Army of Two: The 40th Day PSP Version

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بچه ها من فردا بايد برم خونه رفقا بعد از امتحان براش PC رو درست كنم...كسي حدودا ساعت 11:30 مين هست بياد يه دست بزنيم؟
راستي دوستان يه سوال من وقتي از لينك مديا فاير دان كردم وقتي ميخواد از رار در بياد توي 97% ارور FILE CORRUPT ميده راهي هست؟
ويرايش:با repair kit انجام دادم درست شد...

آخرین ویرایش:

seraj1

کاربر سایت
Dec 13, 2009
135
میشه یه لینک سر و سالم برای من بزارید
منظورم از سالم اینه که دنگو فنگ مثل لینکای قبلی نداشته باشه قبلیا رو دانلود کردم هر کار کردم نتونستم درستش کنم

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دمو بازي رو تموم كردم بازي خوبي بود ولي تنها يه چيز اعصابمو داغون كرد اونا AI هم تيمي بود واقعا خيلي ضعيف بود ميزاشتم روي HOLD كه يه جا مثه آدم واي نميساد ميزاشتم روي FOLLOW كه بعد از 3 ساعت سر و كلش پيدا ميشد!واقعا خيلي آزار دهنده بود!راستي اون كمك كردنش موقعيه كمك خواستن هم كه ديگه نور الا نور بود يا دير ميومد يا وقتي ميومد 2 ساعت دور خودش چرخ ميخورد كه بياد به ما كمك كنه!
اميدوارم موقع رليز شدن اين مشكلات رفع بشه!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دمو بازي رو تموم كردم بازي خوبي بود ولي تنها يه چيز اعصابمو داغون كرد اونا AI هم تيمي بود واقعا خيلي ضعيف بود ميزاشتم روي HOLD كه يه جا مثه آدم واي نميساد ميزاشتم روي FOLLOW كه بعد از 3 ساعت سر و كلش پيدا ميشد!واقعا خيلي آزار دهنده بود!راستي اون كمك كردنش موقعيه كمك خواستن هم كه ديگه نور الا نور بود يا دير ميومد يا وقتي ميومد 2 ساعت دور خودش چرخ ميخورد كه بياد به ما كمك كنه!
اصولا این جور بازیها رو باید دو نفره رفت وگرنه فقط اعصاب آدم خرد میشه.
بازی Killzone که شبیه این هستش رو من اول خواستم تکنفره برم دیدم فایده نداره و خیلی سخته ولی بعدش دونفره با پسرخالم رفتم ؛ خیلی عالی شد و تا آخرش رفتیم

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
اصولا این جور بازیها رو باید دو نفره رفت وگرنه فقط اعصاب آدم خرد میشه.
بازی Killzone که شبیه این هستش رو من اول خواستم تکنفره برم دیدم فایده نداره و خیلی سخته ولی بعدش دونفره با پسرخالم رفتم ؛ خیلی عالی شد و تا آخرش رفتیم
نه بابا کیلزون تک نفریم خیلی حال میداد...

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
آره من که میرفتم رو حالت کمک میدیدم رفیقم یه جا گیر کرده به یه تیکه آهن و داره همین طوری تو آهنه میدوه!:confused::laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر