Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
m0bm_explained_2.jpg

:D

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
پس از قرنی نشستم وان پیس رو به آنگوئینگ رسوندم، و از بس جالب شد زدم تو مانگا...
واقعا چی بگم :| شاید به خاطر این که چند وقته زیاد انیمه ندیدم یکم هیجانی شدم، ولی این آرک به راحتی یکی از بهترین آرک هاییه که تا حالا تو هر انیمه و مانگایی دیدم...
فوق العاده...:x:x
تک تک انتظاراتی که از یک داستان در وان پیس رو داشتم برآورده کرد، در حالی که هنوز تموم هم نشده! مبارزه های خفن، صحنه های احساسی خفن، و plot twist های خفن تر :x اگه یه پایانی به خوبی و جالبی روند کلی داستان آرک دربیارن به نظر من میره تو سه تا بهترین آرک های وان پیس...
خلاصه که شهید شدم زیر بار این آرک تا اینجا:D
هرچقدر همین آرک قبلی کم افت و خیز بود این آرک...
خدا بخیر کنه آرکای بزرگ تر رو! :Dاز مارکو بگیر تا سرزمین سامورایی ها ^:)^
:D

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
یکی دو آرکیه که به نظرم توریکو جذاب بشه! ولی یک سری مشکلات...که شاید سلیقه هم درش دخیل باشه داره! :-"

یک موردش، اکثر عناصر انیمه هست! یک مشت شترگاوپلنگ معرفی میکنند، میگن این عنصره جدیده! :-" .... البته درسته ساخت یک موجود خیالی سخته:-" ولی خوب خیلی مسخره ـست دیگه یک سریشون:-" شاید معدود عناصر جالبی این وسط یافت بشن:-"

یکی دیگه ـش طراحی های بسیار مضخرفه کاراکترهای منفیه:-" کسی رو داریم که توریکو رو دیده باشه و از طراحیه کاراکترهای منفی تا قسمت 95 حداقل،خوشش اومده باشه؟ :-"

یک مورد دیگه هم اینا ما رو با کلمه ی Gourmet کشتن :-" ، هرچیزی توی این دنیا وجود داره، یک Gourmet چسبیده تهش:-" زندان و آرایشگاه و کازینو و ... :D ، درسته دنیای داستان در مورد خوراکی و آشپزی و ایناست،ولی یکم ایده توی اسم گزاری بد نیست:D

---
در کل همینا فعلا نکات منفی:-" نکات مثبت هم... چیز خاصی در مقابل بقیه ی کارهای شونن نداره اونقدر:-" ، ولی این آرک کازینو خیلی بهم حال داد! :D ، نحوه ی به دست اوردن و شکار عناصر هم جالبن! :D
یک چندتا بدمن خفن هم وارد داستان بشن و مبارزات بالا بگیره خوبه! :-" (مبارزه ی آرک سوپ قرن خوب بود مثلا:-" )

یک عدد سؤال! اونطرف مانگا رو ترجمه کردن؟ :-" ، اگر خیر،مانگای رنگی که رسمی باشه داره؟ :-"
توریکو رو کلاً از صفر تا 100 مانگا خوندم و یه زمان خیلی ازش لذت می بردم ولی دیگه آخرای مانگا دیگه هول هولی داستانو بردن جلو و کاملاً معلوم بود که یه سری آرک های داستان اسکیپ شدن -_-
از بابت کارکتر منفی هم والا 3-4 تا خوب و جذاب داشت... midora و starjun بدن؟

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
دوستان چند تا سوال داشتم
1.انیمه another رو ببینم ؟
2. fullmetal alchemist brotherhood مستقل از fullmetal alchemist هست یا ادامش هست ؟
1. کار نسبتا خوبیه ببینی خوبه نبینی هم چیز خاصیو از دست ندادی
2. این سری brotherhood بیشتر به مانگا وفاداره اون سری اول کمتر اما هر دو سری رو ببین ارزش داره دلیل این تفاوت هم اینکه سری اول زمانی که پخش میشد مانگا در حال انتشار بود و یجورایی این سری از مانگا جلو زد اما سری دوم یعنی برادرهود بیشتر وفاداره به مانگا چون زمان پخشش مانگا تقریبا تموم شده بود

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
2. fullmetal alchemist brotherhood مستقل از fullmetal alchemist هست یا ادامش هست ؟
تازگی brotherhood رو دیدم خیلی خوب بود، هنوز نسخه ساده شو ندیدم، با توجه به اینکه brotherhood از رو مانگاست پیشنهاد میشه ببینی التبه اگه وقت داری هر دوش رو ببینی چیزی دیگه تو لیستت نیست اونم ببین :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خوب ناروتو هم به سلامتی تمام شد . واقعا نمی دونم چی بگم .
فقط می تونم از کیشیموتو بابت 15 سال که موجب خوشحالی من شد تشکر کنم و بگم خدا قوت استاد .
Bleach تمام شد .
Naruto هم تمام شد .
Fairy Tail هم داره تمام میشه .
Gintama هم آرک آخرش هست .
فقط One Piece و Hunter X Hunter می مونند که خدا می دونه کی تمام میشند .
خیلی متشکر هستم بابت هر چیزی که تاحالا دیدم و خوندم . بدیش هم این هست که احساس تنهایی می کنم و هم بزرگ شدن .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
توریکو رو کلاً از صفر تا 100 مانگا خوندم و یه زمان خیلی ازش لذت می بردم ولی دیگه آخرای مانگا دیگه هول هولی داستانو بردن جلو و کاملاً معلوم بود که یه سری آرک های داستان اسکیپ شدن -_-
از بابت کارکتر منفی هم والا 3-4 تا خوب و جذاب داشت... midora و starjun بدن؟
میدورا رو تا قسمتی که گفته بودم هنوز نشون نداده بودم! :D
ولی بازم به نظرم آدم بدها اصلا طراحی خوبی ندارن:-" باز خوبه این دوتا هستن:D و امیدوارم وارد داستان هم بشن درست حسابی! که بعیده به این زودیا خبری بشه! :D

---

وااااااااااو! این Dogtooth چه خفنه طراحیش! :x خیلییییییییییییی حال داد! >:) یعنی امیرپسندی = Max lvl ! :x
برنامه که به هر صورت گند میزنند! یعنی امکان نداره من 1% حس کنم طبق برنامه پیش برن!=)) ، ولی خوب...احساس میکنم این بشری که معرفی شد با سانجی مبارزه میکنه! :D درسته سطح قدرت خیلی متفاوته، ولی هم هاکی مشاهده ـست، هم قیافه با کلاسی داره:-" ، هم ... سانجی باید با یه آدم درست حسابی مبارزه کنه:-" (البته باز اگر بزنتش ناراحت میشم! چون سطح قدرت خیلی متفاوته:| اصلا با پایین اوردن یونکو هم مخالفم! :| )
اودا هم قشنگ حرف دل ما رو گوش کرده و میخواد جینبی رو پرپر کنه! :D ، به قول خودش بحث زمانه فقط:D ... ما نیز منتظریم که جایی توی گروه اشغال نکنه:-"

این کله گنده های دنیای زیرزمین هم زیاد جالب نبودن برام! :-" و انتظار داشتم مثلا چهره ی آشنا هم ببینیم:D
اون پرنده ـه هم باز نژاد جدید بود! (مینک ها حیوون هایی هستن که مو دارن، نه پر! :-" )

دیگه چی....دیگه چی....آها! صفحه ی اول، کروکودایل:x :x :x کاش زودتر بیاد تو داستان:(( ولی جوری نباشه مثل اسموکر که خار و خفیف بشه:| آرک وانو اگر بیاد که بهترین آرک وان پیس میشه اونجا اصلا! :x (اصلا...کروکودایل ، یا باگی نباید تو دنیای زیرزمین کله گنده ای باشن برا خودشون؟ :-" )

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
آقا من فیری تیل رو تا قسمت 35 دیدم، یعنی الان تموم شد امدم کامنت بدم!:D هنوز به نظرم بیخوده. یعنی هیچ داستان مشخصی نداره و صرفا میره جلو. از کی راه میفته داستان و باحال میشه؟ چون مثلا DGray Man از 50 به بعد بود که خوشم امد حال کردم باهاش.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
آقا من فیری تیل رو تا قسمت 35 دیدم، یعنی الان تموم شد امدم کامنت بدم!:D هنوز به نظرم بیخوده. یعنی هیچ داستان مشخصی نداره و صرفا میره جلو. از کی راه میفته داستان و باحال میشه؟ چون مثلا DGray Man از 50 به بعد بود که خوشم امد حال کردم باهاش.
فیری تیلم همون حدوداس کمتر بیشتر :D برای لذت بردن از فیری تیل چندتا پیش زمینه اول اینکه کلا منطق و چفت و بست و پاور آپ منطقی و مبارزات تاکتیکی و ... بریز دور دنبال این چیزا نباش :D گشتم نبود نگرد نیست :D بعدم اینکه داستانش خیلی خفن نیست سعی میکنه خفن جلوه بده خودشو اما هیچ چیز خاصی نداره چندتایی توئیست داره که اکثرا بدرد نخورن چندتاشونم خوبن با توقع پایین برو به چشم فان ببین لذت میبری

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خب بالاخره ناروتو هم که تموم شد اخرش هم گفت بروتو از 5 اپریل میاد فقط امیدوارم فیلر چرت و پرت نداشته باشه
بروتو از همون اول با فیلر شروع میشه!:-"
یعنی کلا هیچ چیزی در دسترس نیست برای اقتباس ازش!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر