Apple iPhone User

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام خدمت همه ی دوستان
من الان گوشی HTC 3G دارم و میخوام عوضش کنم که موندم HTC TOuch Pro 2 رو بگیرم یا Iphone 3Gs اما یه سوال داشتم اینکه شنیدم این گوشی زیاد داغ میکنه و چون من احتمالا بخوام باهاش بازی کنم گوشی قاعدتا باید خیلی داغ کنه و مشکل این جاست که من توی Kuala lampur مالزی هستم و هوا هم که کلا گرم زیاد و فقط خونه ها سردن - میخواستم ببینم این مشکل داغ کردن خیلی خطری هست یا نه ؟
قیمت 16GB اینحا 690 تومن هست ایا مناسبه یا نیست ؟ نسبت به ایران ؟

تاچ پرو رو توصیه نمیکنم چون بنظرم به نسبت قیمت بالاش چیز اضافه و خاصی نسبت به بقیه مدلاش نداره . من خودم چند روز پیش یه 3gs 32 گیگ گرفتم . نمیشه گفت داغ کردنش نسبت به 3g خیلی بیشتره ولی بهر حال در اثر استفاده زیاد و سنگین داغ میکنه ولی خیلی حاد نیست .
قیمت هم خوبه اینجا 16 گیگ رو میدن 980 تا 1 تومن . 32 گیگ 1150 خریدم .

Last edited by a moderator:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بله بنده هم همین چند ساعت پیش گوشیم رسید داغ کردنش هم از چرت و پرت هم یه چیزی اونوتره !
شما به این میگین داغ شدن ؟ بیایید 2G منو برداری 10 دقیقه Wifi رو روشن کنید بعد بگید 3GS داغ میشه !
خوشم میاد روی عده ی زیادی کم شد !

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
بله بنده هم همین چند ساعت پیش گوشیم رسید داغ کردنش هم از چرت و پرت هم یه چیزی اونوتره !
شما به این میگین داغ شدن ؟ بیایید 2G منو برداری 10 دقیقه Wifi رو روشن کنید بعد بگید 3GS داغ میشه !
خوشم میاد روی عده ی زیادی کم شد !

دوست عزیز من پست های قبلی شما رو خوندم شما یک رفتار بدی که داری اینکه زود جوش میاری من خودم از طرفداران اپل هستم و خودم 3gs دارم دارم من کی گفتم اونجوری داغ میشه که برگشتی به حرف من می گی چرت و پرت یکم داغ رو می کنه اما نه اراجیفی که p30world و بقیه میگن

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوست عزیز من پست های قبلی شما رو خوندم شما یک رفتار بدی که داری اینکه زود جوش میاری من خودم از طرفداران اپل هستم و خودم 3gs دارم دارم من کی گفتم اونجوری داغ میشه که برگشتی به حرف من می گی چرت و پرت یکم داغ رو می کنه اما نه اراجیفی که p30world و بقیه میگن
عزیز من چی میگی واسه خودت ؟
من اگه منظورم با پست تو بود پستتو نقل قول میکردم
دوما من چرت و پرت منظورم با این داغ کردنی که میگن بود نه با حرفای شما
در ضمن اصلا داغ نمیکنه میگم که 2G من بیشتر از این داغ میشه !

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
عزیز من چی میگی واسه خودت ؟
من اگه منظورم با پست تو بود پستتو نقل قول میکردم
دوما من چرت و پرت منظورم با این داغ کردنی که میگن بود نه با حرفای شما
در ضمن اصلا داغ نمیکنه میگم که 2G من بیشتر از این داغ میشه !

شرمنده منظورتو بد فهمیدم اما خوب مبارک باشه ماله تو فکتوریه ماله من که فکتوریه.
ولی عجب فیلمبرداری داره.

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
آره عشقه دوربینش !
Voice Control ش محشره دکمه Home رو بگیر تا بیاد ببینی چه کرده اپل !

آره می دونم فقط یه چیزی تو این voice control وقتی می گم call بعد شماره رو میگم (منظورم کانتکت نیستا اونکه کاار می کنه) می گه no match found ماله تو هم اینجوریه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آره می دونم فقط یه چیزی تو این voice control وقتی می گم call بعد شماره رو میگم (منظورم کانتکت نیستا اونکه کاار می کنه) می گه no match found ماله تو هم اینجوریه
والله من میگم Call بعد میپره بیرو از توش ! کار خاصی انجام هم نمیده ! کلا باید باهاش ور برم حسابش دستم بیاد !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم خریدم ! Iphone 3gs 32GB انصافا عجب حالی میکنم. انصافا فکر نمیکردم انقدر باهاش حال کنم. این Voice Control که واقاع عالی هست. GPS و Compass هم که دمه Apple گرم کمک بسیار بزرگی برا من یکی بود !!! همه چیش ردیفه . سرعت گوشی واقعا بالا و عالی و این مورد داغ کردن هم نبود ! دیشب یه 25 دقیقه ای تایم گرفتم Doom: Resurrection زذم زیاد داغ نکرد . بازی باحالی هست مخصوصا کنترل و گرافیکش که برای موبایل فوق العاده است.

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
منم خریدم ! Iphone 3gs 32GB انصافا عجب حالی میکنم. انصافا فکر نمیکردم انقدر باهاش حال کنم. این Voice Control که واقاع عالی هست. GPS و Compass هم که دمه Apple گرم کمک بسیار بزرگی برا من یکی بود !!! همه چیش ردیفه . سرعت گوشی واقعا بالا و عالی و این مورد داغ کردن هم نبود ! دیشب یه 25 دقیقه ای تایم گرفتم Doom: Resurrection زذم زیاد داغ نکرد . بازی باحالی هست مخصوصا کنترل و گرافیکش که برای موبایل فوق العاده است.
دیدی پشیمون نشدی کلا چیزه باحالیه این داغ کردنش داغ می کنه اما در حد عادی که هر دستگاه الکترونیکی می کنه

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
بايد بگی dial 0912xxxxxx مثلاً
اون call بيشتر برای اينه که بگی زنگ بزن فلانی

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,706
نام
محمدرضا
این بحث داغ کردن iphone بیشتر بازار گرمیه(شاید هم بازار سردی :D)...همین Touch HD خودم کافیه 1 ساعت با wirelessش کار کنی و بری youtube،دیگه نمیشه بهش دست زد.
خیلی از وسایل الکترونیکی این مشکلات رو دارن که شاید نشه اسمش رو گذاشت مشکل.بعضی وسایل چون فروش بیشتری دارن و دست کاربرای بیشتری هستن پس مشکلاتشون بیشتر خودش رو نشون میده.

راستی روی 3GS اجرای فایل های FullHD رو تست کردین؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر