Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یک سوال ؟:D
فرق مانهوا با مانگا چیه ؟ فک کنم به کره ای یا چینی میگفتن مانهوا ؟
منهوا رو از چپ به راست میخونن و همونطوری که گفتید کره‌ای هست :D

پ.ن: آواتار و امضاتون مال کدوم انیمه است؟ :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
منهوا رو از چپ به راست میخونن و همونطوری که گفتید کره‌ای هست :D

پ.ن: آواتار و امضاتون مال کدوم انیمه است؟ :D
البته "منهوا" فقط کره ای نیست علی :D

کره ای = Manhwa
چینی = Manhua

:D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام! اگه میشه یدونه از این نمودارای صعودی نزولی برا Monster هم رسم کنید ببینم ادامش بدم یا نه :D مرسی >:D<
کجاشی الان ؟ مانستر وسط هاش یه روند نزولی پیدا میکنه اما دوباره خوب میشه مخصوصا چند قسمت اخرش به اوج میرسه به هر حال ارزش دیدن داره .

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
البته "منهوا" فقط کره ای نیست علی :D

کره ای = Manhwa
چینی = Manhua

:D
من با چین و کره کلا نمیدونم چرا حال نمیکنم اونقدر متفاوت نیستن با دنیا ولی ژاپن کلا حال و هواش یه دنیای دیگس:)

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
آقا اینجا کسی توی کار منهوا هست؟!:D
حالا معروف ترین کار تقریبا TOG یا همون برج خدا هست که اکثرا میشناسین و...

الان چندروزی هست دارم منهوای چینی Feng Shen Ji میخونم(30چپتر) که کار به شدت خوبی هست:D
میشه گفت بزرگترین ویژگی این منهوا طراحی هنری و رنگی این اثر هست که بعضی از صفحاتش مثل تابلو نقاشی میمونه و خوندنش کاملا لذت بخش میکنه...
تم داستان تقریبا چیزی توی مایه های God Of War هست که درباره ی خدایان و بلا بلا... که اتفاقا همدیگه خیلی شیک تیکه پاره میکنن و بساط انتقام از خدایان و این حرفا هم حسابی جوره:D!

منهوا توی 4فصل و در مجموع 180چپتر تموم میشه ... درضمن AnimWorld هم به فارسی ترجمه کرده و کیفیت خیلی خوبی داره

پ.ن: خلاصه اگر نخوندین حتما امتحان کنید حتی اگر تا حالا سراغ مانگا/منهوا نرفتین چون کاملا ارزش خوندن داره:D
به به واجب شد دانلودش کنم با چیزایی که راجبش گفتی خیلی حال کردم

Sent from my D6603 using Tapatalk

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اقا انیمه یا کارتون عاشقانه هم داریم ؟ واسه زوج های تازه ازدواج کرده که عاشق ژاپن و حالو هواش باشن؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
چند صفحه قبل دوتا معرفی کردم :D اولیش Toradora که کمدیش هم جالبه و شدیدا توصیه‌اش میکنم‌، اینجا در موردش توضیح دادم (فقط اسپویلر رو به هیچ عنوان باز نکن)

دومی هم Kimi ni Todoke که اونم کار جالبیه و اینجا در موردش گفتم (اینم باز اسپویلر رو باز نکن :D )

البته کارهای احساسی تر هم داریم مثل Shigatsu Wa Kimi no Uso و Ano Hana که از نظر خودم جفتشون شاهکارن (خصوصا شیگاتسو که همیشه توی ذهنم میمونه) ولی خب چون گفتی برای زوج‌های تازه ازدواج کرده میخوای به نظرم اینا یکم زیادی سنگینن :D

پ.ن: Ao Haru Ride هم قشنگه و توصیه‌اش میکنم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
@xbla69
حالا من فشنگ چی رو نمیدونم! ولی نخوندن Tower of God یکی از بزرگ ترین اشتباهت زندگیت میتونه باشه:-"
یک کار شونن بسیار بسیار قوی و خفن! :D ذره ای به این سبک علاقه داشته باشی،خوندنش واجب میشه! (علاقه هم نداشته باشی،مستحب اکید میباشد:-" )

---
این هفته که انقدر درگیر بودم هیچی...ولی بالاخره امروز نشستم 2تا و نصفی انیمه دیدم! :D
جوکر گیم که خوب بود!:x
کابانری هم عالی بود!:x :x ولی با این تموم کردنش! :|
سومی هم...اول از همه دیدنش رو شروع کردم(زیرنویس دوتای بالا آماده نبود!) جناب ساکاموتو خان بودش! یه چیزی شد و از پاش بلند شدم...هنوز حسش نیمده ادامش رو ببینم! اینجوری که من میبینم،از اون انیمه هاییه که شانس دراپش در طول فصل بالاست! (مثلا دو هفته درگیر میشم و نمیتونم ببینم...دیگه حس دیدنش نمیاد کلا:-" ) فعلا دیقه ی 10 قسمت 2 هستم... یکم دیگه میبینم و پارت اول تموم بشه،بعد میرم : |-) ، تا ببینیم فردا چی میشه:D

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
من با چین و کره کلا نمیدونم چرا حال نمیکنم اونقدر متفاوت نیستن با دنیا ولی ژاپن کلا حال و هواش یه دنیای دیگس:)
تقریبا چیز عادی هست:D
چون اوایل که میخوای بری سمت منهوا تفاوت های اساسی با مانگا داره مثل نوع روایت،رنگی بودن،نحوه خوندن و... که برای کسایی اولین بار میان سراغ این کارها حس متفاوتی نسبت به مانگا داره و ارتباط برقرار کردن باهاش زمان میبره

خودم اولین منهوایی که خوندم همین برج خدا بود که اوایل فقط تونستم 20_30 چپتر بخونم و کلا بیخیالش شدم ولی بعد مدتی که از اول شروع کردم به خوندن کاملا عادی شد برام و راحت تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و ادامه بدم:D

الان چپتر 55 خوندنم و تا اینجا منهوای Feng واقعا کار خوب و جالبی هست مخصوصا برای کسایی که عشق دنیای GOW و سفره کردن شکم خدایان هستن به شدت توصیه میشه:D
درکل فضا و دنیای منهوا بی شباهت به گاو نیست که رنگی بودن و نوع به تصویر کشیدن این دنیا هم تاثیر زیادی داره...

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
اقا انیمه یا کارتون عاشقانه هم داریم ؟ واسه زوج های تازه ازدواج کرده که عاشق ژاپن و حالو هواش باشن؟

Lovely Complex
Ao Haru Ride
Tonari no Kaibutsu-kun
Ore Monogatari!!
Hatsukoi Limited
Sakamichi no Apollon

البته همه ی اینا کمدی رومنس مدرسه ای هستن. اگه دوست دارید جنبه رومنسش جدی تر باشه Eikoku Koi Monogatari Emma رو پیشنهاد میدم که ربطی به حال و هوای ژاپن نداره ولی عالیه.

Nana و Honey & Clover هم کارای مورد علاقه خودم هستن ولی سلیقه این، میتونید امتحانشون کنید ;)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

به حرف بقیه گوش نده فقط Hellsing Ultimate به درد همچین زوجی میخوره :D

کافیه این زوج اینو ببینن بعد از این از ترس نابودی دنیا و مرگ در هر لحظه عشقشون میزنه بالا :D

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
کجاشی الان ؟ مانستر وسط هاش یه روند نزولی پیدا میکنه اما دوباره خوب میشه مخصوصا چند قسمت اخرش به اوج میرسه به هر حال ارزش دیدن داره .
والا زیاد ندیدم فک کنم 5 اپیزود اینا :D
پس میبینم تا آخرش حتما ! ممنون :Victory:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
چند صفحه قبل دوتا معرفی کردم :D اولیش Toradora که کمدیش هم جالبه و شدیدا توصیه‌اش میکنم‌، اینجا در موردش توضیح دادم (فقط اسپویلر رو به هیچ عنوان باز نکن)

دومی هم Kimi ni Todoke که اونم کار جالبیه و اینجا در موردش گفتم (اینم باز اسپویلر رو باز نکن :D )

البته کارهای احساسی تر هم داریم مثل Shigatsu Wa Kimi no Uso و Ano Hana که از نظر خودم جفتشون شاهکارن (خصوصا شیگاتسو که همیشه توی ذهنم میمونه) ولی خب چون گفتی برای زوج‌های تازه ازدواج کرده میخوای به نظرم اینا یکم زیادی سنگینن :D

پ.ن: Ao Haru Ride هم قشنگه و توصیه‌اش میکنم :D
مرسی بابت معرفی

این Toradora رو دیشب گرفتم فقط دو سوال :

کلا همین یک فصل و 25 قسمتی هست این انیمه ؟

بعد این چیزی که من گرفتم زبونش انگلیشه؛زبون جاپونیش موجود نیست ؟ اخه زبون جاپونی واقعا یه مزه ی دیگه داره

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر