Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
قضیه افسردگی چیه؟
اگه انیمه افسرده میخوان به نظرم باید از دوره ی شو وا بعد از جنگ بزارین چون ژاپنی ها اون موقع خیلی افسرده بودن.

دقیقا

مثل Grave of the Fireflies، حسابی اشکم درومد سرش.
چقدر شخصیت پردازی و روایت داستان انیمه ها قویه، قشنگ می ره تو عمق وجود و مدتها آدمو درگیر می کنه.

قضیه افسردگی هم اینه که، یکی از دوستان چندتا انیمه دیده بود یکم دارک بودن، می خواست با یه انیمه درست حسابی حالش بهتر بشه، اما ما بیشتر داریم حالشو بدتر می کنیم، انیمه دارک پیشنهاد می دیم :sweatsmile::sweatsmile:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
دقیقا

مثل Grave of the Fireflies، حسابی اشکم درومد سرش.
چقدر شخصیت پردازی و روایت داستان انیمه ها قویه، قشنگ می ره تو عمق وجود و مدتها آدمو درگیر می کنه.

قضیه افسردگی هم اینه که، یکی از دوستان چندتا انیمه دیده بود یکم دارک بودن، می خواست با یه انیمه درست حسابی حالش بهتر بشه، اما ما بیشتر داریم حالشو بدتر می کنیم، انیمه دارک پیشنهاد می دیم :sweatsmile::sweatsmile:
آره، من همش سعی میکنم این انیمه رو فراموش کنم ولی هر چند وقت یه بار دوباره یادم میاد:sweatsmile:
دیگه بعد از این همه سال انیمه و مانگا ساختن فکر کنم خوب میدونن کجا باید دست بزارن که روی احساسات بیننده تاثیر بذاره. از اونطرف مثلاً انیمیشن های آمریکایی همچین تاثیری ندارن یا اگه داشته باشن هم خیلی کوتاه مدته.

خب پس قشنگ نابودش کردین:-bd

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,573
نام
mohammad
آره، من همش سعی میکنم این انیمه رو فراموش کنم ولی هر چند وقت یه بار دوباره یادم میاد:sweatsmile:
دیگه بعد از این همه سال انیمه و مانگا ساختن فکر کنم خوب میدونن کجا باید دست بزارن که روی احساسات بیننده تاثیر بذاره. از اونطرف مثلاً انیمیشن های آمریکایی همچین تاثیری ندارن یا اگه داشته باشن هم خیلی کوتاه مدته.

خب پس قشنگ نابودش کردین:-bd
گفتی انیمیشن امریکایی...جا داره بگم تو 90 درصد کاراشون شخصیت هاشون اول باهم دوست نیستن...وسطای کار باهم صمیمی میشن...بعد ده دقیقه دعوا میکنن راهشون رو از هم جدا میکنن...:D بعد اهنگ پخش میشه...:D.بعد یکی از اینا تو خطر میوفته............................. بعد اخر کار اونیکی میاد نجاتش میده...و آخر داستان تصمیم میگیرن تا ابد باهم دوست بمونن:D(چقدر بعد گفتم:D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
قضیه افسردگی چیه؟
اگه انیمه افسرده میخوان به نظرم باید از دوره ی شو وا بعد از جنگ بزارین چون ژاپنی ها اون موقع خیلی افسرده بودن.
یکی Aoi Bungaku و اون یکی هم Mouryou no Hako.
از روی داستان دومی یه ویژال ناول هم اقتباس کردن یه اسم Kara no Shoujo که اونم اوج افسردگی رو نشون میداد چون هر کاری میکردی تغییری در پایان داستان ایجاد نمیشد.
من خودم جرات نکردم مثلا Grave of fireflies رو ببینم... و میدونم چه بلایی سرم میتونه بیاره:-"

ولی کایجی رو از این نظر میگم که طرف رسما گیر یه مشت آدم کثیف افتاده و هرکاری میکنه از باطلاق در نمیاد! و یا حتی وقتی شانس در اومدن داره... حماقت میکنه و گند میزنه به زندگیش باز!

کاری نیست اشک آدم رو در بیاره یا بغض کنیم موقع دیدنش و ... رومنس و مرگ و میر و اینا هم نیست...
ولی به شدت رو اعصابه... کلا یه کار متفاوتیه برای حال گیری!

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
یه سوال، Yu Yu Hakusho رو شروع کنم به دیدن؟ کلا فاز انیمه چطوریه؟

بدون اینکه اسپویل بشه انیمش اندینگ داره؟ یا همینجوری وسط داستان ول کردن؟ (به هر حال مانگاکا توگاشیه)

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
گفتی انیمیشن امریکایی...جا داره بگم تو 90 درصد کاراشون شخصیت هاشون اول باهم دوست نیستن...وسطای کار باهم صمیمی میشن...بعد ده دقیقه دعوا میکنن راهشون رو از هم جدا میکنن...:D بعد اهنگ پخش میشه...:D.بعد یکی از اینا تو خطر میوفته............................. بعد اخر کار اونیکی میاد نجاتش میده...و آخر داستان تصمیم میگیرن تا ابد باهم دوست بمونن:D(چقدر بعد گفتم:D)
بعد توی انیمیشن بعدی از همدیگه جدا شدن:D
من خودم جرات نکردم مثلا Grave of fireflies رو ببینم... و میدونم چه بلایی سرم میتونه بیاره:-"

ولی کایجی رو از این نظر میگم که طرف رسما گیر یه مشت آدم کثیف افتاده و هرکاری میکنه از باطلاق در نمیاد! و یا حتی وقتی شانس در اومدن داره... حماقت میکنه و گند میزنه به زندگیش باز!

کاری نیست اشک آدم رو در بیاره یا بغض کنیم موقع دیدنش و ... رومنس و مرگ و میر و اینا هم نیست...
ولی به شدت رو اعصابه... کلا یه کار متفاوتیه برای حال گیری!
من موقع دیدن کایجی بیشتر استرس و هیجان داشتم و اصلاً احساس ناامیدی نکردم. یه جورایی مثل سریال فرار زندان میموند.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یک خورده در مورد چپتر جدید وان پیس صحبت کنیم که به نظرم چپتر تپلی بود :D

تبدیل شدن دنجیرو به کیوشیرو توییست باحالی بود
کلا آرک پر پیچ و خمیه این وانو :D
دارم خیلی با این فلش بک حال می کنم، استایل خاص و اپیک خودشو داره جای تراژدی، چون بیشتر ابعاد تراژدیش قبلا تو خود وانو مرور شده

و چیزی که خیلی واسم تو این چپتر جالب بود یکی زنده موندن توکی بود (که البته معلوم نیست واقعا زنده است، ولی حداقل از قلعه که سالم دراومده بیرون 20 سال پیش)
و چیز دیگه که خیلی حال داد، این بود که اوروچی تو آب جوش داشت می لرزید، تو تضاد با چپترهای قبل و قضیه اودن خیلی حس خوبی داشت، اوروچی واقعا یکی از عجیب ترین و خاص ترین آنتاگونیست های وان پیس ـه
از اون طرف در نهایت من نمیدونم چرا این جوری شدم ولی پاهای کایدو این قدر دراز بود :|
نکنه تو این بیست سال پاهاش آب رفته همش رفته نیم تنه بالا :D
و این که یکم از شخصیت کایدو بیشتر فهمیدیم، این جنگ طلبی این بشر خیلی خالصه... دارم باهاش بیشتر حال می کنم >:)

و خب...

131520
131521

آخرین ویرایش:

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
جایی رو سراغ دارین naruto shippuden با زیرنویس هماهنگش گذاشته باشه
پدر ادم در میاد دونه دونه زیرنویس هماهنگ کنه
زیرنویس چسبیده داشته باشه که چه بهتر
کمکم نکنید میام سراغتونا

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب چندتا انیمه دیدم بطور خلاصه نظر شخصیمو بگم

1) سری مونوگاتاری : قبل از شروع کردنش نسبت بهش حس خوبی نداشتم چون اصلا نمی تونم با دو ژانر ایچی و هارم کنار بیام و فکر میکردم قراره یه کار بی محتوا مثل nisekoi ببینم ولی بر عکس چیزی که فکر میکردم اتفاق افتاد و کاملا سوپرایز شدم و میتونم به جرئت بگم بهترین انیمه در ژانر Supernatural که تا الان دیدم همینه نقطه قوت اصلی این سری شخصیت پردازی فوق العادشه به طوری که در هر ارک که از ۳-۴ قسمت تشکیل شده یک کارکتر وارد میشه و با دیالوگ های بسیار دقیق و ریز به ما معرفی میشه هر یک از این کارکترها به طور جداگانه یکی ویژگی با نمک یا باحال دارن و پشت هر کدومشون یک داستان خوابیده و این داستان با موضوعات ماوراطبیعی درگیره و بعضی هاش بشدت خفنه و هیجان و باحالیش در حد یک سری از ارک های ناروتو و وان پیسه بخصوص ارک های سری Monogatari Series Second Season

و اما طراحی و گرافیک انیمه،کلا انیمه های استودیو Shaft یک گرافیک و انیمیشن خاصی دارن مثل ماهو شوجو که طراحی کارکترها و فضا سازی و تم اکشنش واقعا خاص بود یا سانگاتسو نو لاین یک انیمیشن و طراحی بانمک ملایم و دل نشینی داشت و از این طرف هم سری مونوگاتاری که انیمیشن خاصی داره (بخصوص سه گانه کیزو که یکی از متفاوت ترین گرافیک هایی بود که تو کل انیمه ها دیدم) از طرفی طراحی دخترها هم خیلی خوب بود و تقریبا همشون کاوایی و خوشگلن:D
خلاصه که این سری از همه نظر خوب بود و واقعا پسندیدم تو این سری Monogatari Series Second Season و Owarimonogatari 2nd Season از همه خفن تر بودن و هر دو جزو فیوریت هام شدن از طرفی سه گانه کیزو هم رسما Greatest Anime Trilogy بود.

2) Barakamon : یک کمدی حال خوب کن به تمام معنا،کمدی های این مدلی که با محتوان و طنز ملایم و دل نشینی دارن رو نسبت به کمدی هایی که پر از شوخی های جنسی/الکی بی معنی هستن (مثل گرند بلو) بسیار بیشتر می پسندم جدا از طنزش کارکترهای انیمه همشون خوب و با نمک بودن،OP و ED انیمه هم خیلی خوب بود ایراد انیمه بنظرم کم بودنش بود اگه مثل GTO سی چهل قسمتی بود و بیشتر به کارکترها می پرداخت می تونست فیوریتم بشه ولی با اینکه فیوریتم نشد از همه نظر خوب بود و واقعا دوستش داشتم. امتیازم : 9/10

3) Konosuba : در دو کلمه "لوس" و "بی نمک" بود داستان انیمه واقعا ابکی بود پرداخت انیمه به قدرت و پاورها و همچنین تقسیمات شهری/کشوری خیلی ضعیف بود از طرفی طنزشو اصلا دوست نداشتم و بنظرم یک مشت شوخی های تکراری و لوس بود طراحی انیمه اصلا خوب نبود بخصوص قیافه کارکترها کپ هم بود کارکترهاشم واقعا رو اعصابم بودن خلاصه اینکه اصلا ازش خوشم نیومد امتیازم : 6/10

4) Gurren Lagann : با این اصلا از مکا خوشم نمیاد ولی این یکی خیلی خوب بود اول اینکه داستانش بر خلاف اکثر مکاها اصلا کلیشه ای نبود و اون مفاهیم تسلیم نشدن و ازادی که در داستان جریان داشت رو واقعا دوست داشتم دوما طراحی و گرافیک و صحنه های جنگ انیمه خدا بود و پر از مبارزات و انفجار های خفن و غول پیکر بود و اکثر مواقع هیجان و تعلیق خوبی میداد موسیقی متن انیمه هم خیلی خوب بود (کلا کارهای قدیمی تر موسیقی متن بهتری دارن مثل دث نوت،کد گیاس،فول متال،سامورای چمپلو،کابوی بیباپ یا همین گورن لاگن و ...) و در اخر پایان انیمه و دو قسمت اخر ( برخلاف Darling in the franxx) خیلی خوب بود و گره های داستانی هم خیلی خوب باز شد فقط کارکترهای انیمه زیاد به دلم ننشستن و بعضی از مواقع هم پاور اپ ها ابکی میشد ولی در کل کار خوب و سرگرم کننده ای بود. امتیازم : 8/10

5) Hinamatsuri : با این که هر از گاهی لحظات کمدی و درام خوبی داشت ولی در کل یک کار معمولی بود البته از کاری که اکیبا پیشنهاد بده نمیشد بیشتر از این هم انتظار داشت:D امتیازم : 6/10

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
البته از کاری که اکیبا پیشنهاد بده نمیشد بیشتر از این هم انتظار داشت:D
مشکل از اونجا شروع میشه که یکی یوزرش لوفی کلاه حصیری باشه و قبول نداشته باشه وان پیس بهترین کاره:p
اونجاست که سلیقهه مشکل داره، نه اونجایی که یکی دیگه انیمه پیشنهاد میده:p

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
مشکل از اونجا شروع میشه که یکی یوزرش لوفی کلاه حصیری باشه و قبول نداشته باشه وان پیس بهترین کاره:p
اونجاست که سلیقهه مشکل داره، نه اونجایی که یکی دیگه انیمه پیشنهاد میده:p
حرفت کاملا غیر منطقیه و هیچ ربطی به سلیقه شخصی نداره
اولا اینکه اسم یوزر میخواستم انتخاب کنم تا چند روز قبلش داشتم وان پیس میدیدم و اسم لوفی دم دست بود و انتخاب کردم
دوما کی گفته بهترین کارکتر= بهترین انیمه درسته از لوفی هم خوشم میاد و جزو فیوریتهام هست ولی وان پیس بهترین انیمم نیست
الان خودت از fate/zero خوشت میاد و عاشقشی ایا از سیبر هم خوشت میاد نچ :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
حرفت کاملا غیر منطقیه و هیچ ربطی به سلیقه شخصی نداره
اولا اینکه اسم یوزر میخواستم انتخاب کنم تا چند روز قبلش داشتم وان پیس میدیدم و اسم لوفی دم دست بود و انتخاب کردم
دوما کی گفته بهترین کارکتر= بهترین انیمه درسته از لوفی هم خوشم میاد و جزو فیوریتهام هست ولی وان پیس بهترین انیمم نیست
الان خودت از fate/zero خوشت میاد و عاشقشی ایا از سیبر هم خوشت میاد نچ :D
ولی نمیام هم سیبر بزارم یوزرم:p

به هر حال هرکی کلا وان پیس گزینه اولش نباشه که به نظر من یه جای کارش میلنگه:p اونم میگم...وقتی که کسی چنین یوزری داره بیشتر:p
و در چنین شرایطی حداقل از نظر خودم جایز نیست چنین کسی به سلیقه م گیر بده:p

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
260
دنجیرو رو که خیلی وقته همه می‌دونن کیوشیروه! تویسستی در کار نبود.:D درسته حدس و گمان بود ولی صرفا همه منتظر تاییدش بودن.
درباره شخصیت کایدو ولی به نظرم تویسست داشتیم. زمان معرفیش راوی میگه خودکشی از سرگرمی‌هاشه. نوع صحبت‌های خودش اینطوره که انگار از زندگی خسته‌ست و کلا حوصله نداره و می‌خواد بمیره!:Dبعد همین آقا اومده 20 سال وانو جاگیر شده و تجارت می‌کنه!:)) اودا فقط لازم دونسته اینطور معرفیش کنه!8-| امیدوارم یه فلش‌بک جدا از خود کایدو داشته باشیم. مشابه چیزی که بره بیگ مام داشتیم.

توکی هم تو آتیش سوخت دیگه! ها؟ بعید می‌دونم زنده مونده باشه! احتمالا خودش نخواسته زنده بمونه! نه بخاطر محدودیتی تو قدرت DFـش. فقط اومد یه امیدی به ملت بده و بعدش بره پیش اودن.:(
یکی گفته بود توکی ایم ساماعه.:)) جالبه دوتا DF دیگه که بره اون موقع بودن الان دست یوزر جدیدن! ولی میوه توکی رو ندیدیم هنوز!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
خب چندتا انیمه دیدم بطور خلاصه نظر شخصیمو بگم

1) سری مونوگاتاری : قبل از شروع کردنش نسبت بهش حس خوبی نداشتم چون اصلا نمی تونم با دو ژانر ایچی و هارم کنار بیام و فکر میکردم قراره یه کار بی محتوا مثل nisekoi ببینم ولی بر عکس چیزی که فکر میکردم اتفاق افتاد و کاملا سوپرایز شدم و میتونم به جرئت بگم بهترین انیمه در ژانر Supernatural که تا الان دیدم همینه نقطه قوت اصلی این سری شخصیت پردازی فوق العادشه به طوری که در هر ارک که از ۳-۴ قسمت تشکیل شده یک کارکتر وارد میشه و با دیالوگ های بسیار دقیق و ریز به ما معرفی میشه هر یک از این کارکترها به طور جداگانه یکی ویژگی با نمک یا باحال دارن و پشت هر کدومشون یک داستان خوابیده و این داستان با موضوعات ماوراطبیعی درگیره و بعضی هاش بشدت خفنه و هیجان و باحالیش در حد یک سری از ارک های ناروتو و وان پیسه بخصوص ارک های سری Monogatari Series Second Season
و اما طراحی و گرافیک انیمه،کلا انیمه های استودیو Shaft یک گرافیک و انیمیشن خاصی دارن مثل ماهو شوجو که طراحی کارکترها و فضا سازی و تم اکشنش واقعا خاص بود یا سانگاتسو نو لاین یک انیمیشن و طراحی بانمک ملایم و دل نشینی داشت و از این طرف هم سری مونوگاتاری که انیمیشن خاصی داره (بخصوص سه گانه کیزو که متفاوت ترین گرافیکی بود که تو کل انیمه ها دیدم) از طرفی طراحی دخترها هم خیلی خوب بود و تقریبا همشون کاوایی و خوشگلن:D
خلاصه که این سری از همه نظر خوب بود و واقعا پسندیدم تو این سری Monogatari Series Second Season و Owarimonogatari 2nd Season از همه خفن تر بودن و هر دو جزو فیوریت هام شدن از طرفی سه گانه کیزو هم رسما Greatest Anime Trilogy of all time بود

امتیازم به این سری :
Bakemonogatari : 8/10

Nisemonogatari : 7/10
Nekomonogatari : 7/10
Monogatari Series Second Season : 9/10
Hanamonogatari : 7/10
Tsukimonogatari : 7/10
Owarimonogatari : 8/10
Owarimonogatari 2nd Season : 9/10
Zoku Owarimonogatari : 8/10
Kizumonogatari Movie 1 : 10/10
Kizumonogatari Movie 2 : 10/10
Kizumonogatari Movie 3 : 10/10

2) Barakamon : یک کمدی حال خوب کن به تمام معنا،کمدی های این مدلی که با محتوان و طنز ملایم و دل نشینی دارن رو نسبت به کمدی هایی که پر از شوخی های جنسی/الکی بی معنی هستن (مثل گرند بلو) بسیار بیشتر می پسندم جدا از طنزش کارکترهای انیمه همشون خوب و با نمک بودن،OP و ED انیمه هم خیلی خوب بود ایراد انیمه بنظرم کم بودنش بود اگه مثل GTO سی چهل قسمتی بود و بیشتر به کارکترها می پرداخت می تونست فیوریتم بشه ولی با اینکه فیوریتم نشد از همه نظر خوب بود و واقعا دوستش داشتم. امتیازم : 8/10

3) Konosuba : در دو کلمه "لوس" و "بی نمک" بود داستان انیمه واقعا ابکی بود پرداخت انیمه به قدرت و پاورها و همچنین تقسیمات شهری/کشوری خیلی ضعیف بود از طرفی طنزشو اصلا دوست نداشتم و بنظرم یک مشت شوخی های تکراری و لوس بود طراحی انیمه اصلا خوب نبود بخصوص قیافه کارکترها کپ هم بود کارکترهاشم واقعا رو اعصابم بودن خلاصه اینکه اصلا ازش خوشم نیومد امتیازم : 5/10

4) Gurren Lagann : با این اصلا از مکا خوشم نمیاد ولی این یکی خیلی خوب بود اول اینکه داستانش بر خلاف اکثر مکاها اصلا کلیشه ای نبود و اون مفاهیم تسلیم نشدن و ازادی که در داستان جریان داشت رو واقعا دوست داشتم دوما طراحی و گرافیک و صحنه های جنگ انیمه خدا بود و پر از مبارزات و انفجار های خفن و غول پیکر بود و اکثر مواقع هیجان و تعلیق خوبی میداد موسیقی متن انیمه هم خیلی خوب بود (کلا کارهای قدیمی تر موسیقی متن بهتری دارن مثل دث نوت،کد گیاس،فول متال،سامورای چمپلو،کابوی بیباپ یا همین گورن لاگن و ...) و در اخر پایان انیمه و دو قسمت اخر ( برخلاف Darling in the franxx) خیلی خوب بود و گره های داستانی هم خیلی خوب باز شد فقط کارکترهای انیمه زیاد به دلم ننشستن و بعضی از مواقع هم پاور اپ ها ابکی میشد ولی در کل کار خوب و سرگرم کننده ای بود. امتیازم : 8/10

5) Hinamatsuri : با این که هر از گاهی لحظات کمدی و درام خوبی داشت ولی در کل یک کار معمولی بود البته از کاری که اکیبا پیشنهاد بده نمیشد بیشتر از این هم انتظار داشت:D امتیازم : 6/10
اگه از سبک قصه گویی مونوگاتاری خوشت اومده دو تا انیمه دیگه هم هست از همین نویسنده که بهت پیشنهاد میدم ببینی:
Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai
Katanagatari

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر