Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
اونو رو موبایل تست کردم جواب نداد اینی که گذاشتی هم رو PC جواب نداد یکی خودم ساختم الان دوباره مثل هلو جواب داد عالیه <:-P فقط یـ چیزی سرعت دانلودش افتضاحه و پهنای باندش کمه !
آره برا دانلود خوب نیست ولی سرعت صفحه باز کردنش که برام عالیه، یوتیــوب مثل اسب باز میکنه ویدئو هارو انگار نه انگار وصلی :D Apex ـم مستقیم با Resource Monitor با سروری که بهش وصل شده بود پینگ گرفتم 112 اینا بود عالیه :D کلا واسم عجیبه چندین ماهه درگیر چیز پی انای مختلفم واسه پی سی و گوشی چطوری دنبال اینا نبودم، رو گوشی هم یک pptp فرانسه از یک سایت دیگه زدم خیلی خوب کار میکنه.

فقط یکی نیست این Discord ـو درست کنه، دیسکورد تو آلمان بستس اصلا به وویس کالش وصل نمیشه، بدبختی بهترین پینگ رو هم همیشه سرورای آلمان داره :D
یه راه حلی پیدا کردم نمیدونم تاحالا کسی گذاشته یا نه.
این ویدیو رو ببینید.
توی ویدیو میگه دوتا dns وارد کنید. ولی من امتحان کردم فقط یک dns وارد کنید و الترناتیو رو خالی بزارید.
تو اون سایت هم برید صدها dns مجانی وجود داره. حالا من نمیدونم این وسط سایت شکن چطوری شدن نخبه دانشگاهی؟! که وزیر هم ازشون تشکر میکنه به خاطر دستاوردهاشون!
ایرانه دیگه...
همینو یکی دیگه هم گذاشته بود چندین DNS از این سایت تست کردم هیچ کدوم کار نمیکرد به هیچ روشی، فقط تا داخل گیم میره ولی سه ساعتم تلاش میکنی وصل نمیشه به سرورای اصلی بازی.

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
همینو یکی دیگه هم گذاشته بود چندین DNS از این سایت تست کردم هیچ کدوم کار نمیکرد به هیچ روشی، فقط تا داخل گیم میره ولی سه ساعتم تلاش میکنی وصل نمیشه به سرورای اصلی بازی.
من با اولین dns که وارد کردم به بازی وصل شدم. دوتا دیگرو هم برای چک کردن پینگ وارد کردم و وصل شد. اوریجین رو ببند دوباره باز کن و فقط یک dns وارد کن. اگر دوتا dns وارد کنی به سرور وصل نمیشه.
ادیت:
قطع و وصل میشه استیبل نیست. اگر قبلا گذاشتن من پستمو پاک میکنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
آره برا دانلود خوب نیست ولی سرعت صفحه باز کردنش که برام عالیه، یوتیــوب مثل اسب باز میکنه ویدئو هارو انگار نه انگار وصلی :D Apex ـم مستقیم با Resource Monitor با سروری که بهش وصل شده بود پینگ گرفتم 112 اینا بود عالیه :D کلا واسم عجیبه چندین ماهه درگیر چیز پی انای مختلفم واسه پی سی و گوشی چطوری دنبال اینا نبودم، رو گوشی هم یک pptp فرانسه از یک سایت دیگه زدم خیلی خوب کار میکنه.

فقط یکی نیست این Discord ـو درست کنه، دیسکورد تو آلمان بستس اصلا به وویس کالش وصل نمیشه، بدبختی بهترین پینگ رو هم همیشه سرورای آلمان داره :D

یوتیوب رو مثل وحشی ها وا میکنه ولی مثلا تویچ اصلا نمیشه اسریم کرد ولی انصافا خیلی خوبه پینگ مثل هلو تو بازیا میده .....

• Like

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
یه سری تست انجام دادم به این نتایج رسیدم:
لاگین سرور های بازی واسه گوگله، گوگل هم ایران رو تحریم کرده، همونطور که تو Titanfall 2 Servers Status میبینید سرور هایی که هاستش گوگل هست پینگ نمیده!
بنظرم آمازون تحریم نکرده و درسته سروراش، اگه بدون قندشکن برید داخل بازی و یک دقیقه صبر کنید و سرور هارو ببینید، توی اروپا، فقط بلژیک پینگ نمیده که طبق سایت بالا هاستش گوگله!
بازی برای اینکه لاگین بشه از سرور های گوگل استفاده میکنه و طبیعتا گوگل هم چندین ساله ایران رو تحریم کرده و به تحریم های اخیر ربطی نداره!
اوایل که Apex اومد سروراش فیلتر بود و هیچ سروری پینگ نمیداد، ولی درستش کردن از داخل و الان همه ی سرور ها بجز سرور های گوگل پینگ میده.
دلیل وصل نشدنشم همون هاستینگ گوگل برای لاگین-سرور هاست. یعنی همه ابتدا به سرورای گوگل که تو امریکا یا هر کشور دیگه ای هست واسه لاگین شدن به اکانتشون وصل میشن، بعد سرورای خود بازی یه چیز جداست که میتونه هاستش مایکروسافت، آمازون یا گوگل باشه! ولی تمام لاگین سرور ها مربوط به گوگل هست و دلیل این که وصل نمیشه همینه. اگر دقت کنید وقتی وارد منو میشید و اکانتتون لود میشه توی resource monitor یه آی پی جدید اضافه میشه بنام bc.googleusercontent ، این همون سرور لاگین به بازی هست. تو پستی که چند وقت پیش دادم و گفتم این bc.googleusercontent آدرس سرور بازیه اشتباه بود و این مربوط به لاگین سرور هستش.

-
این نظر خودم طبق تستایی که انجام دادم بود، ممکنم هست غلط باشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
من با اولین dns که وارد کردم به بازی وصل شدم. دوتا دیگرو هم برای چک کردن پینگ وارد کردم و وصل شد. اوریجین رو ببند دوباره باز کن و فقط یک dns وارد کن. اگر دوتا dns وارد کنی به سرور وصل نمیشه.
ادیت:
قطع و وصل میشه استیبل نیست. اگر قبلا گذاشتن من پستمو باز میکنم.
یکی رو زدم منم دومی رو خالی گذاشتم، چندین بار اوریجینم بستم همه مدل تست کردم Attempting connection میمونه، یک بار فقط رفت داخل که خوشحال شدم مچ میکینگ هم میکرد مچ هم پیدا کرد اومد وصل شه برگشت منو :D کلا راه استیبلی نیست اگه dns ـی میبود که واسه همه راحت کار کنه حتما تا الان همگانی میشد.

فعلا که دیگه واقعا برام فرق نمیکنه غیلتر باشه یا تحریم یا هرچی با اون pptp که صفحه قبل گذاشتم مثل هلو کار میکنه بازی، پینگمم پایین تر از حالت عادی اومده دیگه نیازی نیست به این کارا (البته اگه به چیز نره کانکشنش :D)

• Like
Reactions: z2s sas

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
یه سری تست انجام دادم به این نتایج رسیدم:
لاگین سرور های بازی واسه گوگله، گوگل هم ایران رو تحریم کرده، همونطور که تو Titanfall 2 Servers Status میبینید سرور هایی که هاستش گوگل هست پینگ نمیده!
بنظرم آمازون تحریم نکرده و درسته سروراش، اگه بدون قندشکن برید داخل بازی و یک دقیقه صبر کنید و سرور هارو ببینید، توی اروپا، فقط بلژیک پینگ نمیده که طبق سایت بالا هاستش گوگله!
بازی برای اینکه لاگین بشه از سرور های گوگل استفاده میکنه و طبیعتا گوگل هم چندین ساله ایران رو تحریم کرده و به تحریم های اخیر ربطی نداره!
اوایل که Apex اومد سروراش فیلتر بود و هیچ سروری پینگ نمیداد، ولی درستش کردن از داخل و الان همه ی سرور ها بجز سرور های گوگل پینگ میده.
دلیل وصل نشدنشم همون هاستینگ گوگل برای لاگین-سرور هاست. یعنی همه ابتدا به سرورای گوگل که تو امریکا یا هر کشور دیگه ای هست واسه لاگین شدن به اکانتشون وصل میشن، بعد سرورای خود بازی یه چیز جداست که میتونه هاستش مایکروسافت، آمازون یا گوگل باشه! ولی تمام لاگین سرور ها مربوط به گوگل هست و دلیل این که وصل نمیشه همینه. اگر دقت کنید وقتی وارد منو میشید و اکانتتون لود میشه توی resource monitor یه آی پی جدید اضافه میشه بنام bc.googleusercontent ، این همون سرور لاگین به بازی هست. تو پستی که چند وقت پیش دادم و گفتم این bc.googleusercontent آدرس سرور بازیه اشتباه بود و این مربوط به لاگین سرور هستش.

-
این نظر خودم طبق تستایی که انجام دادم بود، ممکنم هست غلط باشه.
سرورهای آمازون برای بازی از ایران هیچ مشکلی ندارن. برای مثال میشه فورتنایت رو مثال زد که از سرورهای آمازون استفاده میکنه و یکی از بهترین پینگا رو بین بازی های آنلاین میده. مطمئنا مشکل از جایی دیگست!

آره پینگ میده و درسته. بنظر من مشکل همون لاگین سروره که واسه گوگله.
درست کردن این مشکل از طرف EA خیلی آسونه. ولی مشکل اینه که اصلا ایران رو جزو بازارشون حساب نمیکنن که بخوان اهمیتی قائل بشند.

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
سرورهای آمازون برای بازی از ایران هیچ مشکلی ندارن. برای مثال میشه فورتنایت رو مثال زد که از سرورهای آمازون استفاده میکنه و یکی از بهترین پینگا رو بین بازی های آنلاین میده. مطمئنا مشکل از جایی دیگست!
آره پینگ میده و درسته. بنظر من مشکل همون لاگین سروره که واسه گوگله.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
دوستانی که هنوز برای کانکت شدن و پینگ و اینا مشکل دارن یک کانکشن pptp بسیار شاخ پیدا کردم کلا هر چیز پی انی دارید بزارید کنار با این بیاید :D
من خودم چیز پی ان پولی داشتم خوبم کار میکرد ولی پینگم 10 تا بیشتر از اصلش میشد ولی با این بالا که نرفته هیچ پایینم اومده.
یک کانکشن pptp بسازید (اگه نمیدونید چطوری سرچ کنید راحته) و اینارو وارد کنید:
Server: de1.sshagan.us
User: sshagan
Pass: free2019

مطمئنی درست زدی؟ اگه رو pptp نزاشته باشی کلا وصل نمیشه، بیا این کانکشن جدید ساختم (ضمیمه کردم) آماده فقط یوزر پس بزن باید اوکی باشه، البته برو properties و Security توی Type رو pptp اگه نبود بزار روش و اگه کانکشن و چیز پی انی چیزی داری قبلش قطع کن وگرنه وصل نمیشه.
من دیشب کلا وصل بودم به این الانم وصلم مشکلی نداره برا رفیقمم زدم گیم میزدیم مشکلی نداشت تو اون چند ساعتم اصلا قطعی یا مشکلی نداشت، بازم اگه وصل نشد این سایتش سرورای UK ـشو تست کن اونا هم پینگاشون خیلی خوبه.

والا من دیروز اینو پیدا کردم نمیدونم تا کی همینطوری خوب بمونه ولی کلا کانکشنای pptp کم نیست راحت پیدا میشه و سرورای آلمانشم معمولا واسه پینگ عالیه.

اونو رو موبایل تست کردم جواب نداد اینی که گذاشتی هم رو PC جواب نداد یکی خودم ساختم الان دوباره مثل هلو جواب داد عالیه <:-P فقط یـ چیزی سرعت دانلودش افتضاحه و پهنای باندش کمه !

راهی که مجید گفت خیلی خوبه توی گیم تست کردم.ولی متاسفانه برای باز کردن سایت و بقیه گیم ها و ... به درد نمیخوره فقط باسه خوده Apex خوبه !!!

بچه های که مشکل دارن یا وصل نمیشن و یا ارور 720 میده بهشون مثل خودم

یکی اینکه ipconfig /flushdns رو توی cmd بزنین

و دوم اینکه WAN Miniport هایی که توی Device Manager هستن رو انیستال کنین

1hur7EXGg9GY5codm_h43pSDl_6KlmD9DKypj4zoXyQ.png

حواستون باشه که خوده نتوورک رو پاک نکنین !

توی کانکشنیم که مجید داده اینارو ست کنین

sdsdsd.png

همین دیگه ! بعدش فقط یوزر پس بزنین وصل بشین.

• Like

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
حس نمیکنین چیتر یکم زیاد شده؟ :/
امشب 2 بار به یه تیم خوردم که قشنگ همه تیراشون هدشات بود! قشنگ تا کلتو از پشت کاور درمیاوردی هد میشدی تک تک تیرارو! پشمای هم تیمی هامم ریخته بود همین پیک مردی شیلدت کامل میرفت :| یا ملت با گذر زمان انقد پرو شدن که هیچ تیرشون میس نمیشه و فقط ما نوب موندیم یا چیتر زیاد شده! اوایل بازی اینجوری نبود!
گفتنیه که تایتان فال 2 هم پر چیتر شده بود و هنوزم هستن و ریسپاون نتونسته کاری بکنه ....
-
اینترنتم که ماشالا شبا اسهالی ریده و کلا باید بیخیال بازی آنلاین شد! طرف جلوت واستاده هرچی میزنی هیچی رجیستر نمیشه یهو تلپورت میشه 2 متر اونور تر! قشنگ کل بازی شده استاتر و تلپورت :////

• Like
Reactions: just_p30

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
امشب 2 بار به یه تیم خوردم که قشنگ همه تیراشون هدشات بود! قشنگ تا کلتو از پشت کاور درمیاوردی هد میشدی تک تک تیرارو! پشمای هم تیمی هامم ریخته بود همین پیک مردی شیلدت کامل میرفت :| یا ملت با گذر زمان انقد پرو شدن که هیچ تیرشون میس نمیشه و فقط ما نوب موندیم یا چیتر زیاد شده! اوایل بازی اینجوری نبود!
گفتنیه که تایتان فال 2 هم پر چیتر شده بود و هنوزم هستن و ریسپاون نتونسته کاری بکنه ....
-
اینترنتم که ماشالا شبا اسهالی ریده و کلا باید بیخیال بازی آنلاین شد! طرف جلوت واستاده هرچی میزنی هیچی رجیستر نمیشه یهو تلپورت میشه 2 متر اونور تر! قشنگ کل بازی شده استاتر و تلپورت :////
دقیقا شدیدا زیاد شدن، همین دیشب top 3 بودیم با دونفر که پلیرای خیلی خوبی هم بودن هر سه نفر زیر 10 ثانیه دون شدیم، یارو رو میدیدی شیلد و خونت کامل میرفت تو نیم ثانیه :| گفتم چیتر بودن؟ یکیشون گفت آره دارم اسپکتیتش میکنم مثل چی داره چیت میزنه :|
تازه باز وضع سرورا اروپا که ما توش پلی میدیم خوبه میگن سرورای آسیا به شکل عجیبی وضعیت خرابه :D

نکات مثبت کل بتل رویالای تاریخ تو این بازی جمع شده بعد یک Report Button ساده که همشون دارن این رو نزاشتن ریپورت کنی:|
در مورد پینگم امشب خیلی عجیب بود پینگ میگرفتم خوب بود رو کاغذ اما اصلا جالب بنظر نمیرسید تو گیم، طرف منو با Peacekeeper زد، جابجا میشدم قشنگ تیرشو میدیدم یک متر سمت راستمو داره میزنه ولی بهم میخوره :| دوبار امشب اینطوری دون شدم، مثل مواقعی که پینگ خرابه میری پشت دیوار ولی در واقع وسط اپنی و داری تیر میخوری :D

• Like

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
سرورای آسیا به شکل عجیبی وضعیت خرابه :D
این چینیا چیت نزنن عجیبه ... پابجیم گرفتن گ-ییدن با چیتاشون...
در مورد پینگم امشب خیلی عجیب بود پینگ میگرفتم خوب بود رو کاغذ اما اصلا جالب بنظر نمیرسید تو گیم، طرف منو با Peacekeeper زد، جابجا میشدم قشنگ تیرشو میدیدم یک متر سمت راستمو داره میزنه ولی بهم میخوره :| دوبار امشب اینطوری دون شدم، مثل مواقعی که پینگ خرابه میری پشت دیوار ولی در واقع وسط اپنی و داری تیر میخوری :D
امشب خیلی افتضاح بود قشنگ همه یک متر یک متر تلپورت میشدن واسم :| تیرا هم نصفش رجیستر نمیشد :|

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
-

تایید میشه.چون تعداد پلیرهای بازی رفته بالا اینطوری شده.قطعا پلیرهام بیشتر بشه چیترام بیشتر میشه متاسفانه ! Easy Anticheat هم مفتش گرونه !!! روی هر بازی بوده کاملا شکست خورده.
دقیقا ! شبا اینطوری میشه 10-11 شب تا 1-2 باسه من لگ میشه بازی شدیدا نمی دونم چرا (فقط همین بازی) به طوری که اصلا پلی نمی دم اون ساعات ...

دقیقا شدیدا زیاد شدن، همین دیشب top 3 بودیم با دونفر که پلیرای خیلی خوبی هم بودن هر سه نفر زیر 10 ثانیه دون شدیم، یارو رو میدیدی شیلد و خونت کامل میرفت تو نیم ثانیه :| گفتم چیتر بودن؟ یکیشون گفت آره دارم اسپکتیتش میکنم مثل چی داره چیت میزنه :|
تازه باز وضع سرورا اروپا که ما توش پلی میدیم خوبه میگن سرورای آسیا به شکل عجیبی وضعیت خرابه :D

نکات مثبت کل بتل رویالای تاریخ تو این بازی جمع شده بعد یک Report Button ساده که همشون دارن این رو نزاشتن ریپورت کنی:|

جدای این ، به نظرم Hit Register بازی خیلی مشکل داره ! اکثرا دارن از این قضیه مینالن :(

• Like

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
شبا اینطوری میشه 10-11 شب تا 1-2 باسه من لگ میشه بازی شدیدا نمی دونم چرا (فقط همین بازی) به طوری که اصلا پلی نمی دم اون ساعات ...
واسه من که شاتل دارم از حدود 7/30 شروع میشه تا 3 اینا که بیدارم همینطوریه :|
جدای این ، به نظرم Hit Register بازی خیلی مشکل داره ! اکثرا دارن از این قضیه مینالن :(
این پیسکیپر بعضی موقعا خیلی میره رو مخ :| دیشب یه دونه از فاصله نزدیک تو دهن یارو زدم 8 دمیج :| بعد گاهی اوقات طرف از فاصله 10 متری با پیس کیپر حدود 100 تا بهم دمیج میده! اصن معلوم نیست دمیجش فازش چیه :/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
تایید میشه.چون تعداد پلیرهای بازی رفته بالا اینطوری شده.قطعا پلیرهام بیشتر بشه چیترام بیشتر میشه متاسفانه ! Easy Anticheat هم مفتش گرونه !!! روی هر بازی بوده کاملا شکست خورده.
دقیقا ! شبا اینطوری میشه 10-11 شب تا 1-2 باسه من لگ میشه بازی شدیدا نمی دونم چرا (فقط همین بازی) به طوری که اصلا پلی نمی دم اون ساعات ...

سروری که بهش وصل شده رو با Resource monitor چک کن، بعضی شبا واسه من شدید خراب میشد بعد چک کردم میبینم با اینکه پینگم با سرورای اروپایی 110-115 ایناس رفته وصل شده به یک سرور تو ناکجاآباد پینگ 300 :| دویست بار از گیم اومدم بیرون میومدم تو بازم درست نمیشد از اخر دستی از Data center به فرانکفورت وصل شدم درست شد.
این پیسکیپر بعضی موقعا خیلی میره رو مخ :| دیشب یه دونه از فاصله نزدیک تو دهن یارو زدم 8 دمیج :| بعد گاهی اوقات طرف از فاصله 10 متری با پیس کیپر حدود 100 تا بهم دمیج میده! اصن معلوم نیست دمیجش فازش چیه :/
آره با اینکه خیلی از این بالاها سرم در آورده همیشه گان دوممه نمیتونم دست بکشم :D DrDisrespect ـم یک کلیپ داشت طرفو 4-5 بار با پیس کیپر زد طرف هیچ کارش نمیشد و مثل همیشه Rage زد :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر