Assassin’s Creed: Brotherhood برنده بهترین داستان شد

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
Assassin's Creed:Brotherhood و تیم نویسندگی آن برنده جایزه اتحادیه نویسندگان برای در بخش بازی های ویدئویی شدند.
wga.jpg

Brotherhood این جایزه را در رقابت با بازیهای زیر برد:

Fallout: New Vegas, Star Wars: The Force Unleashed II, God of War III, Prince of Persia: The Forgotten Sands,Singularity

Ubisoft Montreal همچنین به خاطر نحوه نشان دادن نمادهای سیاسی واقعی در این بازی تحسین شد.
نکته جالب توجه اینست که Brotherhood در بخش داستان Game Developers Choice Awards حتی نامزد هم نشد.
منبع

navidrct

کاربر سایت
Mar 1, 2009
37
همه ي بازي هاي توي ليست به غير از god of war 3 به هيچ عنوان نميتونن با بازي مثله ac رقابت كنن
چه در زمينه داستان و چه در هر زمينه ي ديگري
ولي اين كه گفتن داستانش از گاد او وار بهتره.اينو من قبول ندارم
چون اين بازي هدف هاي سياسي داشته و داره
وقتي كه سياست بياد وسط ديگه شايسته سالاري محو ميشه
مثلا اگه تو يه بازي دو تا مسلمونو به عنوان تروريست بكشن اون بازي از نامزدهاي گرفتن بهترين داستان ميشه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
از تیم نویسندگی اقایان
Jeffrey Yohalem, Corey May; Jeffrey Yohalem, Ethan Petty, Nicholas Grimwood ,و Matt Turner
برنده این عنوان شدند

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
و باز هم AC:BH
این سکانسی که دیالوگش تو امضام هست(البته بجز خط آخرش)فوق العاده بود!بهترین سکانس بازی....
بنظر من انتخاب نامزدها خیلی جالب نبود.
Singulatiry داستان درست و حسابی نداشت. یا حالا همین AC:BH!:-/
شما که داستان را نمی دونید چرا می گید آخه؟
همه ي بازي هاي توي ليست به غير از god of war 3 به هيچ عنوان نميتونن با بازي مثله ac رقابت كنن
مثلا اگه تو يه بازي دو تا مسلمونو به عنوان تروريست بكشن اون بازي از نامزدهاي گرفتن بهترين داستان ميشه
خندیدیم!خوبه دشمن اصلی تو بازی پاپ و پسر پاپ بود!

• Like
Reactions: Quarantine

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سهراب راست میگه تو چی میگی اینجا :dهنوز بازی نکردی که
اتفاقا سطح داستان GOW 3 حتی به GOW 1 اَم نرسید

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
در کنارش یه دستی هم به گیم پلی و انیمیشن های کاراکتر اصلی و گرافیک بکشند که داره شان بازی رو پایین میاره

مثلا چیکار باید میکردن؟ گیم پلی کجاش ایراد داره؟ (خوشحال میشم دلیل بیارید). انیمشن هم همچنین. گرافیکش هم واقعا نمیدونم دیگه چه انتظاری از یه بازی سندباکس دارید. هر کس برای اولین بار شهر رم رو از یه نقطه خیلی بلند ببینه از تعجب فکشو نمیشه جمع کرد.
وحید دیگه نشد ها :D یکم تحقیق کن ببین اصلا این بازی بحثش سر چیه بعد بگو AC داستان نداره :D

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
مثلا چیکار باید میکردن؟ گیم پلی کجاش ایراد داره؟ (خوشحال میشم دلیل بیارید). انیمشن هم همچنین. گرافیکش هم واقعا نمیدونم دیگه چه انتظاری از یه بازی سندباکس دارید. هر کس برای اولین بار شهر رم رو از یه نقطه خیلی بلند ببینه از تعجب فکشو نمیشه جمع کرد.
1-انیمیشن های اتزیو اَئم از راه رفتن (تغریبا)دویدن و Free Run مستقیما کپی پیست از الطیر بود که سال 2007 فوق العلاده بود ولی برای سال 2010 دیگه نرم و طبیعی نیست مثلا وقتی روی سطح شیب دار راه میره اصلا انگار نه انگار
2-جنگیدن به خصوص جنگ با شمشیر!AC2 که مبارزه فوق العاده مضخرفی داشت و برای 4 تا سرباز باید یه ربع وقت میذاشتی تا زره زره زرهش اسیب ببینه تا بالاخره از بین بره مخصوصا سرباز های ونیز از اونور BH دیگه زیادی اکشن بود یعنی تو سیم ثانیه!20 نفرو هوالباقی... حتی اون Swiss Gaurds ها یه فکر اثاثی باید کرد یعنی نه به اون ترشی نه به این شیرینی یه چیزی مابین که نه اذیت کن باشه اینه کریتوس بشی ماشینه ادم کشی
3-نظر شخصیه این البته ولی احساس میکنم BH یه مقدار اسون شده بود یعنی هیدن گان که خیلی سریع کار میکرد همینطور تیغ های سمی و Cross Bow و در عین حال چندین اسسین که تا اراده میکردی از راه میرسیدن دخل همرو میاوردن (البته این یه نکته جزء لذت های BH بود ولی خوب کار رو راحت میکرد)
و گرافیک
گرافیک توی BH از چندین لحاظ بهتر شده بود
1-نور پردازی خیلی طبیعی تر شده بود
2-جزییات چهره ها طبیعی تر شده بود
و کلا از نظر جلوه های بصری خیلی زیباست ولی اولا یه حالت خشکی داره مثلا لباس ها مخصوصا لباس اتزیو و باز مخصوصا شنل اتزیو
همینطور محیط های سبز و جنگلی مانندش که اصلا هیچ حسی به ادم نمیده درخت ها کلا خشک و علف های روی زمین به همه چیز شبیه جز علف که هیچ تکونی هم نمیخورن (البته در BH باز بهتر بود)
باگ های بی پایان بازی مخصوصا BH به کنار استخون بندی بازی مثلا یه نفرو روی بالا پشتبوم میکشی طرف انگار از استخون خلاص میشه مثلا میوفته پایین رو حوا چندین حرکت اکروباتیک میاد و در اخر مثلا پاش از تو دهنش سر در میاره
از طرفی چهره ها که باز توی BH بهتر شده بود ولی باز حسی به ادم دست نمیده یا بهتر بگم چهره ها گیرا نیست
و کلا از نظراتی عالی و از جهاتی ضعیفه واقعا
در اخر اینم بگم فن های بازی میدونن من طرفدار دوبله سوبله AC هستم و هیچکس ندیده تا حالا از بازی ایراد بگیرم ولی این تغییرات و بهبود هارو لازم میدونم تا بازی به اوج خودش برسه

• Like

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
داداش به این چرتو پرت هایی که تو رسانه های داخلی میگن زیاد توجه نکن . یه سایتی هم یادمه اومده بود گفته بود که این بازی رو شیطان پرستا درست کردن چون آرم حشاشیون مثل نماد های شیطان پرستاس!!!!!!
gow هم که کی داستان داشته . ؟ زئوس خدای جنگ رو از عرش به فرش میندازه
اینم شود داستان؟

• Like

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خدایی شایسته این جایزه بود

من دیشب تمومش کردم و تا نیم ساعت توی شوک بودم

البته بقیه نامزد ها حرفی برای گفتن نداشتن مثلا این وسط جای خیلی از بازی ها خالی بود ( این جایزه که مربوط به کشور خاصی نیست ؟ درسته ؟ :D )

Heavy Rain ، Alan Wake ، RDR , Enslaved
میتونستن جزئی از نامزد ها باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر