Assassin’s Creed III و جنگ جهاني دوم !

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
assassinscreed232.jpg

درود.

Ubisoft به تازگي اعلام كرده است كه ممكن است Assassin’s Creed III در طول وقايع جنگ جهاني دوم و با يك كركتر زن اتفاق بيفتد.

Sébastien Puel گفته است ، احتمالا شخصيت نسخه سوم يك زن است كه در طول وقايع تاريخ فرانسه و انگليس در جنگ جهاني دوم اتفاق مي افتد.

"ما خيلي در مورد اين موضوع بحث كرده ايم ، اين خيلي جالب خواهد بود ولي ما بايد مكان و زمان مناسبي براي آن پيدا كنيم."

"ما بي دليل نمي خواهيم تصميم بگيريم كه كركتر را زن كنيم و ممكن است بازي در انگليس اتفاق بيفتد."
"هميشه اين احتمال و پتانسيل وجود داشته كه اين بازي بيش از يك سه گانه باشد "

Patrice Fortier مي گويد: " يك چيز جالب در مورد Assassin’s Creed اين است كه ما مي توانيم آن را خيلي خيلي بسط دهيم."

منبع

heram_87

کاربر سایت
Nov 5, 2007
39
نمیدونم چرا هر وقت حرف از جنگ جهانی میشه همه فکرشون میره طرف بازی هایی مثل COD

Ubisoft گفته که AC 3 در < زمان > جنگ جهانی ساخته میشه نه در وسط درگیریش. AC 1 هم در زمان جنگهای صلیبی بود ولی ما هیچ جنگی ندیدیم و بیشتر شهر های اون زمان دیدیم و شاهد بالا رفتن Altair از دیوار مسجد قدس در اورشلیم و مسجد اموی در دمشق بودیم. مطمئنا ً در نسخه سوم هم شهر های پاریس و لندن میبینیم و کاراکتر اصلی بازی خواهیم دید که از برج ایفل در فرانسه و ساعت گرینویچ در انگلیس بالا میره.

و اما در مورد زن بودن کاراکتر اصلی باید بگم که روشهای کشتن و فرار از دست دشمن ها در نسخه سوم مطمئنا ً باید جدیدتر بشه و چه روشی بهتر و جدیدتر از روش زنانه :biggrin1::love:

آخرین ویرایش:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل

Ubisoft گفته که AC 3 در < زمان > جنگ جهانی ساخته میشه نه در وسط درگیریش. AC 1 هم در زمان جنگهای صلیبی بود ولی ما هیچ جنگی ندیدیم و بیشتر شهر های اون زمان دیدیم و شاهد بالا رفتن Altair از دیوار مسجد قدس در اورشلیم و مسجد اموی در دمشق بودیم. مطمئنا ً در نسخه سوم هم شهر های پاریس و لندن میبینیم و کاراکتر اصلی بازی خواهیم دید که از برج ایفل در فرانسه و ساعت گرینویچ در انگلیس بالا میره.

و اما در مورد زن بودن کاراکتر اصلی باید بگم که روشهای کشتن و فرار از دست دشمن ها در نسخه سوم مطمئنا ً باید جدیدتر بشه و چه روشی بهتر و جدیدتر از روش زنانه :biggrin1::love:
این منطقی ترین حرفیه که تا حالا توی این تاپیک شنیدم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh

جدا×.؟
مسئله این نیست که وقتی میگن جنگ جهانی یعنی تو جنگل های فلان اسلحه به دست بگیری دشمن رو بکشی هیچکس هم این فکر رو نمیکنه مسئله این که وقتی میگن جنگ جهانی یعنی عموما خیلی از قابلیت های یک اساسین در نسخه اول و دوم از بین میره اصلی ترینش فن شمشیر بازیه، دومیش استفاده از اون خنجر های پنهان و برو تا اخرش.
وسط بازی وقتی دشمن داره با آر پی چی ازت پذیرایی میکنه نمیتونی از اون فن های باحال الطیر که بهش بزنی باید اسلحه دستت بگیری بری بکشیش که خب تفاوتی با این بازی جدید EA اسمش یادم رفته نداره.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بچه ها با توجه به اون مصاحبه تو اون یکی تاپیک اعتبار این خبر از شایعه هم کمتره!
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=837916#post837916
ولی به هر حال باید قبول کنیم توی ac دوره شمشیر هم باید تموم شه چون به هر حال زمان بازی با شخصیت اصلی(همونی که dna اشو میخونن) فرا میرسه...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
من فقط به خاطر شمشیر عاشق AC شدم!!!و اگر بره تو اون دوره شاید بازیش هم عالی باشه ولی مطمئنا به من و خیلی های دیگه که این بازی رو به خاطر شمشیر و ... دوست داشتن مثل قبلیا حال نمیده!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من فقط به خاطر شمشیر عاشق AC شدم!!!
فقط شمشیر؟ جالبه !
البته من از اینکه بازی به جنگ جهانی انتقال پیدا کنه کاملا مخالفم ولی این بازی غیر از شمشیر خیلی چیزهای دیگه ای هم داشت که آدم ازش خوشش بیاد.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خب یکی از اصلیترین دلیل هایی که من عاشق این بازیم آزادی عمل در مکان هان ها و بناهای تاریخی هستش
مثلا من لذت زیادی بردم وقتی که داشتم روی سقف قدس راه میرفتم!
مطمئنا حضور در مکان های تاریخی ایتالیا و ونیز هم زیبا خواهد بود
خب بعد از اینا کدوم شهرا از زمان باستان واقعا زیبا هستن؟!
به نظر من بعد از ایتالیا پاریس و لندن
ولی از زیبایی پاریس دیگه چیزه زیادی نمونده
اوج زیباییش در همون دوران جنگ جهانی دوم بود
به خاطر حس این زیبایی هم که شده من موافقم بازی در اونجا و در اون زمان باشه
در مورد اسلحه ها هم چاقوی مخفی هیچ وقت قدیمی نمیشه و سازنده ها خودشون یه کاری میکنن که حس بازی از بین نره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
فقط شمشیر؟ جالبه !

شمشیر نماد تاریخه دیگه!!! :biggrin1:
منظورم اینه که این بازی به خاطر تاریخ و ایناش باحال بود به قول دوستان گشت زدن تو شهر های قدیمی و مکان های تاریخی!!!
وقتی میگم به خاطر شمشیر عاشق این بازی بودم یعنی به خاطر هرگونه سلاح سرد و همچنین اون دوران مخصوصش عاشقشم!!!مثلا اگر این بازی بیاد تو جنگ جهانی من یکی که زیاد ازش خوشم نمیاد! (مونده کلت و صدا خفه کنم بدن دستش دیگه هیچی!!!!!! )

امیدوارم نظرشون عوض بشه و تو همون دوران گشت بزنند و نزدیک نشن! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر