Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
Re Zero رو شروع کردم به دیدن. قسمت 14. به لحاظ تم داستانی و کلا جذابیتش تو سطح بالاییه برام. داستان قویه...
ولی این کاراکتر پسره چرا انقدر immature هست طرز فکر و رفتاراش! یه حس عجیب غریبی بهم دست میده وقتی خودمو در موقعیتش میذارم!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
Re Zero رو شروع کردم به دیدن. قسمت 14. به لحاظ تم داستانی و کلا جذابیتش تو سطح بالاییه برام. داستان قویه...
ولی این کاراکتر پسره چرا انقدر immature هست طرز فکر و رفتاراش! یه حس عجیب غریبی بهم دست میده وقتی خودمو در موقعیتش میذارم!

منم به شخصه از یه پسر 17 ساله که خیلی روابط اجتماعی خوبی نداره و یهو تو یه موقعیت خیلی عجیبی افتاده اتظار ندارم همه حرکاتش منطقی و سنجیده باشه
به هر حال، کلا سوبارو بیشتر از این که آدم احمقی باشه، آدم زودجوشیه. یه سری رفتارهاش با ذات زودجوش اش خیلی جور درمیان. مخصوصا تو مدیا که همیشه شخصیت های اصلی داستان ها آدم های Calm و آروم و شسته رفته ای اند، سوبارو خیلی تو چشم میزنه
البته این که چرا "این مدل" رفتارا رو از خودش نشون میده رو بعدا توضیح میده انیمه. پشتش داستان جالبیه

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
یه بالانسینگ هم بریم برای دوستان زخمی :>
وایفو این سیزن آوردم براتون، کیه بنظرتون؟ ;))

اولی: هوری چان از انیمه horimiya

Horimiya - kyoko hori2.jpg

دومی: روکسی از موشوکو تنسی

roxy.jpg

کاندیدهای زیادی بود ولی خب تکراری بودن دیگه با توجه به اینکه خوباش اکثرا فصل چندمشون هست این فصل داره پخش میشه سعی شد از جدیدها انتخاب شه :D
وگرنه لیست بلند بالایی همراه با جنگ همراه میشد :D

البته بگم که کاملا شخصیه و هیچگونه فکتی نیست هر گونه خصومت پیگیرد قانونی دارد :p

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
هولی شت عجب پشم ریزون این قسمت Re:Zero بود.
همه هایپ اش میکردن ولی اصلا انتظار این رو نداشتم.
پاندورا که احتمالا ویلین اصلی داستانه چقدر خفن بود.
قدرتش برای سوبارو بزرگترین چالشش میشه.
با توجه به اینکه میتونه آینده و اتفاقات رو کنترل کنه فکر میکنم کسی که انجیل ها رو مینویسه خودشه.
اونجایی رگلوس زد به سرش و کشتش عالی بود.:))
فرستادش پیش زن هاش:))
بتلگیوس هم کم کم داره روانی میشه!:(
آرچی هم که Black Serpent کشت.:(
فکر کنم قسمت بعدی هم فلشبک شیما تمام میشه و هم امیلیا!
و از هردوتا چیزای جالبی رو میفهمیم.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
چقدر این گابی موجود پلشتیه :|
یه نفرتی ازش پیدا کردم مخصوصا این قسمت که کاراکتر دوست داشتنی مثل ساشا رو کشت که دلم می خواد زنده زنده غذای سگ (تایتان) بشه :-"
این اگه از پایان داستان زنده یه جوری قسر در بره دیگه به کسی پیشنهاد دیدن شینگکی رو نمی دم :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
Devilman Crybaby چقدر خوب بود. یه انیمه ۱۰قسمتی که واقعا خوش ساخت بود. آرت استایل عجیب و جالبش همراه با شروع عجیبترش اما هرچی جلوتر رفتیم مفهوم اصلیش مشخص میشه و خیلی درگیر کننده و البته غم‌انگیز میشه. شخصیت‌پردازی‌ها خیلی خوب و قوی بودن. روایتش واقعا خوب بود. یه ترکیب عجیبی از خشونت، شهوت و غم بود. سکانس پایانی هم عالی بود.
اگه ندیدید از دستش ندید ارزش وقت گذاشتن داره.

یه جایی شخصیت میکو دیالوگ جالبی داره قبل از مرگ دردناکش: انسان بود یعنی چی؟ خوب بودن یعنی چی؟ چه چیزی درسته؟ عدالت یعنی چی؟ و بعدش مرگ میکی هم قوز بالا قوز شد! واقعا خیلی خوب میشه دنیای امروز و وضعیت آدمارو توی این انیمه دید. روی سیاه و تاریک انسانیت.
این سکانس هم عالی بود.

View attachment giphy2.gif.mp4

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
چقدر این گابی موجود پلشتیه :|
یه نفرتی ازش پیدا کردم مخصوصا این قسمت که کاراکتر دوست داشتنی مثل ساشا رو کشت که دلم می خواد زنده زنده غذای سگ (تایتان) بشه :-"
این اگه از پایان داستان زنده یه جوری قسر در بره دیگه به کسی پیشنهاد دیدن شینگکی رو نمی دم :D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,001
نام
Ali
1.حالت بده میری یه چیزی بخونی شاد بشی
2. اوه ، چطوره مانگای پریزن إسکول رو بخونم ...
3. ؟
4. Profit

هرچند پنل های اخر کاملا از سربازکنی بود بنظرم و یه جورایی تمام خنده های که توی دویست و خرده ای قسمت کرده بودم رو لبم ماسید

بنظرم خنده دار ترین قسمتها جاهایی بود که سر یه چیز اچی خیلی جدی میشدن و تجزیه و تحلیل میکردن

زاویه دوربین توی مانگا حداقل 50 درصد اوقات از فاصله 60 سانتی متری زمین هست ! که خودش یه رکورده فکر کنم ! ظاهرا یه لایو اکشن هم داره که اگر زاویه دوربین بر اساس مانگا باشه شات هاش احتمالا ستون فقرات فیلم بردار از هشت جا دچار بیرون زدگی دیسک شده !

من کلا تو این ژانر خیلی تجربه ای ندارم و بجز 5-4 انیمه مشهور این ژانر چیز دیگه ای ندیدم، که اونها هم حقیقتش بنظرم داستان جالبی نداشتن
ولی این سری واقعا هیجان و پستی و بلندی داشت (! unintentional puns)
به هر حال فکر میکنم اگر بهترین مانگای این ژانر نباشه جزو top5 ها هست قطعا ،حتی با پایان بدش (نظر شخصی )

بهترین شخصیت سری : efb.png
نکات مثبت : ثابت قدم ، شناسایی اولویت ها ، فداکاری در راه هدف ، اشنایی با three kingdoms،استراتژیست توانا ، مهندس سازه های بازیافتی also known as pbr sama

تصویر pbr sama : ij5Xsao.png

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
1.حالت بده میری یه چیزی بخونی شاد بشی
2. اوه ، چطوره مانگای پریزن إسکول رو بخونم ...
3. ؟
4. Profit

هرچند پنل های اخر کاملا از سربازکنی بود بنظرم و یه جورایی تمام خنده های که توی دویست و خرده ای قسمت کرده بودم رو لبم ماسید

بنظرم خنده دار ترین قسمتها جاهایی بود که سر یه چیز اچی خیلی جدی میشدن و تجزیه و تحلیل میکردن

زاویه دوربین توی مانگا حداقل 50 درصد اوقات از فاصله 60 سانتی متری زمین هست ! که خودش یه رکورده فکر کنم ! ظاهرا یه لایو اکشن هم داره که اگر زاویه دوربین بر اساس مانگا باشه شات هاش احتمالا ستون فقرات فیلم بردار از هشت جا دچار بیرون زدگی دیسک شده !

من کلا تو این ژانر خیلی تجربه ای ندارم و بجز 5-4 انیمه مشهور این ژانر چیز دیگه ای ندیدم، که اونها هم حقیقتش بنظرم داستان جالبی نداشتن
ولی این سری واقعا داستانش هیجان و پستی و بلندی داشت (! unintentional puns)
به هر حال فکر میکنم اگر بهترین مانگای این ژانر نباشه جزو top5 ها هست قطعا ،حتی با پایان بدش (نظر شخصی )

بهترین شخصیت سری : View attachment 193813
نکات مثبت : ثابت قدم ، شناسایی اولویت ها ، فداکاری در راه هدف ، اشنایی با three kingdoms،استراتژیست توانا ، مهندس سازه های بازیافتی also known as pbr sama

تصویر pbr sama :View attachment 193818
یعنی از اون کارا بود، پایان اش کل اثر رو نابود و پودر میکرد. واقعا نمیدونم چطور به این پایانی به این مسخرگی رسیده بودن.:|
---
آرت این هفته:
View attachment 193822 EtTkrLGUUAAKMUT (1).jpeg
Horny Regulus, Best Regulus:))

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,001
نام
Ali
یعنی از اون کارا بود، پایان اش کل اثر رو نابود و پودر میکرد. واقعا نمیدونم چطور به این پایانی به این مسخرگی رسیده بودن.:|

my disappointment was immeasurable and my day was ruined

خیلی اثر ها هستن که با وجود توانایی نویسنده-مانگاکا به این سرنوشت دچار میشن
نمیدونم نویسنده خسته میشه از اثر ؟ قضیه مالی هست ؟ یا چیز دیگه بنظر میاد تو یه نقطه انگار اصلا یه نفر دیگه اثر رو نوشته ! انگار نویسنده میخواسته سریع قال قضیه رو بکنه

جدا امیدوارم این مانگا ادامه پیدا کنه ( هرچند ظاهرا 2017 تموم شده )
فضا و کاراکتر ها کاملا پتانسیل ادامه دادن رو دارن

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
my disappointment was immeasurable and my day was ruined

خیلی اثر ها هستن که با وجود توانایی نویسنده-مانگاکا به این سرنوشت دچار میشن
نمیدونم نویسنده خسته میشه از اثر ؟ قضیه مالی هست ؟ یا چیز دیگه بنظر میاد تو یه نقطه انگار اصلا یه نفر دیگه اثر رو نوشته ! انگار نویسنده میخواسته سریع قال قضیه رو بکنه

جدا امیدوارم این مانگا ادامه پیدا کنه ( هرچند ظاهرا 2017 تموم شده )
فضا و کاراکتر ها کاملا پتانسیل ادامه دادن رو دارن
چیزی که 4 سال دیگه تمام شد، دیگه تمام شده. اثار بزرگتری هم داشتیم که وقتی تمام شدن دیگه هیچ ادامه نداشتن.
فقط میشه گفت، حیف شد!

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
یادتون میاد گفتم... فصل دوم The Promised Neverland 11 قسمته! خب شما 10 قسمت حساب کنید! قسمت هفته آینده Recapاهه!LMAO
چه گندی شد. فکر کنم توی همین 5 قسمت سر و ته داستان رو در میارن و تمومش میکنن.:|

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
فصل 4 انیمه‌، فصل آخر هست. تا الان هم از 16 قسمت، 8 قسمتش اومده و 8 قسمت مونده.
در حالی که مانگا 30 چپتر جلوتره و همچنان تموم نشده
قراره پایان انیمه فیلر باشه؟:-/ چیکار میخوان بکنن دقیقا؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
فصل 4 انیمه‌، فصل آخر هست. تا الان هم از 16 قسمت، 8 قسمتش اومده و 8 قسمت مونده.
در حالی که مانگا 30 چپتر جلوتره و همچنان تموم نشده
قراره پایان انیمه فیلر باشه؟:-/ چیکار میخوان بکنن دقیقا؟
هنوز دقیقا معلوم نیست، ولی احتمالا یا این فصل بخش دومی هم داره (مثلا 16 قسمت دیگه) که بعدا پخیش میشه یا اینکه از ادامه مانگا فیلم درست میکنن..... :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر