Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دو قسمت از DGM رو دیدم این چرا اینجوریه اصلا فضای انیمه با شخصیتا هماهنگی نداره:d تمش خیلی تاریکه ولی شخصیتا هر کدومشون مثل ناروتو احمقن انتظار داشتم یه چیزی مثه claymore باشه فعلا که خوشم نیومده شاید ولش کنم برم bleach ببینم
one piece هم نمیبینم:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
دو قسمت از DGM رو دیدم این چرا اینجوریه اصلا فضای انیمه با شخصیتا هماهنگی نداره:d تمش خیلی تاریکه ولی شخصیتا هر کدومشون مثل ناروتو احمقن انتظار داشتم یه چیزی مثه claymore باشه فعلا که خوشم نیومده شاید ولش کنم برم bleach ببینم
one piece هم نمیبینم:d

منم دقیقا به همین دلیل اولش از DGM خوشم نیومد. اما با این تم کنار بیای کار جالبی هست. خصوصا از 18 به بعد موتور داستان راه میفته باحال میشه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خوب همین دیگه!:D من در بدو تماشا انتظار یه چیز جدی مثل Death Note رو داشتم اما در عوض DGM یه چیزی تو مایه های FMA هست. از نظر نوع شخصیت پردازی و انیمیت های اغراق شده و اینا. چون فکر میکردم خیلی دارک باشه و جدی خورد تو ذوقم. اما الان که باهاش کنار امدم و خصوصا این آلیستر کرولی هم امده باحال شده. ضمن اینکه من کلا عاشق خون آشام ها هستم!:D

کلا خیلی کنایه داره انیمه ش. کنایات تاریخی و مذهبی. ریپ کردن همه چیزو که از این بابت دمشون گرم!:D

رسیدم!:D یعنی رد کردم!:D

نه دقیقا برعکس. اسم یارو آلیستر کرولی هست. منتها تو ژاپنی به دلیل تلفظ های عجیب غریب یه چیز دیگه میگن. کرولی رو هم میگن کروری. کلود رو هم میگن کرادو. یا همین اکسورسیست که میگن اگزوشیست!:D یا اونجلین رو میگن اوانگالیون! کلا تلفظ هاشون درب و داغونه! ضمن اینکه گفتم این آلیستر کرولی یه جن گیر خیلی معروفه. و پدر بزرگ نامشروع بوش هم هست!:D خیلی آدم چتی بوده. خدا رحمتش کنه. کتاب شریعتش که یارو جنه بهش گفته ته خندس. نمیدم بهت بخونی که ذهنت منحرف نشه اما اگه به فرض محال بدم بخونی از خنده میترکی!:D

Kaine

نینجا من چی شد؟ تو روحت!:|

آخه هرکسی یه حدی از دارک بودن رو خوشش میاد و برا من حد DGM کافیه :d هرچند کوروشیتسوجی هم که درجه دارک بودنش 2-3 برابر DGMئه رو هم دوست دارم :d حالا تو بیشتر دوست داری یکی هم مثل یه بنده خدایی که اسم نمیارم ولی احتمالا همه بدونن کی رو میگم دارک در حد Ra.pe کردن خانواده طرف جلو چشماش و تیکه تیکه کردن اعضای بدنش و خوردن اونا میگه :| تازه این استاندارد حد انیمه دیدنشه :|

بعد با Death Note نمیشه مقایسه کرد از لحاظ مدت زمان کار میگم چون Death Note یه کار اممم چند قسمته بود؟ 50 ؟ یا همین حدوداست و دیگه کارش تموم شده رفته پس تو 50 قسمت که کل ماجرا باید بسته بشه از همون قسمت اول اتفاقات خیلی مهم شروع میکنه افتادن :d اما کارای طولانی مثل همین به هیچ وجه نمیان کل ماجرا رو تو 20 قسمت اول نشون بدن مثلا همین انیمه هه امم اسمش چی بود آها وان پیس :d بیشتر از 700 قسمت داده نیومده بود حتی تو 100 قسمت اول بگه دنیا و شخصیتا و داستان از چه قراره :d البته وان پیس خیلییی دنیاش بزرگه ولی بماند یه مثال بود. دی گری من هم همینطور چون ما الان تو مانگا تازه فهمیدیم هرچی تا الان فکر میکردیم کلا اشتباه بوده و تازه داره ماجرا برا همه روشن میشه :d

از لحاظ دارک بودن انتظار خیلی بالایی نداشته باش اما این انتظار رو داشته باش که جلوتر درجه دارک بودن داستان کم کم معلوم میشه (به مانگا برسی یه سری جاها کف و خون قاطی میکنی) و اینکه تو شونن های معروف فکر نکنم از این دارک تر انیمه ای باشه :d

تو Magi رو هم ببین مانگاشم بخون اون دیگه رسما داره گند میزنه به تاریخ و دین های مذهبی و اعتقاد به خدا و . . . :d اصلا وضعش یهویی خیلی خراب شد برا همین بود چند وقت پیش من گفتم دراپش کردم :d برا من یکم زیادی دیگه بحثش مسخره شده بود XDDD

خب پس با بهترین شخصیت بد من ها آشنا شدی :d فقط داشته باش که چقدر خفنه :d الان قسمت چندی دقیق؟

آخه من درباره انیمه صحبت میکنم همیشه همون تلفظ ژاپنیش رو میگم :d غیر از پری استیشن سیری :d

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

و بالاخره Book of Murder هم دیدم :d

هم فصل 3 هم سر این BoM هر لحظه هم لذت میبردم که دمشون گرم خیلی خفنه هم تا میتونستم فحش میدادم که چرا اون بلا رو سر بیشتر فصل اول و کل فصل دوم آوردن؟ :| رسما با اون کارشون گند زدن به اسم Kuroshitsuji. ولی خداروشکر خوب دارن جبران میکنن :d

امیدوارم سریع تر آرک بعدی رو هم انیمه کنن که یکی از خفن ترین صحنه های کل مانگا تو اون آرکه :d

اگر میشد یه همچین باتلری مثل Sebastian داشت خیلی خوب میشد :d حتی اگه لازم باشه با یه Demon پیمان خاصی ببندیم :d

- - -ویرایش - - -

منظورم این جاهای آرک بعدیه:

تیکه های بامزه که زیاد بود توش XDDD

و اینکه Undertaker اعظم بالاخره نشون میده که واقعا کیه :d :

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
این Kuroshitsuji چند فصله ؟ فقط یه Kuroshitsuji : Book of Circus پیدا کردم :-?
hajime no ippo چند فصله ؟ یه hajime no ippo خاله که 75 قسمته یه hajime no ippo : rising ام پیدا کردم که 25 قسمته همیناس یا بازم داره؟ فک نمیکردم از انیمه ورزشی خوشم بیاد ولی بعد دیدن hajime نظرم عوض شد
[h=1][/h]

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این Kuroshitsuji چند فصله ؟ فقط یه Kuroshitsuji : Book of Circus پیدا کردم :-?
hajime no ippo چند فصله ؟ یه hajime no ippo خاله که 75 قسمته یه hajime no ippo : rising ام پیدا کردم که 25 قسمته همیناس یا بازم داره؟ فک نمیکردم از انیمه ورزشی خوشم بیاد ولی بعد دیدن hajime نظرم عوض شد

3 فصله

Book of Circus میشه فصل سومش

هروقت تو تعدا فصل ها یا ترتیبشون گیر کردی برو MyAnimeList

Mikageeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :((

آخرین ویرایش:

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
فقط اومدم بگم دلم میخواد از پتانسیل حروم شده Ao no exorcist سرم رو بکوبم به دیوار:((:wallbash:قسمت اولش با اختلاف بهترین قسمت اول انیمه ای بود که دیدم:xولی انیمه تو ادامه انگار بیشتر طنز هست:|
چون شخصیت منفیای داستان خیلی زیادی قوین XDDDD
We only look immortal...because you guys are weak!!!
:d

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تو نت گردی به این عکس جالب رسیدم :d (اصلا اسپویل نیست) :

روند تغییر ظاهر آلن رو نشون میده :d زورا (مانگاکا) از چپتر اول که همینجوری ادامه میداد هی استایل طراحیش رو بهتر و بهتر میکرد تا اینکه دیگه چند چپتر آخر تو God Level به سر میبره و هربار هم که استایلش بهتر میشد یه حالی به ظاهر آلن میداد XD جالبه که از نظر داستانی بین اول داستان تا آخر فقط 1 سال گذشته :d ولی من که هیچ گیری نمیدم چون هی طراحیش بهتر شده و هیچ مشکلی نداره

یه سری هم تو نت دارن میگن امیدوارن شخصیت منفی های داستان تو فصل دوم یا ضعیف تر شدن یا شخصیت خوبا قوی تر شدن چون شخصیت منفیای داستان خیلی زیادی قوین XDDDD

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
فقط اومدم بگم دلم میخواد از پتانسیل حروم شده Ao no exorcist سرم رو بکوبم به دیوار:((:wallbash:قسمت اولش با اختلاف بهترین قسمت اول انیمه ای بود که دیدم:xولی انیمه تو ادامه انگار بیشتر طنز هست:|

:d
دقیقا قسمت اولش خیلی خفن میزد! :d ولی بعدش کاملا هری پاتری شد اوضاع! :d و آخرشم که رفتن فیلر :|
کاش از اول...یا حداقل اونجایی که رفتن فیلر رو دوباره بسازن:( اون زمان انیمه های چند فصلی زیاد نبودن متاسفانه:(

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
سلام . برو بچ پدرم در اومد آخر یه سایت ایرانی پیدا کردم اکانتی ... خریدم راحت شدم همه لینک ها رو داره الان لیست IDM ـم دیگه جا نداره هر چی گفته بودین رو گذاشتم برا دانلود . در ضمن به این نتیجه رسیدم تو بحث انیمه نمیشه خیلی رو کیفیت حساس شد باید لذتش رو برد آخه مثل فیلم نیست که بشه واسه همه انیمه ها کیفیت خرکی پیدا کرد :D
1- راستی این Book of Murder چیه قضیش کنجکاو شدم :D قشنگه ؟
2- برو بچ مانگا انگلیسی بخوام بخونم جایی هست دانلود بشه کرد ؟ آخه نمیخوام تو خود نت بخونم میخوام فایلی باشه دانلود کنم . اگه هست برام اسم سایت رو پیام کنید . ممنون .
3- Darker than black قشنگه به نظرتون ارزش داره ببینم ؟
4- یه دو تا انیمه هست قبلا یکی دو قسمت دیدم ازشون الان پاک شدن میخوام ببینمشون دوباره ولی اسمشون یادم نیست , آریا ساما برام ریخته بود .
یکیش یه چیزی Tempest بود اسمش یه پسره بود خواهر دوستش رو کشته بودن بعد دنیای انیمه هم داشت نابود میشد یه چیزی تو آسمون میومد بعد همه مردم رو فکر کنم آهن میکرد .یه زنه پلیسه هم بود آهان یادمه وقتی میخواست یه چیزی بشه تو هوا پروانه ها میومدن بعد مریضی میومد :D
یه انیمه دیگه هم بود خیلی خیلی تاریک بود یه مرده خودکشی کرده بود نمرده بود تو بیمارستان بود فقط همین یادمه ولی یادمه بد جور تاریک و دپرس بود . (ببخشید چیز دیگه ایی یادم نیست :D)
اسم اینا رو کسی میدونه بگه :D
5- و سوال آخر اینکه یه انیمه دیده بودم به اسم Amagami SS Plus خیلی Cute بود با اینکه جفنگ بود ولی من خیلی دوست داشتم . کسی تو اون مایه ها Romance ـه باحال پیشنهادی داره بگه .
پیشاپیش ممنون .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
یکیش یه چیزی Tempest بود اسمش یه پسره بود خواهر دوستش رو کشته بودن بعد دنیای انیمه هم داشت نابود میشد یه چیزی تو آسمون میومد بعد همه مردم رو فکر کنم آهن میکرد .یه زنه پلیسه هم بود آهان یادمه وقتی میخواست یه چیزی بشه تو هوا پروانه ها میومدن بعد مریضی میومد
:biggrin1:
Zetsuen No Tempest
حتماً ببین اینو . انیمه خوبیه و 2 فصله .

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام . برو بچ پدرم در اومد آخر یه سایت ایرانی پیدا کردم اکانتی ... خریدم راحت شدم همه لینک ها رو داره الان لیست IDM ـم دیگه جا نداره هر چی گفته بودین رو گذاشتم برا دانلود . در ضمن به این نتیجه رسیدم تو بحث انیمه نمیشه خیلی رو کیفیت حساس شد باید لذتش رو برد آخه مثل فیلم نیست که بشه واسه همه انیمه ها کیفیت خرکی پیدا کرد :D
1- راستی این Book of Murder چیه قضیش کنجکاو شدم :D قشنگه ؟
2- برو بچ مانگا انگلیسی بخوام بخونم جایی هست دانلود بشه کرد ؟ آخه نمیخوام تو خود نت بخونم میخوام فایلی باشه دانلود کنم . اگه هست برام اسم سایت رو پیام کنید . ممنون .
3- Darker than black قشنگه به نظرتون ارزش داره ببینم ؟
4- یه دو تا انیمه هست قبلا یکی دو قسمت دیدم ازشون الان پاک شدن میخوام ببینمشون دوباره ولی اسمشون یادم نیست , آریا ساما برام ریخته بود .
یکیش یه چیزی Tempest بود اسمش یه پسره بود خواهر دوستش رو کشته بودن بعد دنیای انیمه هم داشت نابود میشد یه چیزی تو آسمون میومد بعد همه مردم رو فکر کنم آهن میکرد .یه زنه پلیسه هم بود آهان یادمه وقتی میخواست یه چیزی بشه تو هوا پروانه ها میومدن بعد مریضی میومد :D
یه انیمه دیگه هم بود خیلی خیلی تاریک بود یه مرده خودکشی کرده بود نمرده بود تو بیمارستان بود فقط همین یادمه ولی یادمه بد جور تاریک و دپرس بود . (ببخشید چیز دیگه ایی یادم نیست :D)
اسم اینا رو کسی میدونه بگه :D
5- و سوال آخر اینکه یه انیمه دیده بودم به اسم Amagami SS Plus خیلی Cute بود با اینکه جفنگ بود ولی من خیلی دوست داشتم . کسی تو اون مایه ها Romance ـه باحال پیشنهادی داره بگه .
پیشاپیش ممنون .

1- 2 تا OVA هر کدوم یک ساعت از انیمه Kuroshitsujiئه که یکی از آرک های مانگا رو پوشش میده. فعلا وایستا تو فکرم اینکه یه بار دیگه بنویسم که اگه کسی میخواد کروشیتسوجی رو ببینه باید از کجا شروع کنه و چیارو ببینه آخه یکم دردسر داره

2- برا دانلود که خیلی هست اما بهترین روش ممکن رو بخوای نرم افزار Manga Crawler هست (فقط شیلتره باید با شیلتر شکن از نرم افزار استفاده کنی) یه محیط خیلی ساده داره که از چند سایت خیلی معروف خوندن انیمه میتونی کل آرشیوشون رو دانلود کنی برای مثال نرم افزار رو باز میکنی میری قسمت آرشیو Manga Reader و بعدش سرچ میکنی D.Gray-man بعد میتونی چپتر(ها) ی مورد نظرت رو انتخاب کنی و بزنی دانلود بشه که خیلی هم خوبه چون قشنگ همه چیز رو برات فولدر بندی میکنه و خیالت راحته دیگه

3- شک نکن :d

4- بالاتر گفتن ولی بازم میگم که Zetsuen no Tempestئه :d آریا 99 درصد وقتا انیمه هایی که میده انیمه هاییه که اکثریت میپسندن پس خیالت راحت باشه حتما ببین خیلی قشنگه :d فقط بعضی وقتا S modeش فعال میشه و یه سری انیمه هایی مثل Nazo no Kanojo X میده که به زجر کشیدن و فحش دادنت بخنده :| اگر این انیمه ای که گفتم رو تونستی یه قسمت ازش ببینی یعنی از 90 درصد مردم دنیا صبور تری :d

اممم نمیدونم اینو برو از خودش بپرس :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

ای کسانی که Kuroshitsuji میخواهید ببینید توجه کنید :d

مانگای Kuroshitsuji درحال حاضر بهترین مانگاییه که دارم میخونم و یه چیز خیلی خفنیه :d

اول بگم خیلیا مشکل دانلود این انیمه رو دارن اگر شما هم جز اونایید به جای اون اسم از معادل انگلیسیش استفاده کنید که میشه Black Butler چون به هر دو اینا معروفه بعضی جاها معادل انگلیسیش رو مینویسن فقط

یه مقدمه داستان (اسپویل نیست و فقط یه مقدمست) :

یه شب بعد از یه آتیش سوزی تو خونه خانواده Phantomhive پدر و مادر شخصیت اصلی داستان Ciel میمیرن و خود Ciel هم تا چند روز ناپدید میشه. اما بعد از چند روز Ciel با یه باتلر مرموز برمیگرده و به زندگیش ادامه میده

Ciel عضو یه خانواده اشراف زاده انگلیسیه و رابطه خیلی نزدیکی با ملکه دارن. تو طول داستان هم Ciel ماموریت هایی از ملکه میگیره و باید اونارو به بهترین حالت ممکن و کاملا Perfect انجام بده. ولی این کل داستان نیست و داستان واقعی درباره گذشته این پسر بچست اینکه واقعا کیه؟ چرا اون آتیش سوزی اتفاق افتاد؟ هدفش بعد از اون اتفاق چی شد؟ و از همه مهمتر اون باتلری که بعد از چند روز غیب شدنش همیشه باهاشه و ازش محافظت میکرد کیه؟ و . . . . . و تو هر ماموریتی که ملکه بهش میده (که هر کدوم یه آرک داستان هستن) یه مقداری از حقیقت داستان Ciel معلوم میشه از کلیشه و این حرفا هم خبری نیست

گول ظاهر Ciel هم نخورید و بگید این دیگه کیه و فلان واسه خودش یه پا کثافتیه :d البته کثافت از دیدگاه خوب منظورمه :D

انیمه تم Darkی داره. این تم دارکش هم به این معنی نیست که خسته کننده و 24ی جدیه انیمه :d توش تیکه های خنده دار هم زیاد داره :d ولی بعضی جاها زیادی جدی میشه و یه سری اتفاقای واقعا اممم چیزی میوفته . . . فکر کنم دلهره آور کلمه خوبی باشه :d

از Kuroshitsuji تا الان 3 فصل و چندتا Special و یه OVA دو قسمتی ازش اومده

کسایی که میخوان ببینن توجه کنن که همه 3 فصل رو نمیخواد ببینن

فصل اول انیمه 24 قسمته و بیشتر فصل 1 فیلر هست و اصلا نباید ببینیدش (اگر بار اولتونه ) و قسمتایی که از رو مانگا ساخته شده و داستان واقعی هست اینا هستن:

2 و 3 و 4 و 5 و 6 و 13 و 14 و 15

البته قسمت اولش هم ببینید با اینکه جز مانگا نیست اما باعث میشه یکمی با جَو انیمه آشنا بشید

میگم بقیش رو نبینید چون اتفاقایی که توش میوفته مخصوصا از 16 به بعد یه اتفاقاییه که کلا داستان رو عوض میکنه و کاملا با حقیقت داستان فرق داره. ولی بعدا که فصل 3 هم دیدین اگر خواستین میتونین برگردین و ببینین که بازم پیشنهاد نمیکنم

حالا فصل دوم

کل فصل دوم فیلره :d و بیخیالش بشید :d درواقع فصل 2 یه جوری پیش میره که آخر انیمه داستان تموم میشه کامل :d اونم به صورت Ultimate Bad Ending پس بیخیال بشید حالا بعدا خواستین ببینیدش

فصل سوم که اسمش Kuroshitsuji: Book of Circus هست کاملا از رو مانگا ساخته شده و داستان دقیقا بعد از قسمت 15 فصل اوله

قبلا به خاطر اون فصل اول و دومش اسم کوروشیتسوجی رو واقعا بدجور خراب کردن ولی خوشبختانه Book of Circus یه برگشت خیلی خیلی خوبی برا این سری بود و به صورت خیلی خوبی هم انیمه رو دراورده بودن

داستان درباره یه سیرک خیلی معروفه که تو اروپا میگرده ولی هرجا که میره یه سری بچه های کم سن و سال ناپدید میشن و وقتی که این سیرک به انگلستان میاد ملکه دستور میده که Phantomhive به این مورد رسیدگی کنه

بعد از اون 3 فصل اومدن آرک بعدی ماجراهای سیرک رو تو 2 تا OVA یک ساعته نشون دادن به نام Kuroshitsuji: Book of Murder که اینم کامل از رو مانگا ساختن و بازم دمشون گرم :d

راجع به یه مهمونیه که ملکه از Phantomhive خواسته برگزار کنه که یکی از شخصیت های مهم آلمانی رو ازش استقبال کنه و در کنار این شخص افراد مهم دیگه انگلیسی هم تو مهمونی هستن اما همون شب اول مهمونی یه سری اتفاقاط عجیبی میوفته که . . .

این آرک یه دیدگاه دورارارارارارایی هم داره :d سر نیمه دوم قسمت دوم این آرک فقط کف و خون قاطی میکنید که این Phantomhive با باتلرش چه موجودایی هستن :d

کلا من کروشیتسوجی رو یه سری خیلی خوبی میدونم که واقعا ارزش دیدن داره از داستان و شخصیتا گرفته تا موسیقی انیمه که تو هر 3 فصل حتی فصل 2 که کلش فیلر بود عالی کار شده :d اتفاقا محبوب ترین آهنگ من تو کل سری Opening فصل دومشه که گروه سوپر معرکه Gazette کارش رو انجام دادن و فوق العادست :d

در آخر بگم من این انیمه رو به کسی پیشنهاد نکردم پس خوشتون نیومد گیر ندین فقط این حرفارو زدم که اگر میخواید ببینی لااقل بدونید ماجرا از چه قراره و سر فصل اول و دوم به زمین و زمان و فرشاد فحش ندین :d

Praise white haired characters :d

- - -ویرایش - - -

سلام

Zetsuen No Tempest
حتماً ببین اینو . انیمه خوبیه و 2 فصله .

1 فصل مگه نیست؟ :d

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش

ای کسانی که Kuroshitsuji میخواهید ببینید توجه کنید :d
من فقط یه سوال دارم! :d
خیلی وقت پیش من مانگای اینو شروع کردم ولی ادامه ندادم، حس کردم یه مقدار yaoi کار بالاست :d درسته یا من اشتباه کردم؟ :d
یه وقت مثل K نشه امیدام ناامید بشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر