Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
^^^
البته sakamichi no apollon کمدی نیست:D

عشقولی که من خودم عاشق Ano Hana و Shigatsu wa Kimi no Uso هستم! :x عالین:x و البته Gosick هم یه جورایی عشقولی محسوب میشه اونم عالیه:x

دوتا سینماییه the Garden of Words و Five Centimeters per Second هم عالین:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مرسی بابت معرفی

این Toradora رو دیشب گرفتم فقط دو سوال :

کلا همین یک فصل و 25 قسمتی هست این انیمه ؟

بعد این چیزی که من گرفتم زبونش انگلیشه؛زبون جاپونیش موجود نیست ؟ اخه زبون جاپونی واقعا یه مزه ی دیگه داره

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
الان برات لینکش رو پ.خ میکنم :D

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
چند صفحه قبل دوتا معرفی کردم :D اولیش Toradora که کمدیش هم جالبه و شدیدا توصیه‌اش میکنم‌، اینجا در موردش توضیح دادم (فقط اسپویلر رو به هیچ عنوان باز نکن)

دومی هم Kimi ni Todoke که اونم کار جالبیه و اینجا در موردش گفتم (اینم باز اسپویلر رو باز نکن :D )

البته کارهای احساسی تر هم داریم مثل Shigatsu Wa Kimi no Uso و Ano Hana که از نظر خودم جفتشون شاهکارن (خصوصا شیگاتسو که همیشه توی ذهنم میمونه) ولی خب چون گفتی برای زوج‌های تازه ازدواج کرده میخوای به نظرم اینا یکم زیادی سنگینن :D

پ.ن: Ao Haru Ride هم قشنگه و توصیه‌اش میکنم :D
خجالت نمیکشی Shigatsu wa Kimi no Uso رو معرفی نمیکنی :| ؟Clannad هم قشنگه White Album هم بدک نیست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
خجالت نمیکشی Shigatsu wa Kimi no Uso رو معرفی نمیکنی :| ؟Clannad هم قشنگه White Album هم بدک نیست.
معرفی کرد که! ولی گفت نمیخواد اول کاری چنین کنه باهاشون!:-"
گرچه من حالیم نیست و میگم به هر حال حتی همین الان باید دید:x

اون Clannad هم که...:-" :-" :-" (چیه آخه این :| )

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
چند صفحه قبل دوتا معرفی کردم :D اولیش Toradora که کمدیش هم جالبه و شدیدا توصیه‌اش میکنم‌، اینجا در موردش توضیح دادم (فقط اسپویلر رو به هیچ عنوان باز نکن)

من اسپویل رو باز کردم قبل از دیدن انیمه الان دیدنشو شروع کردم ولی جای ناراحتی نداره چون خوده روند داستان لذت بخشه مگرنه همین الانشم تابلوعه که اخرش همچین اتفاقی میهفته :)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
و باز هم قسمت جدید تاناکا XD

بعد از غم تموم شدن فصل آخریه گینتاما, تاناکا تنها انیمه ای بود که دلم رو دوباره نورانی کرد XDDD

این قسمتش از همشون باحال تر بود XDDD

Ohta خیلی خوب درخشید توش

آخرین ویرایش:

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
^^^
البته sakamichi no apollon کمدی نیست:D

عشقولی که من خودم عاشق Ano Hana و Shigatsu wa Kimi no Uso هستم! :x عالین:x و البته Gosick هم یه جورایی عشقولی محسوب میشه اونم عالیه:x

دوتا سینماییه the Garden of Words و Five Centimeters per Second هم عالین:D

هر انیمه ای که شخصیتاش بعد از دو ثانیه تو بارون تب 40 درجه بکنن به نظر من کمدیه :D:D

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
ای بمیره این animup که نه زیر نویساش سینکه نه سرعت دانلودش خوبه نه سایتش خوب لود میشه پولیم هست
الان انیمه toradora رو ازش گرفتم دارم میبینم هی میگم این چرا زیر نویسش یهو از سینکی در میاد ، چرا آهنگ شروع نداره ، نگو اون قسمت opening رو نداره توش. اعصابمو ریخته به هم . کسی لینک دانلود hd شو داره بده لطفا.

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
ای بمیره این animup که نه زیر نویساش سینکه نه سرعت دانلودش خوبه نه سایتش خوب لود میشه پولیم هست
الان انیمه toradora رو ازش گرفتم دارم میبینم هی میگم این چرا زیر نویسش یهو از سینکی در میاد ، چرا آهنگ شروع نداره ، نگو اون قسمت opening رو نداره توش. اعصابمو ریخته به هم . کسی لینک دانلود hd شو داره بده لطفا.
انیم اپ یه مدت استفاده میکردم ازش بخاطر یه سری مشکلات دیگه سمتش نرفتم. اگه کسی سایتی میشناسه خواهشاً معرفی کنه مردیم از بی انیمه ای!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
معمولا انیمه هایی که اپنینگ ندارن زیرنویس رو یه 90 ثانیه بکش عقب درست میشه ...

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
معمولا انیمه هایی که اپنینگ ندارن زیرنویس رو یه 90 ثانیه بکش عقب درست میشه ...
مشکل اینه که من میخوام opening داشته باشه و میدونم که داره ولی توی این نداره بدون opening به من حال نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر