Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اگه قرار فیلمی از انیمه ساخته شه بهتره لباسا و رنگ موها طبیعی باشه اگه بخاد مث انیمه باشه قابل تحمل نیست یعنی ضایع بنظر میرسه

اگه قراره فیلمی از انیمه ساخته بشه بهتره ساخته نشه :d

همینجوریش اعصابمون از مانگا و انیمش خورد هست دیگه نمیخواد با یه فیلم که به طور حتم مزخرف میشه بهمون حال بدن :d
همینی که فرشاد گفت! :-"
اگر قرار باشه ناروتو موهاش سیاه باشه! خیلی زور بزنه میشه منما! نه ناروتو :-"
ساکورا هم دوباره همینطور...میتونیم ذغال یا تنه ی درخت ساکورا بهش بگیم مثلا :-" و ...! :d

اصلا اینا که 99٪ یه چیز آشغالی تحویل خواهند داد،خو چه اجباریه بسازن اصلا! :-"

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
من خودم اولین شخصی هستم که دوس دارم یه فیلم مشتی ابر قهرمانی از وان پیس بسازن با یه بودجه خفن اما این اتفاق نمیفته چون هالیوود دسته آمریکاس نه ژاپن :d
این فیلمایی که ساختنم بدرد عمشون میخوره مفت نمیرزن این فیلم ناروتو هم هیچی از توش در نمیاد مگه اینکه یه بودجه درست حسابی داشته باشه و یه کست خوب

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
کارگردان فیلم ناروتو در حدی از ناشناسی قرار داره که من اسمش رو سرچ کردم فکر کردم طرف اشتباهی اومده توی نتایج سرچ :|

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
درود

من 2 3 ماهی هست شروع کردم از نقطه شروع Dragon Ball رو دارم میبینم و چند روز پیش Z رو تموم کردم و الآن فیلم هاشو دارم میبینم و میخوام خون گریه کنم :D تا Movie 04 دیدم و میخوام بدونم بقیه اش هم اینجوری بی منطق و بی ارتباط و بی مزس ؟ باز خود انیمه شخصیت پردازی قابل قبول داشت وسط این فیلم ها فقط دارم خمیازه میکشم ! اگر نمی ارزه ببینم مستقیم برم سر GT .
یه وقت نری سراغ GT!!اوانو مانگاکا فقط شخصیت منفی و چنتا چیز مهم دیگه رو کشیده جزییات و داستان و... بقیه کار استودیویه!ولش کن
فیلما هم فقط 2 فیلم آخر مانگاکا توش نقش فعال داشته که قشنگ درومدن.الان این سری جدید دراگون بالز یه جورایی از فیلم Battle Of Gods شروع میشه.(یعنی کل فیلمو کردن انیمه چند قسمتی:d)البته چیزای جدیدی حتما بهش اضافه میکنند.
ویرایش: از لحاظ زمانی هم بخوای حساب کنیم Super ادامه مستقیم Z هست بعدش GT میاد
ویرایش 2 : این اندینگ قبلی ارسلان نسخه clean ش اومد؟اون عکساشو میخوام:d

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حالا که همه داریم یه چیزی به فیلم جدید ناوتو میپرونیم زشته من چیزی نگم :D
فیلم ناروتو رو نولان هم بسازه بازم به جایی نمیرسه...
سیر زمانی فعلی ناروتو چیزی برا جذب مخاطب نداره آخه
(اگه برن سراغ دوران تمرین ناروتو با جیرایا:x)
---------
دارم برسرک میخونم...سه گانه بازم یه چیزی ولی اون جور که انیمه رو ساخته بودند...هیچ ادامه ای نمیتونم واسش متصوّر شم...
کنتارو(همین بود اسمش دیگ؟ :D) هیچ کاراکتری رو لامصّب بیخودی وارد داستان نمی کنه تا نکشتشون...بعد تو انیمه گرفتن کاراکتر حذف کردن :|
دیگه حذف کردن کاراکتر آخرت تحریف بود...:|
(اینا هم اسپویل نبود...تو رو خدا حذف کاراکتر کجاش اسپویله...داشتم فقط از سانســورهای انیمه میگفتم...فدای سرش گذاشتمش تو اسپویلر:(( هر وقت میام از یه انیمه ای تعریف کنم یه حسی میگه پستم عدم میخوره)

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من خودم اولین شخصی هستم که دوس دارم یه فیلم مشتی ابر قهرمانی از وان پیس بسازن با یه بودجه خفن اما این اتفاق نمیفته چون هالیوود دسته آمریکاس نه ژاپن :d
این فیلمایی که ساختنم بدرد عمشون میخوره مفت نمیرزن این فیلم ناروتو هم هیچی از توش در نمیاد مگه اینکه یه بودجه درست حسابی داشته باشه و یه کست خوب

من اصلاً عاشق اون آواتار خفن سِر محبوب تم:x:bighug:
ولی در کل انیمه ها ساحته شدند که ازشون فقط بازی ساخته شه...هر کدوم پتانسیل شاهکار دارن لا مصّب... برسرک و کیل لا کیل که اخیراً خبرش رسید...(حالا کیل لا کیل که میشه تو مایه های بایونتا ولی برسرک رو هر جور فکر میکنم یه چیز خفنی مثل The Witcher یا Dark Souls ازش در نیاد نامردی در حقّ نام اثره)
همین J-Stars اگه واس PC بود با کله میرفتم توش(حتی اگه 16 بیتی بود بازیش):x
خود این وان پیس ده سبک مختلف میشه ازش بازی ساخت من نمیدونم چرا عدل اومدن سبک مزخرف Danatsy Warriors رو توش پیاده کردن(با این حال بازم کلی معروف شد اومد واسه PC نسخه جدیدش)
در کل انیمه ها جای فیلم سرمایه گذاری شن و به بازی تبدیل بشن خدمت بزرگتری کردن...خدایی اون سریال چیه از دث نوت ساختن...لایو اکشن به فنا رفت لغتش با پستر اول فیلم :|
----------
اصلاً بذارید راستش رو بگم...الان دلم هوس یه WOW تو دنیای وان پیس کرده بود این قدر چرت گفتم:((
نمیدونم چرا هر چی انیمه میبینم یهو یه بازی واسش متصوّر میشم:((

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
من اصلاً عاشق اون آواتار خفن سِر محبوب تم:x:bighug:
ولی در کل انیمه ها ساحته شدند که ازشون فقط بازی ساخته شه...هر کدوم پتانسیل شاهکار دارن لا مصّب... برسرک و کیل لا کیل که اخیراً خبرش رسید...(حالا کیل لا کیل که میشه تو مایه های بایونتا ولی برسرک رو هر جور فکر میکنم یه چیز خفنی مثل The Witcher یا Dark Souls ازش در نیاد نامردی در حقّ نام اثره)
همین J-Stars اگه واس PC بود با کله میرفتم توش(حتی اگه 16 بیتی بود بازیش):x
خود این وان پیس ده سبک مختلف میشه ازش بازی ساخت من نمیدونم چرا عدل اومدن سبک مزخرف Danatsy Warriors رو توش پیاده کردن(با این حال بازم کلی معروف شد اومد واسه PC نسخه جدیدش)
در کل انیمه ها جای فیلم سرمایه گذاری شن و به بازی تبدیل بشن خدمت بزرگتری کردن...خدایی اون سریال چیه از دث نوت ساختن...لایو اکشن به فنا رفت لغتش با پستر اول فیلم :|
----------
اصلاً بذارید راستش رو بگم...الان دلم هوس یه WOW تو دنیای وان پیس کرده بود این قدر چرت گفتم:((
نمیدونم چرا هر چی انیمه میبینم یهو یه بازی واسش متصوّر میشم:((

از دید من دنیای مانگا و انیمه یه دنیای بکر و دست نخوردس برای بازی و فیلم ، از وان پیس میشه یه اکشن - نقش آفرینی عالی ساخت حتی به H&S با محوریت حرکات لوفی یا زورو ! باس فایتای فوق العاده میشه درآورد
از ناروتو میشه یه نینجا گایدن تپل ساخت یا از بلیچ میشه یه بابونتا درآورد اینکه داستانشونو مردم خوندن و ... بهونس کمیکای آمریکایی هم مردم خوندن خیلی از فیلما داستانو خیلی تغییر دادن که سینمایی بشه تعارف نداریم که وقتی از مزخرفاتی مثل بتمن و سوپر من و اسپایدر من و ایکس من و ... اینهمه فیلم ساخته میشه شک نکن از شاهکارایی مثل وان پیس - ناروتو - برسرک - دفترچه مرگ و ... میشه فیلمای خوفی ساخت اگه این مانگاها بجای ژاپن کمیک آمریکایی بودن مطمئن باش الان فیلمایی ازشون دیده بودیم که کفو خون قاطی میکردیم :d
مگه همین Edge of tomorrow نبود که از روی یه مانگای ژاپنی ساخته شد فیلم خوبی بود فروش خوبیم کرد کارو بدی دست کاردان میدونه چیکار کنه یعنی اگه من پول داشتم و دسترسی داشتم حتی به قیمت ضرر و زیان یه سه گانه از وان پیس میساختم هر قسمت دویست میلیون دلار خرج میکردم :d

آواتارم مایکل داگلاسه که به شکل کروکودایل درآوردنش و خیلیم تمیز اینکارو کردن :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
برای فیلم بگید بهترین کارگردان و بهترین بازیگرای تاریخ بشریت بیان مثلا روی یک فیلم از وان پیس کار کنند! بازم این فیلم مفت نمی ارزه! :-" حداقل برای کسی که انیمه دیده :p
کمیک ها رو کار نداریم که هر چند چپتری که میاد ازش داستان تموم میشه! بعد یه نفر دیگه یه داستان دیگه ازش میسازه و ... ، کاراکترها 40 بار ریبوت میشن و خیلی چیزای دیگه! :d
برای من شخصا کاراکترهای مانگا یک نفرن! اونم همونیه که توی مانگا(+انیمه و بازی بعدا! ) هستن! همون طراحی! نه یکی دیگه ! انیمه هم که شدن،صدای کاراکتر همونه! :d (تازه یه مشکل دیگه هم هست که انیمه اصلا با هر دوبله ای حرام است! حالا بخوایم فیلمش رو ببینیم و انگلیسی صحبت کنند؟ :-" )

کلا هرجوری حساب میکنم مانگا و انیمه فقط همون بازی باید ازشون ساخته بشه و بس! :d :-" خیلی میخوان حال بدن،انیمه سینمایی بدن حال کنیم! >:) یه چیز خفنی مثل SW و Z ! (خیلی وقته خبری نیست از فیلم جدیدی برای وان پیس :( دلم لک زده:((‌ )
---

در مورد بازی هم من خودم از طرفداران سبک Warriorsم! خیلی هم حال میده! >:)
برای من بازیه رویایی وان پیس اینه که UWR رو با گیم پلی مبارزات PW بسازن! :d (یکم دشمن ها هم نسبت به UWR بیشتر کنند :-" ) سبک گرافیکی+ RPG مانند بودن بازی(یکم درست حسابی تر بشه سیستم ماموریت گرفتنش! ) + کلوسیوم از UWR ، مبارزات و تعداد کاراکتر و تعداد دشمن ها و مپ های بزرگ از PW :-"
البته درسته سریه Warriors مشکلات زیاد داره! ولی به خیلی ها حال میده :-" و امیدوارم به زودی (TGS) هم خبر معرفی PW4 با کاراکترهایی که خیلی منتظرشونم تایید بشه! >:)
با این حال بازم کلی معروف شد اومد واسه PC نسخه جدیدش
با این حال کلی معروف شد اشتباست! :-" این سبک کلا به ژاپنی ها شدید میسازه! :d موفقیتش تضمین شده بود:-"
---
یعنی اگه من پول داشتم و دسترسی داشتم حتی به قیمت ضرر و زیان یه سه گانه از وان پیس میساختم هر قسمت دویست میلیون دلار خرج میکردم :D
برای خیال پردازی یک پیشنهاد میدم اون خیلی بهتره! :-" اگر چنین پولی نصیبت شد،برو انیمه از Tower of God بساز ، یه دنیا دعات میکنند! :d هیچکی هم این وسط مخالفت نمیکنه با کارت:-"

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
برای فیلم بگید بهترین کارگردان و بهترین بازیگرای تاریخ بشریت بیان مثلا روی یک فیلم از وان پیس کار کنند! بازم این فیلم مفت نمی ارزه! :-" حداقل برای کسی که انیمه دیده :p
کمیک ها رو کار نداریم که هر چند چپتری که میاد ازش داستان تموم میشه! بعد یه نفر دیگه یه داستان دیگه ازش میسازه و ... ، کاراکترها 40 بار ریبوت میشن و خیلی چیزای دیگه! :d
برای من شخصا کاراکترهای مانگا یک نفرن! اونم همونیه که توی مانگا(+انیمه و بازی بعدا! ) هستن! همون طراحی! نه یکی دیگه ! انیمه هم که شدن،صدای کاراکتر همونه! :d (تازه یه مشکل دیگه هم هست که انیمه اصلا با هر دوبله ای حرام است! حالا بخوایم فیلمش رو ببینیم و انگلیسی صحبت کنند؟ :-" )

کلا هرجوری حساب میکنم مانگا و انیمه فقط همون بازی باید ازشون ساخته بشه و بس! :d :-" خیلی میخوان حال بدن،انیمه سینمایی بدن حال کنیم! >:) یه چیز خفنی مثل SW و Z ! (خیلی وقته خبری نیست از فیلم جدیدی برای وان پیس :( دلم لک زده:((‌ )
---

در مورد بازی هم من خودم از طرفداران سبک Warriorsم! خیلی هم حال میده! >:)
برای من بازیه رویایی وان پیس اینه که UWR رو با گیم پلی مبارزات PW بسازن! :d (یکم دشمن ها هم نسبت به UWR بیشتر کنند :-" ) سبک گرافیکی+ RPG مانند بودن بازی(یکم درست حسابی تر بشه سیستم ماموریت گرفتنش! ) + کلوسیوم از UWR ، مبارزات و تعداد کاراکتر و تعداد دشمن ها و مپ های بزرگ از PW :-"
البته درسته سریه Warriors مشکلات زیاد داره! ولی به خیلی ها حال میده :-" و امیدوارم به زودی (TGS) هم خبر معرفی PW4 با کاراکترهایی که خیلی منتظرشونم تایید بشه! >:)
با این حال کلی معروف شد اشتباست! :-" این سبک کلا به ژاپنی ها شدید میسازه! :d موفقیتش تضمین شده بود:-"
---

برای خیال پردازی یک پیشنهاد میدم اون خیلی بهتره! :-" اگر چنین پولی نصیبت شد،برو انیمه از Tower of God بساز ، یه دنیا دعات میکنند! :d هیچکی هم این وسط مخالفت نمیکنه با کارت:-"
همه ایناییکه میگی درسته ها اما با تمام این مسائل بازم یه وان پیس در حد بتمن نولان ساخته بشه من به زبان چینیم قانعم :d
اونم میشه برج خدا هرچند مبارزاتش مفت گرونه اما داستان خیلی خوبی داره این کره یعنی اینقدر بی عرضه ان یه انیمه ...

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
جا داره به عنوان یک طرفدار کمیک اعاده حیثیت کنم :d
دلیل اینکه از کمیک و شخصیت هاش میشه فیلم خوب درآورد ولی از مانگا خیلی خیلی سخت میشه، سادست. دلیلش اینه که کمیک واقعی تره. حتی کمیک های تخیلی تر مثل Superman یا X-Men هم به مراتب واقعی تر از وان پیس یا مثلا شینگکی هستن. معدود فیلمای درست و حسابی انیمه ای هم که هست مال اوناییه که رئال تر هستن، مثل کنشین یا دث نوت.
فیلم ناروتو هم به همین دلایل از الان سرنوشتش معلومه. یک مثال ساده میزنم. یک افکت تو ناروتو هست که وقتی خودش میخواد بونشین بزنه، یک ابر مانندی روش میاد و وقتی میره کنار، بونشین ها ظاهر شدن. حالا شما تصور کنین ساختن همین با افکت ابر و دود هالیوودی چقدر corny درمیاد.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
جا داره به عنوان یک طرفدار کمیک اعاده حیثیت کنم :d
دلیل اینکه از کمیک و شخصیت هاش میشه فیلم خوب درآورد ولی از مانگا خیلی خیلی سخت میشه، سادست. دلیلش اینه که کمیک واقعی تره. حتی کمیک های تخیلی تر مثل Superman یا X-Men هم به مراتب واقعی تر از وان پیس یا مثلا شینگکی هستن. معدود فیلمای درست و حسابی انیمه ای هم که هست مال اوناییه که رئال تر هستن، مثل کنشین یا دث نوت.
فیلم ناروتو هم به همین دلایل از الان سرنوشتش معلومه. یک مثال ساده میزنم. یک افکت تو ناروتو هست که وقتی خودش میخواد بونشین بزنه، یک ابر مانندی روش میاد و وقتی میره کنار، بونشین ها ظاهر شدن. حالا شما تصور کنین ساختن همین با افکت ابر و دود هالیوودی چقدر corny درمیاد.

:-o واقعی تر :-o بزار برم یه لیوان آب قند بنوشم فشارم افتاد :d
حالا بتمن این وسط قابل قبوله اما مردان ایکس ولورین عملا نامیراس واقعیه :d یا مرد عنکبوتی و دشمناش واقعین :d سوپر من واقعیه ;;) کوتاه بیا دوست عزیز باز حداقل ما تو وان پیس پاور آپ داریم خالی بندی نیست مبارزات یه چهارچوب داره طرف جون میکنه قوی میشه از صفر شروع میکنه تو کمیک طرف از همون اول قویه فقط میاد نقش ناجی مردمو ایفا میکنه :d از لحاظ داستان ، شخصیت پردازی و ... مانگاها یه سرو گردن بالاتر از کمیکای ابر قهرمانی هستن کمیکای ابرقهرمانی یه سری خوبیا دارن که از حوصله خارجه گفتنشون دلیل فیلم نشدن مانگاها همونیه که گفتم هالیود ماله آمریکاس نه ژاپن :d
وگرنه کدوم آدم عاقلی شاهکاری مثل برسرکو میاد با مزخرفاتی مثل مرد عنکبوتی و ... عوض میکنه :|

وان پیس خوراکه ابرقهرمانی ساخته همین چهار شگفت انگیز عملا یکشون لوفیه ;;) قدرتا تو وان پیس خیلی شبیه کاراکترای ابرقهرمانیه مثلا آئوکیجی کپیه مرد یخی تو ایکس منه یا ایس مرد آتیشی و ...
ساختنش مشکل نیست اما کسی سراغشون نمیره

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
:-o واقعی تر :-o بزار برم یه لیوان آب قند بنوشم فشارم افتاد :d
حالا بتمن این وسط قابل قبوله اما مردان ایکس ولورین عملا نامیراس واقعیه :d یا مرد عنکبوتی و دشمناش واقعین :d سوپر من واقعیه ;;) کوتاه بیا دوست عزیز باز حداقل ما تو وان پیس پاور آپ داریم خالی بندی نیست مبارزات یه چهارچوب داره طرف جون میکنه قوی میشه از صفر شروع میکنه تو کمیک طرف از همون اول قویه فقط میاد نقش ناجی مردمو ایفا میکنه :d از لحاظ داستان ، شخصیت پردازی و ... مانگاها یه سرو گردن بالاتر از کمیکای ابر قهرمانی هستن کمیکای ابرقهرمانی یه سری خوبیا دارن که از حوصله خارجه گفتنشون دلیل فیلم نشدن مانگاها همونیه که گفتم هالیود ماله آمریکاس نه ژاپن :d
وگرنه کدوم آدم عاقلی شاهکاری مثل برسرکو میاد با مزخرفاتی مثل مرد عنکبوتی و ... عوض میکنه :|

وان پیس خوراکه ابرقهرمانی ساخته همین چهار شگفت انگیز عملا یکشون لوفیه ;;) قدرتا تو وان پیس خیلی شبیه کاراکترای ابرقهرمانیه مثلا آئوکیجی کپیه مرد یخی تو ایکس منه یا ایس مرد آتیشی و ...
ساختنش مشکل نیست اما کسی سراغشون نمیره

the world is realistic tho.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
the world is realistic tho.

خب بگه اتفاقات تو همین دنیای خودمون میفته :d
ولی خودمونم میدونیم همه اینا بهونس دنیای هری پاتر و ارباب حلقه ها و جنگ ستارگان و ... ساخته شدن خوبم ساخته شدن وان پیس و ناروتو که چیزی نیست البته ناروتو چون حرکات رزمی داره سخت میشه وان پیس این وسط راحت تره ساختنش

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
از دید من دنیای مانگا و انیمه یه دنیای بکر و دست نخوردس برای بازی و فیلم ، از وان پیس میشه یه اکشن - نقش آفرینی عالی ساخت حتی به H&S با محوریت حرکات لوفی یا زورو ! باس فایتای فوق العاده میشه درآورد
از ناروتو میشه یه نینجا گایدن تپل ساخت یا از بلیچ میشه یه بابونتا درآورد اینکه داستانشونو مردم خوندن و ... بهونس کمیکای آمریکایی هم مردم خوندن خیلی از فیلما داستانو خیلی تغییر دادن که سینمایی بشه تعارف نداریم که وقتی از مزخرفاتی مثل بتمن و سوپر من و اسپایدر من و ایکس من و ... اینهمه فیلم ساخته میشه شک نکن از شاهکارایی مثل وان پیس - ناروتو - برسرک - دفترچه مرگ و ... میشه فیلمای خوفی ساخت اگه این مانگاها بجای ژاپن کمیک آمریکایی بودن مطمئن باش الان فیلمایی ازشون دیده بودیم که کفو خون قاطی میکردیم :d
مگه همین Edge of tomorrow نبود که از روی یه مانگای ژاپنی ساخته شد فیلم خوبی بود فروش خوبیم کرد کارو بدی دست کاردان میدونه چیکار کنه یعنی اگه من پول داشتم و دسترسی داشتم حتی به قیمت ضرر و زیان یه سه گانه از وان پیس میساختم هر قسمت دویست میلیون دلار خرج میکردم :d

آواتارم مایکل داگلاسه که به شکل کروکودایل درآوردنش و خیلیم تمیز اینکارو کردن :d

آوتارت شد شنکس :x (البته اینو مثل کروکدایله خوب در نیوردن...)
-----------------
آکیبا راست میگه...تو اگه سرمایه تپل گیر آوردی ما هم میاییم حمایتت انیمه TOG رو بسازی :D
اون حرف دوستمون هم که میگه کمیک ها در نهایت از انیمه ها واقعی تر اند هم به طور کامل غلطه...حالا گینتاما که هالیوودی ها چپ بهش نیگاه کنند عمل حرام اندر حرامه :D
ولی با توجّه به BIG 3 خب حرفتون درست...امّا یه چیزهایی مثل برسرک و کلیمور و همین گانگستا ی این فصل خیلی خفن اند و سبک تخیّلشون هم به شدّت به کیمک های غربی وفاداره...(برسرک رو رنگش کنن با کمیک مو نمیزنه...ولی نمیتونن از بس خفنه>:)) اینا اگه درست غربی ها قطعاً قضیه فرق میکرد... با این حال یه سری انیمه هستند که ضایست صرفاً انیمه است...مثل تمام کارهای Trigger...متصوّر شدن کاسپلی هم برام سخته...
ولی خب یه سری آثار هم هستن که کاملاً فیت این کارها باشن...!!
-----
در مورد Edge of Tomorrow و All you Need is Kill تا جایی که میدونم هر دوشون از روی یه رمان آمریکایی اقتباس شدند...با این حال نوع اقتباس هاشون بدجور متفاوته و دیدن هر دوشون به شدّت پیشنهاد میشه...(طرّاحی AyniK بی نظیره...یه ذره دیر متوجه شدم طراح این طراح همون باکومن و دث نوت ـه):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر