Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آره از 5 6 قسمت آخرش فیلره. یا همین Blue Exorcist قسمت های آخرش کامل فیلره.

حالا فیلرهای D Gray Man چجوریه؟ نبینم؟ چون مثلا از 29 تا 36 فیلره و من 29 و 30 رو که دیدم کامل چرت و پرت بود! داستانش تو مایه های کلید اسرار و سریال های شبکه 1 بود. حال نکردم اصلا. ولی امدم از قسمت 37 ببینم همین اول کاری یه شخصیت جدید رو نشون داد که داشت با کاندا راه میرفت گفتم نکنه یه وقت چیزی از دست بدم برگشتم دوباره عقب! کلا این فیلر خیلی مقوله چرتی هست!:D

++++

این One Punch Man چقد چته!:D خیلی توپه! حال کردم باهاش. تو این انیمه های کوتاه بعد Knight of Sidonia فکر کنم این رو از همه بیشتر دوست دارم!:D

آها اگه اینجوری شده که مشکلی نیست چون اون سایتایی که فیلر بودن و نبودن رو میزنن توجه کن مثلا میگه قسمت 30 فیلره اما ممکنه نصف اولش داستان اصلی باشه و نصف دومش بزنه تو فیلر

یا حتی برعکس ممکنه بگه از قسمت 40 به بعد دیگه فیلر نیست و تو بری 40 رو اولش رو ببینی متوجه نشی چون آخر آرک فیلرشه و از نیمه دومش ادامه داستانه :d

خلاصه به نظرم بهتره اون قسمتایی که زده فیلره رو حالت تریلری رد کنی :d یعنی هی بزنی جلو و هر قسمت رو تو 2-3 دقیقه ببینی بعد که فیلر تموم شد قسمتای داستانی رو کامل ببینی :d مخصوصا اینکه فیلرای دی گری من طولانی نیستن این کار خوب جواب میده

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان تیزر انیمه برسرک رسما اومد میتونید از اینجا دانلود کنید واقعا نمیدونم چی بگم.واقعا ناامید کنندست
چرا اینطور بود ؟! :| اول هیجان زدم کرد بعد گرافیکش زد تو ذوقم مثل اینکه دو نوع انیمشن مختلف را با هم قاطی کنی ! امیدوارم تیزر در حد تیزر بمونه و کار نهایی چیز دیگه ای باشه :-s

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
دوستان تیزر انیمه برسرک رسما اومد میتونید از اینجا دانلود کنید واقعا نمیدونم چی بگم.واقعا ناامید کنندست

چه گرافیک مسخره و عجیب غریبی داشت, یجورایی نسخه ی 100 برابر بدتر گرافیک God Eater بود

امیدوارم فقط توی تیزر اینطوری بوده باشه ! یه وقت نیان انیمه رو اینطوری بسازن !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
حالا من نمیدونم فیلرهای DGM اوضاعشون چطوره...ولی به طور کلی فیلرها رو ببینید :d
مثلا یکی از بهترین قسمت های ناروتو اینه :

rhcd5zc5poc900l7heda.gif

فیلر :d :-"

یا اگر یک جا با پرهام موافق باشیم،فیلرهای بلیچ هستن :d (البته تک قسمتی هاش بس بیخودن:-" )
فیلرهای وان پیسم من خیلی دوست دارم :d (غیر از اونایی که برای تبلیغ فیلم ها بودن:| )
در کل زیاد بدی از فیلرهای بین داستانی ندیدم:-" (البته ناروتو شورش رو در اورد بعد از بهترین آرکش:| و علاوه بر فیلرهای چرت! یک قسمت در میون به یکی از قسمت های سری اول هی فلش بک میزد:| )

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147

اینم از اولین ضدحال 2016... :|

سلام.
لیست دانلودم جدیدا خالی شده میخواستم بهم یه تعداد انیمه برا دانلود پیشنهاد بدید بیخودی شبا اینترنت بیکار نمونه.
یه تعداد عکس از ارشیوم (برا دوستانی که نمیخوان باز کنن فقط لینک عکس رو میزارم که بیخودی اینترنتتون مصرف نشه ، حجم همشون 1.3 مگ):
http://uupload.ir/files/alg7_123451.jpg
http://uupload.ir/files/x9d3_123452.jpg
http://uupload.ir/files/141g_123453.jpg
http://uupload.ir/files/lbdy_123454.jpg
http://uupload.ir/files/ap7a_123455.jpg

اینم لیست فیلم ها ، فیلم هم مد نظرتون بود بگید (به غیر از اینا کل فیلم های میازاکی و قیبلی رو هم دارم):
http://uupload.ir/files/f666_123456.jpg

هر چی بیشتر پیشنهاد دادید بهتر :d

Acchi Kocchi
Ao Haru Ride
Blood Lad
Bokura wa Minna Kawaisou
Xam'd: Lost Memories
Btooom!
Fantastic Children
Hibike! Euphonium
Inu x Boku SS
Jyu Oh Sei
Kamisama Dolls
Kamisama no Inai Nichiyoubi
Kamisama no Memochou
Kuragehime
Kyousou Giga
Ookiku Furikabutte
Otome Youkai Zakuro
Romeo x Juliet
Scrapped Princess
Skip Beat!
Toward the Terra

Kappa no Coo to Natsuyasumi
Kotonoha no Niwa
Mardock Scramble
Nitaboh
Piano no Mori
Sword of the Stranger
Tales of Vesperia
Toaru Hikuushi e no Tsuioku

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
حالا من نمیدونم فیلرهای DGM اوضاعشون چطوره...ولی به طور کلی فیلرها رو ببینید :d
مثلا یکی از بهترین قسمت های ناروتو اینه :

rhcd5zc5poc900l7heda.gif

فیلر :d :-"

یا اگر یک جا با پرهام موافق باشیم،فیلرهای بلیچ هستن :d (البته تک قسمتی هاش بس بیخودن:-" )
فیلرهای وان پیسم من خیلی دوست دارم :d (غیر از اونایی که برای تبلیغ فیلم ها بودن:| )
در کل زیاد بدی از فیلرهای بین داستانی ندیدم:-" (البته ناروتو شورش رو در اورد بعد از بهترین آرکش:| و علاوه بر فیلرهای چرت! یک قسمت در میون به یکی از قسمت های سری اول هی فلش بک میزد:| )
تنها فیلر درست و حسابی ناروتو همین بود البته من بقیه فیلر هاش رو ندیدم:d اون فلشبک ها هر موقع یادشون میفتم کهیر میزنم:| یعنی اینقدر فلشبک گذشته ناروتو و ساسکه رو پخش کردند دیگه میتونم از حفظ بگمشون:|
من فقط با فیلر های گینتاما و وانپیس خیلی حال کردم:d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
خیلی وقته اخبارو دنبال نمی کنم اما تو روح عمه ی هر کسی که مسئول اینه. برسرک کلا CG ؟؟؟ گند زده میشه به تمام آرت های مانگا. امیدوارم بهتر بشه.

و عرض ادب خدمت همه ی دوستان.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
@Kaine هم از این حرکات میره :d

Kimi to Boku :d

دمت گرم فیض بردیم

جا داره این جا یه در خواست دیگه از دوستان بکنم این آلبومو پاره شدم ولی تو نت نبود بد تو کفشم اگه کسی بتونه یه جوری بهم لینک دانلودو بده خیلی ممنون میشم حتی تو توررنت هم نبود :(
https://itunes.apple.com/gb/album/reflection/id1066709322

پولم میدم به کسی که پیدا کنه خیلی نیازش دارم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بچه ها این fullmetal alchemist brotherhood چطوره؟ ببینمش؟یکم دربارش توضیح بدید مثلا مبارزه هاش چطوره؟شخصیتاش باحالن؟
FMA:B از واجبات هر انیمه بین هست ! اول از همه داستان فوق العاده و روایت ش که در کنار دارک بودن طنز خودش را حفظ میکنه و بعد از اون شخصیت های دوست داشتی مخصوصا دو بردار که کمدینی هستن برا خودشون ! میرسیم به گرافیک انیمه که خیلی شاد و رنگارنگ هست لوکشن های انیمه هم خیلی جالب و منحصر به فرد کار شده. مبارزه ها به نظرم خوبه ترکیبی از تن به تن با جادو هست ولی خون و خون ریزی شدیدی توش نداره

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: Straw Hat Luffy

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من اگر مثلا بخوام چندتا انیمه هم رده(حالا اختلاف میلی متری پایین تر! :-" ) از وان پیس نام ببرم،یکیش همین FMA:Bـه! :d
بدانید و آگاه باشید که از خدایان دنیای انیمه ـست! و همینطور که پویا گفت از واجبات هر انیمه بینی هست :d
همون قسمت های اولشم یه چیزی داره 100 برابر برتر هر انیمه ای که خین و خین ریزی و ... داره! :| (از نظر دارک بودن:-" )

[MENTION=112994]xbla69[/MENTION]
در مورد آهنگ هم برو سراغ [MENTION=95]Police _ 110[/MENTION] البته فکر کنم چندتا دیگه از بچه ها هم دنبال کنند اخبار خواننده ها رو :d

---
بعد از مدت بسیار طولانی هم دیدن محمدعلی [MENTION=46214]Ooops[/MENTION] باعث شد اشک در چشمانمان حلقه بزند :(

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
فقط اومدم همین رو بنویسم برم :D

یادش بخیر یه دوستی اومد توپید به ما که ناروتو در حال حاضر "بهترین دوران خودش" رو داره میگذرونه و ماها الکی داریم بهش فحش میدیم و هیتریم و فلان و بیثار. از اون لحظه تاریخی بیش از یک سال میگذره (More or less)

انیمه ناروتو در سال گذشته فقط 8 قسمت canon داشته. دقت کنید. 8 قسمت. باقی یا فیلر کامل بوده یا مثلا 2 3 دقیقه کنن و باقیش فلش بک.
این در حالی هستش که مانگا سال پیش نوامبر تموم شدش. بیشتر از یک سال از سورس اصلی.

آمار خوبی نیست، نه :D؟ too bad.
چون 2016 هم به همین روال ادامه خواهد داشت :D از بهار تا تابستان یه سری فیلر هست برای ایتاچی. بی شرف ها اومدن مثلا اسمش رو عوض کردن که به عنوان انیمه جدا به خورد ملت بدن ولی خب عمرا :D از تابستان تا زمستان هم یه آرک برای کاگویا هستش که 99درصد فیلر و فلش بک هستش. یعنی به احتمال زیاد، ما تا2017 قسمت canon نخواهیم داشت :D این میشه توی 2 سال یه انیمه ما ممکنیم 10 قسمت کنن داشته باشیم.

قضاوت با خودتون :D واقعا به شکل تمسخرآمیزی مانگا این سری نابود شد و انیمه اشم پشت بندش با خاک یکسان شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر