Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
عجب گرفتاری شدیم اصلا وصل نمیشه از آپدیت هم که خبری نیست هزارتا dns زدم تا الان تمام سرورا رو هم تست کردم کلا تعطیله

mahdilo

کاربر سایت
Aug 3, 2014
50
آقا تو ps4 چطور * پی انو باید وارد کرد؟
من پروکسیشو که میزنم بعد تو browser یوزر و پس میخواد ولی فقط اوکی داره و کنسل و وقتی اوکی میکنم آی پیم عوض میشه ولی به محضی که ازbrowser میام بیرون دوباره اطلاعات میپره.
چیکار کنم؟

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
تمام سرورها به جز چند تا 100% کانکشن لاست میده
اگر میخاید بازی کنید تو همین سایت بازی سنتر چندین بار گفته شده چطور شر کنید برید به تاپیکش
نیاز به دو ورودی لن دارید،
یا یک wlan و یک لن هست( مثل لپتاپ)
اگر چیز پی ان خوب داشته باشید رو dedicated سرور پینگ هیچ تغییری نمیکنه
منظور از dedicated سرور خصوصی یا نزدیکترین سرور هست ، بیشتر isp های تو ایران هم پینگشون با اروپا خوبه..
من بازی کردم و ok بود، امیدوارم شما هم زودتر بازی کنید و لذت ببرید.

آخرین ویرایش:

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
من با همون روش PSX شیلترشکن شیر کردم، سایت های فیلتر تو مرورگر دستگاه باز میشد ولی بازم تو بازی کانکت نمی شد. بعید میدونم فیلتر شده باشه، یه سری پورت هارو بستن

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
من با همون روش PSX شیلترشکن شیر کردم، سایت های فیلتر تو مرورگر دستگاه باز میشد ولی بازم تو بازی کانکت نمی شد. بعید میدونم فیلتر شده باشه، یه سری پورت هارو بستن
این روش جواب نمیده، شما فقط ip چنج کردی، من همه روشهارو تست کردم

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
من که هرکاری کردم بدون وی پی ان نشد
ولی اگه مودمتون تنظیمات v p n داره ( مودمای asus تقریبا همشون دارن این ستینگو ) یه وی پی ان یک ماهه بخرید و بعدشم تو تنظیمات v p n client مودمتون واردش کنید دیگه مشکل تایم اوتو اینجور چیزاهم ندارید من رو ps4 بدون مشکل بازی میکنم نه لگ دارم نه تایم اوت راحتم کانکت میشه.
بگیرید این یه ماهو اینجوری بازی کنیم ببینیم تا بعد مشکل این سرورا حل میشه یا نه :-s

آخرین ویرایش:

TheGh0st

کاربر سایت
Feb 8, 2019
3
من که هرکاری کردم بدون وی پی ان نشد
ولی اگه مودمتون تنظیمات vpn داره ( مودمای asus تقریبا همشون دارن این ستینگو ) یه وی پی ان یک ماهه بخرید و بعدشم تو تنظیمات vpn client مودمتون واردش کنید دیگه مشکل تایم اوتو اینجور چیزاهم ندارید من رو ps4 بدون مشکل بازی میکنم نه لگ دارم نه تایم اوت راحتم کانکت میشه.
بگیرید این یه ماهو اینجوری بازی کنیم ببینیم تا بعد مشکل این سرورا حل میشه یا نه :-s
سلام مهران جان از کجا چیز شکن میخری از کدوم سایت؟ یه ایدی تله لطف میکنی پیام بدم بهت

• Like
Reactions: .:MEHRAN:.

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
من چن دفعه با نت شاتل بدون قند شکن تونستم وصل بشم اما بعدش دیگه وصل نشد ولی با قند شکن اکسپرس با لوکیشن فرانکفورت راحت وصل شد. پینگ هم اصلا تغییری نکرد با 4.2.2.4 حدود 90 بود. خداکنه زودتر سروراش درست بشن بتونیم راحت بازی کنیم خیلی حال داد

Sent from my LLD-L21 using Tapatalk

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
دوستان باید صبر کنیم تمام دنیا مشکل سرور دارن قشار خیلی زیادی رو سروراشه طبق آخرین خبری که دارم دارن آپدیت جدید آماده میکنن نگفتن کی میدن بیرون فقط اینو بدونید هیلر نیست و تمام دنیا مشکل سرور دارن هم XBOX هم PS4 تیم سازنده در جریانه و دارن روش کار میکنن ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر