Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
من بالاخره تونستم بازی کنم:d فقط می تونم بگم عالیه گرافیک واقعا عالیه البته به غیر از باگها داستان هم که نیاز به تعریف نداره در کل امتیاز من 9.5:x

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
برای اینکار باید 2 نفر همزمان بهت حمله کنن
اگه به موقع ب بزنی میکشه ولی سینماتیک نمیشه.
افزایش واگن:
چند تا ماموریت های homestead برید بعد در دفتر که در کنار shop ها است
میتونید برید تو قسمت کرفت واگن پیدا کنید بسازید.
افزایش اساسین:
باید ماموریت های liberty برید بعد اضافه میشن.
(برای فرستادنشون برای انجام کاری هم باید lb بزنید)
بابای دزموند از کجا سبز شد؟:-??
درمورد اسپویلرت :
از توی رویلیشنز بود ! یعنی در اصل صداشو تو برادرهود شنیدیم:D خودشم اخر رویل دیدیم الته اگه مموری های دزموندو تو رویل میرفتی میفهمیدی که از کجا اومده :D
رو نقشه جاهاییی که یه بار رفتیو برو میتونی مث اسکایریم از روی نقشه فست تراول کنی

---------- نوشته در 11:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها VG یه خبر خیلی خوف گذاشته :D میگه که :
مونره جیونی ( ویلا آودیتوره در اسسینز 2 و برادر هود ) واقعیه ! اینم لینک اینم تصاویر :D بعید نیست اپل هم واقعی باشه :D
Fact: Assassin***8217;s Creed II***8217;s Monteriggioni is a real place | VG247

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
یکی از قسمتهای لذت بخش بازی کشتی سواری هست....:d

من یکی که هر زمان دارم سکان کشتی رو توی دریا میرونم مثل این میمونه که دارم یدونه ترازیت 18 چرخ رو تو جاده های برون مرزی هدایت میکنم.:d

aehlos

کاربر سایت
Oct 4, 2012
27
سلام دوستان من چند تا سوال داشتم:
1- وقتی یه شمشیر یا تبر بر میداره راهی هست اونو دوباره بندازه؟
2-چه جوری باید پول زیاد درآورد؟

mohamova

کاربر سایت
Aug 21, 2012
38
درمورد اسپویلرت :
از توی رویلیشنز بود ! یعنی در اصل صداشو تو برادرهود شنیدیم:D خودشم اخر رویل دیدیم الته اگه مموری های دزموندو تو رویل میرفتی میفهمیدی که از کجا اومده :D

رو نقشه جاهاییی که یه بار رفتیو برو میتونی مث اسکایریم از روی نقشه فست تراول کنی

---------- نوشته در 11:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها VG یه خبر خیلی خوف گذاشته :D میگه که :
مونره جیونی ( ویلا آودیتوره در اسسینز 2 و برادر هود ) واقعیه ! اینم لینک اینم تصاویر :D بعید نیست اپل هم واقعی باشه :D
Fact: Assassin***8217;s Creed II***8217;s Monteriggioni is a real place | VG247
:biggrin1:
مونته ریجونی واقعی هست ولی با گوگل مپ رفتم دیدم ویلا ادیتوره نبود :|

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
دوستان چرا دیگه میشن نمیاد تو هوم استد واسه من؟؟؟؟ اخرین کسی که گرفتم یه زن شکارچی بود!!! و اینکه الان من چوبم تموم شده!!!! ولی دیگه اون دو تا چوب برا تولید نمی کنن!!! قضیه چیه؟

آخرین ویرایش:

RIAL

کاربر سایت
Jan 11, 2012
101
نام
MOHAMMAD
منم تمومش کردم..........

لطفا یکی که اینگیلیسیش فوله بیاد کل داستان رو شرح بده مخصوصا صحبت های 1 ساعت پایانی.......

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
منم تمومش کردم..........

لطفا یکی که اینگیلیسیش فوله بیاد کل داستان رو شرح بده مخصوصا صحبت های 1 ساعت پایانی.......
اخرش جونو میاد درباره تلاش هایی که کردن که این اتفاق نیافتده توضیح میده که هر دفعه اش هم با شکست روبرو شده
بعد که از پرتال رد میشه مینروا میاد میگه به اون گوی ابیه دست نزن جونو میخواد ازاد بشه همه به بردگی بگیره...
بعد مینروا نشون میده اگه بهش دست نزنی چی میشه
ولی دزموند میگه با جونو میشه مقابله کرد بعدا
ولی این چیزی که تو میگی هیچ امیدی درش نیست
پایان:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر