Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
متاسفانه من لپ تاپ ندارم
سیستمم کیس هستش و یه دونه پورت لن داره فقط
از یه روش دیگه کانکشن شیر کردم با قند شکن
ولی بازی رو باز نکرد
بعید میدونم فرق خاصی بین این روش ها باشه همشون کانکشن شیر میکنن
دوست عزیز فکر کنم باید Cache بازی رو پاک کنی.

کنسول رو خاموش کن. وقتی کامل خاموش شد، کابل برق رو جدا کن بذار حدودا 1 دقیقه اینجوری باشه. بعد دوباره ps4 رو روشن کن بازی رو اجرا کن و همزمان R1+L1 رو بگیر تا وقتی که گزینه Continue بازی میاد. (این روش برای RDR2 جواب می داد شاید اینجا هم بشه!)

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من با روش psx شونصد تا وی پی ان kerio و ikev2 شیر کردم ، یه بار فقط رفتم تو Training اونم تو لودینگ پایان تمرین ارور داد ، اینترنت صبانت . یعنی میخوام بگم شیر کردن وی پی ان قطعی حل نمیکنه مشکلو ، حالا با کابل هم یه سری امتحان میکنم.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
من با روش psx شونصد تا وی پی ان kerio و ikev2 شیر کردم ، یه بار فقط رفتم تو Training اونم تو لودینگ پایان تمرین ارور داد ، اینترنت صبانت . یعنی میخوام بگم شیر کردن وی پی ان قطعی حل نمیکنه مشکلو ، حالا با کابل هم یه سری امتحان میکنم.
منم با چند شیلتر شکن امتحان کردم جواب نداد ولی با ست کردن وی پی ان روی مودم به صورت قطعی جواب میده

• Like
Reactions: saeed_sg

HK0

کاربر سایت
Sep 4, 2018
25
امروز ساعت 10 صبح بدون هیچ اروری به سرورا وصل شدم. با نت همراه اول. بدون تایم اوت تا ساعت 1 بازی کردم .فقظ 2 دیقه اول هر مچ لگ داشتم بعدش اوکی میشد
فکر کردم برای همه درست شده. اومدم اینجا دیدم هنوز بقیه مشکل دارن#-o
آخر شب دوباره تست میکنم ببینم واقعا سرورا درست شدن یا نه:-s

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
امروز ساعت 10 صبح بدون هیچ اروری به سرورا وصل شدم. با نت همراه اول. بدون تایم اوت تا ساعت 1 بازی کردم .فقظ 2 دیقه اول هر مچ لگ داشتم بعدش اوکی میشد
فکر کردم برای همه درست شده. اومدم اینجا دیدم هنوز بقیه مشکل دارن#-o
آخر شب دوباره تست میکنم ببینم واقعا سرورا درست شدن یا نه:-s
بدون وی پی ان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HK0

کاربر سایت
Sep 4, 2018
25
بدون وی پی ان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوباره تست کردم بدون مشکل وصل شدم و برای اولین بار برنده شدیم:D
بدون وی P ان.
خیلی عادی نتو با گوشی شیر میکنم و منو اول سرورمو لندن یا آمستردام میزارم بعدش بدون مشکل بازی میکنم
بقیه دوستان که نت همراه اول دارن یه تست کنن ببینن چجوریاست

Bloodborne

کاربر سایت
Mar 28, 2015
24
نام
Bloodborne
دوباره تست کردم بدون مشکل وصل شدم و برای اولین بار برنده شدیم:D
بدون وی P ان.
خیلی عادی نتو با گوشی شیر میکنم و منو اول سرورمو لندن یا آمستردام میزارم بعدش بدون مشکل بازی میکنم
بقیه دوستان که نت همراه اول دارن یه تست کنن ببینن چجوریاست

شانسیه. من تست کردم با همه اینترنت ها اما نشد. یک بار با سرور لندن به زور Training رو رفتم اما وقتی میخواد به بازی اصلی کانکت بشه ارور میده همش.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
منم با چند شیلتر شکن امتحان کردم جواب نداد ولی با ست کردن وی پی ان روی مودم به صورت قطعی جواب میده
بالاخره روش کابل رو امتحان کردم ، لبتاب با کابل زدم به کنسول ، مودم هم با فاصله نزدیک با وایفای و با kerio هلند (وی پی ان میکرز) امتحان کردم جواب داد ، بقیه سرویس ها رو چک نکردم هنوز .
-
امیدوارم این روش فعلا کار کنه و اصن وضعیت بازی درست شه اینجوری خیلی دشواره.
روش psx احتمالا بخاطر تاخیری که بوجود میاره جواب نمیده ، احتمالا گیم یا سرور روی کیفیت ارتباط زیادی حساسه ، البته بگم با اون روش psx من داخل رینبو هم رفتم ولی این سرورهای اپکس یه چیزیشون میشه!
-
مودم من دی لینک هست ، هرچی گشتم چیزی راجع به وی پی ان توش پیدا نکردم متاسفانه تو اینترنت هم چیزی ندیدم. اونجوری حداقل این همه سیم کشی و اینا نمیخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر