Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
روی کنسول بازی میکنی؟
میتونی با لابی خودت و با دوستات بازی کنی؟
حقیقتش وقتی با وی پی ان بازی میکردم و به دوستی وصل میشدم بازی کرش میخورد ولی با این پینگ هینت فعلا تست نکردم

• Like
Reactions: Saeedrz70

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
کسی هست که تونسته باشه با دوستاش بازی کنه؟ من هر وقت جوین کسی میشم یا یکی از مچ بیرون میفته یا بازی یکی کرش میکنه!؟
آره منم قبلتر همینو گفتم . با دوستام نرفتم ولی میرفتم تو مچ بجای سه نفر دو نفر بودیم یا تکی بودم. کرش هم داشتم.

• Like
Reactions: Saeedrz70

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
خیلی جالبه...با اکانت تست پینگ هیت راحت میرفت تو بازی ولی وقتی اکانت میخری دیگه وارد بازی نمیشه...نمیدونم چرا اینحوریه؟بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن؟

آخرین ویرایش:

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
خیلی جالبه...با اکانت تست پینگ هیت راحت میرفت تو بازی ولی وقتی اکانت میخری دیگه وارد بازی نمیشه...نمیدونم چرا اینحوریه؟بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن؟
من با پارس انلاین این مشکل رو داشتم ولی الان با ایرانسل مثل اب خوردن اجرا میشه !

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
من نه لبتاب دارم نه مودم اسیوس ولی امروز تونستم با یه مدم تی پلینگ قدیمی مدل 8817 شار vpn کنم و بازی کنم چند ساعت بازی کردم و یه بار هم اول شدیم پینگم هم 120 بود کسایی که مثل منن میتونن با این روش بازی کنن

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
من نه لبتاب دارم نه مودم اسیوس ولی امروز تونستم با یه مدم تی پلینگ قدیمی مدل 8817 شار vpn کنم و بازی کنم چند ساعت بازی کردم و یه بار هم اول شدیم پینگم هم 120 بود کسایی که مثل منن میتونن با این روش بازی کنن
چطوری؟

shayan_99

کاربر سایت
Feb 9, 2019
25
هيچ جا مرجود نيست از كجا گرفتي؟

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
چطوری
مودم tp link 8817 یک مودم قدیمیه که wifi نداره من نگهش داشته بودم این مودم یه پورت usb داره که باهاش میشه به کامپیوتر اینترنت وصل کرد و پورت lan کامپیوتر رو برای شار کردن vpn نگه داشت و یدونه هم قند شکن میخواد که کارت شبکه مجازی بسازه و بعد تنظیمات رو به این شکل تو ps4 تنظیم کرد

Attachments

• ۲۰۱۹۰۲۱۶_۱۹۲۴۰۱.jpg
    ۲۰۱۹۰۲۱۶_۱۹۲۴۰۱.jpg
    133.1 KB · مشاهده: 40
  • Like
Reactions: live is life

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر