Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
ناروتو ... از يه جايي به بعد انيمه زياد به بدمن قصه نپرداخت و يه جورايي انگار انيمه محتوا كم اورد (نخنديدن تو مراسم تدفين؟ :Dو از اين دست) البته فيلر از اين بدتر هم ديدم ولي خب... ، با اين وجود در كل راضي بودم سري اول ناروتو تموم شد ميريم واسه سري بعد:D
اين تيتراژ اغازي قسمت هاي اخر سري اول ناروتو (چقدر پيچيده شد:D) خيلي به دل ميشينه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
ناروتو ... از يه جايي به بعد انيمه زياد به بدمن قصه نپرداخت و يه جورايي انگار انيمه محتوا كم اورد (نخنديدن تو مراسم تدفين؟ :Dو از اين دست) البته فيلر از اين بدتر هم ديدم ولي خب... ، با اين وجود در كل راضي بودم سري اول ناروتو تموم شد ميريم واسه سري بعد:D
اين تيتراژ اغازي قسمت هاي اخر سري اول ناروتو (چقدر پيچيده شد:D) خيلي به دل ميشينه
از شیپودن تازه داستان شروع میشه! و تازه میگه بدمن یعنی چی! :D
با اینکه قبل زیاد اینجا بحق کردیم...ولی بازم به نظرم بهترین گروه بدمن ها رو خواهی دید به زودی! >:) خییییلی خوفن! >:) :x
ولی این جملاتی که گفتی رو آماده داشته باش، دقیقا همینو تهش یه *10 باید بزنی و ارسال کنی بعدا=))

---
خوب... Fate/Grand Order - First Order رو دیدم! :D
اول یک سؤال!!! ادامه ـش هم قراره ساخته باشه یا صرفا همین رو ساختن ملت رو گول بزنند برن سراغ بازیش؟ :-" ، چون امیدوارم آرک سوم رو انیمه کنند! :( ، آرک دوم هم یک سری کاراکتر خوف داشت،ولی یک عالمه کاراکتر آشغال هم داشت :|

اول از همه چیز این خیلی خوبه که دنیای بازی با دنیای Fateـه اصلی متفاوته! چون F/SN از صدتا فحش بدتره :D (اصلا من فکر میکنم چجوری اون کاراکترها رو نشون دادن فقط سرم رو میکوبم به دیوار! :| )

اما F/GO ...!
از مش بدم میاد، حالم از این جماعتی که توی هر جملشون باید بگن سنپای بهم میخوره! ولی گویا تو ژاپن شدیدا محبوبن این جماعت! البته اوضاع این از ساکورا خیلیییی بهتره! ولی بازم رو اعصابه! به نسبت بازی هم کمتر از کلمه ی سنپای استفاده کرد:)) ، کلا با کلاسی به نام شیلدر هم حال نمیکنم! خفن نیست:D...اما یک نیم نگاهی به روح قهرمان ـش هم داشتیم، که توی بازی خبری ازش نبود:D
مستر هم که...خوب میشه گفت نقش نخود رو داره، حالا به خاطر بازی و اینکه گیمر پیشرفت میکنه زیاد نباید گیر داد! اما خوب...مستر نخودیه:-" (البته اینجا دیگه خیلی نخودی بود،توی بازی 3تا جادو بلده که کارآمدم هستن:D )
دکتر رومانی جالبه:-"
سرونت ها به طور کلی طراحیشون از F/SN بهتر بود:p ، مثلا این کستر،همون لنسره! اونجا ازش کلا بدم میومد،اینجا شخصیت جالب تری داشت!
طراحی لنسر هم خوب بود:D ، حتی طراحی سیبرش بهتر بود! به قول ملت Cool Saberـه :)) ، رایدر هم کلا ناشناس بود! :D (طراحی مش رو اصلا و ابدا دوست نداشتم:| حس تاریخی/اسطوره ای اصلا نداره)

اکشن انیمه خوب بود! مبارزه های کستر، مخصوصا کستر و آرچر حال دادن! ،توی بازی از این نظر نمیتونند جذابیت انیمه رو پیاده کنند و تکنیک های مختلف و ... برای همین دیدن انیمه ـش خوبه:D

دیگه...همینطور که گفتم امیدوارم بقیه ی آرک ها،مخصوصا سومی رو درست کنند! کاراکترهای جذابی داره و بین 3آرک فعلیه نسخه ی گلوبال، بهترینش بود به نظرم! البته بزرگترین ناامیدی و دلیل فحش خوردنم همین آرک داره:))
ولی قضیه ای که هست آرک های دیگه طولانی ترن! شاید حداقل دو برابر این محتوا داشته باشن! گرچه فکر هم نمیکنم خبری بشه و احتمالا همون تبلیغ بوده و تمام! همین الانش سه تا فیلم F/SN HF و سری F/A رو دارن! اون سری آیرسویل هم نمیدونم ادامه داره یا نه! ولی به هر حال شیردوشی ـشون تمام وقت در حال انجام کاره و جا ندارن دیگه:D

---
این هفته هم هیروآکادمی نداریم! خیلی ظلمه :((
امیدوارم قسمت اول F/A حداقل ناامیدم نکنه:( البته اینو یادم رفت بگم...با بازی کردن F/GO ، هویت اکثر کاراکترهای F/A برام لو رفت:| اگر قبلا فقط طراحیشون رو میدونستم...حالا ... :|

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
Little Witch Academia: Chamber of Time ( برای PS4 و PC ) و Nanatsu no Taizai: Knights of Britannia ( برای PS4 ) و Naruto to Boruto: ‌Shinobi Striker ( برای PS4 , Xbox One و PC ) اوایل 2018 برای غرب منتشر میشن :D
اینطور که به نظر میرسه شلوغیه سه ماه اول 2018 اگر بدتر از 2017 نباشه، بهتر نیست=))
هر سه تاشم بازی های باندای هست...یعنی فروششون لطمه نمیخوره نزدیک به هم عرضه میکنه؟:-" البته سه سبک مختلف، سه انیمه ی مختلف هست...اما بازم:-" :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
اینطور که به نظر میرسه شلوغیه سه ماه اول 2018 اگر بدتر از 2017 نباشه، بهتر نیست=))
هر سه تاشم بازی های باندای هست...یعنی فروششون لطمه نمیخوره نزدیک به هم عرضه میکنه؟:-" البته سه سبک مختلف، سه انیمه ی مختلف هست...اما بازم:-" :D

واقعا ! خدا به خیر کنه :| کم کم باید تو فکر زدن بانک و گروگانگیری و این حرفا باشیم :D
۳ تاشو تو ۳ ماه میده حله دیگه :D
February , January و March ، دیگه نهایت فروشه اینا تو غرب اونقدر زیاد نیست که بخوان با فاصله ۱ ماهه به فروش همدیگه لطمه بزنن :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,740
bkqk_kgln.jpg
5eir_mtt.jpg
yi2_onnn.jpg

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود ناکاماها...

چرا لینک های
Fate/Apocrypha
نمیاد اصلا !؟

تو هیچ سایت تو*رنت و آنکودری لینکی ازش ندیدم...
با اینکه اومده...

بچه ها کسی لینک دانلود داره حالا شیلتر یا ... لطفا بگه...

^__^

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
درود ناکاماها...

چرا لینک های
Fate/Apocrypha
نمیاد اصلا !؟

تو هیچ سایت تو*رنت و آنکودری لینکی ازش ندیدم...
با اینکه اومده...

بچه ها کسی لینک دانلود داره حالا شیلتر یا ... لطفا بگه...

^__^
شاید هنوز پخش نشده خو:-" چون عمرا این رو بزارن رو زمین بمونه:D سری پرطرفداریه:D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من همیشه فکر می کردم، مگه می شه یک سری ژاپنی رو بدتر از Ghost in the Shell به F داد

تریلر جدید Death Note رو که دیدم، دوست دارم بشینم صبح و ظهر و شب همون فیلم غربی Ghost in the Shell رو نگاه کنم
این فیلم Death Note انقدر فاجعست که فیلم Ghost in the Shell در مقایسه باهاش مثل انیمه undub و unsub می مونه

یعنی لایت که اصلا هیچی، یه وعضیه
85386795229138033491.jpg

بچه خوشگل

ریخت ریوک رو:
85695613695444470800.jpg

مثل جوکر بتمن شده

بعد خدا وکیلی، این میسا اه؟؟
69883521222287515187.jpg

یعنی اون دختر خل و چل عاشق شده این بچه سوسول؟؟!!

الان این دوتا بچه خوشگل می خوان برن دنیا رو از مجرم ها پاک کنن؟ :))
اینا فقط بهشون می خوره اول تا آخر فیلم باهم دیگه لاو بترکونن

و L که دیگه رسما تیر خلاصه به فیلم:
64032254613472189250.jpg

برادرانمون زحمت کشیدن کلا ژانر رو عوض کردن به اکشن

Last edited by a moderator:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
این فیت جدیده خوب بود راضیم :D
فقط آرتوریا بی خاصیت شر خودش کم شده دخترش قراره به عنوان بی خاصیت جدید ایفای نقش کنه :|:D
شیرو هم معلوم نبود همون شیرو هست یا یکی دیگست:think:

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: zack fair

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اینجا یک عدد پست در مورد F/A نداشتیم؟ کجا رفتش؟ :D
منم الان دیدمش...

از کجا شروع کنیم؟ ارباب ها به نظرم بهتره:-"
ارباب ها ... اینا نصفشون که قشنگ نخودی میزنند! :D
یعنی غیر از شیشیگو و شیرو مثلا توی تیم قرمز ، و ارباب کستر تیم مشکی ، بقیه ... بعید میدونم هیچ حرکت خاصی برن:-"
اون یارویی که روی صندلی نشسته بود موقع احضار سرونت های سیاه......

در مورد سرونت ها!
این دخترک آرتور که با خود آرتور مشخصه زمین تا آسمون متفاوته! ولی بازم کلا باهاش حال نمیکنم:-" به آرتور ربط داره تهش:-" ، گویا شیشیگو هم موقع احضار سرونت زده به کاهدون:))
سیبر سیاه رو دوست دارم ، طراحیش خفنه کلا! :D از همون موقع که رمانش اومده بود و عکسش رو دیدم ازش خوشم اومد! :D (توی بازی F/GO هم یکم باهاش آشنا شدم و دیگه خیلی باهاش حال کردم:-" )
کستر سیاه...به نظر میاد که قدرت خفنی داره! یعنی گولم هایی که اون اول انیمه دیدیم احتمالا کار اینه، و خطری میزدن:-" اما طراحیش چندان دلچسب نبود...اما بدک هم نیست!

اون بانوی نیزه دار هم که با گولم میجنگید رو فکر کنم F/Zبین ها میشناسنش:-"

برای بقیه هم باید صبر کنیم ببینیم چطوره وضعیت! :D

ولی اینکه قراره تو 25 قسمت جمع بشه خیلی بده! البته نمیدونم محتوای کتاب چقدره دقیقا ، ولی وقتی تعداد کاراکترهات دو برابر میشه ، تعداد قسمت به نظر کم میاد ، حالا توی همون F/Z هم مثلا میگفتن جا داشته چند قسمت دیگه پوشش بدن و موارد بیشتری از کتاب رو بگن!
اینم اگر کتابش کلا همینقدر باشه ، به نظر نمیرسه درست درمون به هیچکی برسن:-"
حالا فرض میکنیم اصلا این جنگ شیر تو شیر میشه و اصلا جوری نمیشه که یک تیم برنده بشه و بعد بین خودشون بجنگن!

دو مورد ناامید کننده هم موجود میباشد!
1. Ufotable نمیسازتش! :(
2. آهنگ ها با Kalafina نیست:(

پ.ن : شیرو از اسم و قیافش جالب تر، فامیلشه:-"
پ.ن2 : عشق منم در انیمه حضور داشت! :x :x :x

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
@BARDI YA
بشتاب که UTW زیرنویس نموده F/A رو! >:)
منم فکر کنم تا فردا باید بصبرم برای زیرنویس فارسی:-"

به به...
امیر, شتابیدم و انیمه را بسی دانلود و نگاهیدم...
جان...
جووووووووووووون...

چی بود...
اول فقط بگم آهنگ پایانی انیمه که فک کنم اپنینگ بشه از قسمت های بعد را EGOIST جان داده بود...
که من کلا از زمانی که Psycho-Pass رو دیدم با این Fall in Love شدم شدید...
و همیشه دنبالش میکنم و بسی گوش میکنم...
همممم...
البته دلم برای Kalafina هم تنگ شده...
خیلی وقته چیزی نشنیدم ازشون...
بجز البته آلبوم Red Moon که دان کرده بودم ازشون...
خوب امیر, اینا دارن برای فیلم های Heaven آهنگ آماده میکنن هاااااااااااااااااا....
خخخخخ...
خوب انیمه...
بسی و بسی خوب بود..
7
VS.
7
و تازه بعدش جنگ باهم...
جالب میشه...

من فقط بگم از این نواده ی آرتور خیلی خوشم اومد...
شیطون میزد...
خخخخ...

انیمه ی بسی عالیییی میشود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر