Army of Two: The 40th Day PSP Version

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
سلام

من بازی رو ریختم ولی Error میده..

the game could not be started
(80020148
ورژن دستگاهم 5.5 GEN-B هست

اینم بگم که بازی رو با Game Decrypter نمیشه Decrypt کرد.

ممنون میشم راهنماییم کنید

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
خوب این نظر من!بازی درحد متوسط!دموهای نچندان چشم گیر!اکی هاییی هویییی!
گیم پلی خوب!باس های مسخره!الیته فعلا اولیش!
محیط خشک !
کلا 5 میدم بهش!کیل زون و ارمی متفاوتناون جوش سرد بود این نه!در کل حوصله میهواد بشینی پش!
من برم dj max رو داونلود کنم یکم حالمون عوض شه!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
خوب این نظر من!بازی درحد متوسط!دموهای نچندان چشم گیر!اکی هاییی هویییی!
گیم پلی خوب!باس های مسخره!الیته فعلا اولیش!
محیط خشک !
کلا 5 میدم بهش!کیل زون و ارمی متفاوتناون جوش سرد بود این نه!در کل حوصله میهواد بشینی پش!
من برم dj max رو داونلود کنم یکم حالمون عوض شه!
در کل بازی با حالی بود البته گرافیک چندان خوبی نداشت!
من تو 2 روز تموم کردم!
توصیه می کنم رو hard نزارید واقعا نمی تونید رد کنید منم شانسی رد می کردم!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ااا.... دوستان میخواین بگین این بازی رو فریمور 5.03 M33-6 اجرا نمیشه یعنی پولم فرت شده
icon18.gif

یه سئوال دیگه هم دارم ببخشید ربطی به تاپیک نداره GTA CHINA TOWN و UNBONDSAGAوUNDEADNIGHTS روی این فریمور اجرا میشن ؟وASSASSIN'S CREEDچی

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
ااا.... دوستان میخواین بگین این بازی رو فریمور 5.03 M33-6 اجرا نمیشه یعنی پولم فرت شده
icon18.gif

یه سئوال دیگه هم دارم ببخشید ربطی به تاپیک نداره GTA CHINA TOWN و UNBONDSAGAوUNDEADNIGHTS روی این فریمور اجرا میشن ؟وASSASSIN'S CREEDچی
army of two نه ولی اساسین و بقیه بازی های رو پچ کنی شاید بیاد!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
منم 4-3 باری رفتم(به خاطر آپگرید کردن کل اسلحه هاش:biggrin1:)خداییش اونفدر هم بد نبود.حداقل بهتر از اون AC بود.مخصوصا این که میشد چند جا 2تا تصمیم گرفت و 2نوع پایانی که داشت در کل خوب بود.منتظر دانته هستیم فعلا:biggrin1:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
ديروز بازي رسيد دستم فقط 1 mission بازي كردم ولي امروز يه ساعتي بازي كردم فضاي بازي خيلي هم كه گفتين بد نبود البته از دمو خيلي بهتر شده بود مثلا AI يارت يا نسبت به Camera دمو خيلي بهتر شده بود تو بازي نهايي camera isometric يكمي nearتر شده بود اگه دقت كرده باشين انيميشن آتيش و ريختن ساختمان ها از دمو خيلي بهتر شده بود راستي من نفهميدم اين ريوس چرا اينقد كركترش چاق درومده بود! :d زياد حال نكردم با كركترش در كل بازي خيلي عالي نبود چون low textures بيداد ميكردند مثلا توي killzone liberation تكسچر ها با كيفيت تر بودند چون اومده بودند camera isometric رو عقب تر برده بودند و همين امر هم كمك خوبي به با كيفيت نشان دادن تكسچر ها ميكرد.اما حرف آخر من همينه انتظار يه گيم پلي عالي از اين بازي نداشته باشين و camera بازي هم ممكنه به مذاقه خيلي ها خوش نياد در كل isometric بازاش ميتونن يه حالي بكنن چون خيلي كم از اين مدل دوربينا توي بازي ها استفاده ميشه!من به اين بازي نمره 7.5 از 10 ميدم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر