Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
از داخل پورتارو بسته بودن، فک کنم انقد گردن اونا انداختیم که دیگه واقعا زدن ترکوندن بازیو واسه ایرانیا!
مطمئن باشین اگه میخواستن از اول بن کنن جوری بن میکردن که عمرا نتونید تو بازی برید! وقتی گاهی اوقات وصل میشه از داخل پورتارو کخ میریزن! مث رینبو که بعضی اوقات ویس چت درسته بعضی اوقات خراب!

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
از موقعی که آپدیت دادن بعضی مچ ها بجای سه نفر ، دونفره یا حتی یه نفره میشه یا وسط بازی لفت میخورن ، حتی کرش میکنه!
نمیدونم اتفاقیه یا واقعا آپدیتش ایراد داره.

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
یه مچ با خارجیا زدم ۷ تا کیل گرفتم کل اسکواد ۱۸ تا کیل گرفت واقا بازی خوبی بود ولی واقا یه تیم خوب لازمه که پشت هم باشن و با هم درتماس باشن

Attachments

• PS_Messages_20190214_020409.jpg
    PS_Messages_20190214_020409.jpg
    306.5 KB · مشاهده: 32
  • PS_Messages_20190214_020401.jpg
    PS_Messages_20190214_020401.jpg
    252.1 KB · مشاهده: 33

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
یه مچ با خارجیا زدم ۷ تا کیل گرفتم کل اسکواد ۱۸ تا کیل گرفت واقا بازی خوبی بود ولی واقا یه تیم خوب لازمه که پشت هم باشن و با هم درتماس باشن

دقیقا بازیش تیمیه الان که تازه اومده پره نوبه هر کی هر جور حال میکنه میزنه
۱۰ دست باید استارت کنی تا یه تیم خوب بیاد باهات
خدا لعنت کنه باعث و بانی بسته شدن پورتا

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
به نظر من این بازی اونقدر هم عالی نیست.دلیل اصلی اینکه ما میخوایم بازیش کنیم اینه که free هستش فورتنایت بهترین بازی بتل رویال هستش با اینکه بیشتر از یکسال از اومدنش میگذره ولی باز عالیه و طرفداران زیادی داره بعضی از استریمها که تو تویچ ویدئو میزارن برگشتن به فورتنایت و میگن که بازی زیاد جذاب نیست و پابجی و کال اف بلک اوت از اون بهتره.دو هفته دیگه فصل هشتم فورتنایت شروع میشه .یه مدت دیگه هوس بازیکنا از این بازی بخوابه برمیگردن به فورتنایت اونموقع ea عین سگ پشیمون میشه و برا پر کردن سرو بازیهاش تحریم رو برمیداره

فورتنایت که کلا برای بچه هاس هر وقت جوین میشی یه بچه ۱۲ ساله داره از اونور صداش میاد
الان شاید فورت پرطرفدار ترین باشه ولی مطمئن باش تنها رقیبش همین apex میشه بازی که اسکیل میطلبه توش و فقط تیر زدن نیس کاره تیمی بیشتر از هر بازی نیازه توش و همین جذاب ترش میکنه برای چند نفره زدن... بلک آت خیلی پر هیجان و سرعتیه ولی بخاطره اینکه خیلی دیر به دیر آپدیت میشه طرفداراش رو از دست داره میده
پابجی که کلا رو کنسول جالب نیس
خلاصه اگه یه بازی بتونه فورت رو زمین بزنه همین بازیه

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
فورتنایت که کلا برای بچه هاس هر وقت جوین میشی یه بچه ۱۲ ساله داره از اونور صداش میاد
الان شاید فورت پرطرفدار ترین باشه ولی مطمئن باش تنها رقیبش همین apex میشه بازی که اسکیل میطلبه توش و فقط تیر زدن نیس کاره تیمی بیشتر از هر بازی نیازه توش و همین جذاب ترش میکنه برای چند نفره زدن... بلک آت خیلی پر هیجان و سرعتیه ولی بخاطره اینکه خیلی دیر به دیر آپدیت میشه طرفداراش رو از دست داره میده
وقتی شما از یه بازی خوشت نمیاد قرار نیست اون بازی رو به بچه ها نسبت بدی. خیلی ها هستن توی این انجمن که بالای 17 18 ساله هستن و فورتنایت رو بصورت حرفه ای بازی میکنن. اتفاقا فورتنایت خیلی نیاز به اسکیل داره و هر کسی نمیتونه از همون اول بیاد تو بازی و انتظار برد داشته باشه.
من نمیخوام فورتنایت رو جلوی Apex قرار بدم. اتفاقا من هر دو رو دارم بازی میکنم و لذت میبرم. ولی این که شما میگی فورتنایت برای بچه هاست اصلا حرف درستی نیست. و اینکه 1 سال تاپ بودن توی ویو های توییچ الکی نیست و همشون بچه نیستن :)

Re:Donger v13

کاربر سایت
Feb 7, 2019
9
وقتی شما از یه بازی خوشت نمیاد قرار نیست اون بازی رو به بچه ها نسبت بدی. خیلی ها هستن توی این انجمن که بالای 17 18 ساله هستن و فورتنایت رو بصورت حرفه ای بازی میکنن. اتفاقا فورتنایت خیلی نیاز به اسکیل داره و هر کسی نمیتونه از همون اول بیاد تو بازی و انتظار برد داشته باشه.
من نمیخوام فورتنایت رو جلوی Apex قرار بدم. اتفاقا من هر دو رو دارم بازی میکنم و لذت میبرم. ولی این که شما میگی فورتنایت برای بچه هاست اصلا حرف درستی نیست. و اینکه 1 سال تاپ بودن توی ویو های توییچ الکی نیست و همشون بچه نیستن :)

watch?v=v2TRFIVZQEI

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
اتفاقا همین اتفاق برا منم میوفته هر وقت ایپکس جوین میشم صدای گوش خراش یه بچه میاد که خودشم نمیدونه میکش روشنه مجبور میشم میوتش کنم :D اتفاقا دلیلی که تعداد زیادی از بازیکنای کژوآل فورتنایت به سمت ایپکس جذب شدن همین نبود سیستم بیلدینگ هست الان تو فورتنایت تقریبا ۹۰ درصد پلیرا این مهارتو تقریبا بصورت کامل یاد گرفتن و بازیکن کژوآل بیشتر ترغیب میشه که بره سمت ایپکس که اگه تا به حال بازیای شوتر تجربه کرده باشین تقریبا شروع راحتی دارین.

shayan_99

کاربر سایت
Feb 9, 2019
25
اتفاقا همین اتفاق برا منم میوفته هر وقت ایپکس جوین میشم صدای گوش خراش یه بچه میاد که خودشم نمیدونه میکش روشنه مجبور میشم میوتش کنم :D اتفاقا دلیلی که تعداد زیادی از بازیکنای کژوآل فورتنایت به سمت ایپکس جذب شدن همین نبود سیستم بیلدینگ هست الان تو فورتنایت تقریبا ۹۰ درصد پلیرا این مهارتو تقریبا بصورت کامل یاد گرفتن و بازیکن کژوآل بیشتر ترغیب میشه که بره سمت ایپکس که اگه تا به حال بازیای شوتر تجربه کرده باشین تقریبا شروع راحتی دارین.
بيلد مزخرف ترين چيزيه كه تا حالا ديدم نه به خاطر اينكه بلد نيستم به خاطر اينكه تر زده به شوتر بازي تا ميخواي يكي رو بزني بيلد ميكنه مزه شوتر بازي رو برده

• Like
Reactions: hamidrezaa67

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
دو مشکل بنظرم در مورد فورتنایت هست که میتونم اشاره کنم
یکی اینکه بازی سیستم match making بر اساس نوع دسته و موس رو نداره یعنی عملا با دسته خیلی سخته بتونی ببری حالا پینگ بد هم مزید بر علت
مورد دوم اینکه چون مکانیزم ساخت و ساز تو بازی هست اگه پینگ بد باشه عملا تو ساخت و ساز به مشکل میخوری مثلا یهو میبینی جلو خودت دیوار ساختی البته این مشکل فقط واسه ماست :D

MHE-ZERO

کاربر سایت
Feb 10, 2019
9
دلیلی که من هم فورتنایتو ول کردم همین بود تا میومدی یارو رو بزنی میبینی تو اسمونه خوب اینکار تازه کار رو نا امید می کرد ولی apex مزه شوتینگ داخلش خیلی بیشتره فورتنایت سرعت عمل می خواد

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
بچه بعضی از دوستان گزارش کردن موقع وصل شدن به Division1
با اروور eror delta c1.200 روبرو شدن من خودم تست کردم اوکی بود بازی هرکی داره بازیو یه تست بزنه بی زحمت ببینیم اینم رفت قاطی باقالیا یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر