Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستانی که مشکل پینگ دارن یه روشی به تازگی پیدا شده که میشه از بین سرورهای بازی بهترین رو با توجه به پینگ انتخاب کنن که تاثیر بسیار خوبی در کل داره چون اختلاف پینگ سرورا با توجه به وی پی انی که استفاده می کنید گاهی محسوس و زیاده.

1. ابتدا تو صفحه اول بازی حدود 30 تا 60 ثانیه صبر کنید وارد بازی نشید. سپس دکمه esc کیبورد رو بزنید یا طبق تصویر زیر گزینه ای که مشخص شده رو انتخاب کنید

2. بعد از نمایش پیغام خروج از بازی کنسل رو انتخاب کنید یا esc بزنید

3. در این مرحله طبق تصویر زیر باید گزینه جدیدی به نام Data Center اضافه شده باشه (اگر هنوز اضافه نشده کمی بیشتر صبر کنید مرحله قبلی رو تکرار کنید)

4. گزینه Data Center رو انتخاب کنید و مطابق با تصویر زیر لیست تمامی سرورهای بازی به همراه پینگ هر کدوم قابل مشاهده و انتخاب هست.

این راهو اولین بار که رفتم تو بازی این کارو کردم با هر کدوم تست زدم نشد فقط بعضی هاش تا منو میره بعد تایم اوت میده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
یکی بیاد بگه nerf وینگمن و پیسکیپر چی بوده دقیقا؟:D وینگمن که هنوز 45 تا دمیج میزنه مثل قدیم، پیسکیپرم که کلا غیر قابل پیشبینی هست در حالت عادی ولی وقتی کل شاتا لند بشه همون حدود 80-100 دمیجو میزنه، چیش فرق کرده؟

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
یکی بیاد بگه nerf وینگمن و پیسکیپر چی بوده دقیقا؟:D وینگمن که هنوز 45 تا دمیج میزنه مثل قدیم، پیسکیپرم که کلا غیر قابل پیشبینی هست در حالت عادی ولی وقتی کل شاتا لند بشه همون حدود 80-100 دمیجو میزنه، چیش فرق کرده؟
Wingman:
سرعت تیرش کم شده
اتچمنت Skull piercer دمیجش کم شده
بدون نشونع گیری دقتش اومده پایین تر

Peacekeeper:
عادیش تغییری نکرده فقط Shotgun bolt که سرعت تیر زدن رو زیاد میکنه واسه پیس کیپر تاثیرش کمتر شده، برای بقیه فرق نکرده

جفتشون هم کمتر پیدا میشن

• Like
Reactions: majidred2011

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
roster لیک شده از طرف دیتا ماینر ها که گفته میشه تو سیزن پس جدید ازشون رونمایی میشه :

102666

• Like

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
بازی به صورت رندوم میپره بیرون بدون هیچ اروری جدیدا بدتر شده
من گرافیکم Amd شنیدم هنوز مشکل داره با Amd کسی هست همچین مشکلی داشته باشه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
والا من 7770 داشتم راحت اجرا میشد بیرونم نمیپرید، الان Rx 580 دارم جفتش AMD بیرون نمیپره اصلا یادم نمیاد تو این 100 ساعتی که پلی دادم بیرون بپره حتی یک بار، چند بار شده فقط خود به خود Minimize میشه باز میزنی میاد بالا.
درایورتو آپدیت کن شاید از اون باشه.

• Like
Reactions: Refill

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
والا من 7770 داشتم راحت اجرا میشد بیرونم نمیپرید، الان Rx 580 دارم جفتش AMD بیرون نمیپره اصلا یادم نمیاد تو این 100 ساعتی که پلی دادم بیرون بپره حتی یک بار، چند بار شده فقط خود به خود Minimize میشه باز میزنی میاد بالا.
درایورتو آپدیت کن شاید از اون باشه.
این مینیمایز شدن بخاطر ویندوز هستش معمولا و خیلیم رو مخه. من سر یه بازی این مشکلو داشتم فهمیدم یه تسک مریض هست که هی بازیو minimize میکنه :|
کلوز کردم اوکی شد
یه حالت دیگشم اینه اون گیم مود ویندوز رو اینیبل کنین notification ها و اینا رو غیرفعال میکنه کلا

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

گرافکیتون چیه ؟ Budget Texture رو بیارین پایین (نصف Vram) باید باشه در بهترین حالت.احتمالا مشکلتون برطرف شه !
متاسفانه این باگ از اول بود ...

مهمترین نرفی که کردن مثلا Hip-Fire رو سخت تر کردن برای وینگمن :| با تمام این تفاسیر بازم بهترین گانه بازیه هنوز.
PK هم مثله قبله و کلا نرفایی که کردن باسه این دوتا به درده عمشون میخوره :d احتمالا سیزن پس که بیاد نرفای بیشتریم بکنن.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
گرافکیتون چیه ؟ Budget Texture رو بیارین پایین (نصف Vram) باید باشه در بهترین حالت.احتمالا مشکلتون برطرف شه !
متاسفانه این باگ از اول بود ...

مهمترین نرفی که کردن مثلا Hip-Fire رو سخت تر کردن برای وینگمن :| با تمام این تفاسیر بازم بهترین گانه بازیه هنوز.
PK هم مثله قبله و کلا نرفایی که کردن باسه این دوتا به درده عمشون میخوره :d احتمالا سیزن پس که بیاد نرفای بیشتریم بکنن.

rx480
گرافیک کمتر میکنم بدتر میشه تازه

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
rx480
گرافیک کمتر میکنم بدتر میشه تازه
سلام. از منم amd هست.

یکی اینکه تنظیمات گرافیکی رو به هیچ وجه داخل خود گیم پلی عوض نکن وگرنه تا یه مدت بازی هنگه ! هر کاری خواستی بکنی تو همون منو اول بکن

بعدش هم منم این مشکلو داشتم یعنی بازی تا منوی انتخاب اپراتور میاد بعد بی هیچ دلیلی میرفت بیرون. باید بری تو تنظیمات کامپیوتر قسمتی که virtural memory هست. (احتمالا میدونی کجاس) اونجا یا paging file رو براز اتوماتیک اگه جواب نداد از درایو c بردار کلا روی درایو دیگه ست کن. من اینو انجام دادم درست شد.

من روی گراف کمتر از شما دارم میرم راحت جواب میده فریمم خوب میده

• Like
Reactions: Refill

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
سلام. از منم amd هست.

یکی اینکه تنظیمات گرافیکی رو به هیچ وجه داخل خود گیم پلی عوض نکن وگرنه تا یه مدت بازی هنگه ! هر کاری خواستی بکنی تو همون منو اول بکن

بعدش هم منم این مشکلو داشتم یعنی بازی تا منوی انتخاب اپراتور میاد بعد بی هیچ دلیلی میرفت بیرون. باید بری تو تنظیمات کامپیوتر قسمتی که virtural memory هست. (احتمالا میدونی کجاس) اونجا یا paging file رو براز اتوماتیک اگه جواب نداد از درایو c بردار کلا روی درایو دیگه ست کن. من اینو انجام دادم درست شد.

من روی گراف کمتر از شما دارم میرم راحت جواب میده فریمم خوب میده

من حس میکنم مشکل از گزینه stream texture budget باشه چون با دستکاری کردنش زمان کرش کردن بازی فرق میکنه
الان یه سرچی زدم مثل اینکه قراره amd صحبت کنن این هفته برای رفع مشکلات امیدوارم مشکلات حل بشه ~X(

Next week AMD will be at the studio and just like we did with Nvidia visit, we’ll be working together to improve stability and performance on PC. In the next client patch on PC we will be addressing some of the known crashes, but there will still be work to do as we haven’t nailed down all crashes yet. In Season 1 we’ll be adding improved reporting that should help us in identifying and squashing more PC crash issues.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
تو بازى پره چيتر شده :| سيستم آنتى چيته بازى به لعنت خدا هم نميارزه:|:|:|
والا آنتی چیتم دیگه تا یک حدی میتونه جلو این قضیه رو بگیره، وقتی یک ریپورت باتن نداره و سازنده ها هم مهم نیست واسشون چیکار میشه کرد. هر چیتری تو بازی دیدم بالا 3k کیل داشته و هنوز بن نشده :| باز بدتر از اون اینه که بازی فری هست و طرف بن شه یک اکانت دیگه میسازه میاد.
همین دیشب اسکواد قویی بودیم یکی تک نفره همه رو زد، دیدم 3200 کیل داره گفتم بزار ببینم چطوری مگه بازی میکنه که تونست اینطوری بزنه دیدم بعله کلا تنهاس و تا آخر اسپکتیت کردم Champion شد، Aim bot بنظر نمیرسید داشته باشه اما قشنگ مشخص بود میدونه کی کجا داره راه میره خط طرفو از پشت سنگ و کوه میگرفت میزدشون. انگار کل گیم رو حالت Beast of the hunt باشی :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
والا آنتی چیتم دیگه تا یک حدی میتونه جلو این قضیه رو بگیره، وقتی یک ریپورت باتن نداره و سازنده ها هم مهم نیست واسشون چیکار میشه کرد. هر چیتری تو بازی دیدم بالا 3k کیل داشته و هنوز بن نشده :| باز بدتر از اون اینه که بازی فری هست و طرف بن شه یک اکانت دیگه میسازه میاد.
همین دیشب اسکواد قویی بودیم یکی تک نفره همه رو زد، دیدم 3200 کیل داره گفتم بزار ببینم چطوری مگه بازی میکنه که تونست اینطوری بزنه دیدم بعله کلا تنهاس و تا آخر اسپکتیت کردم Champion شد، Aim bot بنظر نمیرسید داشته باشه اما قشنگ مشخص بود میدونه کی کجا داره راه میره خط طرفو از پشت سنگ و کوه میگرفت میزدشون. انگار کل گیم رو حالت Beast of the hunt باشی :D
باز این خوبه. اون سری تو ساختمان بودیم یهو دیدم مردم :| یکم دور و ورو نگاه کردم گفتم شاید Bangalore اسموکی چیزی زده که دیدم یکی از پشت دیوار و فاصله زیاد تقریبا سه تامونو زد و جالتر اینکه اصلا لگ نبود :|
نمیدونم چرا اینطوریه ولی ظاهرا چیتای خفنی واسش میسازن و به aimbot و اسکریپت و اینا ختم نمیشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر