Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اینا رو برو به آریا هم بگو که تو برنامش گذاشتیم و هنوز نرفته سراغش :|
آریا [MENTION=101]Dinosaur[/MENTION] با من:D ماه دیگه همین موقع داره نگاه میکنه:D

سلام

برو بمیر :D
من این و گوسیک رو به عنوان اولین انیمه ها بهت معرفی کردم اما تو به خاطر اون حس مسخرت به اون صورتکا نگاش نکردی :D
:))
الان اگه من پس فردا Kill la Kill رو هم نگاه کنم بیام بگم خوشم اومده میای میگی من این و گوسیک و FMA: B رو به عنوان اولین انیمه ها بهت معرفی کردم!! :D

دیگه از این موارد زیاد بدم نمیاد!!:-s چه بلایی سرم آوردین!!؟ :((

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
آقا اجازه هست در مورد قسمت آخر فیت نظر بدیم؟:-" :d
چیز زیادی نمیخوام بگم، فقط میخواستم بگم این قسمتش خیلی جالب بود و بلاخره داستان وارد فاز جدی شد:d ایشالا از بهار دیگه قراره بترکونه:d

------------------------
راستی Donten ni Warau رو هم تموم کردم و انیمه ی قشنگی بودش:d فقط یه ذره اولاش کند پیش میرفت و آخرش هم فیری تیلی تموم کردن:-" وگرنه در حالت کلی داستان جالبی داشت;)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
خوب نیمه اول Fate/Stay Night UBW هم تموم شد :(
به عنوان کسی که از visual novel چزی نمیدونم و با Fate/Zero با این سری آشنا شدم به نظرم این فصل عالی بود،البته fate/zero خیلی بیش از حد خوش ساخت بود :d و نیمه اول F/Z رو به این ترجیح میدم ولی بازم عالی بود.....
انتظار داشتم مبارزه ها بیشتر باشن :|
ولی از نظر نکات داستانی :d و .... این قسمت خیلی خوب بود،در مورد caster کلی اطلاعات + هویتش رو فهمیدیم،بالاخره لنسر رو هم برای 3 ثانیه دیدیم :| و شیرو هم سر جاش نشونده شد :d از شیرو بدم نمیاد ولی اون اوایل یکم زیادی بی عرضه بود :d،این قسمت توساکا بیشتر رو اعصاب بود،آرچر رو ول میکنه خونه خودش میره گردش و تفریح8-| :|
اون 10-15 دقیقه اول این اپیزود و داستان date :d هم زیاد بد نبود :d
اون صحنه ای هم که فوجینه با کیریتسوگو صحبت میکرد خیلی ناراحت کننده بود :( + نحوه برخورد کستر با اساسین :|
+
کوتومینه کیره:bighug: از معدود شخصیت های درست حسابی بین این بچه ها :| :d (سرونت ها رو در نظر نمیگیریم :d )
+
گیلگمش :| همه رو میزنه نابود میکنه که الان :|
+
Rin fan service8-| :d

April 2015 :crying1:
بریم همون VN رو دانلود کنیم8-|

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
Shingeki no Bahamut Genesis هم دو قسمت دیدم، از لحاظ بصری خیلی انیمه ی خوبیه،موضوعش هم جالبه،
سه انیمه ی برتر پاییز از نظر من:
Parasyte
Your Lie in April
Rage of Bahamut: Genesis (فعلا)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خب این فصل F/SN UBW رو دیدم....آقا اونایی که فکر میکنن اون F/SN ـی که مال 2006 بود آشغاله پس اینم آشغاله سخت در اشتباهند!!!بیایید سراغش که اصّن پشیمون نمیشید

از اغفال نوجوان پاک رو تا زمین زدن و بدبخت کردنش و گرفتن سرونت اش و فحش خوردن اش!!! روایت این قسمت بود:D

سیبر هم این فصل برعکس کلّ فیت زیرو به دل نشست!!
این کستر داره میره رو مخ!!تا الآن ساکت بودم...حمله به کوتومینه!!! لنسر جون مادرت بزن لهش کن!!:((
فقط این ساکورا محو شد اصّن تو سری :|

من تا بهار نمیتونم صبر کنم که فصل دو ـه فیت و گینتاما رو ببینم!!دغ میکنم دغ :((میفهمید؟؟

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
[MENTION=15413]TCSCELL[/MENTION]

داشتم خیال بافی می کردم که ممکنه شش ماه دیگه بیای بین دیدن yuru yuri و tari tari از بچه های اینجا نظرسنجی کنی یا نه:D

البته من این انیمه ها رو ندیدم. در نتیجه اون زمان نمی تونم نظری بدم:D

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
آقا خدایی انیمه دیدن چه لذتی داره!:D
آهان این شد! تازه داستان از این قسمت جون گرفت!:D قسمت های قبل معلوم نبود داستان میخواد به چه چیزی چنگ بزنه!
ولی هنوز هم به ترسا فک میکنم ، یه لحظه مغزم هنگ میکنه!:| ترسا شماره یک با اون خوشگلی:D و قدرت پر پر شد:((

حالا که دیگه سینا هم با اون کش اومدن و اینا مشکلی نداره پس قطعا من هم میتونم باهش کنار بیام!:D
دیشب هم که لینک های دانلود F/SN نیومده بود :| یه روز به تاخیر افتاد :(( م چیجوری تا فردا صبر کنم اخه؟:((

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
@TCSCELL

داشتم خیال بافی می کردم که ممکنه شش ماه دیگه بیای بین دیدن yuru yuri و tari tari از بچه های اینجا نظرسنجی کنی یا نه:D

البته من این انیمه ها رو ندیدم. در نتیجه اون زمان نمی تونم نظری بدم:D
حالا فعلا Fairy Tail تو برنامه است که رفیقم وقتی گفتم گفت با این سلیقه ات اصلا سمتش نرو!:)) ولی میخوام بزنم تو گوشش:D
این دوتایی هم که گفتی از اسمشون معلومه که جاشون کنار وان پیس و ناروتوئه؛ دو تا انیمه ای که بمیرم هم حاضر نیستم نگاه کنم!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
حالا فعلا Fairy Tail تو برنامه است که رفیقم وقتی گفتم گفت با این سلیقه ات اصلا سمتش نرو!:)) ولی میخوام بزنم تو گوشش:D
این دوتایی هم که گفتی از اسمشون معلومه که جاشون کنار وان پیس و ناروتوئه؛ دو تا انیمه ای که بمیرم هم حاضر نیستم نگاه کنم!:D
Fairy Tail تو برنامه ـت هست،بعد وان پس،ناروتو،بلیچ،هانتر نیستن؟ :| بعد اصرار داری حتما بری طرفش؟ :| :d
سینا درخواست میدارم آدرست رو بدی :d :-"

بعلـــــــه! :| من الان خط دوم رو خوندم :| همون آدرس رو رد کن بیاد :| آدم طرف وان پیس و ناروتو نره!!!!! طرف FT بره8-|
یکی یه عکس از شاهزاده ی مار برای سینا بفرسته،شاید نظرش عوض شد :| :d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
انقدر Fate S/N - UBW کردید و در مخ رفتید , گذاشتمش لیست دانلود. البته در برنامه بود وقتی دیدم امیر آکیبا که سایه f/sn رو با تیر میزنه داره این رو دنبال میکنه.

Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno رو هم دیشب دیدم. عالییییییییییییییییییییییییی بود. :bighug: موسیقیش هم مث فیلم اول خوب و به جا بود مخصوصا تو مبارزات. اونجا که Sanosuke اومد بپره اونور رود و افتاد تو آب =))

خوب خدای را سپاس زیاد نباید برای فیلم سوم منتظر موند. البته اگه اونموقع هنوز اینجا باشم . (هنوز که امریه نیومده خدای رو سپاس:x)

Akiba@

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Fairy Tail تو برنامه ـت هست،بعد وان پس،ناروتو،بلیچ،هانتر نیستن؟ :| بعد اصرار داری حتما بری طرفش؟ :| :d
سینا درخواست میدارم آدرست رو بدی :d :-"

بعلـــــــه! :| من الان خط دوم رو خوندم :| همون آدرس رو رد کن بیاد :| آدم طرف وان پیس و ناروتو نره!!!!! طرف FT بره8-|
یکی یه عکس از شاهزاده ی مار برای سینا بفرسته،شاید نظرش عوض شد :| :d
خب یه عکس از یکی از بانوان محترم ردهد تو FT دیدم کنجکاو شدم ببینم چجوریاست!!:D

برو بابا تازه بلیچ و ملیچ و اینا رو یادم نبود وگرنه اینا هم وردست همون ناروتو و وان پیس هستن:D

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
توی رددیت این عکس رو دیدم،انیمه های بهار 2015:

+
هرکی رفت صفحه بعد این عکس هم با خودش ببره تا همه ببینن :| :d

Giiiiiiintaamaaa :x
oshiete gintoki sense :d
.
Shigatsu wa Kimi no Uso
تنها مشکلم با این انیمه سن بسی بالاشونه . باید تو مهد کودک میبودن که اینقدر جدی حرف بزنن :| - اگه به جای راهنمای(یا دبستان) - محیط رو دانشگاه میکردن خوب بود .
خیلی انیمه رنگارنگیه :D . سخت با این جور انیمه ها ارتباط پیدا میکنم . Honey and clover و nodame رو به این انیمه ترجیه میدم . تقریبا تو یک سبک هستن ولی دیگه دبستانی نمیاد صحبت فلسفی کنه واست .
تا قسمت 7 ام دیدمش
.
الان Kenshin به چه ترتیب باید دید ؟ 4 تا OVA ازش دیدم . فقط جز این که دهنم وا مونده حرف دیگه ندارم . محشر بود . الان فیلم هاش به چه ترتیبه ؟

- - -ویرایش - - -

دیدن Fairy Tail به جای Hunter x Hunter و One Piece و Naruto مثل دیدن سریال های شبکه جم به جای Game of thrones و Breaking bad و اینا میمونه :D :|
اگه فن سرویس میخوای . بشین High School of dead ببین :D . تضمین شده 100% :D
...
خدایش چطوری شیرو رو تحمل میکنید و Fate UBWرو میبینید ؟ :| یعنی کارکتر از این بیشتر تا حالا رو مخم رژه نرفته بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر