Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این ویدیو ها کپی از یوتیوب هستش با این تفاوت که پینگت داغون میشه!!! و بازی بالا نیاد خیلی بهتر از اینطور بالا اومدنه
سرعت تستشو دیدی؟ 555کیلو بیت
با این سرعت و پینگ آدم زنگ تفریح میره تو بازی میکشنش هی ریسپاون میشه هی میکشنش و....

• Like
Reactions: bia2dj

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
منو اول r3 رو فشار بدین منو سرور ها رو میاره پینگ خوبه رو چند تاش ولی همش پاکت لوز بالای 55% دارن برای همینه تایم اوت میده فعلا باید بیخیال بشیم

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
دوستان این بازی شدیدا شدیدا مشکل سرور داره و فشار بسیار شدیدی روی سرورهای EA آورده !! من از هر کشوری بگید دیدم نوشتن مشکل دارن و نمیتونن جوین بازی بشن و ارور معروفه server timed out یا unable to connected EA Server میگیرن مطمعن باشین ما تنها نیستیم و فکر نمیکنم تحریم کرده باشه مارو اگه اینجور بود من ظهر با پشتیبانی EA خیلی صحبت کردم گفت بازیای دیگه از EA داری تست کنی رفتم بتلفیلد 1 و نید فور اسپید اجرا کردم دو سوت وصل شد پس تحریمی فک نمیکنم در کار باشه.:)

گزینه بعدی توی توییتر اینستاگرام رد دیت فروم خوده این بازی دیدم از تمام کشورها انگیلیس کره شمالی ! پرتقال سوعد امارات چین ! حتی آمریکا دیدم همین اروری که به ما نشون میده به تمام پلیرهای دنیا به بخشیشون نشون میده حتی عکسم گذاشتن همین الانم مشکل دارن EA خوب خبر داره چه خبره به روی خودش نمیاره شما فرض کن یه بازی دادی تو دنیا اونم مجانی پلاسم نمیخواد گلد نمیخواد خیلیم خوب ساختیش با استقبال جهانی روبرو شده که فکرشم نمیکردی یهو میلیونها یوزر هوجوم بردن رو سرورای EA که سروراش از خوبی زبان زده دیگه هممون دیدیم بتلفیلد چقدر خوبه سروراش.B-)

من این حرفو اصلا قبول ندارم یکی از کاربرا گفت چون ایرانیا بتل پس نمیخرن یا اسکین رو ما بسته اصلا همچین چیزی نیست و خیلی از کاربرای ایرانی هستن بازی عالی باشه میلیونها ایرانی یه بتل پسشم میخرن فقط 10 دلار بازی که انقدر عالی ساخته شده در کنار گان پلی ناب گیم پلی ناب و گرافیک خوب ساخته شده 10 دلار هم یه جور تشکر از سازندس هم حمایتشون هم خودت کلی اسکین میگیری حال میکنی.\:D/

در آخر فقط اینو بدونید ایشالا درستش میکنن و برای همه درست بشه برای ما هم درست میشه یه گیمر گناهی نکرده سرورارو بخوان برای یه کشور ببندن همچین چیزی نیست و نبوده فقط باید صبر کنیم EA باید فکر اساسی کنه و ریسپان آپدیت بده خودشون گفتن در کنار هم دارن روی آپدیت و سرورا کار میکنن حقیقتا هندل کردن بازی آنلاین با این سطح از استقبال و یوزر جهانی کار سختیه باید زمان بدیم بهشون;)

همین الان من مطمعنم فقط برای بخشی از کشورها و چندین کشور سرورارو باز گذاشتن اگه بخوان کل دنیارو باز بزارن سرورا کامل از دسترس کل دنیا خارج میشه اتوماتیک ! من یادمه روزای اول من بالای 13 دست زدم روز دوم 5 دست و دیگه نشد vpn زدنم پینگ میبره بالا برای بازی شوتر مسخره ترین چیزه بازی نکنی سنگین تری اعصابتم خورد نشه بازی شوتر وابسته به نت پایدارو پینگ پایینو خوبه وقت خودتونو با VPN و هزینه بیخود نگیرید...#-o

فقط باید صبر کنیم تا یا آپدیت بدن که میدن یا سرور اضافه کننو دسترسی باز کنن که دارن روش کار میکنن EA از خداشه تونسته Fortnite - pubg بکوبونه زمین پس درست میکنه سرورارو ... <):):x

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
من که هرکاری کردم بدون وی پی ان نشد
ولی اگه مودمتون تنظیمات v p n داره ( مودمای asus تقریبا همشون دارن این ستینگو ) یه وی پی ان یک ماهه بخرید و بعدشم تو تنظیمات v p n client مودمتون واردش کنید دیگه مشکل تایم اوتو اینجور چیزاهم ندارید من رو ps4 بدون مشکل بازی میکنم نه لگ دارم نه تایم اوت راحتم کانکت میشه.
بگیرید این یه ماهو اینجوری بازی کنیم ببینیم تا بعد مشکل این سرورا حل میشه یا نه :-s
سلام.
با این روش من تونستم وارد بازی بشم.
تازه من وی پی ان قوی نگرفتم ولی با این حال از لحاظ پینگ و لگ مشکل چندانی ندارم.
بازی فوق العاده است ولی تمام لذتش به اینه که اسکواد بتونن با هم صحبت کنن.
منم ادد کنید
Sir-Mohammad1992

• Like
Reactions: .:MEHRAN:.

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
دوستان این بازی شدیدا شدیدا مشکل سرور داره و فشار بسیار شدیدی روی سرورهای EA آورده !! من از هر کشوری بگید دیدم نوشتن مشکل دارن و نمیتونن جوین بازی بشن و ارور معروفه server timed out یا unable to connected EA Server میگیرن مطمعن باشین ما تنها نیستیم و فکر نمیکنم تحریم کرده باشه مارو اگه اینجور بود من ظهر با پشتیبانی EA خیلی صحبت کردم گفت بازیای دیگه از EA داری تست کنی رفتم بتلفیلد 1 و نید فور اسپید اجرا کردم دو سوت وصل شد پس تحریمی فک نمیکنم در کار باشه.:)

گزینه بعدی توی توییتر اینستاگرام رد دیت فروم خوده این بازی دیدم از تمام کشورها انگیلیس کره شمالی ! پرتقال سوعد امارات چین ! حتی آمریکا دیدم همین اروری که به ما نشون میده به تمام پلیرهای دنیا به بخشیشون نشون میده حتی عکسم گذاشتن همین الانم مشکل دارن EA خوب خبر داره چه خبره به روی خودش نمیاره شما فرض کن یه بازی دادی تو دنیا اونم مجانی پلاسم نمیخواد گلد نمیخواد خیلیم خوب ساختیش با استقبال جهانی روبرو شده که فکرشم نمیکردی یهو میلیونها یوزر هوجوم بردن رو سرورای EA که سروراش از خوبی زبان زده دیگه هممون دیدیم بتلفیلد چقدر خوبه سروراش.B-)

من این حرفو اصلا قبول ندارم یکی از کاربرا گفت چون ایرانیا بتل پس نمیخرن یا اسکین رو ما بسته اصلا همچین چیزی نیست و خیلی از کاربرای ایرانی هستن بازی عالی باشه میلیونها ایرانی یه بتل پسشم میخرن فقط 10 دلار بازی که انقدر عالی ساخته شده در کنار گان پلی ناب گیم پلی ناب و گرافیک خوب ساخته شده 10 دلار هم یه جور تشکر از سازندس هم حمایتشون هم خودت کلی اسکین میگیری حال میکنی.\:D/

در آخر فقط اینو بدونید ایشالا درستش میکنن و برای همه درست بشه برای ما هم درست میشه یه گیمر گناهی نکرده سرورارو بخوان برای یه کشور ببندن همچین چیزی نیست و نبوده فقط باید صبر کنیم EA باید فکر اساسی کنه و ریسپان آپدیت بده خودشون گفتن در کنار هم دارن روی آپدیت و سرورا کار میکنن حقیقتا هندل کردن بازی آنلاین با این سطح از استقبال و یوزر جهانی کار سختیه باید زمان بدیم بهشون;)

همین الان من مطمعنم فقط برای بخشی از کشورها و چندین کشور سرورارو باز گذاشتن اگه بخوان کل دنیارو باز بزارن سرورا کامل از دسترس کل دنیا خارج میشه اتوماتیک ! من یادمه روزای اول من بالای 13 دست زدم روز دوم 5 دست و دیگه نشد vpn زدنم پینگ میبره بالا برای بازی شوتر مسخره ترین چیزه بازی نکنی سنگین تری اعصابتم خورد نشه بازی شوتر وابسته به نت پایدارو پینگ پایینو خوبه وقت خودتونو با VPN و هزینه بیخود نگیرید...#-o

فقط باید صبر کنیم تا یا آپدیت بدن که میدن یا سرور اضافه کننو دسترسی باز کنن که دارن روش کار میکنن EA از خداشه تونسته Fortnite - pubg بکوبونه زمین پس درست میکنه سرورارو ... <):):x
ما میگیم خودشون گفتن بخاطره رعایت قوانین آمریکا تحریم شدیم باز میگن مشکل چیز دیگس
وقتی با vpn میشه بازی کرد یعنی مشکل سرور و آپدیت نیست..من با vpn با پینگ ۱۳۰ راحت دارم میزنم
مثل اینکه بقیه بازیای origin هم به همین صورته

آخرین ویرایش:

Amiralirs

کاربر سایت
Feb 7, 2019
10
والا واسه منه گیمر پیامت نامفهومه چه برسه به وزیر ناگیمر :)
دیسلایکت کنیم فکر کنم بهتر نتیجه بده :)
دوست عزیر نظرت قابله احترامه اما #شکن یه سایته که توش یه دی ان اس گذاشتن که باش میشه فیلترایی که از خارج شدیم را دور زد با دونستن این این پیامم برات واضح میشه

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197

نمیدونم چرا دوستان نظرشون در مورد یکی از پول پرست ترین شرکتهای دنیا انقد مثبته، البته منم با بخشی از حرف شما موافقم و به نظرم مشکلات سرور بخث تحریم نیست و چون اولویت پایین تری برای ما قائل بودن هستش

bia2dj

کاربر سایت
Feb 9, 2019
3
منو اول r3 رو فشار بدین منو سرور ها رو میاره پینگ خوبه رو چند تاش ولی همش پاکت لوز بالای 55% دارن برای همینه تایم اوت میده فعلا باید بیخیال بشیم
والا واسه من پینگ امستردام 110 بود و درصد پاکت لوز هم 0 بود باز وصل نمیشه، با اینترنت ایرانسل تست کردم!!!

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر