Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
سلام.
با این روش من تونستم وارد بازی بشم.
تازه من وی پی ان قوی نگرفتم ولی با این حال از لحاظ پینگ و لگ مشکل چندانی ندارم.
بازی فوق العاده است ولی تمام لذتش به اینه که اسکواد بتونن با هم صحبت کنن.
منم ادد کنید
Sir-Mohammad1992
حالا من هرچي بگم وي پي ان بخريد وصل بشيد مگه گوش ميدن:-s
ريكوئست فرستادم واستون ;)

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
حالا من هرچي بگم وي پي ان بخريد وصل بشيد مگه گوش ميدن:-s
ريكوئست فرستادم واستون ;)
ما که مودممون این قابلیت رو نداره چیکار کنیم :((:( از صبح تا شب تو توییچ دارم استریم هاش رو نگاه میکنم
ای خدا
یه سری دوستان گفتن از سیسکو استفاده کنید و کشور روی انگلیس یا آلمان باشه همه این روش ها رو امتحان کردم نشد که نشد ....

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
من شخصا مشکلم این نیست که بازی تحریمه یا فیلتره. بیان بگن تحریمه یا فیلتره. اوکی. قید بازیو میزنم. قید خیلی چیزا رو زدیم یه بازی که چیزی نیست. مشکل من اینه که چطووووور بدون قندشکن میره داخل بعضی وقتا و تا Matchmaking هم میره بعد میپره بیرون، بعضی وقتا هم نمیره و تو صفحه اول error میده‌.

• Like
Reactions: Destro and saeed_sg

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
من شخصا مشکلم این نیست که بازی تحریمه یا فیلتره. بیان بگن تحریمه یا فیلتره. اوکی. قید بازیو میزنم. قید خیلی چیزا رو زدیم یه بازی که چیزی نیست. مشکل من اینه که چطووووور بدون قندشکن میره داخل بعضی وقتا و تا Matchmaking هم میره بعد میپره بیرون، بعضی وقتا هم نمیره و تو صفحه اول error میده‌.
دقیقا مشخص نیست مشکل از چیه.سر تایتان فال ۲ ام بگیر نگیرایی داشت سرورای بازی.من حس میکنم یه درصدیش مربوط به خود سروراست.
البته باید بگم من تا امروز کلا نمیتونستم جوین بازی بشم ولی با ست کردن وی پی ان رو مودم به راحتی و بدون لگ و مشکل چند دستی بازی کردم

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوست عزیر نظرت قابله احترامه اما #شکن یه سایته که توش یه دی ان اس گذاشتن که باش میشه فیلترایی که از خارج شدیم را دور زد با دونستن این این پیامم برات واضح میشه
دوست عزیز نابجا کلمات انگلیسی رو با زبان فارسی نوشتی . نگارش فارسی هم زیادی تلگرامیه . واقعا تو یه نگاه خوندن اون توییت سخته . سایت شکن هم مال وزیر نیست البته اشاره بهش بدک نبود.
من اصن توییتر فعال نیستم فقط خواستم بگم موضوع چیه.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دقیقا مشخص نیست مشکل از چیه.سر تایتان فال ۲ ام بگیر نگیرایی داشت سرورای بازی.من حس میکنم یه درصدیش مربوط به خود سروراست.
البته باید بگم من تا امروز کلا نمیتونستم جوین بازی بشم ولی با ست کردن وی پی ان رو مودم به راحتی و بدون لگ و مشکل چند دستی بازی کردم
دقیقا مشکل کانکت به تایتانفال2 تا اخرین باری که من بازی کردم هیچوقت برطرف نشد. (حدودای بهار و تابستون امسال بود لانچ بازی هم 2016) . با یه ترفندهایی وصل میشد که تو این گیم قابل پیاده شدن نیست. درحالی که سایر سرورهای ea همچین مشکل حادی ندارن . من این مشکلو ترکیبی از موتور بازی (یا هرچی که ربط داره) و سرور و تیم فنی میدونم. که میترسم هیچوقت مث تایتانفال2 کامل درست نشه.

• Like
Reactions: BitsandBytes

Amiralirs

کاربر سایت
Feb 7, 2019
10
دوست عزیز نابجا کلمات انگلیسی رو با زبان فارسی نوشتی . نگارش فارسی هم زیادی تلگرامیه . واقعا تو یه نگاه خوندن اون توییت سخته . سایت شکن هم مال وزیر نیست البته اشاره بهش بدک نبود.
من اصن توییتر فعال نیستم فقط خواستم بگم موضوع چیه.

عزیز وقتی کلمات اتکلیسی را انگلیسی نوشتم متن توییت جابجا شد و قابل خواندن نبود.اگر وزیر هم یه دستور بده #شکن هم اون کارو میکنه اگر کسی از دوستان متن بهتری نوشته یا اصلا چیزی نوشته بگین بریم لایک کنیم:wink:

• Like

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
کلا این respawn یه کاریش میشه یادمه سر تایتان فال 1 دهنم سرویس شد اون مو قع هم توی لودینگ اول بازی گیر میکرد مجبور شدم نت 2 مگ بگیرم براش....

• Like

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
عزیز وقتی کلمات اتکلیسی را انگلیسی نوشتم متن توییت جابجا شد و قابل خواندن نبود.اگر وزیر هم یه دستور بده #شکن هم اون کارو میکنه اگر کسی از دوستان متن بهتری نوشته یا اصلا چیزی نوشته بگین بریم لایک کنیم:wink:
داداش به جای خط فاصله (space ) از خط تیره (underline _) استفاده کن بین کلماتت دیگه به هم نمیخوره، کاش ip سرورهایی که پینگشون خوبه رو در بیاریم بدیم بهشون. به اینا از همه بیشتر امید هست!
متاسفانه ظاهرا قضیه تحریم جدی هست چون من توی فروم answer ea یه جای دیگه هم دیدم که پشتیبانی ea گفتن بازی از ایران قابل اجرا نیست. تازه یه سری اومدن ابراز خوشحالی هم کردن که با توجه به عکسالعمل ما جلوگیری شده از مسموم شدن بازی!! از طرف دیگه چندجام گفتن سرورهای بازی مشکل خاصی ندارن.

آخرین ویرایش:
  • Like

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
ما که مودممون این قابلیت رو نداره چیکار کنیم :((:( از صبح تا شب تو توییچ دارم استریم هاش رو نگاه میکنم
ای خدا
یه سری دوستان گفتن از سیسکو استفاده کنید و کشور روی انگلیس یا آلمان باشه همه این روش ها رو امتحان کردم نشد که نشد ....

اینو ببینید امیدوارم جوابگو باشه =((

• Like

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
داداش به جای خط فاصله (space ) از خط تیره (underline _) استفاده کن بین کلماتت دیگه به هم نمیخوره، کاش ip سرورهایی که پینگشون خوبه رو در بیاریم بدیم بهشون. به اینا از همه بیشتر امید هست!
متاسفانه ظاهرا قضیه تحریم جدی هست چون من توی فروم answer ea یه جای دیگه هم دیدم که پشتیبانی ea گفتن بازی از ایران قابل اجرا نیست. تازه یه سری اومدن ابراز خوشحالی هم کردن که با توجه به عکسالعمل ما جلوگیری شده از مسموم شدن بازی!! از طرف دیگه چندجام گفتن سرورهای بازی مشکل خاصی ندارن.
نه تحریم هم دقیق نیست. اونو باید پاسخهای دیفالت پشتیبانی ها در نظر گرفت . چون خیلی از پشتیبانی هاشم گفتن این مشکل نیست. بعد در نظر بگیر سایر بازیهای ea رو ملت راحت تر بازی میکنن.

• Like
Reactions: milahi

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
اینو ببینید امیدوارم جوابگو باشه =((

متاسفانه من لپ تاپ ندارم
سیستمم کیس هستش و یه دونه پورت لن داره فقط
از یه روش دیگه کانکشن شیر کردم با قند شکن
ولی بازی رو باز نکرد
بعید میدونم فرق خاصی بین این روش ها باشه همشون کانکشن شیر میکنن

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
متاسفانه من لپ تاپ ندارم
سیستمم کیس هستش و یه دونه پورت لن داره فقط
از یه روش دیگه کانکشن شیر کردم با قند شکن
ولی بازی رو باز نکرد
بعید میدونم فرق خاصی بین این روش ها باشه همشون کانکشن شیر میکنن

منم pc دارم یه کارت شبکه فای فای بگیر نت رو بی سیم بگیر بده به pc بعد با لن pc رو بزن به ps4 ... بعدش فقط کافیه کانکشن vpn رو شیر کنی روی کانکشن lan

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر