Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دلیل این همه هایپی که واسه Re:Zero هست رو نمیفهمم.. اونقدرام خوب نبود :/

منم زیاد حال نکردم تا قسمت 11 بیشتر ندیدم ! شاید اگه بیشتر فرصت میدادم بهتر میشد ! ولی تکرار چند ده باره یه اتفاق خیلی رو اعصابم رفت

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
منم زیاد حال نکردم تا قسمت 11 بیشتر ندیدم ! شاید اگه بیشتر فرصت میدادم بهتر میشد ! ولی تکرار چند ده باره یه اتفاق خیلی رو اعصابم رفت
15 اپیزود کلا همین داستانه!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان کسی انیمه Neon Genesis دیده؟:-/ چطوره به نظرتون؟دانلودش کنم ایا؟:-?

خیلی اتفاقی دیدم مانگاشو دارم:)):D
هم انیمش هم مانگاش هم فیلماش همه خوبن. البته داستاناشون فرق داره اگه اشتباه نکنم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
کسی اینجا بورتو نگاه میکنه سه چهار سالی میشد انیمه ناروتو نگاه نکردم بخاطر افت کیفیت وحشتناک دیگه تبدیل شده بود ب نقاشی های متحرک با فریم پایین
از پایان مانگاش هم راضی نبودم
دیروز بوروتو با یه پیش زمینه ی منفی شروع کردم
خیلی جا خوردم خیلی خوبه
هم استوری قوی و هم کیفیت مناسب
خیلی خوب داره میره جلو
انگار این استراحت کوتاه ب کیشوموتو ساخته مغزش دوباره رو ب راه شده
فعلا که خیلی خوب داستانو داره میبره جلو اگه شلوغش نکنه و تمرکزشو از دس بده و کلا بزنه جاده خاکی

مرگ کیشوموتو و مانگا ناروتو موقعی بود که اونقد مادارا رو قوی کرد که خودشم اعتراف کرد نمی دونه چجوری شکستش بده و در اخر ب بدترین شکل ممکن از داستان حذفش کرد
بعد تموم شدنه مانگا هم اینقد ازش انتقاد شد که اومد گفت ببخشینم من همینم و از این بهتر نمی تونم.
فعلا 4 قسمتش رو دیدم و دراپ!:-" (حداقل فعلا)
کجا خط داستانی خوب آخه؟:-"

مورد بعدی اینکه انیمه کلا فیلره و ربطی به کیشیموتو نداره:-" مانگا اصلا داستانش چیز دیگه ایه و از نظر زمانی جلوتر از این چیزلست:D(گروه بندی ها انجام شده، امتحان برگزار شده و ... ) ، غیر از 4-5ثانیه ی اول قسمت اول ، بقیش فیلر بوده:D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
کسی از دوستان خبر داره چرا Ballroom e Youkoso قسمتش 5 اش زودتر آومده ؟
فکر کنم بخاطر مسابقات دو و میدانی 2017 باشه
بخاطر همین دو قسمت پخش شد و قسمت 6 رفت تا 20 اگوست
-------------------------
پ.ن بخاطر همین kakegurui هم هفته بعد پخش نمیشه :-<

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کسی اینجا بورتو نگاه میکنه سه چهار سالی میشد انیمه ناروتو نگاه نکردم بخاطر افت کیفیت وحشتناک دیگه تبدیل شده بود ب نقاشی های متحرک با فریم پایین
از پایان مانگاش هم راضی نبودم
دیروز بوروتو با یه پیش زمینه ی منفی شروع کردم
خیلی جا خوردم خیلی خوبه
هم استوری قوی و هم کیفیت مناسب
خیلی خوب داره میره جلو
انگار این استراحت کوتاه ب کیشوموتو ساخته مغزش دوباره رو ب راه شده
فعلا که خیلی خوب داستانو داره میبره جلو اگه شلوغش نکنه و تمرکزشو از دس بده و کلا بزنه جاده خاکی

مرگ کیشوموتو و مانگا ناروتو موقعی بود که اونقد مادارا رو قوی کرد که خودشم اعتراف کرد نمی دونه چجوری شکستش بده و در اخر ب بدترین شکل ممکن از داستان حذفش کرد
بعد تموم شدنه مانگا هم اینقد ازش انتقاد شد که اومد گفت ببخشینم من همینم و از این بهتر نمی تونم.

شت
خودم خندم گرفت
سوتی دادم پس
راستش منظورم از داستان روابط بین شخصیت هاست و برام یه حس نوستالژی داره
مثلا وقتی ناروتو ، بوروتو و هیماورای رو میبره پیش بابای هیناتا و بغلشون میکنه باهاشون بازی میکنه یا همبنطور خالشون هانابی ، و از این صحنه ها زیاده ، و طنز انیمه هم خیلی بالاس ، کلا بدجور بهم ساخته حتی همین فیلراش

دوست من اون قسمت تو اسپویلر حقیقت داره ! کیشیموتو جدا همچین حرفی رو زد ؟؟؟ لینکی چیزی ازش دارید !!؟

.............................................................

انیمه پرسونا 5 هم برای سال دیگه تایید شد ! خصوصا برای دوستانی که همیشه میگن jrpg و tb بو میده و سمتش نمیان ! اینطوری حداقل میتونن داستان شاهکار این بازی رو تجربه کنن ... ببینن چطور قلب هاشون به بغما میره !

they will definitely take your hearts

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
@Police _ 110
نمیدونم من کورم نمیبینم، یا پیدا نمیشه یا اصلا چنین پستی وجود نداره! :-"
حالا اصلا مطلب اینه چرا من نظرت رو در مورد Kimi no Na Wa نمیبینم:D یعنی واقعا پستی ندادی در موردش؟ :D

عالی بود انیمه! :x :x :x :x :x واقعا چسبید :D
اون قضیه بود سر Koe No Katachi میخواستم بگما! که سینمایی ها ایده های خاص تری دارن! که یه جورایی ضایعم کرد تا حدی اون، ولی خوب...برای این 100% میشه چنین چیزی رو گفت! خیلی خوب بود:x
سیر تکامل من موقع دیدن اینجوری بود :
:think::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::think::nomouth::nomouth::flushed::flushed::nomouth::nomouth::cry::cry::hearteyes:
البته تو کل انیمه این حالت:hearteyes::hearteyes::hearteyes: برقرار بود! ولی خوب آخرش خیلی خوب شد که اینجوری شد! یعنی اگر خلیل پسند میشد،یه بلایی سر خودم میوردم:| (احتمالا به خاطر همین پایان خلیل در موردش پست نداده:D )

در کل واقعا لذت بخش بود! :x دوتا انیمه ی عشقولی سینمایی خوب تو فاصله ی به نسبت کم دیدم و لذت بردم:D

حالا آخر سال..مراسم اسکار...اصلا اسمی از این انیمه نیست...برنده؟ هرچی دیزنی بسازه! = Moana ! (با اینکه چون موزیکال بود دوست داشتم! ولی در مقابل این؟؟؟ نع! حتی در مقابل KNK هم نع! )
ظلمه این کاراشون خو:| بزارین ملت بیشتری انیمه بشناسن:(

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
Kimi na wa انیمه ی قشنگی بود ولی به نظرم یکم بیش از حد هایپ شده بود حداقل نه در اون حدی که بهترین شاهکار تمام دوران انیمه باشه (حالا نکشینم، نظر شخصی بود):D
اونقدر ملت گفته بودن سر انیمه گریه کردن که صد در صد مطمئن بودم پایان خلیل پسند داره:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
@Police _ 110
نمیدونم من کورم نمیبینم، یا پیدا نمیشه یا اصلا چنین پستی وجود نداره! :-"
حالا اصلا مطلب اینه چرا من نظرت رو در مورد Kimi no Na Wa نمیبینم:D یعنی واقعا پستی ندادی در موردش؟ :D

عالی بود انیمه! :x :x :x :x :x واقعا چسبید :D
اون قضیه بود سر Koe No Katachi میخواستم بگما! که سینمایی ها ایده های خاص تری دارن! که یه جورایی ضایعم کرد تا حدی اون، ولی خوب...برای این 100% میشه چنین چیزی رو گفت! خیلی خوب بود:x
سیر تکامل من موقع دیدن اینجوری بود :
:think::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::think::nomouth::nomouth::flushed::flushed::nomouth::nomouth::cry::cry::hearteyes:
البته تو کل انیمه این حالت:hearteyes::hearteyes::hearteyes: برقرار بود! ولی خوب آخرش خیلی خوب شد که اینجوری شد! یعنی اگر خلیل پسند میشد،یه بلایی سر خودم میوردم:| (احتمالا به خاطر همین پایان خلیل در موردش پست نداده:D )

در کل واقعا لذت بخش بود! :x دوتا انیمه ی عشقولی سینمایی خوب تو فاصله ی به نسبت کم دیدم و لذت بردم:D

حالا آخر سال..مراسم اسکار...اصلا اسمی از این انیمه نیست...برنده؟ هرچی دیزنی بسازه! = Moana ! (با اینکه چون موزیکال بود دوست داشتم! ولی در مقابل این؟؟؟ نع! حتی در مقابل KNK هم نع! )
ظلمه این کاراشون خو:| بزارین ملت بیشتری انیمه بشناسن:(
چه نقد چه جوایز غربی به اثار شرقی رو اصلا با به یکی از دو سمت اصلی هدایت کرد ! کسایی که هر دو اثار شرقی و غربی رو دنبال میکنن کاملا متوجهن که سطح کیفی این کارها در چه حده و کدوم در موضع برتر قرار داره ! اینا همون یه اسکاریم که دادن به میازارکی بیشتر تبلیغاتی بود که مثلا بگن تبعیضی تو کار نیست !

سال 2009 یه انیمیشن مثل سامر وارز اینا حتی نپذیرفتن بعد ادم لیست کاندیدا ها رو میبینه نمیدونه بخنده ! گریه کنه یا خودکشی کنه !

The Secret of Kells
Fantastic Mr. Fox
The Princess and the Frog
Coraline

Up

حتی همون وینرشونم نزدیک به سامر وارز نمیرسه چه برسه به پرنسس و غورباقه ! :D:D:-?=))

سال 2013 در حالی که در نهایت حیرت هیچ خبری از فیلم دیوانه وار Puella Magi Madoka Magica نیست در یک عمل بی شرمانه میان اکادمی اوارد رو در حضور The Wind Rises میان میدن به frozen ( اشتباه نشه ها من خودم frozen محبوب ترین انیمیشن غربیمه و خیلی دوستش دارم ، ولی واقعا میشه گذاشتش کنار دو اثر بالا ) جکه اصلا جک

کلا جز سال 2002 و 2004 و 2008 هیچ کدوم دیگه از این وینر ها در حد این جایزه نبودن ! کلا هر چی دیزنی و پیکسار ساخته باشن یه جایزه میدن بشون خلاص

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
چه نقد چه جوایز غربی به اثار شرقی رو اصلا با به یکی از دو سمت اصلی هدایت کرد ! کسایی که هر دو اثار شرقی و غربی رو دنبال میکنن کاملا متوجهن که سطح کیفی این کارها در چه حده و کدوم در موضع برتر قرار داره ! اینا همون یه اسکاریم که دادن به میازارکی بیشتر تبلیغاتی بود که مثلا بگن تبعیضی تو کار نیست !

سال 2009 یه انیمیشن مثل سامر وارز اینا حتی نپذیرفتن بعد ادم لیست کاندیدا ها رو میبینه نمیدونه بخنده ! گریه کنه یا خودکشی کنه !

The Secret of Kells
Fantastic Mr. Fox
The Princess and the Frog
Coraline

Up

حتی همون وینرشونم نزدیک به سامر وارز نمیرسه چه برسه به پرنسس و غورباقه ! :D:D:-?=))

سال 2013 در حالی که در نهایت حیرت هیچ خبری از فیلم دیوانه وار Puella Magi Madoka Magica نیست در یک عمل بی شرمانه میان اکادمی اوارد رو در حضور The Wind Rises میان میدن به frozen ( اشتباه نشه ها من خودم frozen محبوب ترین انیمیشن غربیمه و خیلی دوستش دارم ، ولی واقعا میشه گذاشتش کنار دو اثر بالا ) جکه اصلا جک

کلا جز سال 2002 و 2004 و 2008 هیچ کدوم دیگه از این وینر ها در حد این جایزه نبودن ! کلا هر چی دیزنی و پیکسار ساخته باشن یه جایزه میدن بشون خلاص
+2010 :-" البته نمیدونم سینمایی چی اومده، ولی TS3 واقعا خوب بود:(

بدترین انتخاب چندسال اخیرم به نظرم Brave بوده! یعنی فاجعه بود این به نظرم:|

در مورد 2009 هم بین آپ و ... ، شخصا اصلا با Up حال نکردم به نظرم خیلی بیخود بود:-" ، اما پرنسس و قورباغه رو دوست داشتم به خاطر طراحی کلاسیک و موزیکال بودنش!(آخرین کار کلاسیک:( ) البته این یکم زود اومد! اگر دو سه سال اخیر اومده بود حتما جایزه میگرفت:-"

به طور کلی من زیاد انیمه سینمایی نمیبینم:-" یادم میره:)) ، ولی اکثر چیزایی که دیدم شدیدا چسبیدن!
the Boy and the Beast هم عالی بود! :x داستانش، کاراکترهاش، دنیاش همه چی عالی بود!:x (مخصوصا دنیاش خیلی دوست داشتنی بود:D )

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Kimi na wa انیمه ی قشنگی بود ولی به نظرم یکم بیش از حد هایپ شده بود حداقل نه در اون حدی که بهترین شاهکار تمام دوران انیمه باشه (حالا نکشینم، نظر شخصی بود):D
اونقدر ملت گفته بودن سر انیمه گریه کردن که صد در صد مطمئن بودم پایان خلیل پسند داره:D

ملت پای انیمه !!!

اشک شوق ریختن !!! ولی جدا از این چیزا یکی از دلایلی که خیلی احساسی نشد محدودیت زمانی بود و ایجاد رابطه خیلی قوی و عمق دادن به شخصیت ها که میشد تو ابتدای داستان که عوض بدل میشدن بهش پرداخته بشه دچار محدودیت زمانی شد !!! ولی همینم باعث نشد اون اتمسفر داستان و اون حسی که سازنده ها میخواستن ، به بیننده ها منتقل نشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
+2010 :-" البته نمیدونم سینمایی چی اومده، ولی TS3 واقعا خوب بود:(

بدترین انتخاب چندسال اخیرم به نظرم Brave بوده! یعنی فاجعه بود این به نظرم:|

در مورد 2009 هم بین آپ و ... ، شخصا اصلا با Up حال نکردم به نظرم خیلی بیخود بود:-" ، اما پرنسس و قورباغه رو دوست داشتم به خاطر طراحی کلاسیک و موزیکال بودنش!(آخرین کار کلاسیک:( ) البته این یکم زود اومد! اگر دو سه سال اخیر اومده بود حتما جایزه میگرفت:-"

به طور کلی من زیاد انیمه سینمایی نمیبینم:-" یادم میره:)) ، ولی اکثر چیزایی که دیدم شدیدا چسبیدن!
the Boy and the Beast هم عالی بود! :x داستانش، کاراکترهاش، دنیاش همه چی عالی بود!:x (مخصوصا دنیاش خیلی دوست داشتنی بود:D )

تو کاندیدا ها رو نگاه کن سال 2012 حق میدی به brave بدن ! بعد جالب اینه که اینور ما wolf children رو داریم که اصلا جز کاندید ها نیست !

والا سال 2011 هم from up on puppy hill و k-on به امثال گربه چکنه پوش صدبرابر می ارزیدن !هر چند کنگ فو پاندا 2 و رنگو خیلی خوب بودن اون سال !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر