Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
عه
مودم من هم یو اس بی داره
یو اس بی نت رو ضعیف منتقل نمیکنه که نسبت به لن ؟
نه داداش اشتباه گرفتی منظورمو.
من کیسمو از طریق کارت شبکه داخلی خودش با کابل لن به مودم وصل کردم .حالا برای اینکه کنسول رو هم از طریق کابل لن به کیس وصل کنم باید یه کارت شبکه دیگه داشته باشم.خوب منم یه کارت شبکه دیگه گرفتم که یک سرش یو اس بیه و به کیس وصل میشه یه سرشم کابل لن میخوره و کنسول رو بهش وصل کردم،این روش به درد کسایی میخوره که لپ تاپ ندارن مثل من

• Like
Reactions: saeed_sg

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
برای شیر کردن V@N بنظرم بهترین روش اینه که یه کارت شبکه دیگه بگیرید و با کابل وصل کنید به کنسول.بعد راحت V@N رو شیر کنید روی اون کارت شبکه

• Like
Reactions: blechh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بازی واقعا عالیه من خودم حالم از هر چی بتل رویاله بهم میخوره ولی انصافا عاشق این یکی شدم شاید بخاطر اینه که طرفدار تایتان فالم
بازی رو فقط باید با رفیقات بازی کنی
من که فرندام اصلا بازی نمیکنن از اون سمت تایم بازی کردنم هم طوریه که نمیشه با دوستان بازی کرد
تجربه کردم هر دفعه بردیم بخاطر اینه که تیممون خوب بوده که البته اینم شانسیه که یار خوب برات بیوفته
حتی اگه یکی پیدا شه هر جا برید اونم بیاد راحت برنده میشید نیاز نیست سه نفر باشید که متاسفانه کمه معمولا تا وارد مپ میشد تیما از هم جدا میشن یا ادرس نداده ازت دور میشن

identified

کاربر سایت
Feb 16, 2019
1
سلام دوستان خسته نباشید

من خیلی گشتم واسه یه راه خوب که بدون تحریم بره توی گیم

اول دی ان اس خودتون رو روی 178.22.122.100 ست کنید

بعدش برید به pinghint.ir اکانت تست رو دریافت کنید و وصل بشین

از توی اورجین بازی رو اجرا نکنید .. به محل نصب برید r5apex.exe رو Run as admin کنید

بدون لگ لذت ببرید

• Like
Reactions: saeed_sg

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
واسه من جواب نداد
من با PSX و یه نرم افزار دیگه کانکشن شیر میکنم
فکر کنم شما مستقیم کابل لن رو از سیستم وصل میکنید به کنسول که جواب میده
سلام چطورری با psx وصل میشی؟، من با psx وصل میکنم ای پیم هم تغییر میکنه ولی بازی اجرا نمیسه

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان خسته نباشید

من خیلی گشتم واسه یه راه خوب که بدون تحریم بره توی گیم

اول دی ان اس خودتون رو روی 178.22.122.100 ست کنید

بعدش برید به pinghint.ir اکانت تست رو دریافت کنید و وصل بشین

از توی اورجین بازی رو اجرا نکنید .. به محل نصب برید r5apex.exe رو Run as admin کنید

بدون لگ لذت ببرید
من اکانت تست گرفتم اوکی شد بعد که یک ماهه خریدم کلا دیگه تو صفحه اتصال یا دریافت ip گیر میکنه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام چطورری با psx وصل میشی؟، من با psx وصل میکنم ای پیم هم تغییر میکنه ولی بازی اجرا نمیسه
عزیز اینطور که معلومه روش psx بخاطر تاخیر و کیفیت کمتر ، جواب نمیده ، حتما از کابل استفاده کنید بعد برید سراغ امتحان کردن سرویس کاهش پینگ یا قندشکن.
من اکانت تست گرفتم اوکی شد بعد که یک ماهه خریدم کلا دیگه تو صفحه اتصال یا دریافت ip گیر میکنه
اگه از روش کابل میری ، اول مطمئن شو از ویندوز نیست ، چون گاهی دردسر ایجاد میکنه این ویندوز ، اول از همه تیک allow share رو بردار ، سیستم رو ریستارت کن ، آنتی ویروس (یا فایروال) هم موقتا غیرفعال کن و از اول انجام بده.
منم دقیقا همین کارو میکنم ولی متاسفانه نت تایپ ندارم و تو قسمت مولتی بازی نمیره.nat type تست که میزنم تو ایکس باکس این ارورو میده cant get teredo ip
خودمم خسته شدم دیگه
احتمال داره از خود قندشکنتون باشه ، اگه امکان داشت از قندشکن دیگه یا حداقل سرور یا سرویس دیگه اش استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
برای شیر کردن V@N بنظرم بهترین روش اینه که یه کارت شبکه دیگه بگیرید و با کابل وصل کنید به کنسول.بعد راحت V@N رو شیر کنید روی اون کارت شبکه
منم دقیقا همین کارو میکنم ولی متاسفانه نت تایپ ندارم و تو قسمت مولتی بازی نمیره.nat type تست که میزنم تو ایکس باکس این ارورو میده cant get teredo ip
خودمم خسته شدم دیگه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
کسی هست که تونسته باشه با دوستاش بازی کنه؟ من هر وقت جوین کسی میشم یا یکی از مچ بیرون میفته یا بازی یکی کرش میکنه!؟
رفیق منم دقیقا مشکل شما رو داره؛ بعد از آپدیت ظاهرا اینجور شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر