Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
https://www.nikoofarmusic.com/blog/ea-shockingly-insults-and-ban-iranian-gamers

دوستان دارن پی گیری میکنن ولی من بعید میدونم مشکل از سرورای EA باشه چون اگه اینجور بود باید تمام بازیا رو میبستن الان یک سریا میتونن وصل بشن یـ سریا نه کلا وضعیت قاراشمیشه ....

• Like
Reactions: bia2dj

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
یه سری بلانسبت شاسگول سایت گیم زدن یه سایت نیست از مشکل کانکت شدن ایرانیا به بازی یه خبر کار کرده باشه
اون زومجی که از دلایل سر خوردن در برف و چرا در روز های آفتابی در آسمان ابر نیست :| پست میذاره
بعد در مورد این مسائل یه پست نمیذاره

اون روز هم که گفتید بیاید بریم پیج اینستای وزیر کامنت بذاریم والا من کل کامنتا رو زیر و رو کردم جز کامنت خودم فقط یه نفر دیگه بود که در مورد این بازی گفته بود :|

مردیم از خماری :((

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad

دوستان دارن پی گیری میکنن ولی من بعید میدونم مشکل از سرورای EA باشه چون اگه اینجور بود باید تمام بازیا رو میبستن الان یک سریا میتونن وصل بشن یـ سریا نه کلا وضعیت قاراشمیشه ....

چقدر بد جواب داده بودن بهش
واقعا حالم از این نوع جواب دادن به هم خورد

• Like

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
دوستان خواهشا برید پیج اینستا وزیر ارتباطات در مورد بازی بنویسید که پیگیر بشن من خودمم و چند نفر دیگه پیام دادیم.خواهشا شما هم برید

• Like

bia2dj

کاربر سایت
Feb 9, 2019
3
کاملا مشخصه که بازی ای اپی ایران را تحریم کردند
همه کاربرا یک بار وارد منو شدند و سرور تایم اوت داده
و دیگه نتونستند وصل بشند، گمون نکنم با اپدیت مشکل حل بشه :(
اپدیت رو هم خوندم بیشتر در مورد مشکل صدای بازی بوده!!

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
دوستان همین الان برین اینستاگرام وزیر ارتباطات آذری جهرمی azarijahromi بعد برین اولین پستی که راجب یارانه گذاشته بزنین رو کامنتا پیغامها یجا وزیر نوشته کدام بازیها براش بنویسید بازی Apex legends شاید پیگیری کرد فرجی شد

shayan_99

کاربر سایت
Feb 9, 2019
25
یه سری بلانسبت شاسگول سایت گیم زدن یه سایت نیست از مشکل کانکت شدن ایرانیا به بازی یه خبر کار کرده باشه
اون زومجی که از دلایل سر خوردن در برف و چرا در روز های آفتابی در آسمان ابر نیست :| پست میذاره
بعد در مورد این مسائل یه پست نمیذاره

اون روز هم که گفتید بیاید بریم پیج اینستای وزیر کامنت بذاریم والا من کل کامنتا رو زیر و رو کردم جز کامنت خودم فقط یه نفر دیگه بود که در مورد این بازی گفته بود :|

مردیم از خماری :((
زومجي همش ترجمه مطالب سايتاي خارجيه حتي يه مطلبم از خودشون نميتونن بزارن فقط ميرن سايتاي خارجي هر چي بودو ورميدارن ترجمه ميكنن چون اونها هم چيزي راجب اين موضوع نگفتن اينا هم نميزارن حتي توان يه ويرايش كوچيكم ندارن

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
خیلی زودم جواب داده
snq9_screenshot_2019-02-09-16-00-50_1.jpg

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
دوست عزیز بازی تحریم نیست من چند بارم گفتم بدون قند شکن وصل میشم راحت کانکت میشه ایرانم هستم isp هم فن اواست.
با چیز شکنم بعضیا نمیتونن وصل بشن معلوم نیست مشکل از کجاست.

عزیز جواب خود مدیر انجمن ea بود که بازیای اورجین تحریم شدن برای ایران
بدون وی پی ان توی لابی میشه رفت ولی توی بازی نه
من خودم با وی پی ان کامپیوتر میزنم بدون مشکل

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21

ea نه بازیای تحت origin تحرمین

• Like
Reactions: saeed_sg

Dark_Entity_Ali

کاربر سایت
Feb 9, 2019
1
رفقا من با چیز شکن بدون مشکل وصل میشم. از همون روز اول هم دیدم تو منو اصلی نرفت ارور داد زدم IP رو تغییر دادم درست شد.
ولی بذارید صادقانه بگم با تغییر IP پینگ بازی به گند کشیده می شه، تقریبا به هیچ دردی نمی خوره، تا موقعی که نشه با IP خودمون بریم اصلا فایده نداره.
تو اینجور بازیا کانکشن حرف اولو می زنه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من پراکـسـی زدم ، دی ان اس زدم ، پورت هم فوروارد کردم . هیچکدوم روی ps4 جواب نمیده . نهایت با dns ِسایت شکن میره تا منو بعدی ، تو مچ میکینگ ارور میده.

https://help.ea.com/en-gb/help/faq/opening-tcp-or-udp-ports-for-connection-issues/#apexlegends
-
اون بخش مچ میکینگ ممکنه روی پینگ حساس باشه ؟ پینگ ایران که معمولا زیر 100 نیست با سرور های همه گیم ها ! توی لیست سرور منوی بازی نهایت روی فرانکفورت فکرکنم 120 پینگ بده به من.
ویرایش : یکی بالا گفته با پینگ بالا و وی پی ان بازی میکنن پس پینگ نیست احتمالا.

Attachments

• upload_2019-2-9_16-51-37.png
    upload_2019-2-9_16-51-37.png
    32.7 KB · مشاهده: 29

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر