Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
نسخه های edition بازی مثل bloodhound edition واسه کسی که تازه میخواد بازی رو شروع کنه، ارزش داره؟
به طور کلی بازی p2w و اگر بدون ادیشن باشم، احساس کمبود میکنم و ممکنه مثلا جند وقت به همین خاطر اول نشم؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
سلام،
نسخه های edition بازی مثل bloodhound edition واسه کسی که تازه میخواد بازی رو شروع کنه، ارزش داره؟
به طور کلی بازی p2w و اگر بدون ادیشن باشم، احساس کمبود میکنم و ممکنه مثلا جند وقت به همین خاطر اول نشم؟
نه بابا اینا رو نخر به نظرم. اسکین هاش دیگه قدیمی شده.
بازی اصلا p2w نیست. فقط و فقط مهارت میخواد که با تمرین تو بازی بدست میاد. شما بازی رو خالص بگیری و بازی کنی از لول 0 هیچ فرقی با اونی که 30 هزار کیل داره نداری فقط اون مهارت داره.
تمام این نسخه ها و ... هم هیچ تغییری تو خود بازی ایجاد نمیکنن. فقط و فقط اسکین. هیچ تفنگ اضافه ای هم باز نمیشه. فقط اسکین.

• Like
Reactions: reza51

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
نه بابا اینا رو نخر به نظرم. اسکین هاش دیگه قدیمی شده.
بازی اصلا p2w نیست. فقط و فقط مهارت میخواد که با تمرین تو بازی بدست میاد. شما بازی رو خالص بگیری و بازی کنی از لول 0 هیچ فرقی با اونی که 30 هزار کیل داره نداری فقط اون مهارت داره.
تمام این نسخه ها و ... هم هیچ تغییری تو خود بازی ایجاد نمیکنن. فقط و فقط اسکین. هیچ تفنگ اضافه ای هم باز نمیشه. فقط اسکین.
خیلی خیلی ممنونم
یعنی من اگر خودم بدون خرج کردن یک ریال، بازی کنم و تلاش زیادی هم بکنم، میتونم تمام هیرو ها (حتی هیرو هایی که داخل همین ادیشن ها هست) رو بدست بیارم و با فردی که پرداخت درون برنامه ای انجام داده اما تلاش کمتری کرده، بدون در نظر گرفتن زیبایی، از لحاظ توانایی هیرو یکسان باشم؟
پ.ن : اسکین و آیتم های زیبایی و یا غیر موثر در گیم پلی "هیچ اهمیتی" برام نداره!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
خیلی خیلی ممنونم
یعنی من اگر خودم بدون خرج کردن یک ریال، بازی کنم و تلاش زیادی هم بکنم، میتونم تمام هیرو ها (حتی هیرو هایی که داخل همین ادیشن ها هست) رو بدست بیارم و با فردی که پرداخت درون برنامه ای انجام داده اما تلاش کمتری کرده، بدون در نظر گرفتن زیبایی، از لحاظ توانایی هیرو یکسان باشم؟
بله. خود بازی با لول اپ کردن تو بازی بهتون پول درون بازی میده که میتونید لجند های بیشتری باز کنید. البته لجند هایی هم که بدون نیاز به انلاک کردن در دسترسه از اول فکر نکنی ضعیفن! اتفاقا بهترین لجند ها همونان و بیشتر پلیر ها برشون میدارن. لجند های جدیدش خیلی ضعیفن.

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
خیلی خیلی ممنونم

با درود
در تکمیل صحبت دوستان
اول توانایی های هر بازکن بدون
بعد ببین با کدوم راحتر میتونی بازی و از قدرت هاش استفاده کنی
پولتو الکی خرج نکن
شما لولت 100000 باشه ئیا 1 فقط این بازی مهارت که حرف اول میزنه
سعی کن با دوستات بازی کنی

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من تازه دیشب 24 گیگ دانلود کردم الان اومدم بازی کنم آپدیت جدید داده 24 گیگ.
چرا اینقدر زیاد؟ برای همه اینطوریه؟
این حجم آپدیت مال سیزن جدید بود، فقط سیزنا اینقد حجمش زیاده مطمئنی درست دانلود شده بوده 24 گیگه؟ چون آپدیتی ندیدم بعد از اون بیاد.

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
این حجم آپدیت مال سیزن جدید بود، فقط سیزنا اینقد حجمش زیاده مطمئنی درست دانلود شده بوده 24 گیگه؟ چون آپدیتی ندیدم بعد از اون بیاد.

دیشب تازه فصل 7 رو دانلود کردم....صبح اجرا کردم پیغام آپدیت فصل 8 رو داد.
3 روز پیش آپدیت رو استارت زدم...مگه قبلش آخرین آپدیت رو چک نمیکنه؟

• Like

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
الان که این پست را برای شما می نویسم اشک از چشمانم جاری میشود زیرا بالاخره چمپیون شدم و پس از بازگشت به لابی مثل همیشه ارور داد وقتی برگشتم به لابی هیچ امتیازی برام ثبت نشده بود! :D

سلام خدمت همه دوستان
آقا بازیو جدید نصب کردم خیلی هم حال کردم باهاش اومدم این تاپیکشو پیدا کنم از تجربیات دوستان استفاده کنم یکم بازیم بهتر بشه بعد دیدم 99.9 درصد کامنت ها در مورد اینه که وصل میشه یا وصل نمیشه؟ چجوری وصل بشم چجوری قط بشم!
اون داداشیایی که دستی به آتش دارن و خدای این بازی هستن بیان یکم از تجربیاتشون بگن ما نوب ها استفاده کنیم. دستتون درد نکنه. عیدتون مبارک باشه.

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
فصل قبلیش من فقط چمپیون میشدم اما این فصل 7 اصلا انگار نفرین شدم ... هر فصل که ریست میشه همین که بتونی به آخرای silver یا اوایل gold برسی جد و ابادت میان جلو چشات اما بعد اون دیگه همه چی ردیفه... میدونی که دیگه شانسی نیست و با تکنیک میبری اما اوایل بخصوص برنز فقط شانس بیاری تیم خوب بهت بیوفته وگرنه حداکثر تا نصف مچ میری جلو

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر