Apple iPhone User

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان تا ته کردن تو پاچم!
گوشی فکتوری به جای انلاک بهم دادن!(علائدین).
من به حرف طرف اعتماد کردم و دیگه چک یا چیزی نکردم گوشی روی نگو یارو حروم خور بود.
گوشی رو جیل بریک که کردم رفت رو حالت DFU (اماده برای ریستور)و همونجاموند.وصل کردم به ایتونز و فرم ور 3.1.2 رو دان کردم و ریستور کردم.گوشی بالا اومد ولی فقط باهاش میتونم ازش برای emregency call استفاده کنم و توی منو هم نمیره و سیم رو هم نمیشناسه!
دوستان اگه راه حلی دارن ارائه بدن و گرنه گوشی رو باید بندازم اشغالی.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان تا ته کردن تو پاچم!
گوشی فکتوری به جای انلاک بهم دادن!(علائدین).
من به حرف طرف اعتماد کردم و دیگه چک یا چیزی نکردم گوشی روی نگو یارو حروم خور بود.
گوشی رو جیل بریک که کردم رفت رو حالت DFU (اماده برای ریستور)و همونجاموند.وصل کردم به ایتونز و فرم ور 3.1.2 رو دان کردم و ریستور کردم.گوشی بالا اومد ولی فقط باهاش میتونم ازش برای emregency call استفاده کنم و توی منو هم نمیره و سیم رو هم نمیشناسه!
دوستان اگه راه حلی دارن ارائه بدن و گرنه گوشی رو باید بندازم اشغالی.

رامین جان شاید مشکل از اینترنت هم باشه ها . چند بار امتحان کن . برای من چند بار پیش اومد که گوشی خیلی دیر انلاک شد . یه شب هم اصلا انلاک نشد و مجبور شدم فرداش دوباره به ایتیونز وصلش کنم تا فعال بشه .
بهر حال باید موقع خرید توی فاکتور قید میکرد انلاک فکتوری .
موقع خرید سیدیا روش نصب بود ؟ موقع تست انتن میداد؟
اصلا چی خریدی ؟چند؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
رامین جان شاید مشکل از اینترنت هم باشه ها . چند بار امتحان کن . برای من چند بار پیش اومد که گوشی خیلی دیر انلاک شد . یه شب هم اصلا انلاک نشد و مجبور شدم فرداش دوباره به ایتیونز وصلش کنم تا فعال بشه .
بهر حال باید موقع خرید توی فاکتور قید میکرد انلاک فکتوری .
موقع خرید سیدیا روش نصب بود ؟ موقع تست انتن میداد؟
اصلا چی خریدی ؟چند؟
اصلا مهدی جون چجوری باید انلاک کنم؟گوشی باهاش هیچ کاری نمیشه کرد!
بلک رین روی گوشی نصب بود ولی سیدیا نه مجبور شدم خودم دانلودش کنم از بلک رین روی گوشی.
موقع تست همون اول انتن نداد ولی من احمق نفهمیدم چرا!(یعنی فهمیدم یه کاسه ای زیر نیم کاسه است ولی...)یارو گوشی رو برداشت رفت اون پشت یه کاری کرد گفت الان انتن میده!
الان برم من یک دعوایی راه بندازم تو مغازه یارو تا دیگه سر یه بدبخت دیگه ای مثل من از این کلاها نزاره.
مهدی جون 16 خریدم820.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اصلا مهدی جون چجوری باید انلاک کنم؟گوشی باهاش هیچ کاری نمیشه کرد!
بلک رین روی گوشی نصب بود ولی سیدیا نه مجبور شدم خودم دانلودش کنم از بلک رین روی گوشی.
موقع تست همون اول انتن نداد ولی من احمق نفهمیدم چرا!(یعنی فهمیدم یه کاسه ای زیر نیم کاسه است ولی...)یارو گوشی رو برداشت رفت اون پشت یه کاری کرد گفت الان انتن میده!
الان برم من یک دعوایی راه بندازم تو مغازه یارو تا دیگه سر یه بدبخت دیگه ای مثل من از این کلاها نزاره.
مهدی جون 16 خریدم820.

همین دیگه با بلک رین انلاکش کرده . فردا حتما برو بکوبش تو سرش ولی باید موقع خرید تو فاکتور قید میکردی انلاک فکتوری.
قیمت خوبی بهت داده البته نه برای لاک .
باید با بلک رین ورژن 3 (rc3)انلاکش کنی

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
همین دیگه با بلک رین انلاکش کرده . فردا حتما برو بکوبش تو سرش ولی باید موقع خرید تو فاکتور قید میکردی انلاک فکتوری.
قیمت خوبی بهت داده البته نه برای لاک .
باید با بلک رین ورژن 3 (rc3)انلاکش کنی
مهدی جون مشکل همنیه!
اصلا نمیتونم وارد منو ایفون بشم!
گوشی که روشن میشه میره روی امرجنسی کال و هیچ کار دیگه ای نمیشه باهاش انجام داد!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان بیس بند گوشی کاملا به هم ریخته و بازگردونش به این راحتی ها نبود کار خیلی پیچیده ای بود.صحبتهای شما موقعی صادق بود که بیس بند گوشی برای گوشی لاک عوض نشه!
من خودم نتونستم کاری کنم.دوستم داره برام راش میندازه و حدودا هم گوشی برگشته.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
دوستان من زیاد دنبال iphone و این حرفا نبودم اطلاعاتم زیاد نیست:D

میگم من اگه به یکی بگم از امریکا واسم مثلا از AT&T iphone بگیره یا هر جای دیگه که گوشی آنلاک نیست!! ازین 200 300 $ ها بفرسته واسم میتونم خودم آنلاک کنم؟!؟

بعدم اگه آنلاک میشه چه مشکلاتی داره یا خواهد داشت نسبت به اونایی که فکتوری آنلاک هستند؟!؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
مشکل خاصی نداری فقط باید صبر کنی تو ورژن های جدید موفق به آنلاک شدنش بشن که یکم زمان میبره تا برنامش واسه آنلاکش بیاد !
خب میشه تا وقتی که برنامه هکش برای ورژن جدید نیومده گوشیرو آپدیت نکرد دیگه؟!
آره میشه !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر