Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
اهم... خبر اومده که فصل اخر shingeki no kyojin فقط 16 قسمت هست :-??

حالا ما همش میخوایم به این فصل اخر امیدوار باشیم ولی مگه میزارن :-" 16 تا کمه واقعا....
گفتن تو اين 16 قسمت تا آخر چپتر 122 رو اقتباس ميكنن هر قسمت هم اقتباس دوتا چپتر ميشه.
حالا جالبيش اينجاست قسمت 3 چهارتا چپتر رو اقتباس كرده اونم با كلى حذفيات ريز و درشت :-"
اينكه بعضيا ميگفتن چرا شلخته است، اديتش بده يا اين اپيزود چرا انقدر wierdـه واسه اين بود كه حذفياتش زياد بود.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
@Z-fan
این munou na nana که انقدر تعریفشو می کردی چرا اینطوری تموم شد ؟ :|
یه طوری یهو تموم شد من فکر کردم این سایته که استفاده می کنم بقیه ش رو نزاشته هی قسمتا رو بالا پایین می کردم ببینم درست دیدم یا نه :-":|
الان بقیه ش کی میاد دقیقا؟ مسخره کردن اینا بیننده رو :|

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
با انتشار تریلر جدید از ولوم 33 مانگای snk رسما اعلام شد مانگا تو چپتر 139 و با 34 ولوم تموم میشه

تریلر شامل اسپویل تا چپتر 134 مانگا!!!

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
@Z-fan
این munou na nana که انقدر تعریفشو می کردی چرا اینطوری تموم شد ؟ :|
یه طوری یهو تموم شد من فکر کردم این سایته که استفاده می کنم بقیه ش رو نزاشته هی قسمتا رو بالا پایین می کردم ببینم درست دیدم یا نه :-":|
الان بقیه ش کی میاد دقیقا؟ مسخره کردن اینا بیننده رو :|

بذا من هنوز قسمت 13 رو ندیدم (اینم بگم، من از قسمت 4 رسما زدم دنده 5 رفتم مانگاش رو یه شبه دخلش رو آوردم، لذا هیچ جوره نمیتونم باهات همدردی کنم :D)
ولی خب تا جایی که از قسمت 12 دیدم، باید قسمت 13 جای نسبتا خوبی تموم شه. چون از اون نقطه به بعد کل جریان داستان و انگیزه نانا به هم میریزه

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
باز دم میورا گرم داستان رو ادامه رو میده...مثل توگاشی نیست که دوساله کلا بیخیال شده.:|
توگاشی و اینوئه که کلا ول کردن....
هییییییی :(:(:(:(
شانس بیاریم siu به اینا نپیونده.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
بذا من هنوز قسمت 13 رو ندیدم (اینم بگم، من از قسمت 4 رسما زدم دنده 5 رفتم مانگاش رو یه شبه دخلش رو آوردم، لذا هیچ جوره نمیتونم باهات همدردی کنم :D)
ولی خب تا جایی که از قسمت 12 دیدم، باید قسمت 13 جای نسبتا خوبی تموم شه. چون از اون نقطه به بعد کل جریان داستان و انگیزه نانا به هم میریزه
شغرتیاته آقا . شغرتیات :D
-----
بشینین Dungeon Reset و OverGeared بخونین .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
چرا حس میکردم با توجه به شناختم از تو، خوشت میاد پس؟ :-"
با این که این همه اینجا دربارش صحبت میشه و عکس و تصویرم ازش میبینم ولی تا حالا ترغیب نشدم خوندنش رو شروع کنم .
بخوام مقایسه کنم Tower Of God رو با اینکه یکم زمان برد تا شروعش کردم ( دلیلشم بیشتر این بود که اون موقع اهل مانگا و مانهوا نبودم اصلاً ) ولی از همون اول که در موردش خوندم از بیس و پلاتش خوشم اومد .
یا تو کارهایی که جدیداً شروع کردم OverGeared رو به محض اینکه دیدم تو خوندنش شک نکردم .
این حسها رو متأسفانه درباره Kingdom نداشتم تا حالا .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سلام

با این که این همه اینجا دربارش صحبت میشه و عکس و تصویرم ازش میبینم ولی تا حالا ترغیب نشدم خوندنش رو شروع کنم .
بخوام مقایسه کنم Tower Of God رو با اینکه یکم زمان برد تا شروعش کردم ( دلیلشم بیشتر این بود که اون موقع اهل مانگا و مانهوا نبودم اصلاً ) ولی از همون اول که در موردش خوندم از بیس و پلاتش خوشم اومد .
یا تو کارهایی که جدیداً شروع کردم OverGeared رو به محض اینکه دیدم تو خوندنش شک نکردم .
این حسها رو متأسفانه درباره Kingdom نداشتم تا حالا .
اول بگو ببینم انتظار و دیدت در مورد کینگدام چجوریه، تا ببین نزدیک هست یا نه:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
گرم چپتر 1000 وان پیس اید...
هنوز نخوندمش

ولی هوووووووو ووو ووولی شعط

با اختلاف بهترین انیمه سال ام رو پیدا کردم
اونم دقیقا لحظه آخری
یعنی من شک ام بین Majo no Tabitabi و فصل دوئه Re:Zero و Get Your Hands off Eizouken بود (متمایل به ایزوکن)
ولی پسر این Sleeper Hit که هیچ Sleeper Juggernaut ـه!
من همیشه وقتی یه مانگا، انیمه یا بازی خفن می کنم همیشه به واسطه تنبلی یه مدت وایمیستم تا در موردش بنویسم
ولی این یکی!
نع!
همین امشب تمومش کردم
همین امشب عاشقش شدم
همین امشب هم مجبور می کنم همتون استارتش رو بزنید >:)>:)>:)

این شما و این هم Akudama Drive

View attachment 188819

داستان؟ بسیار ساده :D(عمرا)
توی یه دنیای سایبرپانکی پادآرمانشهری، یه گروه خلافکار رده بالا به صورت اتفاقی با هم همدست میشن که یکی از جنون آمیزترین ماموریت های تاریخ ابرشهر کانسای رو به سرانجام برسونن تا پاداش یه میلیارد ینی اش رو برنده شن!

این پلات اصلیه اگه نخوام تقریبا هیچی از داستان انیمه لو بدم... تاکید می کنم، هیـــــچی.
از این جا به بعد قرار نیست چیزی فراتر از معرفی شخصیت ها و دنیای انیمه و اینا رو توضیح بدم و اسپویل کنم... که حتی ارزش گذاشتن تو تگ اسپویلر رو هم ندارن. ولی اگه مثل من حتی ایده یه Suicide Squad تو دنیای سایبرپانکی وسوسه کنندس بیخیال خوندن ادامه طومار شرو ور های من شید و استارتش رو بزنید>:D<

View attachment 188822

آکوداما درایو تو شهر سایبرپانکی کانسای رخ میده که یه بار تو جنگ به واسطه بمب های هوایی با خاک یکسان شده و دوباره طی زمان از بین خاکسترهای شهر قبلی، کانسای جدید و پادآرمانشهر شلوغ پلوغش شروع به توسعه پیدا کردن.
تو کانسای، به خلافکارهای خطرناک میگن آکوداما و اینا رده بندی دارن از E تا SS...
داستان به صورت جزئی اگه بخوام شرح بدم این جوری شروع میشه که یه شخص مرموزی به صورت غیر مستقیم، چند تا خفن ترین آکوداماهای رده SS رو وارد یه رقابتی می کنه که در ازای 100 میلیون ین، یه آکودامای رده SS دیگه رو قبل از اعدام شدنش تو ایستگاه پلیس مرکز کانسای نجات بدن و این آکوداماها سر این که کی میتونه سریعتر این یارو رو نجات بده و 100 میلیون ین رو به چنگ بیاره وارد عمل میشن و عملا به ایستگاه پلیس حمله مسلحانه می کنن.
حالا این آکوداماها کین؟

اصن اصل داستان به این آکوداماهاست و ستاره های انیمه همینان :D
پس بهتره معرفی شون کنم

Courier/باربر: یه آدم نافرم جدی و خشن که کاری که بهش محول شه رو همیشه انجام میده. تخصصش تو جابجایی اجسام و افراد از یه نقطه به یه نقطه دیگه بدون نقص شکست ـه. موتور مسلح باربر اسلحه اساسی شه و وقتی سوار موتورشه رسما توقف ناپذیره

Brawler/مبارز: مبارز، گردن کلفت جمعه! هیچ کی تو مبارزه تن به تن حریف این غول تشن نمیشه. بچه بامرام، عشق درگیری و کله خر به تمام معنا. هر جا مشت به مشت میخوره، مبارز بالاخونه رو میده اجاره تا فقط طرف رو نفله کنه

Doctor/پزشک: استاد هر جور عمل سرپایی، تا وقتی پزشک خانم اون جاست مهم نیست کی و کجا، زندگی و مرگ تحت کنترلشه. البته که آمار قتل های بالاش و رفتار و منش غیر طبیعیش تو کشتن هر کی که سر راهشه چیزی از ترسناک بودنش کم نمی کنه

Hacker/هکر: مثل هکرهای خفن همه ی فیلم ها و انیمه ها، هیچ در و سیستم امنیتی اش نیست که حریف هکر فسقلی کانسای بشه. البته که هکر ما تو مبارزه هم کم نمیاره، اگه حفت گوی های سخت افزاریش کنارش باشن.

Cutthroat/قاتل: داستان اصن با نجات آقا قاتله شروع میشه. یه آدم تماما مجنون که فقط با دیدن رنگ قرمز ارضا میشه. چی قرمز تر از فواره خونی که از گلوی بریده شده ملت میزنه بیرون نه؟ هیچکس تو کار با چاقو مرگبارتر از قاتل نیست!

Hoodlum/داآش خلافی: وسط درگیری برای نجات قاتل، زندون زیرزمینی ایستگاه پلیس تخریب میشه. این داآش خلافی ما اون جا قرار بوده 4 سال دیگه آب خنک بخوره. ولی قاطی این خرابی ها شستش خبردار میشه که پای 100 میلیون ین وسطه. با این که داآش خلافی ما خیلی آدم خفنی نیست و کلا یه خلافکار درب و داغون خیابونیه ولی دل رو میزنه به دریا و قپّی کنان خودشه قاطی این مخمصه می کنه تا شاید چیزی گیرش بیاد.

Ordinary Person/آدم عادی Swindler/کلاهبردار: و البته! و صدالبته... شخصیت اصلی داستان. خانم کوچولوی ما کلاهبردار... که درحقیقت اصن کلاهبردار نیست! ولی از بدشانسی خیلی خیلی خیلی زیادش، تو ایستگاه پلیس با این آکوداما روبرو میشه. واسه این که کشته نشه، خانم عادی داستان ما خودش رو به عنوان آکودامای شیطانی مرموز خفن، کسی که حتی سیستم کانسای رو گول زده ،کلاهبردار، معرفی می کنه. البته که این کار باعث میشه عین خر تو گل بیشتر فرو بره :D

بعد نجات آقا قاتله است که به طرز عجیب و غیر قابل پیش بینی ای، این خلافکارهای رده بالا مجبور میشن با هم تیم شن و بله، کلاهبردار بدشانس ما هم قاطی ای قائله میشه مجبوره تیم شه با بقیه این ها. و از این جاست که جنون Akudama Drive به طور واقعی شروع میشه >:)>:)>:)

View attachment 188823

انیمه یه کار اورجینال 12 قسمتی ساخت استدیوی پیروت ـه، استدیویی که کلا سابقه انیمه اورجینال زدن (به استثناء اوسوماتسو سان) نداره کلا
و کارگردانش هم رسما کار کارگردانی بزرگ و خفن آن چنانی ای نداره

که باعث میشه فکر کنید "هی! پس چجوری همچین انیمه ای میتونه خوب از آب دربیاد. ایده اش هم همچین ایده خفنی نیست خو"
هاه هاه هاه...>:)
یا بهتره بگو
پوپوپوپوپو...>:)

پشت این انیمه یه تیم دیگه به عنوان تهیه کننده هستن که کله گنده های اون تیم نویسنده و طراح شخصیت های انیمه اند
اون تیم هم Tookyo Games ـه. و اون کله گنده ها هم کوداکا کازوتاکا و روی کامتسوزاکی اند :D
اگه این دو تا اسم براتون آشنا نبود، آرت استایل عکس دوم این پست رو هم نشناختید، این دو تا مغز متفکرهای پشت سری بازی های Danganronpa اند.
که یعنی آره...:

کلی از شخصیت ها قراره بمیرن. کی و چطوری و کِی اش رو نمیگم البته :D

و من عاشق استایل نویسندگی کوداکا ام
اگه تا الان متوجه نشدید، هیچ کس تو این انیمه اسم نداره! شخصیت اصلی کلا اسمش کلاهبرداره. بقیه آکوداما ها هم اسمشون، همون حرفه شونه. هیچ کس اسم نداره، حتی شخصیت های فرعی ای که آکوداما نیستن هم یا اسم ندارن یا اسم های کلی ای مثل "رییس" و "استاد" و "شاگرد" و "گربه" و اینان. همینا همون اول کاری دنیای انیمه رو به اندازه کافی استایلیش می کنه. یه سری امضاهای شخصی کوداکا مثل میان برنامه های تئاتر عروسکی طوری، ترنزیشن های پرده تئاتری بین لوکیشن ها و صد البته جنون صد درصد محض داستان همه تو Akudama Drive هستن

View attachment 188824

حقیقتش بار اول که شنیدم کوداکا میخواد انیمه بسازه، راستش امیدوار نبودم خیلی
انیمه دانگانرونپا یک رسما فاجعه بود
و انیمه دانگانرونپا 3 هم هر چند اورآل کار بدی نبود ولی خیلی ناامید کننده بود و جریانش بدجور پخش و پلا بود

آکوداما درایو ولی کلا نظرم رو برگردوند. اگه این بشر بخواد تمرکزشو بذاره یه داستان کامل رو تو 12 قسمت بگه کامل میگه!
مثل بقیه کارهای کوداکا هم نیمه اول داستان رسما جنون خالصه با کلی رمز و راز
و از نیمه دوم وقایع تراژدیک و فاکدآپ و پلات توییست های کلفت، یکی پشت هم اند که شروع میشه
Character Development انیمه به نظرم بهترین چیز کل ساله با اختلاف. من اصن نمیدونم این شخصیت ها از کجا اومدن و چرا این شکلی اند. ولی جوری که تو این 12 قسمت رشد می کنن منو تقریبا عاشق همشون کرد. مخصوصا کلاهبردار داستان....
سکانسی که تو قسمت آخر بالاخره Introduction Scene کلاهبردار به عنوان آکوداما پخش شد، من قشنگ این جوری بودم که
View attachment 188826
"خودشه!
این بهترین انیمه سال منه"
بهترین سکانس 2020! رودست نداره

و تهشم به شدت پایان ارضا کننده ای داشت. یکی از بهترین اپیزود نهایی هایی بود که دیده بودم. جوری که داستان گسترده میشه و در نهایت خودشو جمع می کنه یکی از بهترین هاییه که لای انیمه های اورجینال و کلا انیمه هایی دیدم من تا حالا.

View attachment 188825

و اصن نمیدونم چجوری ولی از دوبله ها تا انیمیشن تا.... اوه انیمیشن!!! Akudama Drive اصن انیمه عجیبیه. اکثر انیمه هایی که من میبینم بهترین انیماتورها و انیمیشن ههاشون رو دو سه اپیزود اول رو می کنن. این برعکسه. دو تا اپیزود آخره که اوج دیوونه کاری انیماتورهاست. اصن یه چیزی :D
از لحاظ Production Value یه چیز خاصیه Akudama Drive
جوری که ستینگ سایبرپانک انیمه رنگ گرفته واقعا استثنایی ـه. طراحی کاراکترا واقعا محشره. مخصوصا مال کلاهبردار و مبارز که خیلی خاص و دوست داشتنی اند.

خلاصه که آقا من نمیدونم
ببینید این انیمه رو :D
داستان خفن، دارک و قوی نداره، که داره!
اکشن مشتی نداره، که اووووففففف داره اونم در حد چی!
کاراکتر دولوپمنت نداره، که بدجور هم داره!
شخصیت امیر پسند نداره، که اصن دو سه تا داره :D
پلات توییست های مشتی نداره، که داره!
ستینگ خفن سایبرپانکی که همه این روزها دوست دارن نداره، که اونم داره :D
صداپیشه های خفن مثل مگومی اوگاتا و ساکورای تاکهیکو نداره که داره!
انیمیشن های مشتی و استایل هنری ناب نداره که داره!
اوپنینگ اندینگ بنگر نداره، که داره!

آقا اصن اینا هیچی

داستانش کامل نیست... که صد در صد هست:D

واسه چی من باید این قدر به خاطر آندرریتد بودنش حرص بخورم... اونم با این که خودم سه ماه دیرتر از چیزی که باید کشفش کردم... البته این که مجبور نبودم آنگویینگ ببینمش هم موهبتیه... حالا که کامل اومده شماها هم یه جوری بشینید ببینیدش
پشت هم دیدن آکوداما درایو وحشتناک چسبید بهم:x:x:x
راحت بهترین انیمه سال منه. نیمه اول انیمه به اندازه کافی Action Packed و مشتی بود و من حال کرده بودم. ولی نیمه دوم کار کلا یه غول دیگه ای بود.
کلا خیلی خوشحالم 2020 برخلاف اکثر سال های دیگه، بهترین انیمه هاش برام جفت کارهای اورجینال بودن:x

What a 500 Yen Coin, does to a person :D
تمام شد آقا... 10/10!
دیگه همه حرفا رو گفتی...فقط بگم شاهکاره! همین.
پ.ن:برم یک گوشه گریه کنم!:((

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
انیمه Kamisama ni Natta Hi رو دیدم و باید بگم کار تامل برانگیزی بود، من معمولا زیاد انیمه درام تو این لول نگاه نمی‌کنم مگه اینکه از زیر دستم در بره اینم توجه نکردم ببینم کار کیه نویسنده ش کیه و اینا که دیگه کار از کار گذشت :D
قبلا انجل بیتس رو دیده بودم و موقع دیدن این انیمه هم با خودم گفتم چرا یهو فضا عوض شد الان فهمیدم جفتش نویسنده ش یکی بوده :/
نمی‌دونم چرا تا یه چیزی میشه یا از چیزی خوششون نمیاد رو میارن به تهدید و اینجور کارها (چه تو بازی چه تو انیمه یا کارهای دیگه) ملت دیگه اعصاب ندارنا :|
خلاصه قشنگ بود حتما ببینید اگه روحیه لطیفی دارید :D
البته اگه چند سال پیش اینو می‌دیدم می‌نشستم هق هق می‌کردم ولی دیگه از من گذشته سنگ دل شدم ?‍♂️

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر