Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
:D من اينارو بر اساس خشونتي كه aot داشت پيشنهاد دادم tokyo ghoul هم خشونت خيلي بالايي داره اگه از خشونت خوشت نمياد كه اصلا سمت elfen lied نرو همون ثانيه اول سر طرفو از تنش جدا ميكنه:D
شايد اون چيزي كه شما بخوايد نتونم پيشنهاد بدم دقيقا نميدونم از چه سبك هاي ديگه اي در كنارش خوشتون مياد
:-?
Stein:gate رو يه امتحان بكنيد ببينيد چطوره؟
بعدم بگيد ديگه از چه سبكايي در كنارش خوشتون مياد مثلا كمدي و اكشن هم كنار سوپرپاور و يكم تخيل بخوايد one punch man پيشنهاد ميشه
Psycho pass و parasyte هم تخيلي هستن (هرچند خودم زياد از parasyte خوشم نيومد وسطاش كلا گذاشتمش كنار)
بابا چیه چپ و راست به ملت Elfen Lied پیشنهاد میدی ؟ میخوای فراریشون بدی ؟
اگر خشونت افسار گسیخته میخوای Clymore خیلی بهتر از امثال اینه .
بنده خدا گفته چیزی که تو انیمه سر و ته قضیه رو هم بیاره . Elfen Lied کجا تو انیمه همه چیزو تمام میکنه ؟
سرچ زدم خشونت این انیمه ها بالاس.(ناگفته نماند بعضی قسمت های aot برام قابل تحمل نبود) حالا شاید tokyo ghoul دیدم.
خشونت کمتر ، تخیل بیشتر چی دارم؟:D
بدونه شک از Fullmetal Alchemist Brotherhood خوشت میاد . خشونت و تخیل و طنز کاملاً بالانسی داره . داستانشم عالیه .

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
اینم جواب یکی از سوالات که براتون پیش اومد!!البته مال ova هست ولی بازم ربطی داره به داستان
056j_img_20170606_171407.jpg

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
:D من اينارو بر اساس خشونتي كه aot داشت پيشنهاد دادم tokyo ghoul هم خشونت خيلي بالايي داره اگه از خشونت خوشت نمياد كه اصلا سمت elfen lied نرو همون ثانيه اول سر طرفو از تنش جدا ميكنه:D
شايد اون چيزي كه شما بخوايد نتونم پيشنهاد بدم دقيقا نميدونم از چه سبك هاي ديگه اي در كنارش خوشتون مياد
:-?
Stein:gate رو يه امتحان بكنيد ببينيد چطوره؟
بعدم بگيد ديگه از چه سبكايي در كنارش خوشتون مياد مثلا كمدي و اكشن هم كنار سوپرپاور و يكم تخيل بخوايد one punch man پيشنهاد ميشه
Psycho pass و parasyte هم تخيلي هستن (هرچند خودم زياد از parasyte خوشم نيومد وسطاش كلا گذاشتمش كنار)

aot فقط بخاطر اینکه هرجا میرفتم ازش تعریف میکردن شروع کردم به دیدن.
بجز aot تنها انیمه ای که دیدم دیجیمون بود که 20 سال پیش تلویزیون پخش می کرد:D
مسئله اینه که فعلا خودمم نمی دونم از چی قراره خوشم بیاد. :D باید یکی دوتا زانر مختلف ببینم

Tokyo Ghoul هم مانگاش رو بخونی بهتره فصل دوم به شدت افت میکنه .
Code Geass جزو انیمه های تاپه تاحدودی هم تخیل داره

سلام

بنده خدا گفته چیزی که تو انیمه سر و ته قضیه رو هم بیاره . Elfen Lied کجا تو انیمه همه چیزو تمام میکنه ؟

بدونه شک از Fullmetal Alchemist Brotherhood خوشت میاد . خشونت و تخیل و طنز کاملاً بالانسی داره . داستانشم عالیه .

داستان چیه هر انیمه که پیشنهاد میدید تو انجمن کناری اولین کامنتش "این انیمه یه شاهکاره" هست؟
امشب Fullmetal Alchemist Brotherhood دانلود می کنم. امیدوارم خوب دربیاد.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام

:D
Elfen lied براي من كلا يكي از بهترين انيمه ها بوده به همه پيشنهاد ميدم:D
هنوزم گاها ميشينم از اول ميبينمش:D
پ.ن: اين eromanga sensei چرا اينجوريه فكر كنم اخر سر چند نفرو روانه زندان كنه :D
http://up.vbiran.ir/uploads/44361149677254428708_IMG_6816.PNG

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اسم Elfen Lied که میاد کلا با سر میرم تو دیوار=))
به شکل عجیبی ازش بدم میاد:))
و هنوز بعد از مدت ها تفکر، نفهمیدم چرا انقدر معروف شده:-"

پ.ن: آکامه گا کیل هم تا حدی همینطور...البته با دوز کمتر:-"

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با قسمت اول کنار بیای، آخر قسمت دوم رو ببینی دیگه ولش نمیکنی :D
اسم Elfen Lied که میاد کلا با سر میرم تو دیوار=))
به شکل عجیبی ازش بدم میاد:))
و هنوز بعد از مدت ها تفکر، نفهمیدم چرا انقدر معروف شده:-"
منم ندیدم ولی یادمه اپنینگ خوفی داشت!

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
منم همین چند روز پیش با دیدن AOT به جمع انیمه بازان پیوستم. D: نمیدونستم انقدر خوبه انیمه
حالا که AOT رو دیدم با توجه به چیزایی گفتین دارم میرم واسه دانلود Fullmetal Alchemist Brotherhood و one punch man .
راستی دوستان سایتی میشناسید که کل قسمت های naruto رو برای دانلود داشته باشه؟ اگه میدونید پ.خ لطفا.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
منم همین چند روز پیش با دیدن AOT به جمع انیمه بازان پیوستم. D: نمیدونستم انقدر خوبه انیمه
حالا که AOT رو دیدم با توجه به چیزایی گفتین دارم میرم واسه دانلود Fullmetal Alchemist Brotherhood و one punch man .
راستی دوستان سایتی میشناسید که کل قسمت های naruto رو برای دانلود داشته باشه؟ اگه میدونید پ.خ لطفا.
براي ناروتو سايت زياد هست ولي كلا اون همه قسمت دردسر داره از سايتا گرفتن
توي تورنت نصف بيشتر ناروتو شيپودن رو اگه درست يادم باشه horriblesubs گذاشته بود نصف ديگشم (فكر كنم از اپيزود ٤٣٠ به بعد يا يه همچين چيزايي) يه نفر همون اپيزود هاي horrbilesubs رو جمع كرده بود و با هم گذاشته بود از اونجا بگيريد خيلي راحتتريد فقط رو يه لينك كليك ميكنيد و راحت همشو ميگيريد براي اون دويست اپيزود اول naruto نميدونم تورنت هست يا نه ولي قطعا بايد باشه خودم چون اون موقع با لپ تاپ بودم و چيزي روش نصب نبود حوصله نداشتم برم سمت تورنت همشو از animebam انلاين ديدم البته كيفيتش هم يكم پايين بود

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
با سلامی دوباره

انیمه ی دیجیمون رو به چه ترتیبی باید دید ؟ فصل های فیلر یا مضخرفی هم که داره که مثلا لازم نباشه نگاه کنی ؟ چون شنیدم بالای 900 قسمته انیمش !

کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه ممنون

سری دیجیمون به جز adventure به هم دیگه ربطی ندارن، گاهی اوقات فقط اشاراتی به سری های قبلی می شه، مثلا tamers اشاره ای داره به adventure و adventure 02
سری adventure به ترتیب:
Digimon Adventure
Digimon Adventure 02
Digimon Adventure tri، این به صورت سینمایی هست که قسمتی میاد بیرون

بقیشون هم ترتیب ندارن

اما اگر به ترتیب ریلیز می خوای ببینی:
Digimon Adventure
Digimon Adventure 02
Digimon Tamers
Digimon Frontier
Digimon Savers , Data Squad
Digimon Xors Wars, Fusion
Digimon Universe: Appli Monsters

Digimon Adventure tri هم هست که به صورت چند انیمه سینمایی داره میاد بیرون و ادامه داره و قبل از شروع Appli Monsters ریلیزش شروع شده و احتمالا تا بعد از اتمام اون هم ادامه داره
Digital Monster X-Evolution هست که اینم انیمه سینمایی هست

در کل بهترین از نظر من: Tamers، سری های Appli Monsters و Data Squad و Frontier هم کلا نابودن :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
aot

داستان چیه هر انیمه که پیشنهاد میدید تو انجمن کناری اولین کامنتش "این انیمه یه شاهکاره" هست؟
علتش اینه که هرکسی صادقانه، اون انیمه ای رو پیشنهاد میده که خیلی دوستش داره و براش شاهکار محسوب میشه.

و Fullmetal واقعاً شاهکاره:D

من انقدر انیمه دیدم که خیلی هاشون رو یادم رفته، اما Fullmetal یه جوری بوده که هیچ وقت یادم نمیره.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
چون استاندارد پیشنهاد دادم و چیزیه که با سلیقه ما ایرانی ها هم جوره .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
در مورد FullMetal Alchemist : Brotherhood منم موافقت خودم رو اعلام میکنم:D
اصلا دیدم دوستمون گفت خشونت کمتر،تخیل بیشتر ، دقیقا ذهنم رفت طرف این انیمه:D

@humanaga
Fate/Zero :-" چه بلایی سر اسم این بدبخت اوردی:-"
خیلی وقت بود F/Z به کسی تجویز نکرده بودیم ، @dark_knight این رو هم بزار تو لیست:D

---
و آنگاه که قهرمان داستان، شخصیت منفی از آب در می آید! :(
اصلا آرمان ها و باورهامون رو زد ترکوند این قسمت:( شاینی/آرشولا همینطور که به آکو امید و آرزو داده، دقیقا همونم آرزوهاش رو ازش گرفته! :(

اگر مثل من ته دلتون میخواید خودتون رو گول برنید و بگید آرشولا نیت خوب داشته و هدفش زنده نگه داشتن جادو بوده و حالا به هر طریقی نتونسته این کار رو بکنه.... پس باید به این رفیقشم حق داد! ولی نمیخوام حق بدم:| با خودم درگیرم الان:|

احساس میکنم بهم خیانت شده الان!:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر