Assassin’s Creed: Brotherhood برنده بهترین داستان شد

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
Assassin's Creed:Brotherhood و تیم نویسندگی آن برنده جایزه اتحادیه نویسندگان برای در بخش بازی های ویدئویی شدند.
wga.jpg

Brotherhood این جایزه را در رقابت با بازیهای زیر برد:

Fallout: New Vegas, Star Wars: The Force Unleashed II, God of War III, Prince of Persia: The Forgotten Sands,Singularity

Ubisoft Montreal همچنین به خاطر نحوه نشان دادن نمادهای سیاسی واقعی در این بازی تحسین شد.
نکته جالب توجه اینست که Brotherhood در بخش داستان Game Developers Choice Awards حتی نامزد هم نشد.
منبع

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کلا سری AC ها معرکه هستن همه ی AC ها رو یکی 5 باز تمام کردم با همشون زندگی کردم بعضی از صحنه هاش واقعا رو آدم تاثیر میزاره استحقاقش رو داشت.

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
واقعا استحقاقشو داشت ولی به نظرم رقباش خیلی سر نبودنن باهاش شاید اگه نامزدهای سرتری هم داشت این عنوان رو کسب نمی کرد

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
کاملا حقش بود ، در واقع توی این نسخه به داستان خیلی زیبا بها داده شده بود و بازی کردن در نقش Ezio و کاوش اتفاقات تاریخی و مهم زمان گذشته تجربه فوق العاده ای بود.
همچنین پایان بازی هم کاملا برازنده و عالی بود و همه رو در شک فرو مبیرد ، امیدوارم در نسخه سوم هم سازندگان داستان رو در اولویت اول قرار بدند.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
البته داستان BH یکم گنگ بود و تخیل هم کمتر توش دخیل بود البته به اندازه کافی جذاب بود مخصوصا که علائم فراماسونری تو این نسخه به اوج خودش رسیده بود
امیدوارم در نسخه سوم هم سازندگان داستان رو در اولویت اول قرار بدند.
در کنارش یه دستی هم به گیم پلی و انیمیشن های کاراکتر اصلی و گرافیک بکشند که داره شان بازی رو پایین میاره

• Like
Reactions: Quantic Dream

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
به نظرم بهترین انتخاب رو کردن چون این سری AC همیشه داستانش خیلی خوف :d بوده
ولی به غیر از GoW بقیه ی نامزد ها خیلی چرت هستن #:-s

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بنظر من انتخاب نامزدها خیلی جالب نبود.
Singulatiry داستان درست و حسابی نداشت. یا حالا همین AC:BH!:-/

:-o

یکی از بهترین های داستان های این چند سال رو داشت!

البته همین که بلک آپس رو نامزد نکردن واسه خود من لیست رو زیر سوال میبره :D در کل خیلی لیست چرتی بود :|

ولی انتخاب نهاییشون بد نبود.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
کاملا حقش بود ، در واقع توی این نسخه به داستان خیلی زیبا بها داده شده بود و بازی کردن در نقش Ezio و کاوش اتفاقات تاریخی و مهم زمان گذشته تجربه فوق العاده ای بود.
همچنین پایان بازی هم کاملا برازنده و عالی بود و همه رو در شک فرو مبیرد ، امیدوارم در نسخه سوم هم سازندگان داستان رو در اولویت اول قرار بدند.
اره شدیدا تایید میشه
بنظر من انتخاب نامزدها خیلی جالب نبود.
Singulatiry داستان درست و حسابی نداشت. یا حالا همین AC:BH!:-/
بی خیال وحید حالا داستان قهطی بود که Singulatiry بیاد اول بشه باو :d
بسیار استقبال میکنیم>:d<
سری AC استحقاق این تمجیدها و حتی بیشتر رو هم داره.
به نظر من هم اگه جز این می شد جای تعجب داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر