Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
هر چی اضافه کردن این سیزن OP ـه :D حس میکنم نمیخواستن بلایی که سر Fuse اومد سر این در بیاد (همون اول بدبخت هیچ کس ورنمیداشتش :D) Seer آلتش که سریع پر میشه طولانی هم میمونه، تکتیکالشم که اینقد فسته وسط فایت میشه یوز کرد، از اونطرف یکی از بهترین پسیوا رو داره (همین که aim میکنی فلش میاد انمیا کجان) قشنگ همه ابیلیتاش با آپدیتای بعدی نرف میشه صددرصد
LMG ـه که دیگه هیچی، همونجوری OP ـه باز اون ترمایت میزاری توش رگباری میشه که دیگه هیچی =))

تغییرات مپش ولی خیلی خوب بوده بنظرم تو این چند بازیی که زدم، بنظر میاد سرعت بازی و پخش شدن پلیرا تو مپ بیشتر شده باشه، Worlds edge بعد از تغییرات آخر زیاد خوشم نمیومد ازش چون خیلی وقتا قشنگ ده دقیقه راه میرفتی بدون اینکه یک نفرو ببینی که فک کنم اثرات وجود Train yard ـو اون قطار وسط مپ بود که همون اول همه میمردن اونجا :D که الان با ترکوندن اونجاها یکم پلیرا بیشتر پخش شدن تو مپ.
آخ آخ, ایمش رو یادم رفت, میبینه بقیه رو که هیچی راحت ترم ایم میکنه با چیزایی که چشمش داره :D, خوشبخانه تکتیکالش اگه جونت کم نباشه و دور باشی به اندازه رونانت اذیت نمیکنه :-"

یادمه که فیوز رو بخاطر آشغال بودنش نخریدم, ولی کرکتش خیلی خوبه :)), در کل ضعیف بودنش چیز عجیبی بود, چون معمولا لجند ها و هیروهای جدید اوپین زمانی که میان

L Star رو هم عوض کردن چون بی مصرف بود عملا :D, تو بخش Arenas این ترمیاته بعضی وقتا کار نمیکنه برای من :|, باگ هست؟

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آخ آخ, ایمش رو یادم رفت, میبینه بقیه رو که هیچی راحت ترم ایم میکنه با چیزایی که چشمش داره :D, خوشبخانه تکتیکالش اگه جونت کم نباشه و دور باشی به اندازه رونانت اذیت نمیکنه :-"

یادمه که فیوز رو بخاطر آشغال بودنش نخریدم, ولی کرکتش خیلی خوبه :)), در کل ضعیف بودنش چیز عجیبی بود, چون معمولا لجند ها و هیروهای جدید اوپین زمانی که میان

L Star رو هم عوض کردن چون بی مصرف بود عملا :D, تو بخش Arenas این ترمیاته بعضی وقتا کار نمیکنه برای من :|, باگ هست؟
آره تکتیکالش همین که استان نمیکنه خوبه فقط ویژوالش برا من رو اعصابه، وسط فایت یک دفعه یک لوله درست میشه وسط صفحه نمیبینی چیکار داری میکنی صداش به کنار :D بدبختی هر اسکوادیم میبینی یک seer توشون هست از دور نگاه میکنی هر فایتی استارت میخوره یک گنبد و لوله درست میشه تو مپ :))
فیوز تازه بعد از اینکه تکتیکالش باف شد دوتایی میزنه اوکی شد، این سیزنم فک کنم طولانی تر کردن تکتیکالشو الان بالانس شده ولی هنوز بنظرم خیلی فان نیست پلی دادن باهاش.

این ترمایت تو آرنا برا من مشکل نداشت تو اون چند گیمی که زدم ولی کاملا انتظارش میرفت اینم باگ بگیره :D چون سیزن قبل سنتینل باگ داشت تو آرنا بعضی گیما رندم نمیشد شارژش کرد با باتری گفتم اینم صددرصد همون باگو میگیره که گرفت :D

• Like
Reactions: Ali.jangi

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
آره تکتیکالش همین که استان نمیکنه خوبه فقط ویژوالش برا من رو اعصابه، وسط فایت یک دفعه یک لوله درست میشه وسط صفحه نمیبینی چیکار داری میکنی صداش به کنار :D بدبختی هر اسکوادیم میبینی یک seer توشون هست از دور نگاه میکنی هر فایتی استارت میخوره یک گنبد و لوله درست میشه تو مپ :))
فیوز تازه بعد از اینکه تکتیکالش باف شد دوتایی میزنه اوکی شد، این سیزنم فک کنم طولانی تر کردن تکتیکالشو الان بالانس شده ولی هنوز بنظرم خیلی فان نیست پلی دادن باهاش.

این ترمایت تو آرنا برا من مشکل نداشت تو اون چند گیمی که زدم ولی کاملا انتظارش میرفت اینم باگ بگیره :D چون سیزن قبل سنتینل باگ داشت تو آرنا بعضی گیما رندم نمیشد شارژش کرد با باتری گفتم اینم صددرصد همون باگو میگیره که گرفت :D
آره ویژوالش واقعا رو اعصابه, همش فکر میکنم رونانت, یه ذره نزدیک دایرش باشی و نه داخلش هم دمیج میده :D

هورایزنم باف کردن تکتیکاش رو, اونم اذیت میکنه :D, خوب شد که این ترمایته رو دیدم, چون هیچ وقت ازش استفاده نمیکردم, اما وقتی باگ شد انداختمش و دیدم که چه دمیجی داره :D.

• Like

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
درود
تنظیمی داره تو ps4 که وقتی تیر میزنه لگد اسلحه کمتر کنه
خیر :D, واسه همینه که خیلیا چیت میکنن :-", چند روز پیشم 2000 تا چیتر بن شد که اتفاقا خیلیاشون روی PS4 بودن

اما برای بلایندفایر یه کمکی میتونم بکنم, وقتی یکی نزدیک میشه و بدون ایم کردن میخواد تیر بزنید, اولش با L2 حدفتون رو تنظیم کنید و بعد ولش کرده و R2 رو نگه دارید, اینجوری تیرهاتون دقیق تر میخوره.

• Like
Reactions: jjhha

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
660
دوستان اد کنید منو . خسته شدم با بچه ها بازی کردم! اول هر دست میوت نمیکنم ببینم طرفم چجور آدمیه یهو می بینم یه کودک 10 ساله اس! کلا هم عشق هات دراپ دارن. اد کنید برادران!
PS4
TG-ACE88
P.S: فیوز مین هستم. لطفا نخندید!

• Like
Reactions: jjhha

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
خیر :D, واسه همینه که خیلیا چیت میکنن :-", چند روز پیشم 2000 تا چیتر بن شد که اتفاقا خیلیاشون روی PS4 بودن

اما برای بلایندفایر یه کمکی میتونم بکنم, وقتی یکی نزدیک میشه و بدون ایم کردن میخواد تیر بزنید, اولش با L2 حدفتون رو تنظیم کنید و بعد ولش کرده و R2 رو نگه دارید, اینجوری تیرهاتون دقیق تر میخوره.
دوستان اد کنید منو . خسته شدم با بچه ها بازی کردم! اول هر دست میوت نمیکنم ببینم طرفم چجور آدمیه یهو می بینم یه کودک 10 ساله اس! کلا هم عشق هات دراپ دارن. اد کنید برادران!
PS4
TG-ACE88
P.S: فیوز مین هستم. لطفا نخندید!
یه سئوال
پینگ تون چقدره و از کدوم ISP اینترنت میگیرد
برای پارس آنلاینه پنگم روی 100 و حدودا 60 تا 70 در پکت لاست دارم

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
660
تاپیک رفته بود صفحه دوم. گفتم این ویدئوی جالب رو با شما به اشتراک بذارم. تاریخچه فصل های مختلف Apex هست که نشون میده این بازی چی بوده و چی شده!!

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
تاپیک رفته بود صفحه دوم. گفتم این ویدئوی جالب رو با شما به اشتراک بذارم. تاریخچه فصل های مختلف Apex هست که نشون میده این بازی چی بوده و چی شده!!

تنها عيب بازي مپهاي تكراريشه يعني kings Canyon و world’s Edge كه ماله همون سيزنهاي اول و دوم هستن
و يه Olympus اضافه شده
ديگه ٨ فصل فقط تغيير تو مپا بوده

همه چيز بازي عاليه منتهي گفتم من توقع تنوع مپ بيشتري دارم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
تنها عيب بازي مپهاي تكراريشه يعني kings Canyon و world’s Edge كه ماله همون سيزنهاي اول و دوم هستن
و يه Olympus اضافه شده
ديگه ٨ فصل فقط تغيير تو مپا بوده

همه چيز بازي عاليه منتهي گفتم من توقع تنوع مپ بيشتري دارم
یکم انتظارت بالا نیست؟ :D
مپای بتل رویال معمولا بزرگه و مثل مپ مولتی پلیر نیست که بشه تند تند جدید داد بیرون، این به کنار مپ باید حساب شده باشه و نمیتونن رندم ساختمون بچینن و دشت و صحرا بزارن و بدن بیرون، باید کلی روش تست انجام بشه که یک بخش مپ جذاب تر از اون سمتش نباشه که یک دفعه نصف سرور بمیرن تو 5 دقیقه اول و اونایی که اون سمت مپ فرود اومدن 20 دقیقه بیکاری بزنن اینا به کنار ایپکس داستان هم داره همه این مسائل رو باید با داستانش هم ببرن جلو.
بماند که این بین باید مپای دیگه رو هم تغییرات بدن و نمیتونن بیخیال مپای قبلی بشن چون مثلا Worlds edge و KC هنوز شدیدا طرفدار داره WE هنوز خیلیا بهترین مپ گیم میدوننش مخصوصا کسایی که رنک میزنن فقط این مپو واسه رنک قبول دارن.

اگه درست یادم باشه گفته بودن هر مپ یک سال زمان میبره ساختش، کینگز کنین سیزن 0 بود وردز اج سیزن 3، الیمپوس سیزن 7، مپ جدید هم سیزن بعد یا نهایت سیزن بعدش میاد.
یک سری فایلم پیدا کردن از ترایدنت خاکی که میگن مال همین مپ جدیده که توی جزیرس.

در کل بنظرم منطقیه نحوه مپ دادنشون الان استریمرای وارزون ریختن ایپکس ویدئو کارج میدیدم میگفت به غیر از چیتراش بزرگ ترین دلیلش واسه اومدن به ایپکس همین ریلیز مپ چدید هر چند سیزن و گان و لجندای جدید هست، در صورتی که وارزون 1.5 ساله اومده فقط مپ اولش یکم دستکاری شده و لجند و اینا هم نداره که متای بازی به کلی تغییر کنه و حس تازه به آدم بده.

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
یکم انتظارت بالا نیست؟ :D
مپای بتل رویال معمولا بزرگه و مثل مپ مولتی پلیر نیست که بشه تند تند جدید داد بیرون، این به کنار مپ باید حساب شده باشه و نمیتونن رندم ساختمون بچینن و دشت و صحرا بزارن و بدن بیرون، باید کلی روش تست انجام بشه که یک بخش مپ جذاب تر از اون سمتش نباشه که یک دفعه نصف سرور بمیرن تو 5 دقیقه اول و اونایی که اون سمت مپ فرود اومدن 20 دقیقه بیکاری بزنن اینا به کنار ایپکس داستان هم داره همه این مسائل رو باید با داستانش هم ببرن جلو.
بماند که این بین باید مپای دیگه رو هم تغییرات بدن و نمیتونن بیخیال مپای قبلی بشن چون مثلا Worlds edge و KC هنوز شدیدا طرفدار داره WE هنوز خیلیا بهترین مپ گیم میدوننش مخصوصا کسایی که رنک میزنن فقط این مپو واسه رنک قبول دارن.

اگه درست یادم باشه گفته بودن هر مپ یک سال زمان میبره ساختش، کینگز کنین سیزن 0 بود وردز اج سیزن 3، الیمپوس سیزن 7، مپ جدید هم سیزن بعد یا نهایت سیزن بعدش میاد.
یک سری فایلم پیدا کردن از ترایدنت خاکی که میگن مال همین مپ جدیده که توی جزیرس.

در کل بنظرم منطقیه نحوه مپ دادنشون الان استریمرای وارزون ریختن ایپکس ویدئو کارج میدیدم میگفت به غیر از چیتراش بزرگ ترین دلیلش واسه اومدن به ایپکس همین ریلیز مپ چدید هر چند سیزن و گان و لجندای جدید هست، در صورتی که وارزون 1.5 ساله اومده فقط مپ اولش یکم دستکاری شده و لجند و اینا هم نداره که متای بازی به کلی تغییر کنه و حس تازه به آدم بده.
هيچوقت توقع خودت رو از EA پايين نيار يهو ميبيني فصل ٢٤ بازي هستي و هنوز همين سه تا مپ مونده 😂

در كل گفتم راضيم از بازي و با همون حساب كراب بايد يه مپ ديگه اضافه ميشد هر ٣ يا ٤ سيزن يه مپ
الان تقريبا ٣ سال از لانچ بازي ميگذره

و دوتا مپ اضافه كردن تو ٣ سال رقم خيلي چشم گيري نيست

• Like

repshila

کاربر سایت
Sep 27, 2020
8
سلام دوستان... چیز پی ان یا سرویس کاهش پینگ سراغ دارید که رجیستر تیرها رو بهتر کنه؟؟ یا هر روش دیگه ای که جواب بده؟؟ وقتی تیر میزنم قشنگ معلومه که نصف تیرها رجیستر نمیشه..پینگ هم خوبه ولی در عمل افتضاحه.. راهنمایی کنید ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر