Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
من دیشب یه سری انیمشن های کوتاه دانلود کردم....باید اقرار کنم چندتاش سالم نمی ذارنتون....مال PIXAR هست....
احتمال دادم خیلی قدیمی باشه.....برای همین نذاشتم.....
این عکس هاشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اين انيميشنهايي كه بهزاد گفت رو حتمآ ببينين.شركت Pixar چند تا انيميشن خيلي خيلي قشنگ و واقعآ بي همتا داره كه كساني كه نبيننشون انيميشنهاي تكي رو از دست دادن.
اولين انيميشن Pixar اسمش Luxo Jr هست كه در مورد يه چراغ مطالعه هست كه علامت Pixar هم شده.خودم اين انيميشن رو نديدم ولي تعريفش رو زياد شنيدم.
4.jpg

انيميشن بعدي اسمش Geri`s Game هست كه در مورد يه پيرمرد به نام Geri هست كه با خودش شطرنج بازي ميكنه و ... اين شخصيت توي كارتون Toy Story 2 هم بود كه وودي رو تعمير ميكرد.
3.jpg

يكي از بهترين انيميشنهاي Pixar كه فكر كنم مثل بيشتر انيميشنهاش جايزه هايي هم برده اسمش For The Birds هست كه واقعآ خنده دار و جالب ساخته شده و ديدنش رو به همه پيشنهاد ميكنم.
5.jpg

انيميشن كوتاهي هم از كارتون Monsters Inc ساخته شده كه نديدمش ولي حتمآ مثل بقيه كارهاي اين شركت محشر هست.اسم اين انيميشن Mike`s New Car هست.
6.jpg

يكي از انيميشنهاي جديد Pixar هم `Boundin هست كه در مورد يه گوسفنده كه بعد از فصل پشم زني افسرده ميشه و .... اين انيميشن هم جايزه هايي برده.
1.jpg

اين شركت از كارتون محبوب من يعني The Incredibles هم يه انيميشن كوتاه ساخته با نام Jack-Jack Attack كه توي فاصله زماني كه زن و بچه هاي Mr.Incredible براي نجاتش ميرن و Jack-Jack رو خونه ميزارن اتفاق ميافته و خيلي قشنگ و خنده دار ساخته شده.
7.jpg

انيميشن One Man Band هم كه جديدآ اومده نديدمش و هيچي راجع بهش نميدونم !
2.jpg

موفق باشين.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
يكي از بهترين انيميشنهاي Pixar كه فكر كنم مثل بيشتر انيميشنهاش جايزه هايي هم برده اسمش For The Birds هست كه واقعآ خنده دار و جالب ساخته شده و ديدنش رو به همه پيشنهاد ميكنم.
5.jpg
اینو من صد درصد توصیه میکنم.....فکر میکنم تا آخرش که چند دقیقه هم نمیشه اگه با دقت ببینید نتونید خودتون رو کنترل کنید که قهقهه نزنید:)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
انيميشن One Man Band هم كه جديدآ اومده نديدمش و هيچي راجع بهش نميدونم !
ولی من میدونم!!!
داستان یه دختره است که میخواد یه سکه بندازه توی استخر و دو نفر نوازنده که هر کدوم یک بند کامل هستند میان و میخوان توجهش رو به خودشون جلب کنن و سکه هه رو به دست بیارن.

باتشکر....

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
وستان انیمیشن های کوتا پیکسار رو مثل همین چراغ مطالعه و... رو یه لینک مستقیم بدید تا دان کنیم.
لینک هاشو می گردم و پیدا میکنم ...برات می ذارم

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
خوب اول اینکه بابت درست شدن چنین تاپیکی از دوستان باید تشکر کرد.

در مورده انیمیشن هم باید بگم که من زیاد اسمشون رو یادم نیست. ولی دو سه تا انیم دیدم که یکی از دوستان یه باکس شات ازش گذاشته بود که اسمش Howls moving castle بود که واقعا قشنگ بود یکی دیگم بود که در مورده ابر بشر ها بود که با استفاده از یه داروی دوپینگ میتونستن کار های خارق العاده بکنن ولی من اسمه خود انیم رو یادم نمیاد اما یه دکتر بود توش که اسمش بلک جک بود . که این هم کار فوق العاده ای بود. راج و ربیت دیگه ماسک و توی استوری لاین گینگ و...... که مجال گفتن نیست.

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــــل
اين تاپيكه رو از روز اول هي ميديدم...ميگفتم بعدا ميام....امروز اومدم 45 دقيقه اس دارم زير و روش ميكنم....خسته نباشين...مخصوصا شما حامد عزيز....
Akira رو پيدا كنيد ببينيد....توليد 1987-88 هستش فكر كنم....يه ذره خشن اما فوقالعاده اس...در مورد نيروي حيات بخش جهان و از اين جور مباحث فلسفي شرق دور هستش...
------------------
Street Fighters Alpha رو هم اگر يافتيد ببينيد ...فـــــــــــــوق العاده بهترين توصيفه براش...
--------------
جايي سراغ داريد كه بشه انيم ها يا مانگاهاي ژاپني رو توشون پيدا كرد؟
من 6-7 ساله دنبال Ghost in Shell ميگردم...ولي همه چيز پيدا كردم الا اون...
-----------------
اين لينك سايتيه كه ليست كاملي از انيم هاي ژاپني رو همراه والپيپرهاشون داره:
www.animewallpapers.com
سايت مرجع در زمينه انيم و مانگا: (راستي انيم و مانگا دو تا سبك متفاوته...كم و بيش ديدم كه بچه ها فكر ميكنن هر انيميشن ژاپني انيم هستش)
www.minitokyo.net اين سايت والپيپر تمــــــــام انيميشن هاي ژاپني رو داره...محشــــــــره...من 1.5 سال هستش كه توش عضوم...
---------------
شاد ، ساده و قدرتمند باشيد...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
منظورت انیمه های کوتاهش هست؟
می گردم...چیزی پیدا کردم برات می ذارم........
نه بابا انیمه چیه؟!!
همون شطرنجباز پیر رو میگم.Geri.واسه شوخی گفتم احسان قائم مقامی.مگه نمیشناسینش؟استاد بزرگ شطرنج خودمونه دیگه!!
باتشکر...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
نه بابا انیمه چیه؟!!
همون شطرنجباز پیر رو میگم.Geri.واسه شوخی گفتم احسان قائم مقامی.مگه نمیشناسینش؟استاد بزرگ شطرنج خودمونه دیگه!!
گفتی احسان من یاد یه بنده خدایی افتادم....فک کردم این یارو هم انیمه می سازه....اتفاقا تعجب کردم گفتم این کی رفته تو این کار!!!

اون پیرمرده رو هم یافت شد می ذارم!

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
سلام
من امروز وقت کردم و samurai x رو گلوری دوبلش کرده و اسمش رو افسانه کین شین گذاشته رو دیدم
واقعا روم اثر گذاشت
15 دقیقه نمی تونستم حتی حرف بزنم
احساسات توی فیلم آدم رو میخکوب می کرد
اگر ندیدید حتما ببینید

و یک چیز دیگه
چند وقتیه که فهمیدم کانال vox بعضی از شب ها انیمیشن پخش می کنه
دوشنبه ها و پنجشنبه ها ساعت یک و نیم بعد از نمیه شب
این چند وقته samurai champloo رو پخش می کنه
من چیز زیادی در موردش نمی دونم
هر دفعه 3 یا چهار اپیزودش رو پخش می کنه .
اگه کسی چیزی در موردش می دونه به من هم بگه

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
بهتر ديدم كساني كه ليستي از ارشيو انيميشن هاشون دارن بزارن تا تبادل كنيم ... من ليست ارشيو Dvd هاي انيميشن خودم را ميگذارم:

01.AKIRA
02.ANIMATRIX
03.APPLESEED
04.BLOOD THE LAST VAMPIRE
05.CHICKEN LITTLE
06.CHICKEN RUN
07.CORPSE BRIDE
08.DINOSAUR
09.FINAL FANTASY THE SPIRITS WITHIN
10.FINAL FANTASY VII
11.FINDING NEMO
12.GHOST IN THE SHELL
13.GHOST IN THE SHELL II
14.HAPPY TREE FRIENDS
15.HERCULES
16.HOODWINKED!
17.HOWL'S MOVING CASTLE
18.ICE AGE (2DVD
19.ICE AGE 2, THE MELTDOWN
20.INCREDIBLES (2DVD
21.LION KING
22.LION KING 1 1/2
23.METROPOLIS
24.MONSTERS INC
25.PERFECT BLUE
26.PINOCCHIO 3000
27.POLAR EXPRESS
28.SAMURAI X
29.SHARK TALE
30.SHREK
31.SHREK 2
32.SINBAD
33.STEAMBOY
34.TOY STORY
35.VALIANT
36.WALLACE & GROMIT THE CURSE OF THE WERE RABBIT
37.WICKED CITY

البته الان اصلا وقت ازاد ندارم! حتي به سايت هم چندروز يكبار سر ميزنم ... اما در اولين فرصت فراغت اماده تبادل هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر