Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
energy weapon ها همه آشغالن یا مثلا اسلحه هایی که تک تیر هستن یا 3 تیر همون قدرت یه اسلحه اتوماتیک رو دارن اصلا بالانس نیست متا هم فعلا peacemaker +wingman

کاملا موافقم ، ولی Devotion با Turbocharger خیلی خوب میشه و جایگزین Spitfire می تونه باشه اگر پیدا نکردین.

triple take اگه خوب باهاش aim بشه از راه دور خیلی میتونه موثر باشه. و یکی دیگه LMG مانند هم هست اونم خوبه از نزدیک دمیج زیادی میزنه ولی اون یکی که میمونه اسمشم نمیدونم جز کلاس rifle هست اصلا دلچسب نیست چون تاخیر داره مثل دوشگا اول باید کلک رو نگه داری تا بعد یه تایر خیلی کم شروع کنه تیر زدن ما هم پکت لاست و پینگ بالا داریم خیلی واسمون سخت تر میشه باهاش دمیج زدن

معمولا AR کسی توی گیم زیاد نمیره ، مگر R301 ، حالا ممکنه متا رو عوض کنن توی پتچ های بعدی.

مخالفم، تنها اسلحه های داغون گیم بنظرم P2020 و Mozambiqe ـه :D بقیه کاملا سلیقه ایه.
توی انرژی گانا Devolution اگه هاپ آپ داشته باشه از Spitfire ـم فک میکنم کاراییش بیشتر باشه و حتی اگه جای شلوغم فرود بیای پیدا کنی ادونتیج داره رو دشمن چون معمولا گانای بقیه داغونه و Extended mag ندارن ولی Devolution از اول 44 تا میخوره که عالیه، Triple Take که با هاپ آپش خوراک اسنایپه واسه فاصله نزدیک هم اگه Aim ـت خوب باشه خیلی کاربردیه.

من که ترکیب مورد علاقم R99 / R301 Carbine + Peacekeeper هست :D Prowler ـم خیلی خوبه، اگه Selectfire روش داشته باشی و رو اتومات بزاری خیلی به کار میاد.
Wingman رو هم که باید تحریم کنیم، اینقد که از شونصد کیلومتری با شیلد لول 3 تو یک ثانیه دون شدم دیگه اعصاب نزاشته برام :D البته نمیدونم جدیدا حس میکنم بقیه هم کمتر استفاده میکنن.

خب الان دیگه مطمئن شدم این قسمت از بازی بهینه نیست اصلا :D کارت قبلیم ضعیف بود الان با Rx580 8gb دارم بازی میکنم روی 2560x1080 روی الترا راحت در حین بازی 60 فریم میده هنوز Beast of the hound میزنی گیم کلا سنگین میشه، این دفعه که Bangalor ـم دود انداخته بود قشنگ فریم اومده بود رو 25 :| بقیه قطعاتمم از Recommended System ـی که گفتن بهتره، حالا نمیدونم چیو باید بیارم پایین که افت فریم نگیره.

البته الان تکسچر رو Insane ـه که 8 گیگ میخواد خود کارتم 8 گیگه ممکنه سر همین کم میاره؟:D

به قول یارو هر اسحله ای که Mozambique نباشه ، اسلحه خوبیه :D=))
خوبیه بازی اینکه اکثرا گان ها بالانسن ، به غیره وینگمن که خیلی OP عه ، بقیه گان های بازی واقعا بالانسن و هرکسی با هر چیزی که حال کرد می تونه بره.تهش انتخاب خوده ادم مهمه.

بازی بهینه سازیه خوبی نداره ، می تونه خیلی بهینه تر باشه ، این ستینگ من هستش.
bbt.jpg
البته که میذارم روی Fullscreen ولی خوب همه چیز پایینترینه و FoV بالاترین.با اینکه روی بالاترین تنظیماتم میکشم ولی خوب هیچکی روی بالاترین حد نمیذاره.1-2 تا از گزینه هام که الان یادم نیست میتونه Input-Lag بیاره ! Dizzy که الان بیشترین کیل بازی رو داره 10000 تا با Wraith دقیقا تنظیمات گرافیکش همینه و حتی TSB هم گذاشته روی None من نمی تونستم تحمل کنم گذاشتم روی 4 GB بقیه مثل Shorud و DDR همه تقریبا گذاشتن روی Low-Med با اینکه اونام راحت می تونن همه چیزو تا ته بذارن.متاسفانه یادم نیست ، ولی چندتا از گزینه ها لگ میاره.

Beast of the hound اولتی Bloodhound ؟ اون باگه متاسفانه و تقصیر سیستم شما نیست ، وقتی برین تو اون حالت FPS میاد پایین.خیلی هم بد میاد پایین ، 144fps توی تست شد 75-76 x_x

Devotion شارژ میشه ، 6 تا استیج داره و توی هر استیج فایر ریتش میره بالاتر ، وقتی Turbocharger بذارین از استیج 3 شروع میشه و فایرریتش میره بالاتر ، اما متاسفانه حتی با TC هم از Spitfire ضعیف تره و Spitfire به نسبت TTK پایین تری داره.

• Like
Reactions: majidred2011

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
بعد از این که نصب کردینش باید ای میل رو بدین و یه اکانت بسازین و لینک فعال سازی ای که به ایمیلتون ارسال شده رو روش کلیک کنید تا ۲ گیگ به ده گیگ تبدیل بشه.

1. بعد اگه برید تو صفحه اکانتتون(از تو منو نرم افزار گزینه مای اکانت) میتونید با کلیک روی Tweet 4 Data و وارد شدن به توییتر(قبلش اکانت توییتر ندارین بسازید) پنج گیگ دیگه هم میده. اون پایین صفحه سایت هم یه گزینه پیشنهاد به دوست هست که باهاش میشه لینک ثبت نام به بقیه داد و طرف ثبت نام کنه و وصل شه یه گیگ دیگه هم میده. همه حجم ها هم ماهانه حساب میشه یعنی اگه تا ۱۶ گیگ حجم رو بالا ببرید هر ماه همون ۱۶ رو بهتون میده.

۲. از تو تنظیمات اگه تیک Show latency رو بزنید و پایینش هم Latency انتخاب بشه ... 3. میبینید که پینگ رو کنار هر سرور نشون میده و سریع ترین رو بالاتر میاره.

۴. این جا هم تغییر پینگم رو آوردم.

* فقط این هم بگم که دکمه فایروال تو صفحه اصلی یه کار میکنه که اگه نرم افزار کانکت نباشه هیچ چی به اینترنت وصل نشه پس اگه دیسکانکت کردی و دیدی اینترنت قطع شده باید کلا اون رو ببندی تا اینترنت وصل شه(تو ورژنای قبل یه باگ بود که بعضی موقع ها بعد بستن هم اینترنت قطع میموند که باید نرم افزار رو یه بار باز و بسته میکردی تا درست بشه ولی جدیدا برای من دیگه این طوری نشده)
View attachment 102105
من هر کاری کردن وارد برنامه نشد ولی تو سایتش ثبت نام کرم شما چطور وارد برنامه شدین؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
اقا باسه شمام همیشه یاراتون یا دی سی میشن یا لول پایینن ؟ هر کیو به من میندازه قاطی باقالیان جدا ! مگر چی بشه خوب باشه طرف ...
SDSDSDDSD.png
photo6039379512245988835.jpg

دو تا از نمونه هاش !
Bangaloreکه اصلا لول 1-2 بود اون یکم که میگفت همش لگم !
بازیه بعدیم ، یارو اول دی سی شد اون یکیم AFK بود تا اخره بازی : ))

خیلی رو اعصابه این قضیه ! راحت می تونم بگم هر 2-3 تا دست یکدونه اینطوری میوفته بهم !!!

• Like

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
اقا باسه شمام همیشه یاراتون یا دی سی میشن یا لول پایینن ؟ هر کیو به من میندازه قاطی باقالیان جدا ! مگر چی بشه خوب باشه طرف ...
View attachment 102231
View attachment 102233

دو تا از نمونه هاش !

خیلی رو اعصابه این قضیه ! راحت می تونم بگم هر 2-3 تا دست یکدونه اینطوری میوفته بهم !!!
چون پلیر جدید زیاد داره این اتفاق میفته. توی رینبو هم زیاد از این اتفاقا میفته که طرف لولش زیر 20 هست توی casual. سرور های بازیم که وضعیت خوبی ندارن بعضی وقتا کلا بازی لگ میشه تا یک دقیقه واسه همه :| یه نفرم معمولا به solo adventure علاقه داره سریع فرود میاد و نفر اول کشته میشه تا first blood رو شکل بده :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
View attachment 102231
View attachment 102233

دو تا از نمونه هاش !

باز تنها که میری بنظرم وضعیت خیلی بهتره همین از هر 2-3 گیم اینطوریه :D دیشب با یکی از دوستام میرفتم یکی آخری رو از هر 10 تا گیم 6-7 بارش با یک لول پایین مینداخت که قشنگ معلوم بود طرف بازی دوم سومشه هنوز نمیدونه چی به چیه رسما دو نفره میرفتیم کل بازیو :D
البته چندین بار پیش اومده همین لول پایینا رو ترجیح دادم به بالاها، طرف 500 کیل داره فک میکنه خیلی شاخه، جای شلوغ میزنی بدون اسکواد راش میده میمیره بعد اینقدم خود شاخ پنداره که میمیره دو دقیقه صبر کنه Revive ـش کنن سریع لفت میده :D
اینا خیلی مسخرن، من حتی اگه بدترین جای ممکن هم بریم سعی میکنم با تیم حرکت کنم حتی اگه بدونم کار اشتباهه، طرف فک میکنه دیزی ای شرودی چیزیه تنهایی هات دراپپ میکنه فرست بلاد هم میشه تو چت مینویسه نوبز و میره :))
بعضیام هستن مثلا تو جامپ مستری میگی فلان جا بریم، این یه جای دیگه رو مارک میکنه "دستور" میده که بریم اونجا، و اگه نری خودش تنهایی میره و 99 درصدم میمیره!
بنظرم اگه Solo اضافه بشه اینا خیلی کم میشن خوب میشه.
باز اینا خوبه با پلیرای بی اعصاب نمیدونم افتادین یا نه :D یک بار زدم کل اسکواد بالا 200 کیل گفتم خب دیگه Champion ـیم این دست، یک اسکوادو همون اول زدیم اون دو نفر دیگه سر لوت دعواشون شد کلی فحش و فحش کاری یکیشون لفت داد اون یکی هم بعدش اعصاب نداشت الکی راش داد مرد اومدم Revive ـش کنم شروع کرد به درو دیوار فحش دادن و لفت داد :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: just_p30

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
چون بازی نسبتا جدیدیه لول پایین خیلی زیاد هست، بازی هم فک کنم مچ میکینگ خاصی نداره! چون دلیلی نداره کسی با 700 تا کیل با یه لول 1 هم تیمی بشه!
یه بار شد من 9 تا کیل داشتم، یکی از هم تیمی هام 11 تا، نفر سوم 0 کیل و فقط 95 دمیج :D اول هم شدیم :))
در کل فعلا MMR خاصی نداریم و رندوم میندازه، چون پلیر جدید هم زیاده خودمم اکثر اوقات با لول پایین مچ میشم، فقط باید دعا کنی که جامپ-مستر نشن :|:D چون هیچ ایده ای در رابطه با سیستم پرش بازی ندارن، یه عده فک میکنن مث پابجیه دقیقا روی جایی که میخوان برن میپرن بیرون و آخرین نفر میرسی زمین :|
--
البته چندین بار پیش اومده همین لول پایینا رو ترجیح دادم به بالاها، طرف 500 کیل داره فک میکنه خیلی شاخه، جای شلوغ میزنی بدون اسکواد راش میده میمیره بعد اینقدم خود شاخ پنداره که میمیره دو دقیقه صبر کنه Revive ـش کنن سریع لفت میده :D
اینا خیلی مسخرن، من حتی اگه بدترین جای ممکن هم بریم سعی میکنم با تیم حرکت کنم حتی اگه بدونم کار اشتباهه، طرف فک میکنه دیزی ای شرودی چیزیه تنهایی هات دراپپ میکنه فرست بلاد هم میشه تو چت مینویسه نوبز و میره :))
بعضیام هستن مثلا تو جامپ مستری میگی فلان جا بریم، این یه جای دیگه رو مارک میکنه "دستور" میده که بریم اونجا، و اگه نری خودش تنهایی میره و 99 درصدم میمیره!

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
منطق هات دراپ این بازی برای من چندان جور در نمیاد! نمیدونم چرا باید بخوای که هات دراپ بری مخصوصا با همتیمی رندوم که نمیدونی بازی بلده یا نه!
وقتی لوت همه جای مپ هست ، مثلا خودم که پیس کیپر و R99 برمیدارم معمولا بدترین جا هم که برم معمولا پیدا میشه! هات دراپ بازی چندان ریوارد خاصی نمیده به پلیر بنظرم! فوقش یک دونه آرمور گلد باشه تو اون منطقه که اونم شانسش چقده که به تو برسه!
همیشه هم هر وقتی اول شدیم دلیلش این بوده که سیف دراپ کردیم، درست لوت کردیم بعد رفتیم فایت عین آدم همرم بردیم! اکثر اوقاتم خیلی اگرسیو بازی میکردیم و دنبال آدم بودیم فایت کنیم!
کلا بنظر من بهتره یه جای سیف (ترجیحا نزدیک به آخر مسیر هواپیما، یکم با فاصله از خط) بپری و با خیال راحت لوت کنی و بری بعدش فایت کنی!

• Like
Reactions: BitsandBytes

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
منطق هات دراپ این بازی برای من چندان جور در نمیاد! نمیدونم چرا باید بخوای که هات دراپ بری مخصوصا با همتیمی رندوم که نمیدونی بازی بلده یا نه!
وقتی لوت همه جای مپ هست ، مثلا خودم که پیس کیپر و R99 برمیدارم معمولا بدترین جا هم که برم معمولا پیدا میشه! هات دراپ بازی چندان ریوارد خاصی نمیده به پلیر بنظرم! فوقش یک دونه آرمور گلد باشه تو اون منطقه که اونم شانسش چقده که به تو برسه!
همیشه هم هر وقتی اول شدیم دلیلش این بوده که سیف دراپ کردیم، درست لوت کردیم بعد رفتیم فایت عین آدم همرم بردیم! اکثر اوقاتم خیلی اگرسیو بازی میکردیم و دنبال آدم بودیم فایت کنیم!
کلا بنظر من بهتره یه جای سیف (ترجیحا نزدیک به آخر مسیر هواپیما، یکم با فاصله از خط) بپری و با خیال راحت لوت کنی و بری بعدش فایت کنی!

خوب هات زون بازی میرن چون درگیری خیلی زیاده و حال میده , هر چند حرفت درسته با اسکواد رندوم نمیشه واقعا.
هات زون همیشه حداقل یکدونه اسلحه طلایی داره که تمام مودهاشم روشه و نمیشه اضاف و کم کرد.اون موداشم طلایین ولی فرقی ندارن با بنفش.البته اینم اضافه کنم هات زون خیلی لوت بهتری میده یعنی اگر بری و بتونی دووم بیاره راحت میشه گفت تا اخره بازی چیزی نمی خوای.اینم در نظر بگیرین هر هات زونی ارزش رفتن نداره , مثلا جاییکه سه تا خونش هات زون میشه اصلا ارزش رفتن نداره ولی وقتی جاهای پر لوت مثل مارکت یا اسکال تاون هات زون میشه فوقالعاده میشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستانی که هنوز برای کانکت شدن و پینگ و اینا مشکل دارن یک کانکشن pptp بسیار شاخ پیدا کردم کلا هر چیز پی انی دارید بزارید کنار با این بیاید :D
من خودم چیز پی ان پولی داشتم خوبم کار میکرد ولی پینگم 10 تا بیشتر از اصلش میشد ولی با این بالا که نرفته هیچ پایینم اومده.
یک کانکشن pptp بسازید (اگه نمیدونید چطوری سرچ کنید راحته) و اینارو وارد کنید:
Server: de1.sshagan.us
User: sshagan
Pass: free2019

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دوستانی که هنوز برای کانکت شدن و پینگ و اینا مشکل دارن یک کانکشن pptp بسیار شاخ پیدا کردم کلا هر چیز پی انی دارید بزارید کنار با این بیاید :D
من خودم چیز پی ان پولی داشتم خوبم کار میکرد ولی پینگم 10 تا بیشتر از اصلش میشد ولی با این بالا که نرفته هیچ پایینم اومده.
کار نمیکنه ....

Tanki_Hit

کاربر سایت
Dec 3, 2016
103
سلام دوستان با در نظر گرفتن اینکه پلی های ایرانی همیشه از بازی های ان لاین استقبال میکنن تصمیم گرفتیم که برای سهولت و همینطور اشنایی با بازیهای روز برای اولین باز در ایران گپ تلگرامی که در ان بازی های جدید معرفی میشه و همینطور میتونین از همه بازی های خودتون عکس فیلم بزارین سواللاتونو توی در مورد همه بازی ها بپرسین کل کل کنید و...... ایجاد شده و از همه پلیرها دعوت میشه به این کانال بپیوندن که در اینده نزدیک بزرگترین گروه ایرانی بشم همه دوستان واسه معرفی بازیشون یا کل کل کردن یا تبلیغ میتونن شرکت کنن

godofthegame2020

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد

محدودیت زمانی ک نداره؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
کار نمیکنه ....
مطمئنی درست زدی؟ اگه رو pptp نزاشته باشی کلا وصل نمیشه، بیا این کانکشن جدید ساختم (ضمیمه کردم) آماده فقط یوزر پس بزن باید اوکی باشه، البته برو properties و Security توی Type رو pptp اگه نبود بزار روش و اگه کانکشن و چیز پی انی چیزی داری قبلش قطع کن وگرنه وصل نمیشه.
من دیشب کلا وصل بودم به این الانم وصلم مشکلی نداره برا رفیقمم زدم گیم میزدیم مشکلی نداشت تو اون چند ساعتم اصلا قطعی یا مشکلی نداشت، بازم اگه وصل نشد این سایتش سرورای UK ـشو تست کن اونا هم پینگاشون خیلی خوبه.
محدودیت زمانی ک نداره؟؟
والا من دیروز اینو پیدا کردم نمیدونم تا کی همینطوری خوب بمونه ولی کلا کانکشنای pptp کم نیست راحت پیدا میشه و سرورای آلمانشم معمولا واسه پینگ عالیه.

Attachments

• DE1.rar
    1.4 KB · مشاهده: 18
  • Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
مطمئنی درست زدی؟ اگه رو pptp نزاشته باشی کلا وصل نمیشه، بیا این کانکشن جدید ساختم (ضمیمه کردم) آماده فقط یوزر پس بزن باید اوکی باشه، البته برو properties و Security توی Type رو pptp اگه نبود بزار روش و اگه کانکشن و چیز پی انی چیزی داری قبلش قطع کن وگرنه وصل نمیشه.
من دیشب کلا وصل بودم به این الانم وصلم مشکلی نداره برا رفیقمم زدم گیم میزدیم مشکلی نداشت تو اون چند ساعتم اصلا قطعی یا مشکلی نداشت، بازم اگه وصل نشد این سایتش سرورای UK ـشو تست کن اونا هم پینگاشون خیلی خوبه.

والا من دیروز اینو پیدا کردم نمیدونم تا کی همینطوری خوب بمونه ولی کلا کانکشنای pptp کم نیست راحت پیدا میشه و سرورای آلمانشم معمولا واسه پینگ عالیه.
اونو رو موبایل تست کردم جواب نداد اینی که گذاشتی هم رو PC جواب نداد یکی خودم ساختم الان دوباره مثل هلو جواب داد عالیه <:-P فقط یـ چیزی سرعت دانلودش افتضاحه و پهنای باندش کمه !

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر