچاره و A رو بزن. بازم جا نیفتاد بگو

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
سبک مبارزه تو این بازی با بقیه شماره ها کمی فرق داره، کلید اصلی برای مبارزه B هست، وقتی بهت حمل میکنن و علامت بالا سر یارو قرمز میشه B رو بزن بعد اگه B رو بزنی پرتش میکنه و اگه A رو بزنی خط خطیش میکنه و با X هم کار طرفو یه سره میکنه، وقتیم که میخوان با تفنگ بترکوننت تیز بپر سمت یه سرباز بیچاره و A رو بزن. بازم جا نیفتاد بگو

آقا دمت گرم خیلی خوب توضیح دادی تست میکنم . فقط بدبختی اینجاس تا یادمه این مثلث قرمزه بالا سر یارو میاد زرت میخواد بزنه مارو تیکه پاره کنه A رو بزنم گاردو ول میکنه ... حالا تست کنم . خیلی گلی. پ خ هم دادم بهت

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقا دمت گرم خیلی خوب توضیح دادی تست میکنم . فقط بدبختی اینجاس تا یادمه این مثلث قرمزه بالا سر یارو میاد زرت میخواد بزنه مارو تیکه پاره کنه A رو بزنم گاردو ول میکنه ... حالا تست کنم . خیلی گلی. پ خ هم دادم بهت
نه دیگه مثلث قرمزه که اومد تیز B رو بزن اونوقت یا A یا B بعد اونا X و finish

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
وقتی a رو بزنی گارد طرف را میشکنه حمله نمی کنه مثلا بعضی ها را با x که میزنی دفاع می کنند یا ضد حمله میزنند اونا رو باید با a بزنی بعد شروع کنی با x بزنی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
وقتی a رو بزنی گارد طرف را میشکنه حمله نمی کنه مثلا بعضی ها را با x که میزنی دفاع می کنند یا ضد حمله میزنند اونا رو باید با a بزنی بعد شروع کنی با x بزنی

دقیقا من همینجا مشکلم بود . هی دفاع میکردم فکر میکردم مثل نسخه های قبلیه . A رو میزدم میزد زیر پاشون مینداختشون بعد هی A رو میزدم هیچ کاری نمیکرد . ولی خدایی کنترل قدیمیا خیلی بهتر بود RT رو میگرفتی یه جا خالی بعد میزدی ..... راهی هست این کانفیگ دکمه ها رو عوض کرد ؟

راستی منظورم از سینماتیک یه صحنه هایی هست که یه لحظه صفحه وامیسته منتظر میمونه تو یه دکمه رو میزنی ( فکر کنم همون منظورش وقتی باشه که علامت قرمز بالا سر طرف میاد بعد A یا B رو میزنی )

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
دقیقا من همینجا مشکلم بود . هی دفاع میکردم فکر میکردم مثل نسخه های قبلیه . A رو میزدم میزد زیر پاشون مینداختشون بعد هی A رو میزدم هیچ کاری نمیکرد . ولی خدایی کنترل قدیمیا خیلی بهتر بود RT رو میگرفتی یه جا خالی بعد میزدی ..... راهی هست این کانفیگ دکمه ها رو عوض کرد ؟

راستی منظورم از سینماتیک یه صحنه هایی هست که یه لحظه صفحه وامیسته منتظر میمونه تو یه دکمه رو میزنی ( فکر کنم همون منظورش وقتی باشه که علامت قرمز بالا سر طرف میاد بعد A یا B رو میزنی )

وقتیB رو نگه داری گارد می گیره اما اگه قبل از ضربه حریف بزنی صحنه آهسته میشه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان تو بازی هی پیغام میده که پیغام جدید داری اما هیچ قسمتی که مربوط به Message باشه پیدا نکردم
شما دکمه منو رو بزن(همون ستارت) بعد یه دونه برو به راست نوشته Leave Animus رو که بزنی میره تو زمان حال
اون سوال اول صفحه من رو هم که گویا کسی در جریان نیست دیگه؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
دوستان توجه داشته باشید که نه ماموریتهای فرغی نه پولی که شما در میاری نه پروررش اساسین و نه هر کاری که غیر از ماموریتهای اصلی و مد داستانی بازی انجام میدین هیچ سودی نداره و هیچ تاثیری در بازی نخواهد داشت و صرفا تمامیه اینها برای کاملتر شدن اون درصد تمام کردن بازی هست و یه قسمتهایی هم برای گرفتن اچیومنت بیشتر.... در حقیقت بیشتر هدف روی قسمت اصلی و داستانی بازی تمرکز داره و بقیه مراحل صرفا جهت تنوع و ایجاد یک تجربه جدید از بازی است.

اینو خواستم بگم که متوجه بشید فقط زمان بیشتری رو صرف بازی کردن میکنید و در حقیقت مثل نسخه های قبلی اپگریدی به اون صورت در بازی و کاراکتر بازی در بر نخواهد داشت....

پرونده شخصیت دزموند هم با این نسخه برای همیشه بسته شد و البته با یک پایان آبکی و مسخره همراه بود ...امید هست که سال دیگه با یک داستان جدید و بهتر روبرو باشیم.

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
بازی دستم رسید .... 380 تومن پول دادم join or die edition رو گرفتم .... سرم کلاه رفت .... یه دفترچه ی مسخره و یدونه مدال گذاشتن توش .... تازه کد کاراکترش هم پیدا نکردم :d

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
[ /SPOILER] من اون قسمتی که آدم معمولیه می شیم و میره تو یه برج در حال ساخت گیر کردم.باید چی کار کرد؟

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
بازی دستم رسید .... 380 تومن پول دادم join or die edition رو گرفتم .... سرم کلاه رفت .... یه دفترچه ی مسخره و یدونه مدال گذاشتن توش .... تازه کد کاراکترش هم پیدا نکردم :d

سوال ! 380 هزار تومن دیگه :d ؟ یعنی چقدر از حقوق من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-$

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر