Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
چه جوری می شه این عکسا رو پیدا کرد؟ علامتشون روی نقشه چیه؟

من که نمی تونم پیدا کنم!!!!:d
رو نقشه پیدا نیست.رو دیوارای دور و ورت بگرد راحت پیدا میشه.دورش یه افکت سفید رنگ داره تابلوئه اصن...

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
سال 86 بود اساسین 1 رو گرفته بودم تا اخرش رفتم بازی قشنگی بود ولی بشدت حوصله سر ببر! 2 اش رو هم یکمی بازی کردم خوشم نیومد خیلی برادر هود هم گرفتم یه خورده اولاشو رفتم ولش کردم
امروز اینو گرفتم زمین تا اسمون با قبلیاش فرق کرده و واقعا به وجد اومدم!!! بی نظیره بازیش از اون اپرا که شروع شد مو به تنم سیخ شد همچین چیزی ساختن!

ای خدا این نسل چرا اینجوریه؟؟ انگار دوره بازی های مو به تن سیخ کننده اش پایان نداره!! امسال هر چی نگاه میکنم تو هیچ ماهی نبوده یه بازی نیاد که همرو منقلب کنه! مثلا اردیبهشت مکس پین هیلو بزودی! ماه قبل فورزا ! و کلی بازی دیگه که تو راه هستن! هیچ کنسولی اینجوری نبود خداییش تا الان تو تاریخ کنسولا که انقدر بازی شاخ واسش بیاد.

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
جدا از گرافیک و جزییات عالی بازی با داستان بازی خیلی حال کردم روایتش خیلی عالی بود با همه اساسین ها فرق میکرد.
بعد از اساسین 2 بااین 2تا نسخه ای که اومد حال نکردم همون اولاش هم ولش کردم اما این نسخه واقعا عالیه با همه فرق میکنه.

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
اول از همه اینو بگم که والا من تو ایکس باکس فقط اساسین یک رو بازی کرده بودم و بقیه اساسین ها رو با کیبورد لپتاپ بازی کردم ، دیگه بازی نکردم تا واسه این اساسین کرید رفتم ایکس باکس خریدم و به یاد قدیما باهاش یک رو رفتم !!!
تو اساسین یک
این دکمه ار تی رو میگرفتی جا خالی میدادی به طرف یه حالت های سینمایی فن میزد مثلا میچرخید شمشیرش رو فرو میکرد ( یعنی تازه داشتم فرق کیبورد و دسته ایکس باکسو میفهمیدم )
اما تو این اساسین سه دکمه قرمز بی رو میگیرم فقط دفاع میکنه با سیز ای هم میزنه زیر پاش با آبی ایکس میکشه
چجوری میشه اون حالت رو پیش آورد ؟
خدایی بدون دونستن این نمیشه حتی یه مرحله جلو رفت

تو ترینینگ هم گشتم چیزی نبود ( مثلا یه مکان دایره مانند بود تو اون قلعه الطعیر توش جنگیدن رو تمرین میکرد یا میدانی که اتزیو توش تمرین میکرد بهش میگفت چیرو بزنه چیرو نزنه )

دوستان لطفا راهنمایی کنید .

Blacking

کاربر سایت
Dec 14, 2010
9
سلام
من توی قسمت سوم فکز کنم زیرزمین شهر بوستون باشم اینجا به یه دری رسیدم که جلوش دوربینه کسی میدونه شکل ها باید به چه صورت بمونه؟

aehlos

کاربر سایت
Oct 4, 2012
27
سلام دوستان بازی عالیه -از همه نظر مخصوصا نور پردازیش که فک رو میندازه.یکی از بهترین بازی هایی که به عمرم بازی کردمb-);)

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
اول از همه اینو بگم که والا من تو ایکس باکس فقط اساسین یک رو بازی کرده بودم و بقیه اساسین ها رو با کیبورد لپتاپ بازی کردم ، دیگه بازی نکردم تا واسه این اساسین کرید رفتم ایکس باکس خریدم و به یاد قدیما باهاش یک رو رفتم !!!
تو اساسین یک
این دکمه ار تی رو میگرفتی جا خالی میدادی به طرف یه حالت های سینمایی فن میزد مثلا میچرخید شمشیرش رو فرو میکرد ( یعنی تازه داشتم فرق کیبورد و دسته ایکس باکسو میفهمیدم )
اما تو این اساسین سه دکمه قرمز بی رو میگیرم فقط دفاع میکنه با سیز ای هم میزنه زیر پاش با آبی ایکس میکشه
چجوری میشه اون حالت رو پیش آورد ؟

خدایی بدون دونستن این نمیشه حتی یه مرحله جلو رفت

تو ترینینگ هم گشتم چیزی نبود ( مثلا یه مکان دایره مانند بود تو اون قلعه الطعیر توش جنگیدن رو تمرین میکرد یا میدانی که اتزیو توش تمرین میکرد بهش میگفت چیرو بزنه چیرو نزنه )

دوستان لطفا راهنمایی کنید .

برای اینکار باید 2 نفر همزمان بهت حمله کنن
اگه به موقع ب بزنی میکشه ولی سینماتیک نمیشه.
افزایش واگن:
چند تا ماموریت های homestead برید بعد در دفتر که در کنار shop ها است
میتونید برید تو قسمت کرفت واگن پیدا کنید بسازید.
افزایش اساسین:
باید ماموریت های liberty برید بعد اضافه میشن.
(برای فرستادنشون برای انجام کاری هم باید lb بزنید)
بابای دزموند از کجا سبز شد؟:-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر