Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
تا حدودی باهات موافقم
راستی امروز ۲تا اسلحه برداشتم هر دوتاشم جدید بودن:D
به نظرت لجند اضافه میشه بازم؟
تریلر انیمیشنی این فصلو اگه دیده باشی یکی لپتاپ دستشه داره هک میکنه اون کریپتو هست شخصیت بعدی که قراره اضافه بشه دیگه معلوم نیست یا میخوان همین فصل بدن یا واسه فصل بعد :D
مرسی، ولی مگه origins نمیخواد و تحریم نیست؟
اینجا تاپیک کنسولیش هست اما واسه اوریجین هم اگه وارد نمیشه DNS رفع تحریم بزنی بدون مشکل میره داخل و خود بازیم دیگه غیلتر نیست.

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
تریلر انیمیشنی این فصلو اگه دیده باشی یکی لپتاپ دستشه داره هک میکنه اون کریپتو هست شخصیت بعدی که قراره اضافه بشه دیگه معلوم نیست یا میخوان همین فصل بدن یا واسه فصل بعد :D

اینجا تاپیک کنسولیش هست اما واسه اوریجین هم اگه وارد نمیشه DNS رفع تحریم بزنی بدون مشکل میره داخل و خود بازیم دیگه غیلتر نیست.

DNA رو میفرمایید؟ ممنون

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
احساس میکنم سرور های بازی یکم چت میزنه بعد این آپدیت
بازی تموم بشه بیام بیرون یهو کلا میپره میاد بیرون
بعضی وقتام یکم اذیت میکنه موقع رفتن تو بازی

• Like
Reactions: worm

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
دوستان بین octane و Watson کدوم بهتره؟

بستگی به سبک بازی خودت داره
اگه تهاجمی بازی میکنی و میری تو دل حریف به نظر من Octane برات بهتره، چون میتونی سریع اتک بدی و بری و بیای
ولی اگه دفاعی بازی میکنی Watson، چون واتسون با اسکیل‌هایی که داره کلا برای ساپورت بقیه تیم طراحی شده

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
بستگی به سبک بازی خودت داره
اگه تهاجمی بازی میکنی و میری تو دل حریف به نظر من Octane برات بهتره، چون میتونی سریع اتک بدی و بری و بیای
ولی اگه دفاعی بازی میکنی Watson، چون واتسون با اسکیل‌هایی که داره کلا برای ساپورت بقیه تیم طراحی شده
ممنون همون octane میگیرم. قابلیت واتسون چیه ؟ من درست متوجه نشدم! اون شیلدی که ایجاد میکنه اگه کسی بهش بخوره چقدر دمیج میده؟

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
سلام. دوستان منو یکی از رفقا یه هم تیمی کم داریم دنبال یه یار ثابت میگردیم که تقریبا هر روز چند ساعتی بتونیم درست پلی بدیم. هدف هم رسیدن به رنک بالا تو مد Rankedعه که اخیرا اضافه شده. یعنی نیازه که هدست با میکروفون و ... داشته باشه و کار تیمیش خوب باشه تا جای ممکن.
کسی اگه شرایط بالارو داره و بازیش هم فکر میکنه خوبه لطفا اد کنه.
تلگرام هم برای هماهنگی پیام بده چه بهتر.
آیدی هردو جا: UnlovelyWriter

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
این بازی چرا اینقد پهنای باند زیادی مصرف میکنه :| با اینترنت 16 مگ در حال بازی حتی نمیشه یه وب گردی ساده هم انجام داد :| پدر منو دراورده.

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
ممنون همون octane میگیرم. قابلیت واتسون چیه ؟ من درست متوجه نشدم! اون شیلدی که ایجاد میکنه اگه کسی بهش بخوره چقدر دمیج میده؟

منظورت رو از شیلد متوجه نشدم
ببین ی قابلیت داره که تله الکترونیکی میزاره
به درد پشت در و اینا میخوره بزاری واسه کسی که داره دنبالت میکنه
التیمیتش هم اون گجت بزرگه رو میندازه وسط که دوتا کار میکنه
یکی اینکه شیلد خودش و بقیه تیم رو شارژ میکنه، یکی هم اینکه اگه تیم حریف بازیکنایی مثل بنگلور یا گیبلارتار داشته باشه که از هوا بمباران میکنن نمیذاره بمبا به زمین برسن و آسیب بزنن

• Like
Reactions: stanley

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دیروز دانلود کردم چند دستی پلی کردم اوکی بود حتی با نت تایپ ۳ویرانسل امرو آپدیت ۱:۱۵ اومد دیگه با هیچ نوع نت تایپ و کانکشنی کانکت نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر