Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
امروز بازیو به legion of dawn اپگرید کردم ارمور های legion of dawn اصلا با ارمور پک های که داخل استور فروخته میشه قابله مقایسه نیستن به جزء ارمور رنجر بقیه ارمور ها واقعا عالی طراحی شدن و مشخصه روشون خیلی کار کردن و اگر ی وقت خواستین پولی بابت کازمتیک بپردازین فکر کنم اپگرید به legion of dawn بهتر باشه تا خرید اسکین از استور مگر اینکه در اینده اسکین های یونیک تری به استور اضافه کنن

بخشه داستانی بازی هم تموم شد و برای من خیلی لذت بخش بود, اندگیم هم خیلی سرگرم کننده س بشرط اینکه با grind کردن مشکلی نداشته باشین

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خیلی دوست دارم بازی رو تجربه کنم ولی از اون طرف داره دیویژن میاد و میترسم نصفه ولش کنم برم سمت دیویژن!
نمرات وبارخورد ها که خوب نبود ولی دلیلی نمیشه که من حتما لذت نمی برم ولی خب انتظارم از بایوور بیشتر بود هر چند که تو ایند نسل زیاد موفق نبوده!

• Like
Reactions: Kaiki

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
از متاشون کاملا مشخصه کدوم بیشتر محتوا داشته و داره :)
با این حرفتون معلوم تازه کنسول دارین که بر اساس متا حرف میزنین اگه فکر میکنین با بد گفتن از بازی تجربه دیگران خراب میشه با اینکار شما من بیشتر به بازی علاقه مند شدم موندم از بازی خوشتون نمیاد ویا نمی تونید تهیه کنید چرا الکی میکوبیدش هدف از بازی کردن سرگرم شدن نه اینکه بازیهای که متای بالا دارن فقط خوبن واونا باید حتما خرید

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
خیلی دوست دارم بازی رو تجربه کنم ولی از اون طرف داره دیویژن میاد و میترسم نصفه ولش کنم برم سمت دیویژن!
نمرات وبارخورد ها که خوب نبود ولی دلیلی نمیشه که من حتما لذت نمی برم ولی خب انتظارم از بایوور بیشتر بود هر چند که تو ایند نسل زیاد موفق نبوده!
یکبار که بار جاولین پرواز کنید و شوتینگ بازی ببینی مطمئن باش پشیمون نمیشی بازی ایراد داره اما نه اینقدر که به تجربه بازی کردنت صدمه بزنه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
2019-02-25-17_55_33-GFK-Chart-Track.jpg
اینم برای دوستمون بازی پرفروشترین بازی هفته انگلیس شد بازی نواقص زیادی داره اما یه چیزش عالی گیمپلی

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
2019-02-25-17_55_33-GFK-Chart-Track.jpg
اینم برای دوستمون بازی پرفروشترین بازی هفته انگلیس شد بازی نواقص زیادی داره اما یه چیزش عالی گیمپلی
البته اول شدن صرفا به معني موفق بودن نيست...فروش بازي تو هفته اول نصف اندرومدا و ١٠ درصد دستيني بوده كه فك نميكنم نتيجه خيلي موفقيت اميزي باشه...

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
این اماری که گفتین من هنوز نشنیدم منظور من عالی بودن بازی نیست اینکه کسانی که بازی میخرن از بازی لذت میبرن مطمئن باش بازی خوبه که صدر جدول

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
این اماری که گفتین من هنوز نشنیدم منظور من عالی بودن بازی نیست اینکه کسانی که بازی میخرن از بازی لذت میبرن مطمئن باش بازی خوبه که صدر جدول
Anthem tops UK charts in first week, but it's well below Mass Effect: Andromeda - VG247
منم منظورم خوب يا بد بودن كيفيت بازي نبود ولي ميگم صدر نشين بودنش كافي نيست برا اين كه بگيم بازي از نظر فروش موفق بوده...
و اينم در نظر بگيرين anthem تو يه سبك خيلي پرطرفدار ساخته شده و تبليغات خيلي گسترده اي هم از دو سال پيش تا الان انجام داده ولي فروشش تو هفته اول كمتر از يه بازي ترسناك (اويل٢) يه نقش افريني ژاپني (كينگدام هارتز) يه بازي سر هم بندي شده(اندرومدا) بوده و يك دهم بازي هم سبكش (دستيني) فروش كرده...
قطعا همچين عملكردي براي شروع خوب ارزيابي نميشه...
البته كه اين امار فروش انگليس همه چيو بازتاب نميده اما...

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
نظر شما درست اما میزات فروش بازی نشونه رضایت بازی کننده ست وگرنه با این متا باید سقوط میکرد

زمانی میشه این حرف رو زد که 3، 4 هفته از انتشار بازی گذشته باشه و بازی همچنان صدر جدول فروش باشه. کمتر بازی پر سر و صدایی بخاطر دارم که هفته اول انتشارش صدرنشین جدول فروش نشده باشه (حداقل برای همون چند روز اول)

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
قضیه این بازی فرق میکنه با این همه کوبیدن مترو و فارکرای پشت سر گذاشته بزرگترین ایراد بازی از نظر من لودینگ که اینقدر زیاد که کلا هیجان بازی از بین میبره

• Like
Reactions: Capitan_shepard

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
قضیه این بازی فرق میکنه با این همه کوبیدن مترو و فارکرای پشت سر گذاشته بزرگترین ایراد بازی از نظر من لودینگ که اینقدر زیاد که کلا هیجان بازی از بین میبره
بزارين اينطوري توضيح بدم...اولا كه مترو و فاركراي تو هفته اوله عرضشون نيستن و خوب طبيعتا بيشترين حجم فروش بازي تو يه بازه زيماني معين هفته ي اوله عرضس نه هفته دوم و سوم و....پس قياس اينها از اين نظر مع الفارغه:D
دوما ما عنوانيو داشتيم تو هفته هاي اخير مثل مترو...با اين كه تو هفته اول عرضش صدرنشين نشد فروش موفق تريو نسبت به لست لايت تجربه كرد و خوب اين يني موفقيت و برآورده كردن انتظارات:D
سوما عنواني مث anthem از عناوينيه كه تو جريان اصليه بازي هاي پرفروش امروزي قرار ميگيره و نبايد با اسپين اف فاركراي يا يه شوتر تك نفره بالهجه روسي:D مقايسه بشه و بايد ديد امار فروش كلي بازي چطور ميشه...قطعا وقتي EA يه شوتر انلاين با المان هاي نقش افريني اونم ساخته بايوور رو تامين مالي كرده انتظار نداشته اندازه مترو يا چنين عناويني بفروشه...نزديك ترين عنوان به بازي دستينيه و ده برابر anthem تو هفته اول فروش داشته با اين كه مثل همين بازي تو جلب نظر منتقدين انچنان موفق نبود(حالا نه به اين شدت)
————-
منظور من اين نيست كه از همين الان فاتحه بازي خوندس...چه بسا عناويني داشتيم ك اوايل عرضه موفق نبودن اما پشتيباني خوب الان اسمشونو همه جا ميشنويم!
ولي منظور من اينه كه اول شدن بازي تو چارت به معني موفق شدنش و سقوط نكردنش نسبت به انتظاراتي كه ازش ميرفته نيست!

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
این rarity آیتم ها دقیقا چه جوریه؟

eurogamer نوشته:
All, the Gear you get has a rarity tier assigned to it. In ascending order from worst to best, that's: Common (White), Uncommon (Green), Rare (Blue), Epic (Purple), Masterwork (Orange) and Legendary (Yellow).

ولی polygon نوشته:
Item rarity works like Embers. There are five kinds: Common (white), Uncommon (green), Rare (blue), Legendary (purple), and Masterwork (gold).

ویرایش: تغییرات آپدیت جدید

جالبه که یکی از تغییرات اینه:
Removed uncommon (white) and common (green) items from level 30 drop tables
مگه سفید common و سبز uncommon نبود؟ :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kaiki

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستانی که بازی دارن دوست داشتن addکنن با هم بازی منیم این خارجی فقط میخوان برن جلو فکر میکنن مثلا در زود باز کنند خیلی پرو

• Like
Reactions: mojahed25

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر