Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

mak4veli

کاربر سایت
Aug 27, 2019
20

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
داداش من رفتم اینجا گیج شدم
خودت بم بگو این سیستم رو بخوام ارتقا بدم فقط و فقط واسه ایپکس باید چه چیزایش عوض شه
چون من میخوام همین بازی رو فقط راحت بدون مشکل بازی کنم
شما اول گرافیک رو به 1050ti یا rx470 ارتقا بده(در صورتی که مشکل مالی ندارید 1060 یا rx580 بگیرید) اگه تو بازی دیدی مصرف cpu100% شده اما گرافیکت 60 یا 70 باید یه i5 4460 یا i7 4770 بگیری..وسلام)

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118

چقد معرکه بود :x

مپ جدید هم تایید شده اما هنوزم بزرگ ترین ایرادات بازی به نظر من مشکلات تکنیکی و فنیه و مهم ترینش مصرف بالای اینترنت هست که از تقریبا تمام بازیای مشابه مصرف بسیار بیشتری داره. ایراد دوم همون دو ارور معروف code:leaf و code:net هست که از شروع سیزن دوم دردسرساز شده و واقعا رو اعصابه و ایراد سوم که بسیار هم مهمه اینه که در صورت دیسکانکت شدن مچ مورد نظر از دست میره در حالی که تو اکثر بازیای بتل رویال در صورت اتصال مجدد میشه به بازی قبلی ادامه داد در صورت کشته نشدن! این 3 مورد رو باید برطرف کنن تا بازی تکمیل بشه ضمن اینکه مود سولو هم به صورت دائمی به بازی اضافه بشه چیزی از سازنده ها کم نمیشه!!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مپ جدید هم تایید شده اما هنوزم بزرگ ترین ایرادات بازی به نظر من مشکلات تکنیکی و فنیه و مهم ترینش مصرف بالای اینترنت هست که از تقریبا تمام بازیای مشابه مصرف بسیار بیشتری داره. ایراد دوم همون دو ارور معروف code:leaf و code:net هست که از شروع سیزن دوم دردسرساز شده و واقعا رو اعصابه و ایراد سوم که بسیار هم مهمه اینه که در صورت دیسکانکت شدن مچ مورد نظر از دست میره در حالی که تو اکثر بازیای بتل رویال در صورت اتصال مجدد میشه به بازی قبلی ادامه داد در صورت کشته نشدن! این 3 مورد رو باید برطرف کنن تا بازی تکمیل بشه ضمن اینکه مود سولو هم به صورت دائمی به بازی اضافه بشه چیزی از سازنده ها کم نمیشه!!!
موافقم، این Code:Leaf البته بدون چیز پی ان که میری زیاد میاد، با چیز پی ان خیلی کم پیش میاد بیاد، قبلا خیلی بدتر بود در هر حالت میومد.
این Join شدن دوباره رو واقعا نمیدونم چرا درست نمیکنن، وقتی یکی دیسکانکت میشه وسط گیم هم خودش بازیش خراب میشه هم بازی بقیه تیمو خراب میکنه نمیدونم واقعا چقد سخته اضافه کردنش.
مود سولو هم احتمالش هست اضافه کرده باشن، چون موقعی که بود خیلی طرفدار داشت و راضی بودن اکثرا. اگه یادت باشه اژدها هم تو سیزن یک بصورت موقت اضافه شد بعد برداشته شد دوباره ورژن کاملش سیزن دو دائمی اضافه شد ممکنه اینم همونطوری باشه.
من با اینکه سولو بازی نمیکنم ولی همین که این Pro ـا رو از اسکواد میکشه بیرون خیلی خوبه :D دیروز یارو با 28k کیل جلوم افتاده بود :D دقیقا از موقعی که سولو رو دوباره برداشتن همه اینا برگشتن به اسکواد.

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
موافقم، این Code:Leaf البته بدون چیز پی ان که میری زیاد میاد، با چیز پی ان خیلی کم پیش میاد بیاد، قبلا خیلی بدتر بود در هر حالت میومد.
این Join شدن دوباره رو واقعا نمیدونم چرا درست نمیکنن، وقتی یکی دیسکانکت میشه وسط گیم هم خودش بازیش خراب میشه هم بازی بقیه تیمو خراب میکنه نمیدونم واقعا چقد سخته اضافه کردنش.
مود سولو هم احتمالش هست اضافه کرده باشن، چون موقعی که بود خیلی طرفدار داشت و راضی بودن اکثرا. اگه یادت باشه اژدها هم تو سیزن یک بصورت موقت اضافه شد بعد برداشته شد دوباره ورژن کاملش سیزن دو دائمی اضافه شد ممکنه اینم همونطوری باشه.
من با اینکه سولو بازی نمیکنم ولی همین که این Pro ـا رو از اسکواد میکشه بیرون خیلی خوبه :D دیروز یارو با 28k کیل جلوم افتاده بود :D دقیقا از موقعی که سولو رو دوباره برداشتن همه اینا برگشتن به اسکواد.

من خودم با وی پی ان بازی میکنم همیشه به خاطر همین ارور. مخصوصا اگه تو party باشی با یک یا دو نفر دیگه تقریبا 50درصد شانس اینکه code:leaf بده زیاده و چون دوستای من 90درصد خارجین واسه اونا ارور نمیده و میرن داخل بازی و من می مونم بیرون!!!:|:|:|

با وی پی ان کارم راه میافته اما حداقل 20تا پینگ میره بالا که اگه این مشکلو حل کنن به جای پینگ 130-140 میشه با 100-110 بازی کرد!

حریف قوی هم هر کاری کنی میخوره به پستت من خودم چند وقت پیش زمان شروع بازیم چمپیون رو shivFPS معرفی کرد که طرف نفر اول دنیاست از لحاظ تعداد kill و معمولا با Bangalore بازی میکنه! منم هر کاری کردم پستم بهش نخوره نشد جز تاپ 3 شدیم ولی وقتی بهش برخورد کردم و تا خواستم aim کنم روش طرف داونم کرد تازه شیلد بنفشم داشتم :)):)):))

حتی تو رنک من گلد هستم افراد بالای 5000 کیل هم کم نمی بینم!!! :-??:-??:-??

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من خودم با وی پی ان بازی میکنم همیشه به خاطر همین ارور. مخصوصا اگه تو party باشی با یک یا دو نفر دیگه تقریبا 50درصد شانس اینکه code:leaf بده زیاده و چون دوستای من 90درصد خارجین واسه اونا ارور نمیده و میرن داخل بازی و من می مونم بیرون!!!:|:|:|

با وی پی ان کارم راه میافته اما حداقل 20تا پینگ میره بالا که اگه این مشکلو حل کنن به جای پینگ 130-140 میشه با 100-110 بازی کرد!

حریف قوی هم هر کاری کنی میخوره به پستت من خودم چند وقت پیش زمان شروع بازیم چمپیون رو shivFPS معرفی کرد که طرف نفر اول دنیاست از لحاظ تعداد kill و معمولا با Bangalore بازی میکنه! منم هر کاری کردم پستم بهش نخوره نشد جز تاپ 3 شدیم ولی وقتی بهش برخورد کردم و تا خواستم aim کنم روش طرف داونم کرد تازه شیلد بنفشم داشتم :)):)):))

حتی تو رنک من گلد هستم افراد بالای 5000 کیل هم کم نمی بینم!!! :-??:-??:-??
shivFPS ـو خیلی وقته میشناسم، از همون اوایل تاپ بود استریمم میکنه، روزی حداقل 10 ساعت ایپکس استریم میکنه تا 15 ساعت هم سابقه داشته تعجبی هم نداره اینقد شاخه :D همین الان آنلاینه 6 تا کیلم داره تو Predator :))

• Like
Reactions: arsarm

Amin_Ahoora

کاربر سایت
Oct 21, 2016
4
آقا درود
من چند ماهی بود بازی نکرده بودم
آخرین باری که پلی دادم همون اولاش بود که بازی اومده بود و فیلتر بود.
الان اومدم اپدیت کنم باز بازی کنم
تا 928 مگ رفته بعد نه میشه کنسل کنی آپدیتو نه میشه پلی کنی
همینجوری تو حالت resume مونده
کسی نمیدونه باید چیکار کرد؟

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
بدبختی تفاوت فقط تو پینگ و پکت لاست نیست...بیشتر بچه های اینور بازیو رو مانیتورهای 60hz میرن با فریم زیر 60 :)) وگرنه خیلی بیشتر میشه کیل گرفت OOGA BOOGA :D
پ.ن: ولی انصافا همین شیو جلو کسایی مث هال و یا سایر بروبچ tsm فک نکونم دوم بیاره Lol
بهترینای بازی به نظر من dizzy و Diegosaurs هستن مخصوصا این بچه دیزی با هر لجندی خوب بازی میکنه ولی جفتشون با pathfinder بیشتر بازی میکنن.

خارجیا همه شونم سیستم شاخ ندارن برتری اصلیشون تو همون پینگه وگرنه یه هلندی از من پرسید گرافیکم چیه گفتم 1050ti پشماش ریخت!!! :|:|:|

فکر کنم اگه میگفتم 1080 کلا سکته میزد :)):)):))

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
آقا درود
من چند ماهی بود بازی نکرده بودم
آخرین باری که پلی دادم همون اولاش بود که بازی اومده بود و فیلتر بود.
الان اومدم اپدیت کنم باز بازی کنم
تا 928 مگ رفته بعد نه میشه کنسل کنی آپدیتو نه میشه پلی کنی
همینجوری تو حالت resume مونده
کسی نمیدونه باید چیکار کرد؟
اول dns سایت shecan.ir رو ست کن بعد دانلودش کن نیازی به وی پی ان هم نداری واسه اوریجین. گیرم میکنه اونجوری که میگی عجیبیه فوقش یه بار اوریجین رو ببند دوباره باز کن!

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
بدبختی تفاوت فقط تو پینگ و پکت لاست نیست...بیشتر بچه های اینور بازیو رو مانیتورهای 60hz میرن با فریم زیر 60 :)) وگرنه خیلی بیشتر میشه کیل گرفت OOGA BOOGA :D
پ.ن: ولی انصافا همین شیو جلو کسایی مث هال و یا سایر بروبچ tsm فک نکونم دوم بیاره Lol
من با لپتاپ بازی میکردم رو رزولوشن 768*1024 و گرافیک پایین و حتی رزولوشن اسکیل پایینتر :D چون سی پی یوم ضعیف بود رسما بازم بعضی جاها فریم تا 30 میومد پایین ...
طرف هرچی باشه یه مانیتور 60 هرتز درست حسابی و یه کارت گرافیک قابل قبول داره، پینگم که قشنگ نصف بازیه! دیگه کلا ناامید شدم برگشتم رینبو که با این لپتاپ میشه فریم خوب گرفت :D گرچه کلا تو مانیتور 15 اینچ لپتاپ هیچی دیده نمیشه مثلا وقتی درجا 180 درجه میچرخی تصویر تار میشه و طول میکشه تا بتونی درست ببینی :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
میخوام بازی رو دانلود کنم امشب میشه راحت بازیش کرد داخل ایران؟
به غیر از مشکل Code:Leaf (وقتی مچ پیدا میکنه قبل اینکه وارد بازی بشه بعضی موقعا این ارور میاد) دیگه مشکلی نداره و راحت کار میکنه.
فقط اینکه الان دانلود نکن، فردا سیزن 3 میاد کل دانلودت هیچی میشه :D

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
تغییرات سیزن ۳

1 هاپ جدید برای گان R301 و Flatline که دمج اسلحه بیشتر میکنه اما مهمات بیشتری مصرف میکنه و فایر ریت پایین میاره

2 بادی شیلد لول ۴ قابلیت فست هیل بهش اضافه شده

3هاپ اپ skull piercer و Disruptor حذف شدن

4 اسلحه wingman با حذف شدن skull piercer در زمان هدشات دمیج سلاح زیاد میشه

5 اسلحه جدید Charge rifle سلاحی است که با Energy Ammo کار میکنه در تمام مپ در دسترسه

6 هاپ اپ جدید به اسم Double tap trigger برای گان های G7 scout و EVA در دسترس قرار خواهد گرفت که در هر شلیک دو تیر شلیک میکنه

7 کلید های در کل مپ وجود داره که با پیدا کردن اونا میتونید در جاهای که لوت لول ۴ و۳ هست پیدا کنید

118570

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر