Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من فک نکنم هیچ وقت درک کنم کیشیموتو چرا این بلا رو سر اثرش آورد, مگه مجبور بود توضیح بده این ماجرای آخر رو؟ این همه دیدم یکبار هم واسم سؤال پیش نیومد این ماجرا...
به عنوان خالق ناروتو،حتی فکرش رو هم نمیتونم بکنم این اثر چقدر براش عزیزه، نمیدونم چطور دلش امد، چارچوب دنیایی که یک عمر زحمت کشید و خلق کرد رو نه تنها نابود کنه چندبار هم از روش رد بشه...
من جاش بودم حاضر بودم بمیرم اجازه ندم این بروتو رو بسازن؛ قشری که هدف گرفتن کودکانه، شخصیت‌های نچسب و کاملا تقلیدی، روند داستانی مضحک و... اصلا اینا به کنار چطور به خودشون اجازه دادن این بلا رو سر کاراکترهای سری قبلی بیارن؟
من خودم رو درحد فن سری نمیدونم این احساس رو دارم، بیچاره بقیه...
اون موضوع آخر کار فکر کنم یک اپیدمی تو کارهای شونن باشه:|
حداقل دوتا کار شونن میشناسم که منبع قدرت اینجوریه(همین موضوع رو میگی دیگه؟:-") میترسم وان پیس هم آخرش اینجوری بشه:| یه چیزای مشکوکی دیده شده:-"

اگر اشتباه نکنم یکی از دوستان اشاره کرده بود که دراگون بال اینجوری بوده، بقیه ی شونن ها هم که تحت تاثیرن، این موردم استفاده کردن:|

بازی The Seven Deadly Sins: The Britannian Traveler هم توسط Bandai Namco برای PS4 معرفی شد :D

The Seven Deadly Sins: The Britannian Traveler announced for PS4 - Gematsu

============================================

Kizumonogatari VR هم قراره روز July 12th به صورت رایگان برای دانلود روی Store قرار بگیره .
پ.ن : VR دیگه داره واجب میشه :D

Kizumonogatari VR launches for free on July 12 in Japan - Gematsu
و باز هم لازمه بگم که خداوند نامکو رو برای جماعت انیمه باز حفظ نمیاد:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
@TCSCELL
سینا ، بازی Fate/Grand Order هم دیروز برای غرب اومد(موبایل:-") ، اگر اهلش هستی بگیر:-"

---
با اجازتون نشستم بازی کردن، همون اولین جمله ی بازی طرف اومد گفت سنپای:| یعنی حالم بهم خورد و میخواستم پاکش کنم=)) و بدبختی اینه که این بشر هنوز هستش و تا آخر بازی هم فکر کنم ور دلمون باشه:))
داستان بازی به سبک ویژوال ناول ها روایت میشه،یه چندتا انتخاب دیالوگ و این حرفا داره...و چقدر حرف میزنند و چرت و پرت میگن:| :-"
گیم پلی ـش ولی به نظر بد نمیاد که! ترن بیس ـه ، ولی حالا باید یکم بگذره ببینم یک بازی حرفه ای و پیچیده میشه، یا صرفا فقط قدرت کاراکتر مهمه:-"

پ.ن:کلا بین بازی های موبایل به نظرم هیچی OPTC نمیشه! خیلی خوبه>:) ، مخصوصا تیم چیدن خودش پروسه ی بسیار خفنی داره و اینجوری نیست که صرفا با 6تا کاراکتر بشه همه چی رو رد کرد:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اینجا صرفا اخبار و بحث در مورد بازی هایی که اقتباس از انیمه ها هستن رو میگیم:D
خیلی بازی ها هم JRPG نیستن:-"

اون تو الزاما JRPG ها رو بحث نمی کنن
پست آخر خود من تریلر جدید Danganronpa V3 بود

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
بعله
معرفی می کنم، فاجعه قرن، Ryuk Netflix Edition

76815

عکس از @Sunderland

این فیلم که فیل می شه به هر حال
امیدوارم بعدش Netflix و غرب دست از سر ژاپن بردارن
در ساختن فاجعه و نابود کردن سری های محبوب ژاپنی مهارت خاصی دارن کلا

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
میگم اینجا کسی هم هست که طرفدار تایتان ها باشه و دلش بخواد انسان ها همشون از دم بمیرن و تایتان ها پیروز بشن؟:D
نمیدونم چرا بعد دیدن فصل دو اون طرفی شدم، از آرمین و مخصوصا میکاسا هم به شدددددت بدم میاد:|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بعله
معرفی می کنم، فاجعه قرن، Ryuk Netflix Edition

76815

عکس از @Sunderland

این فیلم که فیل می شه به هر حال
امیدوارم بعدش Netflix و غرب دست از سر ژاپن بردارن
در ساختن فاجعه و نابود کردن سری های محبوب ژاپنی مهارت خاصی دارن کلا
اینجاهاست که جمله "آقا مگه مجبوری؟" کاربرد داره، فقط مثل اینکه کسی نیست ازشون بپرسه :|

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
میگم اینجا کسی هم هست که طرفدار تایتان ها باشه و دلش بخواد انسان ها همشون از دم بمیرن و تایتان ها پیروز بشن؟:D
نمیدونم چرا بعد دیدن فصل دو اون طرفی شدم، از آرمین و مخصوصا میکاسا هم به شدددددت بدم میاد:|

دقیقا حس من بعد دیدنه فصل ۲ :D
چیزی که این فصل ثابت کرد این بود که گروه آدما به شدت مزخرفن همشون تیکه پاره هم بشن من استقبال میکنم 8->
پ.ن : آرمین که کلا نخالست !
پ.ن ۲ : من برام سوال پیش اومده که الان فرق میکاسای این فصل مثلا با ساکورا تو ناروتو چیه که اولی کلی عاشق داره دومی کلی هیتر ؟ میکاسا کل فصل ارن ارن میکرد اون یکی ساسوکه ساسوکه :-??

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
من برام سوال پیش اومده که الان فرق میکاسای این فصل مثلا با ساکورا تو ناروتو چیه که اولی کلی عاشق داره دومی کلی هیتر ؟ میکاسا کل فصل ارن ارن میکرد اون یکی ساسوکه ساسوکه :-??
شباهتشون فقط سیریش بودنشونه، فرقشون هم ساکورا لوزر به تمام معنا بود و دائم در حال غصه خوردن گریه و غیره شاید بعدا بدرد بخور شد ولی میکاسا کاراکترش ابهت خاصی داره خشک و سرد با بقیه گرم با ارن

اون تیکه پاره شدن آدما یا تایتان هارو که من اصلا اهمیت نمیدم جفتشون سر به تنشون نباشه هم مهم نیست :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
شباهتشون فقط سیریش بودنشونه، فرقشون هم ساکورا لوزر به تمام معنا بود و دائم در حال غصه خوردن گریه و غیره شاید بعدا بدرد بخور شد ولی میکاسا کاراکترش ابهت خاصی داره خشک و سرد با بقیه گرم با ارن

اون تیکه پاره شدن آدما یا تایتان هارو که من اصلا اهمیت نمیدم جفتشون سر به تنشون نباشه هم مهم نیست :D

خب به جاش ساکورا چون ضعیف بود طبیعی تر بود که هی خودشو بچسبونه به ساسوکه و کاری از دستش بر نیاد ولی میکاسا با قدرت و شخصیتی که داره واقعا ناامید کنندست وقتی کل یک فصلو به ارن ارن گفتن میگذرونه ( حتی با وجود قضایای گذشتشون )
پ.ن : البته میشه اینا رو سعی در طبیعی نشون دادن شخصیت و بیان اینکه میکاسا هم مثل بقیه آدما احساسات داره و ... دونست ولی مشکل اینه به نظرم زیادی این قضیه رو عجله ای پیش بردن میتونستن خیلی شمرده تر اینو نشون بدن که اینجوری کاراکترو خراب نکنن ( حداقل برای من :D )

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
سلام:D اقا این F-S night Unlimited ادامه مستقیم Fate Zero عه؟چجوریه؟به قشنگی خودش هست؟ارزش داره ببینم یا نه؟
سری Fate با رمان تصویری Fate/Stay Night شروع شد و خیلی زود بسیار محبوب و به پلتفرم های زیادی پورت شد.
بعدش انیمه Fate/Stay Night رو از روش ساختن. ویژوال نوول 3 تا خط داستانی داشت که انیمه مربوط به خط اول بود. سپس Fate/Zero ساخته شد که داستانش مربوط به قبل Fate/Stay Night بود و به خاطر کارکتر هایش خیلی بهتر از نسخه قبلی ظاهر شد.
بعدش Fate/Unlimited Blade Works ساخته شد که مربوط به مسیر دوم بازی بود.
این سال هم قراره مسیر سوم بازی در فالب چند فیلم انیمه به نام Fate/Heavens' Feel عرضه بشه که از همه مسیر ها تاریک تره.
هم چنین این سال قراره یه سریال انیمه ای به نام Fate/Apocrypha بیاد که در یک جهان آلترنتیو دیگه رخ میده که توش هیچ یک از اتفاق های Stay Night و Zero رخ نداده و داستان در رومانی جریان داره.
بازی Fate/Grand Order هم دو سال پیش برای موبایل عرضه شده بود ولی نسخه ژاپنی بود که نسخه انگلیسی هم چند روز پیش عرضه شد.

تجربه بازی (ویژوال نوول) شو به دوستداران رمان های تصویری پیشنهاد میکنم که حدود 50 ساعته و دارای دو نسخه سانسور شده و بدون سانسوره >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Akiba
  • InfeR
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر