Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
منم دارم همین میگم این دوستمون بازی نکرده داشت میکوبیدش بازی ایراد داره اما لذت بخش بازی کردنش
من خودم بازی رو گرفتم ولی با نقد ها و ویدیوهایی که دیدم و استریم بازی که نگاه کردم حتی نصبش هم نکردم چون با این چیزی که من دیدم الان بازی هیچی نداره که بتونه حداقل من یکی که عاشق گرایند کردن هستم رو تا 2 3 ماه دیگه که محتوای درست حسابی براش میاد نگه داره والان با این وضع نهایتا یک ماه بشه بازیش کرد
شما هم نهایت 1 ماه بازیش میکنی و ولش میکنی و اصلا یادت نمیاد بازیش چی بوده
ولی من خودم به شخصه از اول واقعا دوست داشتم بازی اوکی باشه و در کنار دستینی بازیش کنم نه اینکه یک هفته نهایت یک ماه پلی بدم بعد دراپ کنم
الانم اگر کسی عاشق این سبک بازی ها و گرایند کردن باشه بنظرم اصلا سمتش نره تا بازی تکلیفش با خودش مشخص بشه و ببینیم اصلا ارزش وقت گذاشتن داره یا یه بازی مرده تبدیل میشه

• Like
Reactions: Capitan_shepard

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
جالبی بازی اینه که هر کسی به یه بازی و سبک علاقه داره شمام بازی برات جالب نبوده معنی این نیست که بده شما سطح توقع destinyبوده با این تفکر اومدی سراغش اما من بدون توجه متا سرراغ بازی میرم بازی ایرادش از نظر من لودینگ شما محتوا destiny اولش از نظر محتئا ضعیف بود اما الان عالی شده این بازیم به این صورت در طول زمان کامل میشه میگم شما با حرف دیگران بازی تصور کردی در صورتی که 1 ساعت هنوز بازی نکردی این سبک بازی به مرور زمان کامل میشه در کل من که دارم با بازی حال میکنم هر کسی بازی گرفته راضی بوده

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
تا پایان ماه فوریه، سه رویداد جدید در بازی Anthem برگزار خواهد شد و هنگامی که به ماه مارس می رسیم، رویدادهای بیشتر، پاداش‌ها و مهمتر از همه ماموریت‌های جدید به این بازی اضافه خواهند شد. BioWare آپدیت‌های ماه مارس را Evolving Worldنامیده است.

در ماه اوریل آپدیت Stronger Together که شامل ماموریت‌ها و رویدادهای جدید می‌شود برای بازی Anthem منتشر خواهد شد. علاوه بر این، در ماه آوریل در کنار گیلدها، جدول امتیازات جهانی و چالش‌های هفتگی شاهد ماموریت‌های جدید Stronghold خواهیم بود. سرانجام در ماه می آپدیت Cataclysm منتشر خواهد شد که این محتوا بزرگترین آپدیت این بازی از زمان عرضه‌اش به شمار می‌رود و شامل جوایز، ماموریت‌ها و رویدادهای جدید می‌شود. BioWare برای دو آپدیت دیگر نیز برنامه‌هایی دارد اما هنوز از محتویات آنان اطلاعاتی در دسترس نیست. بایوور تاکید کرد که بازی Anthem در کنار و به‌همراه جامعه‌ی هواداران این بازی ساخته خواهد شد.

• Like
Reactions: Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
این rarity آیتم ها دقیقا چه جوریه؟

eurogamer نوشته:
All, the Gear you get has a rarity tier assigned to it. In ascending order from worst to best, that's: Common (White), Uncommon (Green), Rare (Blue), Epic (Purple), Masterwork (Orange) and Legendary (Yellow).

ولی polygon نوشته:
Item rarity works like Embers. There are five kinds: Common (white), Uncommon (green), Rare (blue), Legendary (purple), and Masterwork (gold).

ویرایش: تغییرات آپدیت جدید

جالبه که یکی از تغییرات اینه:
Removed uncommon (white) and common (green) items from level 30 drop tables
مگه سفید common و سبز uncommon نبود؟ :|
تا قبل از masterwork که مشخصه و تو همه بازیا ی جورن . فقط اینجا جای اینکه legendary نارنجی باشه masterwork رو نارنجی کردن و درکل legendary بالاترین پاور رو داره (47)
من خودم بازی رو گرفتم ولی با نقد ها و ویدیوهایی که دیدم و استریم بازی که نگاه کردم حتی نصبش هم نکردم چون با این چیزی که من دیدم الان بازی هیچی نداره که بتونه حداقل من یکی که عاشق گرایند کردن هستم رو تا 2 3 ماه دیگه که محتوای درست حسابی براش میاد نگه داره والان با این وضع نهایتا یک ماه بشه بازیش کرد
شما هم نهایت 1 ماه بازیش میکنی و ولش میکنی و اصلا یادت نمیاد بازیش چی بوده
ولی من خودم به شخصه از اول واقعا دوست داشتم بازی اوکی باشه و در کنار دستینی بازیش کنم نه اینکه یک هفته نهایت یک ماه پلی بدم بعد دراپ کنم
الانم اگر کسی عاشق این سبک بازی ها و گرایند کردن باشه بنظرم اصلا سمتش نره تا بازی تکلیفش با خودش مشخص بشه و ببینیم اصلا ارزش وقت گذاشتن داره یا یه بازی مرده تبدیل میشه
من کاری ب این ندارم که شما خودت هنوز بازی نکردی و داری بازیو نقد میکنی قصد بحث کردن هم ندارم فقط خواستم بگم اگر واقعا از گرایند کردن لدت میبری. بازی برای کسانی که از گراندینگ لذت میبرن عالیه اینو تو استریم ها همه بارها بهش اشاره کردن . خوده منم که به اندگیم رسیدم از صبح تا شب دارم گرایند میکنم برای بیلد های بهتر, اپدیت جدید هم بزودی قراره بیاد پس اگه بازیو گرفتی حداقل ی تستی بزن شاید خوشت اومد
+ وقتی دارید بازیو با دستینی مقایسه میکنید به اینم اشاره کنید که دستینی برای رید یا تریال مچمیکینگ نداره و برای پیدا کردن گروه باید حتما از اپه موبایل یا سایتها و فرومهای مربوط استفاده بشه درکل یکم هم از مشکلات دستینی بگید و فقط خوبیاشو نیبینید منم دستینی رو تا اخره warmind بازی کردم و لدت بردم ولی بیشتر از اون دیگه نتونستم با بازی همراه بشم چون برای منی که تنها بودم خیلی سخت بود ی گروه خوب برای رید پیدا کنم. این مشکل رو میتونستن خیلی راحت با گروپ فایندر داخل بازی حل کنن اونوقت دیگه لازم نبود برای بازی کردن لپ تاپ و موبال دائم کنارت باشه تا بتونی ی گروه خوب پیدا کنی ولی خب کلا به حرفه طرفدارا ذره ی توجه نمیکردن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: guppy

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
آپدیت تغیرات لوت هم عرضه شده که البته فعلا مشکل دراپ شدن common و uncommon تو درجه سختی های gm رو درست نکردن
موندم چه کاریه با این فاصله کم دو تا آپدیت، خب یکیش میکردن دیگه :|
ولی انصافا خیلی خوب دارن پشتیبانی میکنن، حرف پلیرها رو خوب گوش میدن و سریع هم رسیدگی میکنن به مشکلات

ویرایش: هیچ دانلودی برای من نیومده، انگار از اون تغییراتی هست که از سمت سروره و نیازی به دانلود نیست

آخرین ویرایش:
  • Like

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
این پشتیبانی هنوز ادامه و برنامه مشخص کردن بازی بعد 1ماه کامل میشه یه فکر باید برای لودینگ بکنن واقعا مزخرف

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
این مشکل که یهو hp کم میشه (ضربه ای که میخوری دیده نمیشه انگار) واسه اینترنت من هست یا مشکل بازیه؟
بعضی وقتها یه دفعه میمیرم بدونه اینکه ضربه ای خورده باشم

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
این مشکل که یهو hp کم میشه (ضربه ای که میخوری دیده نمیشه انگار) واسه اینترنت من هست یا مشکل بازیه؟
بعضی وقتها یه دفعه میمیرم بدونه اینکه ضربه ای خورده باشم
برای من تا الان این اتفاق نیفتاده اما احتمالا از بازی

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خب بلاخره بعد از چند روز صبح تا شب گرایند کردن روی GM 1 و GM 2 تونستم بیلدی ک میخواستم رو بچینم!!! دلم میخواد جاولین های دیگرم تست کنم ولی هنوز کلی بیلد میشه برای همین استورم ساخت
IMG_20190302_121752.jpg

• Like

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
برای شما هم پیش میاد که دشمن رو میکشید یهو سرپا میشه یا حرکت میکنه چند لحظه و از این جور چیزا دیگه
میخوام بدونم از نت من هست یا سرور چون ویدیوی خارجیا رو میبینم به نظر همچین مشکلی نیست
امروز هم که سرور وضعش خوب نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر